mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 10:14 
Cytuj  
Przydatnosc class, chatowalem ze znajomym wczoraj... powiedzial mi że rezygnuje ze swojego 60+ SpellSinger'a, bo trudno o dobre party... Powiedzal ze extremely wanted do kazdego party są:
- Bishop/Prophet/DeElder
- Tanks
- BladeDancer
- SwordSinger

i ze on lvluje swordsinger'a... no i mi klapacz opadal. Dlaczego na tej liscie nie ma DD ani tym bardziej Nukerów????


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 10:20 
Cytuj  
Bo DD jest mnóstwo. Każdy chce mieć hiper-uber-macho postać wymiatającą w PvP i daggerów, nukerów, gladiatorów jest jak "mrówków".
Najgorzej jest w przypadku nukerów, bo oni nie mają swojego CheapShota i granie z Nimi w party mija się z celem.


Z powyższej listy spokojnie możesz wykreślić BD, bo wiele osób mylnie uważa, że to bardzo mocna klasa w PvP. :]
Dzięki temu BladeDancerów jest dostatek - inna sprawa, że niewielu z nich to lvl 58+, kiedy to stają się najbardziej użyteczni (Dance of Fire,Warrior i Fury).

Dużo lepszą klasą jeśli chodzi o znajdywanie party to SwS. Jest ich naprawdę mało.
Znaleźć wolnego SwordSingera w DVC zakrawa na cud. :]

Co do innych klas. Healerzy, bufferzy zawsze i wszędzie będą potrzebni. :]


EDIT: SwS mają jeden bardzo ważny buff: Song of Hunter zwiększający szansę na criticala. Żadne dobre party się bez tego nie obędzie.
A w szczególności archer-party - najlepsze party do szybkiego levelowania (w szczególności, gdy jest BD z Dance of Fury :] ).


Ostatnio edytowano 21 mar 2005, 10:34 przez Ethan, łącznie edytowano 3 razy
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 10:26 
Cytuj  
Dlaczego akurat SwS są tak extremely wanted? Poza tym że jest ich mało? Czy chodzi o ich magic defence buffy?


Aha.... Critical Rate ... no niezle - czyli party 50+ SwS and BD + cokolwiek - po prostu zmiata wszystko na swojej drodze... czy tak?


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 11:13 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Dlaczego akurat SwS są tak extremely wanted? Poza tym że jest ich mało? Czy chodzi o ich magic defence buffy?


Aha.... Critical Rate ... no niezle - czyli party 50+ SwS and BD + cokolwiek - po prostu zmiata wszystko na swojej drodze... czy tak?

Generalnie tak. No może nie + cokolwiek ale mając w party te 2 klasy postaci gra się zupełnie inaczej (ich party buffy w zasadzie się uzupełniają... jak jin i jang :])


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 11:24 
Cytuj  
Klasa ktora zawsze znajdzie party jest Buffer (czy to w postaci Humana 52+ czy Orka Warc 56 +) tak samo healer (czy to bishop czy SE) plusem dla SE jest nielzy czarek w c3 :) wild magic czy jakos tak.
Dodatkowo bardzo latwo o party dla SwS czy BD ale musza niestety byc w przypadku SwS najlepiej 52+ a BD 58 lub +.
SpS tez nie ma najgorzej..dosc czesto obserwuje ze ludzie szukaja aoe sleepara - czyli albo human nukera albo wlasnie sps, ale tu sps ma przewage ze wzgledu na szybkosc rzucania czarow jak i przydatnosc pozniejsza na siegach..1100+ casting speed robi swoje (z buffami),
niestety SPS'a jak i Human nukera leveluje sie wolno :) no chyba ze masz support w postaci high lvl SE.

Tankow ostatnio zauwazylem sporo, wiec to chyba nie jest dobry wybor :)

To tyle:)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 12:17 
Cytuj  
Dorzuccie jeszcze BH :)

Praktycznie nie widuje sie zeby ktos krzyczal ze szuka spoilera tylko wlasnie leaderzy rzucaja ogloszenia ze szukaja "SwS/SE/WC/ETC" ale jak proponuje swoje uslugi to jeszcze NIKT mi nie odmowil :)

I to nawet wtedy gdy mialem tylko spoil6 ktory jest totalnie unsless od 6 lev crumy w gore albo od 5tego pokoju lair.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 13:52 
Cytuj  
Cóż, to zostaje mi szybko pobić mojego SwS do 52+ lvl i świat jest mój :) ( heh raptem 10 lvl )

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.