mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 08:10 
Cytuj  
Czy kazdy pierdolony topic na tym forum musi byc zamieniany we flejma przez kilku trolli? Nie daloby sie tak pare banow rozdac? Moze w koncu daloby sie niektore topici poczytac i wyciagnac z nich jakies przydatne informacje, zamiast przebijac sie przez tony flejmu...
A tak BTW, to ja jestem najmadrzejszy! ;)


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 10:02 
Cytuj  
Siridar napisał(a):
Czy kazdy pierdolony topic na tym forum musi byc zamieniany we flejma przez kilku trolli? Nie daloby sie tak pare banow rozdac? Moze w koncu daloby sie niektore topici poczytac i wyciagnac z nich jakies przydatne informacje, zamiast przebijac sie przez tony flejmu...
A tak BTW, to ja jestem najmadrzejszy! ;)


Jesli oceniasz ze ktos produkuje tylko spam to uzyj opcji IGNORE - wtedy wszystkie jego posty znikna.
Rozumiem, ze komus sie nie moze nie podobac user X czy Y ale od tego macie ta opcje zeby nie wolac moderatora za kazdym razem gdy gosc sie odezwie. Poniewaz mimo wszystko z takim czlowiekiem gadacie - musicie w tym znajdowac jakas perwersyjna przyjemnosc :)
Banowac moge za jednoznaczne lamanie zasad ale trolowanie pod to nie podpada.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 10:41 
Cytuj  
No tak, ale jak dam ignore'a to wytnie posty tych osob, ale nie odpowiedzi innych osob na te posty, wiec bedzie jeszcze wiekszy problem w polapaniu sie o co w ogole chodzi w topicu. :-?


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 11:06 
Cytuj  
Daj ignora wszystkim.
Problem zniknie.
Tak jakby.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 01:10 
Cytuj  
Przegladajac forum natknalem sie na Poradnik Ethana, po przeczytaniu ktorego caly ten flame nabiera kolorow.

[Na 'zolto' cytaty z poradnika]

Ethan napisał(a):
Ponadto nie zdarzyło mi się jeszcze nigdy w mass PvP bym był pierwszym albo nawet drugim celem. Zazwyczaj jestem ostatnim lub jednym z ostatnich.

Niektórzy używaja duali z Health SA tłumacząc to większą szansę na przeżycie podczas PvP.
Można im przyznać rację, bo BD, z racji niskiego HP, jest podczas mass
PvP jednym z pierwszych targetów.
Z prostego powodu - szybko można go zabić

Ethan napisał(a):
BD z dualami Health (co większe asy mają jeszcze Doom set) uważam za największy znany mi kretynizm.

B Grade
Pod uwagę można brać tylko dwa sety:
- Blue Wolf
- Doom

Ethan napisał(a):
Już Ci powiedziałem po, co BD jest niepotrzebne gimpowanie STR kosztem CON. Bonus z HP w przypadku BD jest nikły.

Spora grupa BD zakłada +4STR - 4CON lub +4CON - 4STR.
Pierwszy z nich uważam, za kompletną pomyłkę. BD będąc Dark Elfem ma bardzo niską CON i co za tym idzie bardzo mało HP.
Zmniejszanie tych i tak już niskich wartości, uważam za zbędne ryzyko,
nie kompensowane przez zwiększone zadawane obrażenia.

Drugi z tatuaży ma swoje pewne uzasadnienie. Najważniejszym zadaniem BD, jako klasy supportującej, jest dostarczaniem Dance'ów.
To oznacza, że powinien utrzymać się jak najdłużej przy życiu, co z
niskim CON nie jest takie proste.

______________________________________________________________

Jak latwo mozna zauwazyc cytaty z tej dyskusji i cytaty z poradnika sa calkiem sprzeczne.
Wiec teraz nie wiem, czy chamstwo i arognancja udrzyly mi na glowe, czy Ethan to Ethan, kto napisal ten poradnik, co Ethan chcial osiagnac sprzeczajac sie ze mna jesli uwaza ze jest tak jak napisal to w poradniku?

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 01:24 
Cytuj  
Phist napisał(a):
Przegladajac forum natknalem sie na Poradnik Ethana, po przeczytaniu ktorego caly ten flame nabiera kolorow.

[Na 'zolto' cytaty z poradnika]

Ethan napisał(a):
Ponadto nie zdarzyło mi się jeszcze nigdy w mass PvP bym był pierwszym albo nawet drugim celem. Zazwyczaj jestem ostatnim lub jednym z ostatnich.

Niektórzy używaja duali z Health SA tłumacząc to większą szansę na przeżycie podczas PvP.
Można im przyznać rację, bo BD, z racji niskiego HP, jest podczas mass
PvP jednym z pierwszych targetów.
Z prostego powodu - szybko można go zabić

Ethan napisał(a):
BD z dualami Health (co większe asy mają jeszcze Doom set) uważam za największy znany mi kretynizm.

B Grade
Pod uwagę można brać tylko dwa sety:
- Blue Wolf
- Doom

Ethan napisał(a):
Już Ci powiedziałem po, co BD jest niepotrzebne gimpowanie STR kosztem CON. Bonus z HP w przypadku BD jest nikły.

Spora grupa BD zakłada +4STR - 4CON lub +4CON - 4STR.
Pierwszy z nich uważam, za kompletną pomyłkę. BD będąc Dark Elfem ma bardzo niską CON i co za tym idzie bardzo mało HP.
Zmniejszanie tych i tak już niskich wartości, uważam za zbędne ryzyko,
nie kompensowane przez zwiększone zadawane obrażenia.

Drugi z tatuaży ma swoje pewne uzasadnienie. Najważniejszym zadaniem BD, jako klasy supportującej, jest dostarczaniem Dance'ów.
To oznacza, że powinien utrzymać się jak najdłużej przy życiu, co z
niskim CON nie jest takie proste.

______________________________________________________________

Jak latwo mozna zauwazyc cytaty z tej dyskusji i cytaty z poradnika sa calkiem sprzeczne.
Wiec teraz nie wiem, czy chamstwo i arognancja udrzyly mi na glowe, czy Ethan to Ethan, kto napisal ten poradnik, co Ethan chcial osiagnac sprzeczajac sie ze mna jesli uwaza ze jest tak jak napisal to w poradniku?

Co prawda odpuscilem sobie ta "wymiane zdan" z "forumowym gestapo", jednak nie moglem oprzec sie pokusie odpisania na ten post
Pierw sie kloci zemna, potem z Phistem a w poradniku ma to co obaj pisalismy - poprostu selfownage.
Dobrze ze tak sie stalo, teraz widac kto przez ten caly czas byl AROGANCKIM IGNORANTEM.

PS: Gratz dla Phista za doszukanie sie takiego fajnego "smaczka" do tego topicka:P


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 01:45 
Cytuj  
Jako jeden z supportów dosć wysokich lvl powiem wyraźnie:
można obciąć cona kosztem str ale tylko kiedy łakniesz szybkiego,efektywnego grindu w małym party cata gdzie sam bijesz.
Jednak jak masz gank na ganku,duzo pvp totaki build jest dosć ryzykowany, nie zgadzam się ze różnicy nie mażadnej pomiędzy 3k HP a np. 7k...BO JEST.
Ta różnica powoduje że stoisz zamiast miec piękny button: to nearest.
Znam wielu SD 77-78. Wszyscy własciwie ubrali tallum i obcięli cona- są na dmuchnięcie. O ile w ganku trwa wszystko ułamki sekund no to na siege gratuluje...paść np.10 razy bo mam życia mniej niż mag na 60 lvl z con +4.
Zaznaczam, każdy build ma mocne i słabe strony i każdy jako taki można umiejętnie wykorzystać...jednak support ma ustać i dac d/s a nie robić dmg.
Opinia moja wynika absolutnie z własnych,długich doświadczeń na właściwie niezliczonych pvp. żadnego:widziałem u kolegi, albo że ktoś mi powiedział. Gram Sword Muse rok w najbardziej agresywnym i nielubianym ally, mamy war przeciw 2 ally, i chyba wszystkim farmerom chyba łącznie to 700 osób.
Gimpowanie cona szczególnie u BD daje super efekt na mobach bo roznosisz je na atomy, na mass-długim pvp jak siege to udręka.
W moim klanie jest 3 SD 77 więc czasami łatwo policzyć mi ile kosztuje ich xp jeden siege a ile mnie.
Nom dobra bo się rozpisałem.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 01:57 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Jako jeden z supportów dosć wysokich lvl powiem wyraźnie:
można obciąć cona kosztem str ale tylko kiedy łakniesz szybkiego,efektywnego grindu w małym party cata gdzie sam bijesz.
Jednak jak masz gank na ganku,duzo pvp totaki build jest dosć ryzykowany, nie zgadzam się ze różnicy nie mażadnej pomiędzy 3k HP a np. 7k...BO JEST.
Ta różnica powoduje że stoisz zamiast miec piękny button: to nearest.
Znam wielu Sd 77-78. Wszyscy własciwie ubrali tallum i obcięli cona- są na dmuchnięcie. O ile w ganku trwa wszystko ułamki sekund no to na siege gratuluje...paść np.10 razy bo mam życia mniej niż mag na 60 lvl z con +4.
Zaznaczam, każdy build ma mocne i słabe strony i każdy jako taki można umiejętnie wykorzystać...jednak support ma ustać i dac d/s a nie robić dmg.
Opinia moja wynika absolutnie z własnych,długich doświadczeń na właściwie niezliczonych pvp. żadnegowidziałem u kolegi, albo że ktoś mi powiedział. Gram sword Muse rok w najbardziej agresywnym i nielubianym ally, mamy war przeciw 3 ally, i chyba wszystkim farmerom chyba łącznie to 700 osób.
Gimpowanie cona szczególnie u BD daje super efekt na mobach bo roznosisz je na atomy, na mass-długim pvp jak siege to udręka.
W moim klanie jest 3 SD 77 więc czasami łatwo policzyć mi ile kosztuje ich xp jeden siege a ile mnie.
Nom dobra bo się rozpisałem.

Az trudno mi to przyznac, ale zgadzam sie z Razparukiem (A raczej on zemna ).
Ale prawda jest taka ze ma chlop racje, a zawzywszy ze mowilismy tutaj TYLKO o PvP ( a raczej Phist mowil, gdyz ja se dalem spokoj vs "forumowe gestapo" ktore wszystko wie najlepiej via armor dla 77 ST...).

PS Tor we can still be friends <sing> MUCH <3. Jetses ostatnia osoba od ktorej oczekiwal bym poparcia :)

EDIT: Dla tych co nie wiedza ST=Shilen Templar (3rd class)


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 02:02 
Cytuj  
Mówiąc szczerze nie śledziłem wątku, przeczytałem "synteze" Phista.
Swój poglad na temat supportu wyraziłem już wcześniej Sam Smigam w tallumie ale obcięcie cona zrobiłem o 2 na korzysć...dexa. Ja najcześciej expie/pvp robie w archer party i dlatego dex. Dmg na xp nie zadaje bo to strata czasu biegać do martwych mobów, na pvp bije tylko robe userów / bije dosć wrednie 838 atak speed / i debuffuje entlange.
ZAWSZE biorę empo czy to na xp czy na pvp.
Nigdy nie biorę zerka....


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 02:07 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Mówiąc szczerze nie śledziłem wątku, przeczytałem "synteze" Phista.
Swój poglad na temat supportu wyraziłem już wcześniej Sam Smigam w tallumie ale obcięcie cona zrobiłem o 2 na korzysć...dexa. Ja najcześciej expie/pvp robie w archer party i dlatego dex. Dmg na xp nie zadaje bo to strata czasu biegać do martwych mobów, na pvp bije tylko robe userów / bije dosć wrednie 838 atak speed / i debuffuje entlange.
ZAWSZE biorę empo czy to na xp czy na pvp.
Nigdy nie biorę zerka....

Zerk ssie dla kazdego nie nukera/archera wiec to normalne ze go sie nie bierze (pomijajac OL i jego aoe zerk><).
A co do samego builda to na twoim miejsuc bym zmienil tallum za oe doom i dal full +con/dext, wkoncu i tak dmg nie robisz.
A jak chcesz bic nukerow (dajmy siege) to MUSISZ podbiec a to ejst czyste kamikaze.
No ale wracajac do topicka, szczerze czekam na odpowiedz Ethana/Sylviana/Piszpana, czym nas tym razem zaskocza :lol:

EDIT: <3 tor!!


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 02:12 
Cytuj  
No niestety sięmylisz, siege jest 1 na 2 tygodnie, na gankach jak wpada ekipa i jesteś zaskoczony to nic nie pomoże.Doom jest super ale już nie chce mi się wszystkiego wywracać, poza tym teraz sporo expie właśnie w małym cata party gdzie bije-xp drogie ale szybkie.Archer party o szybkiem xp dla mnie tylko L room.
Archer party jak jest duzo ludzi online w klanie bo jesteśmy teraz bez ally....
Co do siege nawet palcem nikogo nie ruszam jeśli jest dalej niż na range 600 /entlange/. Jka towarzystwo się przemiesza to już nie targetują tak dobrze ale póki trzymany jest szyk trza uważać i tam właśnie doom byłby git.
PS. Na ostatnim siege pobiegłem na subie....omg ale byłosuper.HAHHAHAHA....po siege +2. dobijałem z Lamdorfem maruderów ...
Powoli /za 30%/ przestawie się całkowicie na nukera i się zobaczy.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 02:18 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
No niestety sięmylisz, siege jest 1 na 2 tygodnie, na gankach jak wpada ekipa i jesteś zaskoczony to nic nie pomoże.Doom jest super ale już nie chce mi się wszystkiego wywracać, poza tym teraz sporo expie właśnie w małym cata party gdzie bije-xp drogie ale szybkie.Archer party o szybkiem xp dla mnie tylko L room.
Archer party jak jest duzo ludzi online w klanie bo jesteśmy teraz bez ally....
Co do siege nawet palcem nikogo nie ruszam jeśli jest dalej niż na range 600 /entlange/. Jka towarzystwo się przemiesza to już nie targetują tak dobrze ale póki trzymany jest szyk trza uważać i tam właśnie doom byłby git.

Innymi slowy w pve nie bijesz, wiec doom, w pvp jak gank to i tak pr, a na siege jak juz mowilem (tu kieruje do ethana i jego zajebistego bow z 500range), padasz jak tylko sie wystawisz na range 900.
Jedyna szansa jak wejda do zamku i jest pvp na "close range" z tym ze tam nie cza walic entagle ><.
A specialnie podchodzic zeby walnac entagle to nie warto nawet tracic tego 1% (via ty w "giran assault") a co dopiero bd (tak ethan pojdzie jebnie UD i wszystkich wybije z luku, my juz to wiemy najlepiej).


_________________
Obrazek

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 02:20 
Cytuj  
Trollom mowimy NIE >.>


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 02:21 
Cytuj  
Phist napisał(a):
Trollom mowimy NIE >.>

You talk to mirror?!?


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 02:23 
Cytuj  
na ganku jeśli jesteś totalnie zaskoczony to bywa różnie, o PR zapomnij bo mało kto expi z EE, wolą SE lub bisha.Jak sami gankujemy to EE się bierze....
Na prawie 77 lvl już niczego zmieniac mi się nie chce, nie uciąłem -xxx cona. Ustoje znacznie więcej niż BD /choćby tarcza/ dlatego nie czuję się zbytnio "latexowy". Na teraz zostane w tym co mam, chyba że następne zmiany w mechanice gry przymuszą mnie do rewizji taktyki,zestwienia sprzętu.
PS. wracając do siege, entlange jest ZAWSZE użyteczny. poza tym na starym kompie to mogłem tylko stać na siege, lag i uploady że połowa ruchów postaci była właściwie niezamierzona. Klikasz, widzisz że podchodzisz za blisko-zacinka-próbujesz się cofnać bo nie ma cp, no i jak puszcze to leżysz. Teraz mam nadzieję będzie lepiej.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 02:27 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
na ganku jeśli jesteś totalnie zaskoczony to bywa różnie, o PR zapomnij bo mało kto expi z EE, wolą SE lub bisha.Jak sami gankujemy to EE się bierze....
Na prawie 77 lvl już niczego zmieniac mi się nie chce, nie uciąłem -xxx cona. Ustoje znacznie więcej niż BD /choćby tarcza/ dlatego nie czuję się zbytnio "latexowy". Na teraz zostane w tym co mam, chyba że następne zmiany w mechanice gry przymuszą mnie do rewizji taktyki,zestwienia sprzętu.

No tak ale w klanie cza wyexpic swoj support (ty/ee/prop/se) wiec sie bierze ich a jak jest free bsoe to sie kozysta, szczegulnie na gank.
I tutaj dodam iz nawet jak cie zaczna "napierdalac" DD to ustoisz kiedy taki BD sie posklada po 2 critach (bo masz shield ktory moim zdaniem jest WYJEBANY jak stoisz na "front") i dlatego ze masz te "marne 3k hp" wiecej ktore "nic ci nie daje" (to idac rozumowaniem Ethana).
Ogolnie zgadzam sie z toba, bo tak smao jak Ja i ty masz racje.


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 02:07 
Cytuj  
Phist napisał(a):
Przegladajac forum natknalem sie na Poradnik Ethana, po przeczytaniu ktorego caly ten flame nabiera kolorow.

[Na 'zolto' cytaty z poradnika]

Ethan napisał(a):
Ponadto nie zdarzyło mi się jeszcze nigdy w mass PvP bym był pierwszym albo nawet drugim celem. Zazwyczaj jestem ostatnim lub jednym z ostatnich.

Niektórzy używaja duali z Health SA tłumacząc to większą szansę na przeżycie podczas PvP.
Można im przyznać rację, bo BD, z racji niskiego HP, jest podczas mass
PvP jednym z pierwszych targetów.
Z prostego powodu - szybko można go zabić

Ethan napisał(a):
BD z dualami Health (co większe asy mają jeszcze Doom set) uważam za największy znany mi kretynizm.

B Grade
Pod uwagę można brać tylko dwa sety:
- Blue Wolf
- Doom

Ethan napisał(a):
Już Ci powiedziałem po, co BD jest niepotrzebne gimpowanie STR kosztem CON. Bonus z HP w przypadku BD jest nikły.

Spora grupa BD zakłada +4STR - 4CON lub +4CON - 4STR.
Pierwszy z nich uważam, za kompletną pomyłkę. BD będąc Dark Elfem ma bardzo niską CON i co za tym idzie bardzo mało HP.
Zmniejszanie tych i tak już niskich wartości, uważam za zbędne ryzyko,
nie kompensowane przez zwiększone zadawane obrażenia.

Drugi z tatuaży ma swoje pewne uzasadnienie. Najważniejszym zadaniem BD, jako klasy supportującej, jest dostarczaniem Dance'ów.
To oznacza, że powinien utrzymać się jak najdłużej przy życiu, co z
niskim CON nie jest takie proste.

______________________________________________________________

Jak latwo mozna zauwazyc cytaty z tej dyskusji i cytaty z poradnika sa calkiem sprzeczne.
Wiec teraz nie wiem, czy chamstwo i arognancja udrzyly mi na glowe, czy Ethan to Ethan, kto napisal ten poradnik, co Ethan chcial osiagnac sprzeczajac sie ze mna jesli uwaza ze jest tak jak napisal to w poradniku?


Specialny bump dla Ethana, coby chlopak nam odpisal.
Forumowe gestapo tez powinno bronic kolegi


_________________
Obrazek

*

Posty: 106
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 06:00 
Cytuj  
Phist napisał(a):
BD w mass to BUFFER ( tak jak SwS, ktory rowniez najlepiej sprawuje sie w stuffie "tanko-podobnym" ), ktory ma jak najdluzej ustac i dawac Dance.


nie gralem BD ale mam identyczne zdanie na temat BD oraz podobnych klas, support nie kara zadajac dmg, support jest od tego zeby karalo cale jego party zadajac wlasnie dmg (tance BD, spiewy sws, QtC warlocka) lub przyjmowalo jak najmniej na klate (sws) lub np od tego zeby stalo (party) na nogach jak najdluzej (biszkopt) etc. etc. dlatego jego zadaniem (support'u) IMO jest utrzymanie sie jak najdluzej w pionie. Robiac BD zapodalbym:
dye - +5con/-5str, nad 3 slotem zastanowil bym sie ale chyba +4int (mam na mysli glownie hex)
Agrade - DC heavy z ktorego dostalbym dodatkowe 2con kosztem kolejnego -2str - str (hit) nie zabija, zabija dex (krytyk), ja rozumiem ze wielkosc dmg w krytyku jest uzalezniona od str ale BD na pvp nie jest od zabijania so,
razem=39 con - slaby wynik ? nie sadze
duale z health

taki build zrobil bym ja, wali mnie jaki maja DOSWIADCZENI, PRO, KOZAKI (i co tam jeszcze) z highlvl poniewaz czesto na Hinde jestem swiadkiem kiedy highlevelowe noskile zabijaja jeszcze wiekszych highlevelowych noskili i tyle. (oczywiscie jest wielu swietnie ogarniajacych graczy i pewnie jeszcze wielu nie widzialem w akcjii)

majac HE mam -5str/+5dex, narazie biegam w doomie^^, dalej pojde w nightmare pomimo ze wyglada na HE jak gowno w kadzi z paczem, stawiam na wartosc bojowo-urzytkowa, (lans w maju zostawiam innym) dlaczego ? bo:
-generalnie niduje 1dexa do builda (3 z dooma to o 2 za duzo)
-zawsze to +4% mdefa
-maj daje res na stuna ale na kiego mi ten res skoro non stop dostaje i bede dostawal z planety a nie z lotki ?
-jedyne co moze mnie odwiesc od wygladu olowianego zolnierzyka to info ze "Sleep and Hold Resistance +70% " i w C5 Trance nie bedzie do tego podpiety, jezeli w C5 "Sleep, Trance and Hold Resistance +70%" pojde na 100% w najtmara .
mam rozwinac dlaczego -str/+dex i nie dotykam cona czy:
1. to oczywiste.
2. jestem kretynem i szkoda klawiatury zeby mnie oswiecic.

serdecznie was wszystich pozdrawiam :wink:


_________________
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen
+20 Rogue

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 07:51 
Cytuj  
Major no ok ale +con dla BD jest dobre na lvl 75-76+ . Zeby dojsc do tego lvl uzywa sie +str imo bo wtedy ci duzo latwiej o grupe. Pozatym w small pvp tez sie o wiele bardziej przydaje niz con (mowie na podstawie wielu godzin w grze na pve i pvp w duo, trio, 4 i full party)
Co twego HE major dziwny masz setup bo do pve con ci nie potrzebny...


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 106
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 09:35 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Major no ok ale +con dla BD jest dobre na lvl 75-76+ . Zeby dojsc do tego lvl uzywa sie +str imo bo wtedy ci duzo latwiej o grupe. Pozatym w small pvp tez sie o wiele bardziej przydaje niz con (mowie na podstawie wielu godzin w grze na pve i pvp w duo, trio, 4 i full party)
Co twego HE major dziwny masz setup bo do pve con ci nie potrzebny...


wiem ze do koksu str, ale my nie mamy normalnego koksu od +30lvl, czyli odkad przyszlismy na hinde, teraz jest jeszcze grozniej i o ile nie mamy szans stawic czola klanem (party vs party or smth) to idac pvp z ally czy polujac na sub'y naszych przeciwnikow wyglada to juz calkiem inaczej, a my nie zwyklismy nigdy koksic zgietym w pol, dlatego mam takie dye a nie inne na 60lvl czyli lowlvl.

Obrazek

redemption z enemylist byli do niedawna w gornej ramce i o ile ich juz tam nie ma to i tak sie nic nie zmienilo, pozatym pewnie po siege'ach spowrotem wskocza na swoje miejsce. Wiec jak widzisz to nie jest tak ze ja sobie ide w party na spot i przewracam krity

btw odnosnie tego BD -
"Zeby dojsc do tego lvl uzywa sie +str imo bo wtedy ci duzo latwiej o grupe"

dlaczego BD majac +str ma latwiej w grupie ?

Obrazek

od gory: he/-52bd/he/necro/kociarz/se/he - normalnie skladamy party z biszkoptem, sws(tez lowlvl), wc/pp i lucznicy (taki screen akurat znalazlem) w kazdym razie nawet w tym zestawie z bafami se+56 z QtC kociarza no i na tych juz tancach bd, nie ma potrzeby zeby ladowal sie w str bo nie sadze zeby przyspieszyl koks or smth - tak mi sie wydaje ;)


_________________
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen
+20 Rogue

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.