mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 55
Dołączył(a): 2.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 15:24 
Cytuj  
Mam pytanie

Co należy zrobić i co mieć żeby zakupić lineage i żeby można było poźniej grać. Słyszałem o kartach game time 60 dniowych. Czy w polsce są one dostępne?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 15:28 
Cytuj  
Odrobina wysilku (1 watek nizej :) )
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=11526

i juz wiesz gdzie kupic :)

O ile sie orientuje to u nas nikt GT nie rozprowadza - pozstaje tylko karta.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 15:34 
Cytuj  
1) Musisz kupić grę (pudełko z CD, etc.) lub sam CD-KEY. Dla polaków w rachubę wchodzi raczej to drugie rozwiązanie. Kupić go możesz z oficjalnej strony.
2) Jest to mmorpg więc trzeba płacić miesięczny abonamet. I tu masz dwa wyjścia: albo płacisz za pomocą kart kredytowej/płatniczej lub kupujesz Game Cards (coś jak karty do ładowania tak-taków, popów etc.). Tylko tyle, że w polsce nie ma możliwości ich nabycia (możesz kupić w sklepach internetowych i ci wyślą - ale żeby to zrobić też musisz mieć kartę kredytową... więc pomysł sam w sobie trochę przygłupi).

Gdy kupujesz gre lub sam CD-KEY możesz grać 30 dni za kazdy kolejny miesiąc (liczony właśnie jako 30 dni) musisz płacić - tak jak napisałem powyżej.


Edited:
Karol mnie ubiegł :P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 16:28 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Edited:
Karol mnie ubiegł :P


Karol szybki jest.... ;)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 55
Dołączył(a): 2.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 10:06 
Cytuj  
Dobra to teraz jaki serwer i czemu nie europejski? Bede gdal docelowo SE. No chyba ze sie zdecyduje na BD.

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 10:23 
Cytuj  
Teon, czyli tzw. serwer europejski jest serwerem najmłodszym, z czego można domyślić się, że najmniej rozwiniętym. Gra tam kilku polaków ( chyba " aż " 3 ). Poza jest to serwer europejski tylko z nazwy. Na pewno spotkasz tam chińską mafię i różnego typu tatałajstwo ( jak na każdym serwerze ).
CO do reszty... zapewne większość poleci tobie Bartza ( hyh monopol się robi :D ). Osobiście gram na Gustinie, bardzo miły serwer i bardzo mili ludzie ^^, ale to już wyłącznie twoja decyzja.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 11:39 
Cytuj  
MorafXaller napisał(a):
Dobra to teraz jaki serwer i czemu nie europejski? Bede gdal docelowo SE. No chyba ze sie zdecyduje na BD.

Teon jest dopiero w powijakach z racji tego że jest to młodziutki serwer. Jako, że powstał na przełomie grudnia/stycznia a ciagle nie ma możliwości transferu postaci - nikomu nie chce sięporzucać wysokolewelowej postaci i tworzyć nowej na teonie (na którym europejczycy to chyba mniejszość :D)
W zasadzie tak jak napisał wojtas - na Bartzie gra najwięcej polaków - można się pokusić o stwierdzenie, że ciągle nas tu przybywa. Również gra tu b.dużo europejczyków także jest miło.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.