mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2004, 10:29 
Cytuj  
W grze amsz tylko 2 sposoby targetowania - oba do dupy :smile:

Albo klawisz nexttarget (zasieg ma ok 5 krokow wiec minimalny) albo /target [mob name
] ale wtedy targetuje najczesciej moba w chuja daleko od Ciebie.

Obejsc to mozna na 3 sposoby

1) Lin2Mate - w tym programiku masz liste mobow, wybierasz ktore chcesz bic i on targetuje NAJBLIZSZEGO moba bedacego na killlist - to najlepszy uklad.

2) dungeony
Dwarf dungeon ma moby od 6 lev w gore ktore sie spawnuja ZAWSZE NA TYM SAMYM MIEJSCU (to cecha wszystking dungow)
Stajesz wtedy na miejscu spawnu i uzywasz next target.

3) mozna znalesc miejsce gdzie sa stojacy nieruchomo NPC ktorych mozesz uzywac jako "kotwicy" w zaawansowanym skrypcie ACTools
wtedy przez /target [npc name] mozesz jakby wracac do tego NPC zawsze po kilnieciu moba


anyway... to xylobotowe macro sux - zero detekcji tego co sie w grze dzieje
moim zdaniem sprawdzi sie tylko w dungeonie a i tam dlugo nie pochodzi bo wystarczy ze ktos bedzie uciekal z mobami na ogonie a Ty sie od razu na nie rzucisz
A to target mobname to mi sie sprawdzilo tylko raz - jak campowalem tylko i wylacznie moba "questowego" (unikalne imie)


ale od czegos trzeba zaczac :smile:


_________________
Sponsorem tego posta jest producent filmowy który był sam :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2004-06-02 11:36 ]</font>

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2004, 11:21 
Cytuj  
-------------------------------------------
Albo klawisz nexttarget (zasieg ma ok 5 krokow wiec minimalny) albo /target [mob name
] ale wtedy targetuje najczesciej moba w chuja daleko od Ciebie.

Obejsc to mozna na 3 sposoby

1) Lin2Mate - w tym programiku masz liste mobow, wybierasz ktore chcesz bic i on targetuje NAJBLIZSZEGO moba bedacego na killlist - to najlepszy uklad.
-----------------------------------------

No to sciagam lin2mate.exe :smile: dzisiaj poprubuje wieczorem :smile: mam nadzieje ze bedzie prosciej niz AC Tool.

dzieki raz jeszcze :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2004, 12:58 
Cytuj  
TO szukaj od razu TNT Enforcer - crack do tego zeby mozna bylo konfigurowac go przez GUI a nie edycje plikow konfiguracyjnych.

Nie to ze namawiam do piractwa ale chujki wylaczyly celowo mozliwosc zakupu tego ludziom z europy i USA.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2004, 13:23 
Cytuj  
No wlasnie sciagnolem go zainstalowalem w pracy zeby zucic okiem a tu komunikat ze "program wygasl" i musze kupic nowa licencje :sad:

ok poszukalem i sie zgubilem :sad: nie wiem ktore to i pewnie sie naraze na smiechy ale co to jest "GUI"??

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2004, 14:26 
Cytuj  
Graficzny interfejs uzytkownika - innymi slowy nie wchodzisz w kod programu zeby dokonac zmian w jego konfiguracji.

Ten TNT Enforcer radzi tez sobie z wygasnieciem wersji.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2004, 15:05 
Cytuj  
Wyglada progrmik prosto :smile: i przejrzyscie :smile: jak na razie.

Poszukujac do niego cracka ( na razie bezskutecznych ) natknolem sie na wypowiedzi na anglojezycznych forach ze uzytkownicy tego programu beda blokowani lub cos w tym rodzaju i ze najlepiej sie jakos ukrywac z tym - wiadomo cos wam na ten temat ??

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2004, 17:54 
Cytuj  
Banowani nie blokowani

sure - kazde unatended macro grozi ostrzezeniem a potem banem.

w teorii :smile:

w praktyce to wyglada tak:

http://cgi6.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewSellersOtherItems&userid=b221658340&include=0&since=-1&sort=3&rows=50


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2004, 15:48 
Cytuj  
W jaki sposób ustawiaćie enter w ACtool bo mi to nie wychodzi. A jak przypisałem enter pod prawy przycisk muszy to mi sie kamera tylko resetuje :/. Tzn. muj scrypcik wpisuje /target mobname ale nie potrafie tego zakceptować enterem :/.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 cze 2004, 20:45 
Cytuj  
keys /target [keltir] {return}
delay 200

tak powinna wygladac ta linia


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2004, 22:20 
Cytuj  
hmm.. Arvold to masz ten sam problem co ja pod FFXI.
Masz 98? czy XP?

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2004, 08:25 
Cytuj  
Mark mam WindowsXP ta najstarsza wersje bez servicepaków.

Nie sprawdzałem niestety wczoraj rozwiozania jakie podsunoł Karol. Dwa posty wyżej. Sprawdze to dziś jak tylko dostane sie do mojego kompa.

Używałem wczoraj lin2mate programik dziala super. Niestety nie udało mi sie ustawić w żaden sposób aby zbieral itemki i kase jaka dropna mobki :/.
W którym miejscu ustawiacie aby NPC zbieral itemki po zabiciu.
Co prawda poradziłem sobie z tym piszac prosty skrypcik pod AC-tool. Ale dwa programy do jednej gry to juz zaczyna zakrawać o herezje :razz:. Jeżeli jakoś wam sie udaje ustawić podnoszenie itemkow to prosze o rade.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2004, 09:28 
Cytuj  
Uczciwie uprzedzam jak spotkam kogoś na devianne nawet rodaka i będe miał choć cień podejrzenia że kożysta z boota natychmiast ślę petycje do gm'a

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 cze 2004, 10:27 
Cytuj  
Cytuj:
2004-06-06 10:28, Goatus napisał:
Uczciwie uprzedzam jak spotkam kogoś na devianne nawet rodaka i będe miał choć cień podejrzenia że kożysta z boota natychmiast ślę petycje do gm'a



dobre :smile:
jak to w pewnym polskim filmie mowili
-Franz czujesz? Cos tu smierdzi.
i na koncu
- jak taki od kapowania zaczyna to gdzie skonczy?
-na powazkach...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2004, 11:50 
Cytuj  
Cytuj:
2004-06-06 10:28, Goatus napisał:
Uczciwie uprzedzam jak spotkam kogoś na devianne nawet rodaka i będe miał choć cień podejrzenia że kożysta z boota natychmiast ślę petycje do gm'a



Tak masz racje, nie powinno sie tak postepować. Ale czy doniesienie na kolege, nie wiem czy na takie miano zasługuje, jest ok ?

Ja studiuje i nie pracuje. Wszytkie pieniadze jakiem mam sa od rodziców. Wydanie 60 zł na miecha na platna gre to dla mnie spory wydatek. Gdyby kumpel który pracuje nie zakupił mi gry pewnie nie miałbym okazji w nia pograć. A ciułanie po 10 zł przy tankowaniu samochodou co 4 dni aby mu oddać kase jest niezbyt przyjemne bo i tak podwędzam rodzicom kase przy tankowaniu.

Nie mam tez tyle czasu aby np uzbierac 500 k adeny i ja sprzedac. Żeby być w porzadku do rodzicow a jednoczesnie samemu za gre zaplacić. Tak wiec zastanawiam sie samemeu czy nie farmować tych 500 k adeny na miesiac. Przynajmniej miałbym czym zapłacić za 1 miesiac gry.

Dziwie sie też bo jak inny polak z ktorym grasz ma wiecej kasy to sam dzieki temu zyskujesz grajac z nim w party, chocby dlatego że szybciej moby bijecie, bo ma lepsze itemki.

Mam tylko nadzieje że Cie nie spotkam w grze bo skończy sie moja przygoda z L2 równie szybko jak sie zaczeła.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2004, 12:13 
Cytuj  
Ze mna GM gadali juz.... 7 razy? :grin:
Zawsze obiecywalem ze to przedostatni raz i na tym sie konczylo :wink:

Moze dlatego coraz wiecej ciot w rodzaju goatusa zaczyna robic to co robia faceci z jajami a nie wykastrowane ciolki - zabijaja boty liczac na dropa :wink:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2004, 14:15 
Cytuj  
niom :smile: do mnie sie wczoraj ze 3 razy dobierali :> ale jakos nisko lewelowe postacie. Obserwowali co boot robi i nagle atakowali tylko ze ja wtedy odkladalem ksiazke i zaczynalem sterowac :> troszke sie zdziwiali :smile:. Nie wiem czemu ale mam wrazenie ze jak przeszedlem z Lionny na ten 8 server to jest tu straszne zatrzesienie PK, juz z 8 razy mnie atakowano a na lionnie przez miesiac raz sie to zdarzylo.

a tak szczerze powiedziawszy to mi jakos tak ten boot strasznie ulatwil zycie. Lin2mate odpalony a ja siedzie i tylko kontroluje poczynania bota zeby sie w jakas kabale ( czyt. 3 na jednego ) nie wpakowal.

I nie czuje sie nie fair - gram mimo ze postacia steruje lin2mate.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2004, 19:05 
Cytuj  
Cytuj:
2004-06-06 10:28, Goatus napisał:
Uczciwie uprzedzam jak spotkam kogoś na devianne nawet rodaka i będe miał choć cień podejrzenia że kożysta z boota natychmiast ślę petycje do gm'a


Poczatek konca zjednoczenia Polakow w mmogach? O_o. To, ze mieszkaniec dalekiego wschodu badz USA kapuje na swojego rodaka - zrozumiec moge, 1 w ta czy w ta roznicy im nie zrobi, graja ich tam setki tysiecy :smile:. Ale, zeby wybijac sie nawzajem, w grze gdzie maksymalnie gra po 20 osob z Polski? K thx, nie chcialbym z Toba grac w zadnego MMOGa i wspolczuje tym co to robia :.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 cze 2004, 19:20 
Cytuj  
I teraz widac co wyrasta z ludzi grajacych na free...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2004, 19:55 
Cytuj  
Cytuj:
2004-06-06 10:28, Goatus napisał:
Uczciwie uprzedzam jak spotkam kogoś na devianne nawet rodaka i będe miał choć cień podejrzenia że kożysta z boota natychmiast ślę petycje do gm'a



Dobre ! Wystawiam kandydature Goatusa (czy jak to cos sie nazywa) do tytulu "debil miesiaca" !

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2004, 20:36 
Cytuj  
Debil miesiaca? Scorpi, toc to debil tego forum, Adary, Shavery czy inne Geythony przy nim to male trolle.

EDIT: Magic Wand w Operze nawalil.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Asmax dnia 2004-06-06 21:37 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.