mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 09:33 
Cytuj  
a ja tam nie lubie japonek chinek ani innych azjatek.
brzydkie, krzywe oczy i wogole beeeee

wole Polki - najlepiej naturalne, drobniutkie blondynki z poludniowej polski, delikatny makijaz :]

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 09:58 
Cytuj  
Ale rozpętałem seksistowski temat :oops: .

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 12:35 
Cytuj  
hehe z azjatek to tajki :D do tego brazylijki wloszki polki ale jak to mowia na bezrybiu to i czasem rak ryba takze roznie bywa :P


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 13:36 
Cytuj  
No tak a z pólnocnej Polski już nie może byc dziewczyna?


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 15:09 
Cytuj  
A tak się tylko pochwale :D A jeśli chodzi o najładniejsze skośnookie to tylko made in Taiwan :D

Obrazek

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 22:47 
Cytuj  
north poland = 90% sztuczne, glupie i zarozumiale - zero gadki tylko kasa im w glowie.
Jakbym chcial macac tworzywa sztuczne to bym sobie lalke kupil

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 00:04 
Cytuj  
Fajny stek bzdur..............


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 00:30 
Cytuj  
Per-Aa napisał(a):
north poland = 90% sztuczne, glupie i zarozumiale - zero gadki tylko kasa im w glowie.
Jakbym chcial macac tworzywa sztuczne to bym sobie lalke kupil


Juz kilka razy powstrzymalem sie od komentarzy odnosnie twoich wypowiedzi ale teraz nie moge - o czym ty kur.....a czlowieku piszesz ??? kup se lalke i nie zasmiecaj tego forum....


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"


Ostatnio edytowano 11 wrz 2005, 01:47 przez Strzala, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 00:39 
Cytuj  
Dostał rekuzę od jakiejś z pólnocy i pisze głupoty........i to jakie :-?


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 06:35 
Cytuj  
no taka wawa na przyklad - sam plastik - idziesz po ulicy, patrzysz a tu wszystko blyszczy makijazami, sztucznymi ozdobami, liftingi, silikony, solaria itepe - rzygac sie chce

a Krakow - miodzio laseczki, sama natura, ewentualnie delikatny makijazyk... Ach to gorskie powietrze... :]

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 06:55 
Cytuj  
Per-Aa napisał(a):
no taka wawa na przyklad - sam plastik - idziesz po ulicy, patrzysz a tu wszystko blyszczy makijazami, sztucznymi ozdobami, liftingi, silikony, solaria itepe - rzygac sie chce

a Krakow - miodzio laseczki, sama natura, ewentualnie delikatny makijazyk... Ach to gorskie powietrze... :]

LOL czyżby jakieś kompleksy?
Peer ty jednak rasistą jesteś... priv vs oficjal, chinki vs polki a teraz południe vs północ wszędzie masz swoją lepszą i gorszą rase ludzi... Takie tworzenie sztucznych podziałów jest przykre wiesz?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 09:20 
Cytuj  
Co prawda nie przepadam za samą W-wą. Lecz do laseczek stamtąd to jakoś nie mam wiekszych zastrzeżeń. Z Trójmiasta są wspaniałe dziewczyny a to PÓŁNOC przeciez........Per- przemyśl co mówisz i piszesz o innych. Wg .mnie ci którzy maja dziewczyny / żony -bo tu paru w odpowiednim wieku/ z PÓŁNOCY winni ci zrobic KoS -buehehehe.
PS. Ja mam zone z Mazur i to jest wspaniala istota. A góralki jakąs specjalną estymą też darzysz Per? Spod np. Starego Sącza? Ciekaw po prostu jestem.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 11:46 
Cytuj  
no mowie ze gory zreszta lasy tez wiec mazury jeszcze sie licza - chodzi mi o miasta i ogolne przekonanie wawy i 3-miasta ze sa jakimis miastami 'Europejskimi' - ludzie zapominaja o naturalnych rzeczach i sie skupiaja na jakims sztucznym upiekszaniu wszystkiego (nie tylko upiekszaniu ciala)

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 12:13 
Cytuj  
Per-Aa i może jeszcze na twoim osiedlu wszystkie kobiety są bardziej wydatne niż na innych w kraku? :]

--do twojego posta z góry-
Ale to naprawde uogólnienie porażające wawa jako północ rotfl.
Co do wawy to się zgodze ludzie którzy tam wydają i potem wracają odwiedzić stare "śmiecie" tylko ciągle narzekają "tam nawet tramwaje są lepsze" i że "ludzie znaja się tam lepiej na modzie" :<.
Ale to chyba normalne dla ludzi z prowincji którzy się zachłystają 'image'em dużych miast, swoją drogą nie uważam żeby Kraków odstawał od inncyh dużych miast jeżeli nawiązujemy do wysublimowanej mody czy zachowań.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 13:59 
Cytuj  
Krakow to serce i dusza polski - prosze mi tu z warszawa nie porownywac :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 14:03 
Cytuj  
zmiencie temat albo zamknijcie temat, watep spamerski jest gdzie indziej :>
to nie miejsce na rozwazanie co jest lepsze ogorek czy pomidor :>

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 16:01 
Cytuj  
Niedługo jeszce dojdzie, że niechce tych z wschodu, bo na wschodzie to komuchy są, a z zachodu też nie weżmie bo tam do niemiec blisko i z SS mają kontakty :P


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 20:39 
Cytuj  
Pierdolenie głupot za przeproszeniem. Takie uogólnianie i pisanie o czyms o czym się pojęcia większego nie ma, to zaścianek. I ciemnogrodem śmierdzi...
Raczej 'lale' z mniej zamożnych rodzin właśnie zachłystujące się miastem robią z siebie nie wiadomo co - ale to też uogólnianie.
Tak czy siak Warszawa to takie samo miasto jak każde inne - a, że sciąga dużo ludzi to i konkurencja/presja jest wieksza.

Per kompleksy swoje lecz gdzie indziej bo kilka próbek twojego myslenia mieliśmy już w innych topikach, a nie chcemy kolejnego tematu w śmieciach. To tak jak ja bym powiedział, że krakowianki mają krzywe zeby i się nie myją. Zupełnie bezpodstawne i wcale nie bedę uważał się za lepszego bo 'nie jestem z krakowa'.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 22:13 
Cytuj  
Proszę powiedźcie mi, że ten pomnik pod podłogą nie był tam od zawsze :D Muszę zacząć lepiej się rozglądać :D

Obrazek

Ps. Kochany moderatorze czy możesz usunąć powyższe posty albo przenieść je do tematu “o wszystkim I o niczym” “LOOKLOOK” jest do wklejania fotek z gry a nie o dyskusjach na temat, które ładniejsze :D itd.

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 22:38 
Cytuj  
Byl tam od zawsze :)


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.