mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 23:20 
Cytuj  
Zrobilem sobie wreszcie po dlugich bojach.
Teraz kombinuje jakie SA na to wrzucic.
Czy wideblow to najlepsza opcja?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 02:21 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Zrobilem sobie wreszcie po dlugich bojach.
Teraz kombinuje jakie SA na to wrzucic.
Czy wideblow to najlepsza opcja?

Ludzie w zasadzie tylko tego używają z tego co wiem. Sam byłem za włożeniem do tego crit. stuna tym bardziej, że pole ma dużą szansę na criticala a z tancami ethana to criticale ladowaly mi 2-3x na moba. Aczkolwiek podobno crit. stun sie nie sprawdza.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 15:42 
Cytuj  
nie znam sie na tym ale na 100% moge powiedziec ze niemal wszyscy robia na Lance Wideblowa.
Z Crt.Stun`em raczej nikogo nie widziałem i tez mi sie to wydaje dziwne bo stun przeciwnika przy crit. att. to nie byłoby takie głupie.
3ba by zbadac te kwestie bo rzeczywiscie ciekawa to jest.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 18:30 
Cytuj  
Na innej broni widzialem crit. stuna i opis byl "14% szansy na zestunowanie przy kazdym criticalu".
Tzn ze to nie jest tak => krytyk=stun
Tylko ze krytyk => niewielka szansa na stun.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 04:30 
Cytuj  
yep tak wlasnie jest.
Ale wazne info jest tez takie ze crit. stun i jemu podbne sa beda miały "greatly" podniesiony ten % w C3.
Wiele osob nie robi SA zeby sie przekonac jak duzy zrobią %.
Proponuje tez sie wstrzymac.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 09:20 
Cytuj  
Hmm mi isę wydawało, że ta szansa to 12% przy każdym crit. Tak czy siak criticale naprawde często gdy walczysz poleaxe. Pole user to zdecydowanie DD IMO - jak sam latałem z Orcish Poleaxe to w zasadzie cały mój dmg w party pochodził z criticali - bo reszta raczej mało się liczyła (wolne to to i mało silne).
Ja zreszta cały czas jestem zwolennikiem używania pole - tylko sam fakt, ze ludzie nie potrafią jeszcze za bardzo grać z pole userami sprawił że zrobiłem AOBE. Choć po cichu planuje crafcik Lance wlasnie ze stunem chyba (bo już się nauczyłem ystawiać tak aby łapac zasięgiem te moby które chcę - np. żeby nie budzić reszty, także wide-blow utrudniłby to tylko).

Karol najlepszym wyjściem jest jak zwykle sprawdzic samemu - może ktos z waszego ally ma takie pole i mógłby ci pożyczyć?
Ps. Jesli faktycznie podniosą % szanse na stuna to powaznie pomyslę na tą Lancą - tym bardziej, że dojdzie nam skill taki jak Wrath. (z moich obliczeń wynika, że walczac pole z crit.stunem stun powinien wejsc raz na 3 moby - przy założeniu że grasz np w duo i tłuczacie białe/zielone moby).
Zastanawia mnie tylko czy te % to pewna sznasa na stuna - czy tylko na to że skill isę odpali (ale pewnie to drugie).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 11:38 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Zastanawia mnie tylko czy te % to pewna sznasa na stuna - czy tylko na to że skill isę odpali (ale pewnie to drugie).


Ja to rozumiam tak:
Gdy masz crit stun SA przy każdym criticalu zadanym w walce broń ma tą 12-sto czy 15-sto procentową szansę na zastunowanie mobka.
Rzecz bardzo użyteczna tyle że przy tak niskim procencie zupełnie niegrywalna. IMO jesli ten procent podniosa do powyżej 40% można będzie uznać ze takie SA jest grywalne, bo na pewno nie jest przy 12 lub 15 procentach czyli teraz.

Sylvian, jesli chodzi o craft Lance to chyba lepszą opcją jest odkupienie tej broni z dropa (w DVC spada kilka Lance dziennie).
Recepta jest niezmiernie rzadka i pojęcia nie mam co ją rzuca.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 14:53 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Zastanawia mnie tylko czy te % to pewna sznasa na stuna - czy tylko na to że skill isę odpali (ale pewnie to drugie).


Ja to rozumiam tak:
Gdy masz crit stun SA przy każdym criticalu zadanym w walce broń ma tą 12-sto czy 15-sto procentową szansę na zastunowanie mobka.
Rzecz bardzo użyteczna tyle że przy tak niskim procencie zupełnie niegrywalna. IMO jesli ten procent podniosa do powyżej 40% można będzie uznać ze takie SA jest grywalne, bo na pewno nie jest przy 12 lub 15 procentach czyli teraz.

Sylvian, jesli chodzi o craft Lance to chyba lepszą opcją jest odkupienie tej broni z dropa (w DVC spada kilka Lance dziennie).
Recepta jest niezmiernie rzadka i pojęcia nie mam co ją rzuca.

Mi to ryba plum czy craft czy kupieni (jak bede mial kase oczywiscie bo naraie do żebrak jestem :P)

Ale nie zgodzę się zupełnie co do tego crit. stuna - jeśli ta sznasa na stuna wynosi 12% podczas kazdego criticala - to taka jak mówię co 3 mob byłby stunowant (pamiętaj o tym, że nie wydajesz MP na tego stuna, mało tego moze on zastunować 5 mobow anie jednego). Normalnie grając spoilerem i tak nie masz MP na używanie swojego stuna czy hammer crusha.
Ale tak jak mówię to trzeba by zbadać doświadczalnie bo liczby nie zawsze wszystko mówią.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.