mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 17:44 
Cytuj  
huh i tak po hmmm 9dniach oczekiwania na paczki [nie paczki xD] doczekalem sie gry karty i zaczalem grac :D dziekuje wszystkm za pomoc nie zebym byl taki tepy ale bez was pewnie zajelo by mi to z dwa razy wiecej czasu zeby dojsc do tego jak zaczac grac ....
anyway moja nazwa w grze to TheDoda [doda nie od DoDy z ktora pewnie wszyscy juz mnie kojarzycie .....] chetnie przyjme kazda pomoc :P
mam nadzieje ze szybko zaczne sobie sam radzic i nie bede musial o nic 'sepic' ^^

c u on Bartz [;


Posty: 6
Dołączył(a): 17.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 19:36 
Cytuj  
Witam wszystkich, tak jak było napisane "po wielu przejściach na privach"
doszedłem do wniosku, że czas zacząć grac w Lineaga. Spory wpływ na to miało to, że wczoraj siedziałem do 1: 00 i czytałem posty z tego forum.
Około godziny 1:15 zacząłem poszukiwanie sposobu płatności itp.
1:20 już wiem, sprawdzenie stanu kąta, no cóż zostanie mi mniej więcej 1,30zł :P .Dobra ale jak postanowiłem to postanowiłem teraz do 10 :P.
1:40 jestem wszedłem server Teon.

Nick w grze MaceWindu cel-> Hawkeye

Pozdrawiam i do zobaczenia w grze :)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 00:23 
Cytuj  
Tay009 napisał(a):
Witam wszystkich, tak jak było napisane "po wielu przejściach na privach"
doszedłem do wniosku, że czas zacząć grac w Lineaga. Spory wpływ na to miało to, że wczoraj siedziałem do 1: 00 i czytałem posty z tego forum.
Około godziny 1:15 zacząłem poszukiwanie sposobu płatności itp.
1:20 już wiem, sprawdzenie stanu kąta, no cóż zostanie mi mniej więcej 1,30zł :P .Dobra ale jak postanowiłem to postanowiłem teraz do 10 :P.
1:40 jestem wszedłem server Teon.

Nick w grze MaceWindu cel-> Hawkeye

Pozdrawiam i do zobaczenia w grze :)

I to jest kurcze postawa godna naśladowania. Człowiek potrzebował informacji, znalazł je i bez pytania po raz setny o to samo założył konto ^^

Anyway witamy w światku L2 - powodzenia :)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 10:45 
Cytuj  
ja narazie mam 0 na koncie, ale jak wrzuce jakies 10 to wreszcie tez zaczne grac.

mzoe zdarze na swieta ...


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 16:40 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Tay009 napisał(a):
Witam wszystkich, tak jak było napisane "po wielu przejściach na privach"
doszedłem do wniosku, że czas zacząć grac w Lineaga. Spory wpływ na to miało to, że wczoraj siedziałem do 1: 00 i czytałem posty z tego forum.
Około godziny 1:15 zacząłem poszukiwanie sposobu płatności itp.
1:20 już wiem, sprawdzenie stanu kąta, no cóż zostanie mi mniej więcej 1,30zł :P .Dobra ale jak postanowiłem to postanowiłem teraz do 10 :P.
1:40 jestem wszedłem server Teon.

Nick w grze MaceWindu cel-> Hawkeye

Pozdrawiam i do zobaczenia w grze :)

I to jest kurcze postawa godna naśladowania. Człowiek potrzebował informacji, znalazł je i bez pytania po raz setny o to samo założył konto ^^

Anyway witamy w światku L2 - powodzenia :)


fakt, godne nasladowania. Tym bardziej sie ciesze, ze ow zaczal grac na Teonie :D zapraszamy na strone www.ulmo.pl/lineage2

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 22:13 
Cytuj  
Tay009 napisał(a):
Witam wszystkich, tak jak było napisane "po wielu przejściach na privach"
doszedłem do wniosku, że czas zacząć grac w Lineaga. Spory wpływ na to miało to, że wczoraj siedziałem do 1: 00 i czytałem posty z tego forum.
Około godziny 1:15 zacząłem poszukiwanie sposobu płatności itp.
1:20 już wiem, sprawdzenie stanu kąta, no cóż zostanie mi mniej więcej 1,30zł :P .Dobra ale jak postanowiłem to postanowiłem teraz do 10 :P.
1:40 jestem wszedłem server Teon.

Nick w grze MaceWindu cel-> Hawkeye

Pozdrawiam i do zobaczenia w grze :)

A to naprawde cos niespotykanego ostatnio , ktos kto potrafi uzywac funkcji search na forum o.o.Ginacy gatunek :< .


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty


Posty: 6
Dołączył(a): 17.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 22:37 
Cytuj  
Hehe najfajniejszy był ten tutorial flash-owy :D

mikmac to się nazywa wyczucie dzisiaj napisałem post w rekrutacji zobaczymy jak będzie :)

Dużo dobrego słyszałem o Klanie GOL jeszcze z czasów NW dla mnie w tamtym czasie no i teraz to dalej legenda tamtego servera, nie zapominając o klanie Wilda bardzo w porządku ludzie.

Dzięki za miłe przyjęcie.
:)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 23:07 
Cytuj  
Ma ktoś z Was może miesięczny trial do L2?

Z chęcią bym sobie przetestował.

SvD.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 23:11 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Ma ktoś z Was może miesięczny trial do L2?

Z chęcią bym sobie przetestował.

SvD.


Nie ma triala.


_________________
Bishop - Teon

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 23:25 
Cytuj  
@up

Nie wiem czy jest, wiem, że był.

SvD.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 23:31 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
@up

Nie wiem czy jest, wiem, że był.

SvD.


No wlasnie byl i to na zasadze klucza dla stalych graczy. Dawno nieaktualne.


_________________
Bishop - Teon

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 23:32 
Cytuj  
Ano był był, dzięki temu na przykład nie musiałem kupować retaila (w sumie to trochę dziwne, bo wysłali mi ten darmowy kod, mimo, że byłem zapisany tylko w becie). Ale cóż, było - nie ma >_>


_________________
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 02:16 
Cytuj  
Wszyscy się mylicie. :P

Jest 14-dniowy klucz. Ale można go zdobyć tylko w jeden sposób.
Musiałbyś znaleźć znajomego w Stanach, który gra w L2. :]

Taki 14-dniowy klucz jest dodawany do nowych kart Pre Paid, które można kupić póki co tylko w Stanach.

Do tych dystrybuowanych przez CDProjekt nie dokladaja, a szkoda - bo miałby dwa na zbyciu. ;)


Tutaj macie linka do tych kart w PlayNC - dodatkowo dorzucają najnowszą wersję klienta L2 na DVD.

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 06:37 
Cytuj  
czy ten klucz mozna normalnie potemprzedluzac czy on wygasa calkowicie po 14 dniach?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 12:46 
Cytuj  
jak bedziesz oplacal to mozesz grac dalej:>


Posty: 6
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 20:49 
Cytuj  
Po wielu problemach z mojim PC udalo mi sie wreszcie wbic na server.
Server: Teon
Nick: Zagun
Wszelka pomoc na starcie mile widziana. :D

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 10:48 
Cytuj  
Jestem tu nowy :D , ale moze zawitam na dluzej.
W najblizszym czasie (zlezy od formy zakupu dostepu do oficjala) w 3 osoby wchodzimy na oficjalny serw (wczesniej gralismy na piratach, ale wiecje nerwow niz grania :D ) i w zwiazku z tym mam dwie prosby:
1. Czy moglby ktos mi napisac czy na stronie NC moge kupic karte z 14 dniowym free keyem za pomoca karty bankowej (o rodzaju karty ktora to umozliwia prosze nie pisac, bo to znalazlem na tym forum :D ), i czy po zakupie oni ja przesylaja w formie jakiejs paczki czy na moje konto meilem sam kod?.
2. Na jaki serw wejsc, szukac bedziemy klanu ktory lubi wspolnie grac, poniewaz wspolna zabawa sprawia nam najwiecej przyjemnosci. Gramy duzo zazwyczaj kilka godzin dziennie miedzy 17 a 24 (wczesniej praca :har: ) cala noc piatkowa, sobote (jak sie wyspimy) zazwyczaj cala noc w sobote (o ile nie ma jakiejs imprezki) i dosc duzo w niedziele (srednia wieku okolo 25 lat :D )
z gory thx

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 11:21 
Cytuj  
Kard napisał(a):
1. Czy moglby ktos mi napisac czy na stronie NC moge kupic karte z 14 dniowym free keyem za pomoca karty bankowej (o rodzaju karty ktora to umozliwia prosze nie pisac, bo to znalazlem na tym forum :D ), i czy po zakupie oni ja przesylaja w formie jakiejs paczki czy na moje konto meilem sam kod?.


Z tego co mi wiadomo shipping jest możliwy tylko na terenie US i Kanady.
Nawet jeśli się mylę to i tak byłoby to nieopłacalne. Bo shipping do Polski kosztowałby więcej niż karta.

Jednynym wyjściem byłby InteractCD, ale oni tej wersji Pre Paid Card nie mają jeszcze w sprzedaży.
Bo akurat u nich istnieje możliwość wysłania samego key mailem. NCSoft tego nie robi.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 11:49 
Cytuj  
To moze z innej beczki jak najszybciej zaczac grac. A dokladnie czy moge zarejestrowac sie na oficjalnej stronie zaplacic za klucz karta bankowa, wykupic abonament i od razu grac? (pewnie jest na forum gdzies odpowiedz na to pytanie, ale foru jest bardzo duze, przez wyszukiwanie mi sie nie udalo tego znalezc :oops: , a szczerze mowiac chcialbym dzisiaj zaczac grac)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 12:58 
Cytuj  
Z tym najszybciej to lepiej uwazac, nie warto sie spieszyc i przeplacac...
Nie zbawi cie 1 dzien czy 2 czekania, a przeplacac chyba nie warto:>

Nie pamietam dokladnie gdzie ktos o tym pisal, ale mniej wiecej chodzilo o to ze jakis dystrybutor bedzie to w Polsce sprzedawal chyba cdprojekt ?
moze warto isc do sklepu i sie rozejrzec i od razu jesli jest mozliwosc wziasc wersje z figurakami czy z czym tam jest :))
Mozesz sprobowac tez jak radzi poprzednik .. sam klucz dostaniesz mailem w ciagu 1 dnia moze 2 :>

Poczytaj tu:
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=16983

Co do samego wyboru servera to kazdy gracz ma swoj poglad gdzie grac,kazdy bedzie reklamowal swoj server, lub najstarszy, z najmniejszym pingiem, lub ze niby 'europejski'.
Przeczytaj posty z ostatniego miesiaca lub 2 a sam dojdziesz gdzie warto zaczac grac :>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.