mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 23:21 
Cytuj  
Wykorzystam swoje uprawnienia admina i podwiesze ten watek choc niekoniecznie moze sie on okazac interesujacy dla wszystkich :)


Jesli macie jakies info o bardzo sensownych spoilach C2 (bez C1 - to nam zalatwia prima guide) to postujcie.

Ja zaczne.
50 min solowania Deprives (50 lev) na Cementary i 100 varnisha + 3 nirvana axe blades.
Zaraz sprawdze czy po kolejnych 50 min jest tak samo :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Ostatnio edytowano 18 maja 2005, 01:19 przez Karol66, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 09:36 
Cytuj  
Potwierdzam Twoje spostrzeżenia co do tego moba.

Ostatnio je farmowaliśmy przez parę godzin. :]
(Sylvian zbiera surowce na Art of Battle Axe)
Ale z tego co pamiętam chyba wyspoilował tylko 1 blade'a.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 11:05 
Cytuj  
Tak jest.
Varnish 1-3 sztuki
Nirvana Axe Blade - dostałem w sumie 2 (jeen na jakies 1,5h grania).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 12:20 
Cytuj  
No to mi jakos tak podobnie dropuja.
na 100 varnisha (nicala godzina grania) najpierw mialem 3 blady a potem na kolejne 100 varnisha 1 blade.
Anyway - jeszcze tam wroce bo spot jest super.

Poza tym moge odreagowac.
Jak wrocilem do L2 (zaraz po tym jak weszlo C2) to duzo siedzialem na cmentarzu i probowalem zlapac grupe.
Dialogi wygladaly mniej wiecej w ten sposob.

Ja: can I join?
Ktos: share spoil?
Ja: no
Ktos: to spierdalaj


Teraz jak gram z tym healerem to dialogi (najczesciej Z TYMI SAMYMI GOSTKAMI) wygladaja mniej wiecej tak:
Ktos: can I join?
Ja: spierdalaj :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 17:29 
Cytuj  
Lev 65+ BH w toi na 10F wyciaga srednio 7 steel 7 CBP z jednego aniola...kasa idze tam niesamowicie:D


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 04:56 
Cytuj  
to wyżeZ pisał moj brat i mowił poważnie...poprostu szok. Anioły mają 2 życia: za pierwszego w full party dostaje sie ok 6k exp, po nim rodzi sie nowy i za tego jest ok 11k exp...spoiluje sie tylko 2giego anioła bo 1szy nic nie rzuca. Jak SODA - nasz klanowy BH grał jeszcze...teraz ma wakacje bo zrobił lvl75 :(...to po 5-6h party wszyscy members mieli średnio 200 steel i 200 cbp w inventory. To były czasy...:)

Deprivy ,--- jak bylem BH spedziłem na nich ..... lepiej ni mowic. Moj rekord 8 lub 7 varnisha z jednego..juz dobrze nie pamietam.

Jak troche podrosniesz to na FG Thrivesy jak dobrze pamietam daja BO Necklace beads...80k kazdy (na bartzie)

Jak wam sie uda rozkminic co dobrze dropuje/sweepuje CBP or Bones to bedziecie bogaci. Na to popyt jest zawsze.

i jeszcze jedno - spoile w DVC sa do DUPY, strata czasu. Same śmieci.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 20:31 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
Jak wam sie uda rozkminic co dobrze dropuje/sweepuje CBP or Bones to bedziecie bogaci. Na to popyt jest zawsze.


Wlasnie!
Ostatni mob ktory mi to spoilowal mial 38 lev - ktos wie co teraz mozna bic dla bones albo CBP? 46-55 lev mob musi byc.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 20:37 
Cytuj  
Pojęcia nie mam. Ostatni jakiego pamiętam to mordeo z Crumy (ach te to miały spoil - po 6-7 animal bones).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 18:37 
Cytuj  
poszukuje dwarfa BH lvl ok 42 _ tak zeby mogl spoilowac mordeo (mob lvl42) w crumie z przyzwoitymi rezultatami.
Obiecuje ze opaci sie to obu stronom. Na dniach sie wyposaże (lvl 68AW) i chetnie zabralbym sie z jakims dwarfem do crumy po animal bones.
Ja bede zabijal mobki, dwarf bedzie leechowac exp i spoilowac. Jak sie uda zalatwie jeszcze buff slave zeby szlo szybciej.
Ktoś chetny??????...naprawde potrzeba mi animal bones teraz.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 20:01 
Cytuj  
Hej Itachii
no ja Ci raczej nie pomogę ale moga dać Ci tipa na szybsze kości :P a przynjamniej inny sposób.
The magic words are Chill Cobol - seed od 29-39 levelu (ja na 42 tez z niego kożystałem z supper rezultatem bijąc moby na 38-39 levelu)
a wieć potrzebujesz kogoś kto zasadzi seeda - ty ubijesz moba on weźmie zbiór.
w typie 2 dostajesz skiny (też ci się przdadzą) kości i CBP (a na to pewno szukasz)
typ 2 jest w dionie i oren napewno (chyba żeby komuś się chciało zmienić ale od dawna nie ma takiej osoby:P) nie wiem co jest w Heine.
Jeden detal limit skupu na dzień (a nie wiem kiedy resetują by się ustawić i opchnąć odrazu - coś między 22 a 24 naszego czasu ale nie znam dokładnej godziny :()
w dionie limit 400 i cena 500 (praktycznie dostajesz 10bone 10skin 1cbp na 10 seedow)
w oren limit 500 ale cena tylko 350

moby będziesz zabijał szybciej niż mordeo i bezpieczniej no i wystarczy dowolna postać 30-40level (z dionu idziesz do eg albo pod crume) z oren idziesz na leto - pamiętaj by moby były zielone dla seedującego z light blue działa ale już 5-10 na 100 może nie wejść)


_________________
Kurga

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 20:08 
Cytuj  
To juz prosciej jest przejrzec spoil and sweep z c1 zobaczyc jaki mob dropuje kosci w levelach 20-44 i isc wlasnie z jakims krasnalem :)

ja bede mial na tym koncie krasnala 30-31 spoilera- pozycze wdzianko od zony nasha i mozemy isc lac moby :> ja spoil ty 'dziab'

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 22:03 
Cytuj  
Wiecie dobrze, że żaden z polaków nie ma na bartezie takiego dwarfa (a konkretniej to tylko ja mam BH).
Ale mordeo są najlepsze 1-7 a.bones z jednego moba a z bufami i AW to sekund i moba nie ma. Jedyny problem to właśnie to, że są one na niższym lev niż my.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2005, 03:05 
Cytuj  
Heh chlopaki dzieki za odzew.
Co do posta Kurgi to brzmi obiecująco moze ale dla kogos kto wie z "czym sie je" manor system - nie wie na ten temat nic, nie praktykowalem i juz jestem "za stary" hehe Ale dzieki za rade moze altem kiedys wykorzystam ten sposob.
Moja propozycja jest wciaz aktualna jakby co - jak nie bede mial party w danej chwili z klanem to chetnie nawet dla zabawy zwiedze Crume podobno dosc ciekawie tam jest ostatnio.
Co do Sylviana to domyslam sie ze teraz miliony robi na deprivach hehe....ile ja godzin tam wysiedzialem to omg.
Sylvian jak tylko mozesz to kupuj buffy i lec na buffach bo sie wykonczysz solujac to dziadostwo.
:wink: 3mta sie.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2005, 07:25 
Cytuj  
Wisniak jest odpowiednio levelowym scavengerem - 36 lvl.

ale on chyba jest nagi

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 13:11 
Cytuj  
Co do tych aniolow - mowisz o Angel Messenger?

One mi nic nie wspoilowaly - chyba jakas blade na koniec dostalem ale nic wartego uwagi.


JEDNA RZECZ DO SPRAWDZENIA JESLI KTOS MA MOZLIWOSCI I OCHOTE :)

WARIANT 1.
Scavenger spoiluje moby dark blue dla niego ale zabija je ktos inny, dla kogo te moby sa green lub wyzsze.
Sa spoile czy nie?
Ja testowalem cos takiego w cruma wczoraj i chyba to nie dziala :( ale z tym generatorem liczb pseudololosowych nigdy nic nie wiadomo - trza byc testnac na mobie ktory "normalnie" daje cos na 70-90%.
Kiedys (tzn przed C2) na 100% to dzialalo - z hobgoblinow 20 lev wyciagalem coal pod warunkiem ze zabil je ktos na 20-25 lev.
Teraz wychodzi mi ze raczej nie dziala ale trudno mi to testnac.


WARIANT 2.
Scavenger spoiluje moby na swoim levelu ale zabija je ktos, dla kogo one sa deep blue.
Bedzie spoil czy nie?


Generalnie chodzi mi o cos takiego.
DROP jest ustalany w relacji "level osoby ktora zadala mobowi najwiecej dmg" Vs "level moba".
Czy spoil jest ustawiany dokladnie w ten sam sposob ale niezaleznie od normal dropa czy jest jakas korelacja etc?

Rozpoznanie tego tematu moze byc bardzo przydatne bo daje mozliwosci niezlego "exploitowania".


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 13:39 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
WARIANT 2.
Scavenger spoiluje moby na swoim levelu ale zabija je ktos, dla kogo one sa deep blue.
Bedzie spoil czy nie?

Spoil będzie. Swojego czasu gdy latałem z Ethanem w DV dla niego mobki były deep blue a dla mnie zielone/light blue i spoila miałem normalnego.

Co do 1-ego wariantu to chyba to nie działa niestety. Latałem w cruma 1st floor z jakimiś party po to aby właśnie spoilować a.bones z mordeo (są dla mnie deep blue) i niestety nic nie udało mi się wyciągnąć. Niby byłem tam może z 45 min. ale z nich jest bardzo wysoka szansa na spoil więc chyba to odpada.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 13:46 
Cytuj  
Super - dzieki bardzo.
Znaczy wreszcie koniec z kupowaniem coala po 1k za sztuke :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 11:38 
Cytuj  
pamietam to rzucenie sie na coal na bartzie - tez stal ok 1k...dzis kupisz za 250a :)
Bedzie tez szal na a.skins i cord, no i na mold hardn....zreszta na ten ostatni to szal jest zawsze :har:
....chyba juz nigdy nie scraftuje bop`a bo 350k za sztuke nie dam i juz.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 12:01 
Cytuj  
U nas bedzie szal na coal zawsze bo Orc barracks PKasi czyszcza co godzine (sam sie do tego przykladam :) ) a hobgoblinow jakos malo sie zrobilo po C2.
Wyzsze spoile sa chyba >60 lev a tak masz posuche - albo moby 20-28 lev a potem dopiero te 60+ spoiluja coal.

Cord i skiny sa w duzych ilosciach bo nici moby dropuja na potege (wystarczy steel dodac) a skiny tez spoiluje sporo mobow 40-60 lev.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 16:59 
Cytuj  
Animak skiny w rozsądnej ilości (1-5 sztuk) można dostać tylko z Elder Tarlk Basilisk. :]

Ale spróbuj się do nich dobrać w tłoku "żółtych braci" - te moby dodatkowo dają Leather. :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.