mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 01:44 
Cytuj  
Wczoraj zmienilem moje dual Tsurgi+4 na Deadman glory i moge na goraco powiedziec jak to wyglada z perspektywy 54 lev ;)

Najpierw jesli chodzi o cyfry.
Patttack sie praktycznie nie zmienil (duale maja bazowo wiecej pattack ale nie mam masteries - wychodzilo na idealnie ta sama wartosc).
Reszta wiadomo - wynika z samego typu broni.


Jesli chodzi o testy praktyczne - nie mierzylem tego ze stoperem ale...

Polowanie na green i slabsze moby BEZ SS:
efektywnosc broni BARDZO ZBLIZONA ale ze wskazaniem na duale (wydaje mi sie ze szybciej zabijalem moby i zadziej mnie healer leczyl).
Jesli mialbym okreslic to cyfrowo to powiem: 10% lepsze.


Polowanie na white moby Z SS:
tu odwrotnie - dosc wyraznie (ok 20%) lepszy blunt

Warto dodac ze polowalem z buffami: SE 35 lev.
Jesli ktos mialby buffera >>40 lev z guidance i death whisper to prawdopobnie duale by byly przynajmniej tak efektywne jak blunt


Anyway - poniewaz cenowo te broni sie teraz zrownaly (dual tsurgi+4 sprzedalem za 23.8mln a deadmans glory kupilem za 23mln) to warto isc w blunt.
Tym bardziej jesli ma sie kase na doom lub avandon set (wieksza efektywnosc tarczy).
Z drugiej strony jesli kogos na to nie stac a ma wyskopoziomowego healera z death whisper to dualeB z focus SA sa niezlym wyjsciem.


I jeszcze ja mam pytanko do kolegow dwarfow.
Zrobilem sobie template pod avandon seta.
Czy shield warto kupic na poczatku (teraz nie uzywam) czy na koncu?
Innymi slowy - czy warto olac evade (slabe a jednak sie trafia czasami) i od razu kupowac shielda czy odwrotnie - kupic go warto dopiero wtedy gdy sie juz skompletuje seta dajacego bonus do shield def?

I jak oceniacie taki template:
Deadmans glory z SA health (+25 HP)
Avandon set.
Tatoos +5STR -3CON -2DEX

Zmiana statsow daje:
+1100 HP z broni i seta.
- 300-400 HP z zmniejszenia CON, troche slabszy HP regen i stun resist (na poziomie human fightera)
+40 pattack
- 2% Speed, Critical i attack speed
- 1,14 Acc i Evade

Ja sobie to tlumacze tak:
Speed postaci bedzie praktycznie bez zmian.
Attack speed mininalnie mniejszy.
HP nadal przyzwoite.
Critical rate i evade - olac, dwarf i tak ma to smieszne (tym bardziej vade jak ma sie shielda)
Accu nie zaboli bo blunt i tak ma bonus do accu.
Damamge powinno w widoczny sposob wzrosnac.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 11:15 
Cytuj  
Karol przed C3 to wydaje mi się, żeby kupować tarcze na końcu - bo jej posiadanie da ci najmniej wymierną kożyść (chwilowo wiekszy evade w minimalnym stopniu ci rekompensuje bark tarczy).

Co do tatuażu to przy używaniu blunta chyba jedyne sensowne wyjście aby zwiększyść STR. Na twoim miejscu zastanowiłbym się natomiast czy checsz zmiejszać sobie DEX. Tzn. jeśli solujesz (albo grasz w dua - a wynika że grasz ze swoim healerem) to faktycznie CON jest dla ciebie istotny.
Ale w innym wypadku poszedłbym w <+5 Str -5 Con> bo i tak tankować nie możesz w party a że jesteś spoilerem to i na hammerCrusha nie za bardzo masz MP.

Także to co podałeś chyba jest najsensowniejszym wyjściem dla Ciebie.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 17:43 
Cytuj  
No jak wiecie mam OL, i tez planuje blunta (chociaz moge byc magiem z kijem):)

Osobiscie wole Aobe - Ladniej wyglada , podobne SA :)
Mam nadzieje ze juz wkrotce tez bede mogl sie pochwalic efektywnoscia Blunta :))

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.