mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 19:09 
Cytuj  
Well wasz wybór =)

Server transfer to narazie niemalże sc-fi ;p a nawet jak się jusz przydaży to i tak raczej ciężko będzie dobre rezultaty uzyskać przy transferowaniu się na Eve... (Jusz napisałem dlaczego tzn żadnych normalnych itemów tylko stacable..)

ale nvm =) ja tam nie będe nikogo specialnie przekonywał ;p

Edit: tylko taka drobna uwaga... teraz tego nie czuć ale mam przeczucie że za kilka miechów kiedy wszyscy będą mniejwięcej w obrębie end game... niekorzystne czasy siege i innych rzeczy będą dużo bardziej odczuwalne niż teraz (ale to tak na marginesie )


Pozdrawiam

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 21:28 
Cytuj  
Niezupełnie masz tu racje.
My o samym początku mówiliśmy tylko i wyłącznie o transferze postaci. Problem z itemami dla wyskolo lev. postaci faktycznie istanieje ale nie az tak wielki jak ci sie wydaje. Wiekszość potrzebnych rzeczy jesteśmy w stanie zdobyć sami.
Teraz druga sprawa ja swoją postać robiłem od pierwszego dnia open bety L2 - czyli od 1 marca AD 2004. A to jest prawie 8 miesięcy - myślisz że w te 3 zrobie postać od 0 lepszą od tej? Wole poczekać kolejne 3 miesiace i silniejszą postać z częśćmi i kasą przenieść na Eve. Fakt zanim zdobym bym broń tłukło by się słabsze moby - ale cóż to da się przeżyć. Zdobycie recept na własną rękę to w najgorszym wypadku 2 tyg.
Ja mam za mało czasu na granie i dla mnie jest nieralne aby zrobić drugą taka postać.
Tak jak mówiłem czekamy na oficjalne info w sprawie transferu. A to już bliżej niż dalej, C2 już niebawem, Eve też już stoi pomimo, że miało być równo z C2. Skoro tyle czekaliśmy jeszcze miesiać nas nie zbawi.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 21:43 
Cytuj  
Sądzę, że niepotrzebnie wszyscy panikują.

Wykupienie wszystkich surowców i materiałów do scraftowania odpowieników itemów na serwerze europejskim nie powinno nastręczać trudności.

Wbrew pozorom wcale nie tak dużo ludzi będzie skłonnych transferować swoje postacie - własnie ze względu na niedogodności z tym związane.

Ale dla klanu liczącego powyżej 20 osób, a tyle powinno sie zebrać ze wszystkich serwerów Polaków, w tym całkiem spora grupa powyżej 40 lvl, zdobycie kilku recept nie powinno byc takie trudne.

Wiec nie dajmy sie oglupieć - trochę rozsądku i spokoju :)
Wszystko będzie dobrze. :]

Gwóźdz programu to dobra organizacja i solidne przygotowanie do transferu.

Podstawą tego jest dobra komunikacja, a od tego jest własnie to forum.


Ostatnio edytowano 18 lis 2004, 12:48 przez Ethan, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 22:53 
Cytuj  
wiec kto juz gra na nowym serwerze?
moze jakis nowy topic z lista grajacych tam ludzi zrobimy?
Jesli chodzi o te postacie to moze narazie fajnie by bylo gdyby kazdy kto ma na to chec w miare mozliwosci czasowym prowadzil na tym serwerze jakas swoja postac i czasami nia gral...

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 23:44 
Cytuj  
Dobra... ja gram juz czlowiekiem o imieniu Talvac
kto wejdzie na serwerze prosze mnie dodac :wink:
BTW: strasznie tloczno dzisiaj na talking island... nie ma gdzie daggera wcisnac nawet :har:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 12:08 
Cytuj  
Ethan mozesz sie mylic w tym ze "skupienie potrzebnych materialow nie powinno sprawic trudnosci" bo jesli przejdzie sporo osob i kazdy bedzie 'prawie' goly , to ceny surowcow potrzebnych do crafta pojda ostro w gore :)

Napiales tez ze nie wiele osob chcialo bedzie transferowac postacie - to ciekawe bo z ankiety umieszczonej kiedys bodajze na lineage2 wynikalo co innego :)
No ale poczekamy zobaczymy jak to z tym C2 i transferem bedzie :)

Wracam do levelowania Nukera na Bartzu :>

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 12:35 
Cytuj  
1. Mowilem o skupywaniu surowców na serwerze, na którym teraz masz swoją postać.
(Na Bartzie nie jest to trudne, a ceny surowców się ustabilizowały ostatnio).

2. Z tego co czytałem na forum na Orphusie i oficjalnej stronie L2 - ludzie wcale nie będą się tak garnąć do trasnferu.
Ponadto mówimy o transferze na serwer europejski, na którym postaciom powyzej 40 lvl nie bedzie latwo.
Na takich "gołych" serwerach znośnie będzie tylko graczom będącym w klanach.

A przecież o to tu się rozchodzi. O zgromadzenie wszystkich Polaków, a przynajmniej większości, na jednym serwie.
Wybrany został Teon, bo będą mniejsze lagi i jest szansa, ze będzie mniej chinoli-farmerów.
Chinole są tam, gdzie jest popyt na ich usługi, a gracze z Europy nie są tak bardzo skłonni do kupowania adeny czy itemów (czynnik ekonomiczny).

Ludzie powyżej lvl 40 zazwyczaj są już w jakimś klanie, a wątpie by duża ilość całych klanów zdecydowala sie na transfer
(zazwyczaj w każdym są gracze z róznych kontynentów, a siege time bedzie skierowany do Europejczyków - eliminuje to cześć Amerykanców i Azjatow, a to oni stanowią wiekszość graczy).

Na taki krok mogą zdecydować się klany czysto europejskie, a takich raczej nie ma dużo.
A ponadto cześć może nie chcieć zrezygnowac z istniejących aliance'ow.


Ostatnio edytowano 18 lis 2004, 13:15 przez Ethan, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 13:10 
Cytuj  
Czy serwer Teon to serwer Eave o którym piszecie bo mi to umknelo ??

dzieki za szybka odpowiedz,

czy istenieje w TEJ CHWILI jakikowlwiek sposób przeniesienia postaci, i co to sa stakowalne przedmioty ??


Ostatnio edytowano 18 lis 2004, 13:21 przez Arvold, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 13:17 
Cytuj  
Krótko i na temat: 3 razy TAK


TAK TAK TAK :wink:

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 15:25 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
Czy serwer Teon to serwer Eave o którym piszecie bo mi to umknelo ??

dzieki za szybka odpowiedz,

czy istenieje w TEJ CHWILI jakikowlwiek sposób przeniesienia postaci, i co to sa stakowalne przedmioty ??

Jako że 3x TAK można różnie interpretować masz tu odpowiedz :P
- Teon to wspomniana Eva (TAK TAK TAK)
- Nie istnieje na chwilę obecną żaden sposób na przeniesienie postaci (ciągle czekamy na taką możliwość - niestety nie została podana do tej pory żadna data)
- Stackowalne przedmioty to takie których kilka sztuk zajmuje 1 ikonkę w inventory (np. pieniądze, strzały, materiały etc.) Nie zaliczają się do nich broń i ekwipunek który na siebie zakładasz oraz recepty i kilka innych rzeczy.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 61
Dołączył(a): 23.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 12:22 
Cytuj  
Gram jak narazie swoja dwana postacia i czasem na EVA zagladam, mam tam lev 16 DE Mystic.Co do transferu przeniose sie tam pewnie po C2 ale musze znac dobrze zasady tego transferu.

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 13:06 
Cytuj  
Wreszcie sie jakoś określłeś Martinez. :wink:

Bo do tej pory milczaleś :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.