mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 21:51 
Cytuj  
1. Chodzi mi o Pet System jak to działa che mieć wilka za kompana 8). Od jakiego levelu jest to możliwe ??
2. Mogę prosić o poradę w doborze asortymentu dla Assassin (zbroja, łuk itd…) <<<< to się wybiera jak się osiągnie 20 lv tak ?? :-)


ps. Pamiętajcie ja gram ledwo 12 godzin i jestem jeszcze zielony :-)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 23:24 
Cytuj  
Ad.1

Pet system:

Chyba od 15lev dostepny jest quest na zwierzaka u kolesia w Gludin Village..... zaraz po co ja to pisze :

http://www.l2orphus.com/quests.php?id=419

tu masz opis.

Tylko uwazaj na niego bo na prawde latwo zwierzaczek pada i nie zapomnij o kupieniu jedzenia dla niego ;)

Ad.2 - nie wybiera tylko kupuje ;) za Adene ciezko zarobiona :)

Co do:
Ekwipunku.
Po 20 lev to staraj sie zdobyc Manti set (gaters, chest i boots) a to dla tego ze te 3 itemy w polaczeniu dadza ci o ile pamietam ok +90 MP co dla DD jest bardzo wazne. Rekawice i helm praktycznie mozesz miec dowolny. Co do bizuteri to oczywiste - od kiedy w C2 mobki kipia magia staraj sie miec ja jak najlepsza :) Full Elvian Set docelowo.
Taki zestaw spokojnie starczy ci do 40 lev.
Generalnie nie kupuj Elvian set do 30-32 lev. Idz jak najszybciej na Glass Jaguary 26lev one nie uzywaja magi a dropuja czesto full itemy: Enchanted Neckles, Enchanted Rings i Enchanted Earings. Ja tam skompletowalem ten caly set przed 26 levelem i starczyl mi az do 32-34 levelu kiedy to zaczolem sie przesiadac na Elvian Set.

Bron.
Na 20-23 lev postaraj sie kupic Dark Elvian Bow z nim spokojnie dobrniesz do 34 - 35 lev. Potem rozejrzyj sie za Strenghtened Long Bow lub jak bedziesz mial full kasy to Light Cross Bow.
Generalnie nie polecam Str Long Bow na niskim poziomie bo zjada sporo many i Dss na 1 strzal. Wiec na nizszych levelach po prostu bedziesz mial spory downtime wlasnie z powodu braku many i pusa kieszen. Pozatym ten luk jest wolny. Sprawdza sie dopiero kolo 34 lev kiedy to dostaniesz juz Rapid Shot i podniesiesz ilosc MP.

Co do daggera to nie wiem nie uzywalem ktos inny musi ci pomoc w tej kwestii.

PS. Bazuje na tym co pamietam z C1 w C2 moglo sie cos zmienic. Na pewno nie zmienily sie wspomniane dropiki z Glass Jaguarow - ostatni jeden mialem robiac Wish Potion questa.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 01:04 
Cytuj  
Wilka sobie odpusc.
Quest jest debilny - kaza Ci przebiec miedzy gludin a giran a potem zrobia test ze zwyczajow zwierzat (NA POWAZNIE!).
Chyba 20 pytan, 1 pomylka i musisz od nowa przebiec sie na tej trasie.
A jak juz Ci sie uda to dostajes peta ktorego 15 lev mob rozwala w 2 strzalach.

Dla lucznika w gre wchodzi tylko 1 pet - star dragon.
2500 HP i skill hate - trzyma agro moba a ty sobie spokojnie strzelasz.

Ale star dragon zjada tyle zarcia co wszyscy zawodnicy NBA razem wzieci wiec tak naprawde uzywa sie go tylko do questow (ja np. mialem dzis swoim healerem zapolowac na moby zielone dla mnie, w malym pokoju, w dungu, stojace obok siebie - dzieki dragonowi mi sie udalo to zrobic).

IMHO smoki sa dla tych co:
- maja duzo kasy i leveluja nowa postac ktorej przyda sie kazda pomoc bez wzgledu na koszty
- sa high level i chca je levelowac do 55 lev zeby zamienic je na stridera (potrzebne do tego doswiadczenie i pomoc kolegow)
- chcesz nimi przerabiac ludzi na redow i kilowac ich dla lotu


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 08:59 
Cytuj  
Jeszcze jedna ważna rzecz.
W L2 pety są stworzone dla ludzi, którzy po prostu lubią mieć peta.
W odróżnieniu od innych MMORPG pety w L2 są mało użyteczne, a levelowanie ich pochłania masę czasu i kasy.

Jak będzesz miał mnóstwo wolnej kasy (jakieś 20 mln adena) możesz sobie kupić Stridera i szpanować Nim przed innymi graczami. :wink:
Dosiadasz go jak rumaka i śmigasz po świecie Aden.
Swoją drogą nie jest on wcale taki szybki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 10:35 
Cytuj  
Ile się płaci za wybranie Assassin ?? Zostało mi 30 000 Adena Kurde będę musiał wyjmować strzały z ciał zabitych,a potiony bede kradł :D

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 10:47 
Cytuj  
Placi ?????
Nic nie placisz za zostanie Assasinem. Po prostu na 19 lev zaczynasz questa na zmiane profesji, konczysz go, a jak stuknie ci 20 to idziesz do odpowiedniego Npc i zmieniasz profesje.

30 000 adena ci zostalo ??
... Mam nadzieje po jako takim obkupieniu sie ;)


Ostatnio edytowano 25 mar 2005, 10:51 przez Strzala, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 10:50 
Cytuj  
Rozdal potrzebujacym ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 11:55 
Cytuj  
No troche sie okupiłem, ale lwią część dochodów wchłonęły strzały potiony wzmacniacze i cała resztę szmelcu. Ej no a w sumie, kto się spodziewał, że nowy gracz będzie kupował roztropnie ?? :D

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 11:27 
Cytuj  
wilk to strata czasu niestety. Wartosc bojowa i uzytkowa zadna a jeszcze trzeba go karmic.
Szkoda ze zwierzaczki nie sa uzyteczne bo sam bym sobie jakiegos kompana "wyquestował" :(


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.