mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1816 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 91  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 16:29 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
Polecam kupic po 5 z kazdego typu (bootss/glove/armor/helm) okolo 60-70 enchantow i wbijac pokolei, np: all boots+3 i jechac pokolei +4/5/6, nie wolno wierzyc w liczby bo wtedy nic nie zrobisz.
(...)
I niewiem czemu tak sie uzalezniliscie od l2wh, bo na l2wh pisze i tak musi byc, no na l2wh nie ma to nikt tego nie ma, a czy l2wh sprawdzilo kazdego playera? NIE


Dokladnie tak zrobilem probujac robic sobie sam manti set'a.
Po spaleniu 180 EAD mialem jakas kosmiczna ilosc krysztalow D w plecaku, znaczny ubytek gotowki i JEDNA czesc na +6 (legsy).
A to przeciez bylo TYLKO D grade - dlatego nie wyobrazam sobie zrobienia czegos B grade bo traci sie nie 50% wartosci itemu na jednej probie ale (np. w przypadku helmu) item chodzi po 5 baniek a dostajesz krysztalow za 1 banke => 5x mniej niz wydales.

A co do l2wh - tam nie ma podanej szansy na OE armora i nie sugeruje sie liczbami tam podnymi - po prostu sam umiem liczyc :)
Cenami i dostepnoscia jaka tam jest nie sugeruje sie nigdy w 100% ale jesli na ZADNYM serwerze nie wykazuje ze ktos mial for sale +6 doom set part to chyba o czyms swiadczy?
Od czasu pierwszej dyskusji na temat "wyzszosci doom +6 nad innymi setami" zaczalem szukac na hinde takich czesci bo pomyslalem sobie ze (przepraszam za wyrazenie) skoro na Lionna znalazlo sie 2 takich fanatykow ktorzy mysla ze doom>all to moze i na hinde znajde frajera ktory to odkupi za duze pieniadze. I nie znalazlem od tamtej pory ani jednej osoby sprzedajacej jakakolwiek part doom hv+6 (jedynie 2 osoby mialy doom light +6).
Dlatego tak OE set'a mozna spokojnie wlozyc miedzy bajki.
Szansa i koszty sa mniej wiecej te same jak wyciagniecie B grade broni na +16 wiec przyklad Piszpan'a nie jest tak kompletnie bez sensu.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 17:16 
Cytuj  
Karol z mojej strony to byla ironia :)

btw. da sie jakos uzyc ignore zeby nie widziec wypowiedzi ignorowanego idioty podczas cytowania?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 17:31 
Cytuj  
Alu jak zwykle pierdoli o tym co mu się wydaje a co nie ma przełożęnia w praktyce.
Ja rozwaliłem 76 x EAD próbójąc zrobić Brigandine BP na +6. Max co miałem to +5, koniec końców musiałem dokupić 2xEAD a i tak skończyłem z samym proszkiem... Dziekuje tylko bogu, że nie zaczęłem od hełmu...
Set +6 to utopia. Jesne, że jak ktoś ma fuks to zrobi 1 / 2 części an +6 ponosząc ogromne koszta, ale cały set? Nie warte zachodu na chwilę obecną.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 17:44 
Cytuj  
Do dzisiejszego szczescia dorzuce
maj ring - succes
maj neck- succes
maj earning- succes

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 20:05 
Cytuj  
a ja DC helmet ---> dzieki poziomka :)

W sumie bardzo udany mialem tydzen :)


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 20:18 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Alu jak zwykle pierdoli o tym co mu się wydaje a co nie ma przełożęnia w praktyce.
Ja rozwaliłem 76 x EAD próbójąc zrobić Brigandine BP na +6. Max co miałem to +5, koniec końców musiałem dokupić 2xEAD a i tak skończyłem z samym proszkiem... Dziekuje tylko bogu, że nie zaczęłem od hełmu...
Set +6 to utopia. Jesne, że jak ktoś ma fuks to zrobi 1 / 2 części an +6 ponosząc ogromne koszta, ale cały set? Nie warte zachodu na chwilę obecną.

No widzisz a ja mam Brig set+5 (helm+3) boots of power +5 i rip gauntlets+5, zeby bylo zabawniej mam elven jawelery set +5 (1 ring +4 bo mi zabraklo scroli), a teraz powiem ci co ejst w tym zabawne
NIC NIE SPALILEM, wsio wlazlo za first time, ale znajac zycie ty zaraz napiszesz ze sobie zmyslam.
AAA i bone breakera tez +5 zrobilem....


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 20:27 
Cytuj  
Wow +5 o_O To taki kolczyk elven to chyba jest wart teraz o 10k wiecej....


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 20:31 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Wow +5 o_O To taki kolczyk elven to chyba jest wart teraz o 10k wiecej....

WOW mialem w ch... ead, nie musze nimi handlowac zeby sobie C grade kupic, wiec sobie daruj.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 10:04 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
No widzisz a ja mam Brig set+5 (helm+3) boots of power +5 i rip gauntlets+5, zeby bylo zabawniej mam elven jawelery set +5 (1 ring +4 bo mi zabraklo scroli), a teraz powiem ci co ejst w tym zabawne
NIC NIE SPALILEM, wsio wlazlo za first time, ale znajac zycie ty zaraz napiszesz ze sobie zmyslam.
AAA i bone breakera tez +5 zrobilem....

To zrób z tego +6, bo w końcu o takim secie mówimy. +5 miałem kilka razy i co z tego? Nic.
Druga sprawa to to po prostu nie wierzę, że wlazł cały set bez jednego faila... Zdaję sobie sprawę, że jest taka szansa ale prawdopodobnieństwo jest na tyle małe, że mozna zapomnieć o jakieś przewidywalnej szansie.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 11:04 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Alucreid napisał(a):
No widzisz a ja mam Brig set+5 (helm+3) boots of power +5 i rip gauntlets+5, zeby bylo zabawniej mam elven jawelery set +5 (1 ring +4 bo mi zabraklo scroli), a teraz powiem ci co ejst w tym zabawne
NIC NIE SPALILEM, wsio wlazlo za first time, ale znajac zycie ty zaraz napiszesz ze sobie zmyslam.
AAA i bone breakera tez +5 zrobilem....

To zrób z tego +6, bo w końcu o takim secie mówimy. +5 miałem kilka razy i co z tego? Nic.
Druga sprawa to to po prostu nie wierzę, że wlazł cały set bez jednego faila... Zdaję sobie sprawę, że jest taka szansa ale prawdopodobnieństwo jest na tyle małe, że mozna zapomnieć o jakieś przewidywalnej szansie.


Mysle ze tu chodzi o cos innego. Alu kupil seta na targu wiec nic nie spalil, a kazdy zakup wlazl mu za 1wszym razem bez zadnych disconnectow! Chyba o to mu chodzilo :wink:


_________________
Obrazek

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 11:30 
Cytuj  
Sylwian sila rzeczy nie mozesz mu zarzucic, ze mu nie weszlo bez faila, bo tak sie moglo stac. Wiadomo liczby mowia co innego ale liczby to tylko liczby a nie poprostu szczescie :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 11:41 
Cytuj  
ej sory..ale Wyp....z tego tematu
w kazdym temacie musiscie zaczac flame...no ludzie kurde><

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 13:49 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Alucreid napisał(a):
No widzisz a ja mam Brig set+5 (helm+3) boots of power +5 i rip gauntlets+5, zeby bylo zabawniej mam elven jawelery set +5 (1 ring +4 bo mi zabraklo scroli), a teraz powiem ci co ejst w tym zabawne
NIC NIE SPALILEM, wsio wlazlo za first time, ale znajac zycie ty zaraz napiszesz ze sobie zmyslam.
AAA i bone breakera tez +5 zrobilem....

To zrób z tego +6, bo w końcu o takim secie mówimy. +5 miałem kilka razy i co z tego? Nic.
Druga sprawa to to po prostu nie wierzę, że wlazł cały set bez jednego faila... Zdaję sobie sprawę, że jest taka szansa ale prawdopodobnieństwo jest na tyle małe, że mozna zapomnieć o jakieś przewidywalnej szansie.

TO daj mi enchanty, bo osobiscie niechce mi sie ich kupowac dla dorfa ktorym i tak nie gram><


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 13:52 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Alucreid napisał(a):
No widzisz a ja mam Brig set+5 (helm+3) boots of power +5 i rip gauntlets+5, zeby bylo zabawniej mam elven jawelery set +5 (1 ring +4 bo mi zabraklo scroli), a teraz powiem ci co ejst w tym zabawne
NIC NIE SPALILEM, wsio wlazlo za first time, ale znajac zycie ty zaraz napiszesz ze sobie zmyslam.
AAA i bone breakera tez +5 zrobilem....

To zrób z tego +6, bo w końcu o takim secie mówimy. +5 miałem kilka razy i co z tego? Nic.
Druga sprawa to to po prostu nie wierzę, że wlazł cały set bez jednego faila... Zdaję sobie sprawę, że jest taka szansa ale prawdopodobnieństwo jest na tyle małe, że mozna zapomnieć o jakieś przewidywalnej szansie.


Mysle ze tu chodzi o cos innego. Alu kupil seta na targu wiec nic nie spalil, a kazdy zakup wlazl mu za 1wszym razem bez zadnych disconnectow! Chyba o to mu chodzilo :wink:

A twoje wypowiedzi wchodza jednym uchem, wychodza drugim (moze okiem), nie wnosza zupelnie nic do tematu.
Zaczynasz jakis flejm w ktorym nawet dobry nie jestes...
Chcesz sie poflejmowac? To zapraszam viewforum.php?f=19


_________________
Obrazek

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 15:21 
Cytuj  
Alu nie do tematu ta pisza wszyscy (a Ty wszedzie jzu flejmujesz...)procz tych co sie chwala tym co maja, co zdobyli a nie to co MOGA miec.

Ja sie pochwale tym, ze wykupilem drugie konto i co ? i nie mam czasu na gre. Jednak rodzina to zbyt wielki pozeracz czasu.

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 15:38 
Cytuj  
Deli napisał(a):
Alu nie do tematu ta pisza wszyscy (a Ty wszedzie jzu flejmujesz...)procz tych co sie chwala tym co maja, co zdobyli a nie to co MOGA miec.

Ja sie pochwale tym, ze wykupilem drugie konto i co ? i nie mam czasu na gre. Jednak rodzina to zbyt wielki pozeracz czasu.

Juz kiedys byla rozmowa na temat OE dooma, i widac znowu sie powtarza.
Z ta roznica ze ja OE, oni nie.
Swoja droga, jak komus brak szczescia, to spali 20 itemow z 3->4


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 09:48 
Cytuj  
Wracam z wesela i mnie floodem zalali, już odpowiadam...

Arivar napisał(a):
i swoja droga .. pytanko do pooma:
na full buffach ile masz patk - tz jakie max mozesz wyciagnac ? z jakims propem ,bd itp ... bo to mnie bardzo ciekawi ... (prosze bardzo o screena)

Na PP buff + dance mam z tego co pamietam coś ok. 2568 p.atk, wyedytuje tego posta jak wrócę z pracy i wrzucę screena.

Piszpan napisał(a):
Ladnie lisciu ale daj ss na full buffach z dancami. No i zainwestuj w lepsza bizuterie :)
btw. nie zdejmujesz tatto?

Biżuteria to BO +4 all z wyjątkiem necklace. Przyznaję że nie najlepsza, ale jak wymienie to dopiero na 76 :P
Tattoo nie zmieniam jeszcze, bo mam do zrobienia Lv 2 alliance z Ketra orcs, a ten build jest najlepszy do PvE solo (tzn. z SE na plecach :P Root Shoot Boogie ftw :) )


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 51
Dołączył(a): 2.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 20:52 
Cytuj  
a ja chcialem sie pochwalic ze udalo nam sie zrobic maly zlocik :) prawie spontanicznie :) bylo super.. za niedlugo poprawka :)

niektorzy przejechali 8h pociagiem zeby tam trafic :)

Obrazek[/img]


_________________
Pomyslowy Dobromir

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 21:08 
Cytuj  
gratz przedsiewziecia :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 22:02 
Cytuj  
Ostatnie dropy z last weekend (nie liczac dc robe ktora juz wklejalem tu):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Some oe zaczalem tak:
Obrazek

bylo tez tak ;/
Obrazek

Mam jeden item +6:)
Obrazek

1000m adena jak ktos zgadnie kto to powiedzial:P
Obrazek

j/k ofc :P


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1816 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 91  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.