mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2005, 12:38 
Cytuj  
Hej.

Wlasnie sie dowiedzialem ze jakis dzieciol okradl konto postaci Orzel734 :(
teraz siedzi w Giran i sprzedaje strzaly po 11k kazda.
Jak ktos ma troche kasy zbednej to zachecam do wsparcia :>

Dodam ze jest to Polak wiec warto poratowac 'ziomka' :)


ps

Tak ja juz wspomoglem go....

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2005, 13:16 
Cytuj  
W sumie smutna sprawa
Wiesz jak go okradli może?


BTW Orzel to nawet po poslu chyba nie mówi :)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2005, 13:16 
Cytuj  
Jestem w giran wlasnie

Poszukam go, wiele nie mam ale jesli to nie zaden przekret to pomoge.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2005, 16:59 
Cytuj  
Tak mowi po polsku.
Nie wiem jak go okradli- on sam nie wie, ponoc wczoraj wieczorem.
Napisal do Ncsoftu czeka na jakies wyjasnienia.

Nie wiem na jakiej zasadzie dziala GG i co robi/monitoruje ale moze dzieki niemu uda sie ustalic jakas konkretna osobe ktora to zrobila.

Poczekamy zobaczymy,.

Narazie Gosc potrzebuje wsparcia..dlatego jak ktos moze przeznaczyc troche kasy na pomoc jemu byloby super.

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2005, 19:30 
Cytuj  
Mam serce z kamienia, jezeli kolegi nie znam i z nim nie gralem ba nawet znam tylko przelotnie to nie dalbym mu zlamanego grosza. Moim zdanie koles jest inteligentny i robi latwa kase.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2005, 19:41 
Cytuj  
To twoim zdaniem jaki dowod ma przedstawic zeby byc wiarygodnym i zeby taki ktos jak Ty nie myslal o nim ze chce sie dorobic na naiwnych pomagajacych ??


Jak ktos kiedys Ciebie oscamuje/okradnie konto (czego Ci nie zycze) i bedziesz potrzebowal wsparcia wypomne Ci twoje slowa- nie znam Cie, nie gralem z Toba (zapewne chcesz wyludzic kase) - dlatego Ci nie pomoge- Milo Ci bedzie ?Mysle ze nie.

Ja pomoglem, wsparlem go tyle ile moglem na obecna chwile, nawet namowilem/namawiam inne osoby z klanu/alianc'ow znajomych by pomogli mu tyle ile moga - bo wierze w to ze nie jest pazerny i nie chce wyludzic kasy tylko naprawde go oskubali.

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2005, 20:18 
Cytuj  
Pożyczylbym na trabar brig set i zaczol od nowa grac. Po czym bym wszytko oddal.

Proszenie o jalmuzne smierdzi. Ale to moje zdanie.

Swoja droga bardzo ładnie z Twojej strony.

Nikomu od tak sie nie wlamuja. Musial dac komus login albo uzywac np zhakowanego walkera albo innego gowna.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2005, 20:40 
Cytuj  
Majac 40 albo 40+ latalbys z tarbarem i brigiem ?- chcialoby Ci sie zaczynac z takim slabym stuffem majac 40 lvl ? - bo mi nie


Nie wiem w jaki sposob mu sie wlamali i czego uzyli..bo sam tego nie wiem, ale sie wlamali i oskubali postac.

Nie chcesz pomoc twoja sprawa.

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 20:02 
Cytuj  
to nie jedyny taki przypadek. Kilku moich znajomych w ten sposob przestalo grac - glownie amerykanie. Powod?...albo mieli pecha albo byli glupi i np. uzywali tych samych logow i hasel na forach o L2, udostepnili je komus komu nie powinni, mieli trojany w kompach albo korzystali z jakiegos niepewnego softu botowego. Cholera wie. Mogl tez miec pecha i jego konto moglo zostac naprawde zhackowane mimo iz zadnego z powyzszych bldow ni popelnil. Shit happens :har:


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 09:57 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
Pożyczylbym na trabar brig set i zaczol od nowa grac. Po czym bym wszytko oddal. Proszenie o jalmuzne smierdzi. Ale to moje zdanie.

Full support Arvold - zbyt wiele chujów kręci się w grze abym zachował dziewictwo i naiwność. Pomagam tylko tym których znam, i to też nie od razu!

Arvold napisał(a):
Swoja droga bardzo ładnie z Twojej strony.

Tak, też tak uważam, to naprawdę ładnie z twojej strony :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.