mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 16:37 
Cytuj  
Informuje ze zescamowali mi konto i nie bede juz wiecej gral w lineage bo i jak...:/
Jesli ktokolwiek z tego konta (Itachii lub Shortness chciałby z wami robic jakies trady to uwazajcie bo to nie ja tylko koles co zabral mi konto.
jak to sie stalo? jak wiecie konto nie bylo moje - kupilem je od jakiegos kolesia z australii w lipcu 2004 za adene. Caly deal byl ok, on dostał moją yakse i kase w zamian dostalem stripped konto z itachii. Widocznie gosciu potrzebowal teraztroche adeny wiec napisal do ncsoftu ze niby zhackowalem jego konto bo on ma orginalny cd-key do niego i jest jego data urodzenia. Ncsoft oddal mu konto a on zabral z itachiego wszystko oprocz BoP`a i 7mln adeny - nie wiem skad u niego taka "dobroczynnosc" ale tak zrobil. Ponadto moji koledzy z klanu gadali z tym gosciem - powiedzial ze na koncie mu nie zalezy i ze chce tylko moje itemy po czym zabral wszysko i podal im nowy passowd. Konto jest oplacone do konca miesiaca, passwod znam wiec moge na nie wejsc jeszcze ...tylko po co. Wszystko co mi zostawil oddalem na klan Blue Dragons - podzielilbym sie z wami ale musialem dzialas szybko bo w kazdej chwili mogl ten koles force-logiem wejsc ponownie na itachiego i nie zostalbymi sie nawet ten BoP i 7mln.
To tyle ode mnie - bawcie sie dobrze - czasem tu jeszcze lookne - nie kupujcie zadnych accountow bo widzicie ze nawet jak wszystko wyglada ok to po 6-7 miesiacach moze sie komus zachciec odzystak "swoje" konto.
Zycze wam wszystki m wszystkiego naj , szczegolenie the Pretorians - mam nadzieje ze pod wodza Sylviana bedzie wam dobrze i bedziecie rosli w sile. Later guys. :)


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Ostatnio edytowano 4 mar 2005, 05:04 przez Itachii, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 16:43 
Cytuj  
Blad zrobiles ze nie wziales tych wszystkich secret wordow etc.

A NC sux - amatorzy totalni.
W takich przypadkach sie blokuje konto i sle email do obu zainteresowanych z prosba o informacje.
Przeciez to konto przez pare miechow bylo oplacane Twoja karta wiec golym okiem widac ze gosc sie nagle "obudzil".


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 16:48 
Cytuj  
EEE, że tak powiem Ludzie składamy się na bilet do Australii i komuś porządnie ryj obijemy. Daj mi maila tego fagasa a obiecuje ci ze przez najbliższy miesiąc jego komp. zostanie zainfekowany Tyloma wiarusami ze nawet „Microsoft” go nie pozna :evil: :evil: :evil:

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 16:50 
Cytuj  
Przykre to bardzo, co napisałeś. :cry:
Czy są jeszcze na tym świecie uczciwy ludzie ?

Mam nadzieje, że to jednak nie koniec Twojej przygody z L2 i spotkamy się jeszcze na Bartzu.

Czego sobie i Tobie życzę. Trzym się ciepło.

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 17:20 
Cytuj  
No cóż powiedzieć... bardzo i naprawdę szczerze współczuję... domyślam się co czujesz i nie chciałbym być w Twojej skórze :cry:

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 17:31 
Cytuj  
to juz jest kurestwo jednym slowem hyh handel kontami spada na psy

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 18:04 
Cytuj  
Dosc niedawno na orphusie widzialem ogloszenie ze koles ktory przyznawal sie do postaci itachii(czyli twoj poprzednik chcial kupic konto)
jak znajde watek to wkleja , i jak znajde na orhusie to zbluzgam kolesia

Sory :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 18:13 
Cytuj  
Przetlumacz text na angielski i wrzuc na orhusa..zoby ludzie wiedzieli zeby unikac..a, i moze pamietasz dane tego kolesia to tez wrzuc :>


Tu masz watek do tematu na orphusie

http://www.l2orphus.com/forum/index.php?showtopic=97070&hl=itachii


Rozmawialem z Noodsem, mowi ze pamieta tego kolesia z przed kilku miesiecu, i ze dzis 'odezwal' sie nowa postacia.
Wiec co jakis czas bede pytal Noodsa czy moze nie odezwal sie znowu..

Wiecej nie moge chyba pomoc :(

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 19:52 
Cytuj  
jak rozwiaze sytuacje to wam powiem kto to byl - watpie czy uda mi sie ustalic jego nick na bartzie. wszystko wskazuje na to ze byl to pierwszy wlasciciel itachi`ego: ur2tuff4me (nick z orphusa).
Ja ten account kupilem jednak od kogos innego.
(zreszta gadalem dzis z tym gosciem - tym z australii. twierdzi ze nie mial z tym scamem nic wspolnego - czekam teraz az potwierdzi ze nie byl pierwszym wlascicielem account`u, moze bedzie mial jakies dane pierwszego wlasciciela).
Z posta ktory linknął Poziomka wynika ze ur2tuff4me zachciało sie ostatnio kupic AW wiec sobie przypomnial ze kiedys sprzedal charakter Itachii.
Miał cd-key, znal date urodzenia (byl 1szym wlascicielem konta) wiec barany z ncsoft bez mrugniecia okiem dali mu nowy password nie raczac skontaktowas sie ze mna w grze lub na email - a jak to konto kupilem uczciwie i wyglada na to ze ten co mi je sprzedal tez jest uczciwy. Pierwszy wlasciciel poprostu sie okazal swianią a ncsoft mu pomogl w zrobieniu tego co chcial.
ur2tuff4me pisze (jak wynika z linku od Poziomki) ze byl kiedys w clanie Vorbidden - pogadam z kumplami z mojego klanu, mam tez troche znajomych w Vorbidden moze wiedza kim gra teraz koles ktory stworzył Itachi`ego. Pogadam z Noods`em - leaderem Vorbidden.
Napisze co trzeba na orphus w odpowiednim czasie - moze uda sie ustalic kim teraz gra ten koles. Narazie wszystko co wiem to jego nick z orphusa.
Jestem juz niemal 100% pewny ze to on. Napislem do niego pm - czekam na odpowiedz. Jak bede mial nowe informacje to napisze.
Peace.
Dzieki z wsparcie chlopaki :)


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 20:10 
Cytuj  
Hm Nawet jak ustalisz kto to i jaki ma teraz nick w grze w sumie nic nie mozesz zrobic bo niby co >? zabijecie go 5-10 razy i co to da , nic, koles sie najwyzej wkurzy i zrobi /kupi nowy anonimowy char.


Jedyne co mi na mysl przychodzi to mailnac do ncsoftu i napisac ze ta i ta osoba sprzedala ci konto (czym zlamala regulamin) i liczyc na to ze zabanuja itachiego..dzieki czemu przynajmniej nikt nie bedzie obracal juz ta postacia


Ja tez kupilem acc od czlowieka z orphusa, mam nadzieje ze nie odwali u mnie takiego numeru :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 20:29 
Cytuj  
To nie jest tak ze "nic mu nie zrobisz".
90% przyjemnosci z mmo to dobre community/gildia - zjebiesz komus reputacje to go zadna sensowna nie wezmie.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 20:31 
Cytuj  
Itachii ja bym na twoim miejscu napisał do supportu i przedstawił wszystko po kolei. Pewnie powiesz ze to nie ma sensu - ale w końcu on to pewnie na podobnej zasadzie to załatwił. Zrobiłbym to choćby po to, żeby mu zaleźć za skórę.

Jak się dowiesz czegoś to pisz tu - jemu również można zhakować konto (problem w tym że trzeba wiedzieć jakie to - ale to już inna bajka :/).
A tak swoją drogą nie można się poddawać tak po prostu - trzeba walczyć o swoje i lać po mordzie tych którzy robią takie rzeczy. W zasadzie znam was od początku OB i pomimo, że razem raczej nie grywamy to nie podoba mi się to okropnie. I naprawdę współczuję.

W najgorszym wypadku było sprzedać BoP - później sprzedać kase za real money i za to kupić nowe czyste acc (jeszcze by ci zostało). Wiem, że to robienie postaci od nowa ale czy nie warto? Przemyśl sprawe - w razie co nasze drzwi zawsze stoją otworem. Załatwiłoby ci sie power-leveling i tyle. Zresztą wy i tak macie zabójcze tempo z bratem :P

Ps. Jakbyś potrzebował jakiejkolwiek pomocy to wiesz jak mnie złapać.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 20:45 
Cytuj  
Aż przykro czytać co się wydażyło i nawet nie będę udawał że wiem jak to jest.
Tego co myśle nie będę tu pisał ilość przekleństw po adresem tego gościa starczyłaby na pół internetu ale chamstwo i ciulostwo się stało a kolesia jakby spotakł w rl tobym nogi z dupy powyrywał by się wykrwawił w drodze do szpitala.
Niestety choć chce to nie jestem w stanie Ci w żaden sposób pomóc ale jeżeli jest jakaś możliwość zatrucia gościowi życia to chętnie się pisze.
Mam nadzieje że jednak do nas wrócisz a jeśli nie to znajdziesz sobie miłe zajęcie i będziesz miło wspominał znajomych z L2.
Trzym sie.


_________________
Kurga

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 21:49 
Cytuj  
Cóż mogę napisać, że mi przykto itp. ale co to da? Konta to tobie nie zwróci. Jednakże rzeczę tobie aby ta nieprzyjemna sprawa rozstrzygneła się na twoją korzyść.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 22:33 
Cytuj  
Pisanie do supportu nic nie da.
Kupowanie accountow nie jest akceptowane przez NC - byla jakas oficjalna wypowiedz na ten temat.
Prawo jest jakos tak skonstruowane ze tak naprawde ten account NIE JEST TWOJA WLASNOSCIA - placisz za prawo do uzywania go (dlatego m.i. allegro kasuje ostatnio aukcje na ktorych ludzie sprzedaja in game itemy za rl $).
Zreszta - cos o tym musi byc tez w EULA bo przeciez banuja konta ludziom bez gadania jesli botuja etc - nie robili by tego tak bezpardonowo gdyby to nie byla "ich wlasnosc".
Prawdopodobnie tez z tego powodu "oddali" mu konto natychmiastowo - po prostu dla nich wszelki handel kontami jest nielegalny.

Ale co innego oficjalne prawo a co inego sprawiedliwosc :)
Wiadomo jaka jest praktyka i jesli jakis pacan scamuje tak bezczelnie to nalezy mu zjebac opinie wsrod innych graczy.

EDIT: co najwyzej napisal bym do admina forum orphusowego.
Jesli mu zabanuja IP to tez go troche zaboli.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 01:25 
Cytuj  
:o skur........synstwo .... brak mi slow.
Ale jak sie dowiesz kto to w grze to zatrujemy mu zycie na Bartzie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 08:27 
Cytuj  
Hm no wlasnie , nie wiele mozna zrobic w tej sytuacji ale, sprobowac powalczyc mozna.

Napisalbym maila jak to bylo naprawde, ze koles sprzedal konto, czym zlamal 'regulaminy' po czym wykorzystal NCsoft do okradniecia konta.
Jesli oni by uznali ze ich wykorzystal by kogos okrasc - poprzez logi powinni dojsc do osob ktore braly udzial w 'przerzuceniu' kasy i itemow z konta itachiego i zabanowac te konta - tak zwykle robia.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 11:47 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Hm no wlasnie , nie wiele mozna zrobic w tej sytuacji ale, sprobowac powalczyc mozna.

Napisalbym maila jak to bylo naprawde, ze koles sprzedal konto, czym zlamal 'regulaminy' po czym wykorzystal NCsoft do okradniecia konta.
Jesli oni by uznali ze ich wykorzystal by kogos okrasc - poprzez logi powinni dojsc do osob ktore braly udzial w 'przerzuceniu' kasy i itemow z konta itachiego i zabanowac te konta - tak zwykle robia.
I o to chodzi.

Sprzedaż itemów nie jest tępiona przez NC. Tylko i wyłącznie sprzedaż konta za realne pieniądze (również allegro tylko te akukcje banuje - o ile im się chce, a sprowadza sie to do tego, że tyczy sie to tylko jakichkolwiek kont z gie blizzarda - jesli mowa o allegro oczywiście). Botowanie to używanie programów third-part więc łapie się pod EULA i bana.
Tak czy siak Itachii za $$ tego nie kupił - co nie zmienia faktu, że od napisania maila jeszcze nikt nie umarł. Ja bym gościowi zalazł za skóre jak tylko się da.

Martinez - trzeba byc twardym nie miętkim. Sprzedawaj to acc za Adena - popros klan friendsów żeby ci sprzedali tego BoP i zrób jak pisałem wcześniej. Nie daj sie złamać skurwielowi - bo to ich tylko umacnia.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 15:12 
Cytuj  
heh panowie to wszystko nie jest takie proste - myslicie ze nie probuje? Probuje cały czas - staram sie ustalic co to za jeden co sprzedal mi konto (mam z nim kontakt codziennie), staram sie tez ustalic kolesia ur2tuff4me ktory jest moim glownym podejrzanym. Zacytuje wam cos so mi przyslal gosciu ok ktorego kupilem ten account 7 misiecy temu (nick na Orphus MaiMona)

Subject
someone hacked you, Mar 2 2005, 10:09 PM

hey look,2 days ago i received 28 emails from NCSoft.that's right,28.among those there's 1 email that said someone has changed the billing information of your account (ie.change the credit card or game card).now the other 27 emails said that someone was trying to reset the password of your main account but failed.all the 27 emails had the heading "Password Reset Failure".it's obvious some1 was trying to jack ur account.if you have any close friends that know about your account info,you should ask them,not me.

Nie odpowiedzial na moje wczesniejsze pytanie ktore mu zadalem w mailu czy jest pierwszym wlascicielem. Nie mam tez pojecia dlaczego ncsoft slal te maile na jego adres emailowy a nie ten ktory byl w billing info - czyli moj. Teraz pytanie - jak macie jakas sprawe do ncsoftu to ncsoft odpowiadaja na ten adres co jest w billing info czy zawsze pisza na adres z ktorego zglaszasz sie do supportu lub ktory podałes kontaktujac sie z supportem? Grajac itachiim nie miałem nigdy potrzeby korzystania z supportu ani nie zawracałem niczym glowy ncsoftowi. Mozliwe wiec ze gosciu od ktorego kupilem account (MaiMona) kontaktowal sie kiedys tam z supportem w sprawie itachiego, podał jako adres kontaktowy swoj adres email i teraz kilka dni temu jak ktos kombinował przy passwordzie to własnie MaiMona zamiast mnie dostał te 28 emaili?
I nie wydaje wam sie dziwne ze ktos probowal 28 razy zmienic moje hasło....przeciez jakby je znał (np. jakby dal mu nc-soft) to wpisałby je za 1szym rzem i nie zostałoby wysłane 28 maili...
Jednym słowem :wtf:
...macie jakies pomysły?


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 16:12 
Cytuj  
hm to czegos tu nie rozumiem..

Po co stary wlasciciel majacy pudelko i inny syf od gry probowalby zmienic haslo az 20 pare razy ?
przeciez wystarczy 1 mail do ncsoftu z wyjasnieniami i dowodami ze gra jest jego .

Moze jakas osoba 'trzecia' probowala zmienic haslo

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.