mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 11:41 
Cytuj  
http://boards.lineage2.com/showflat.php ... t=1#221019


Testnalem - dziala z L2W


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 11:56 
Cytuj  
Dzięki za info Karol.

Tam jest też tekst o sellerach, którzy podnoszą się kiedy się na nich kliknie.
To także może prowadzić do straty kasy.

Rada dla wszytkich - sprawdzcie cenę 5 razy nikt dokonacie zakupu.
A najczęściej traci się kasę na super okazjach.
Więc uważajcie. Ja już raz wtopiłem trochę kasy kupując Soul Ore jako D Crystals :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 12:08 
Cytuj  
No to juz jest troche taki starszy Scam..Przyznam ze sam sie nacielem w ten sposob..
Potrzebowalem mase cbp..i zaczelem klikac na robienie cbp po 1a..
Jako ze bylo mi potrzeba tego naprawde sporo klikalem mnostwo razy,,koles w jakis szybki sposob sie podniosl i zmienil ceny..oczywiscie zanim sie zorientowalem kliknelem pare razy po zmienionej cene..

na szczescie gosc okazal sie 'uczciwy' i oddal mi kase pytajac tylko skad jestem- Powiedzialem ze z Polski. On na to ze sory, myslal ze jestem farmerem.i oddal kase.

Jedno mnie zastanawia ciagle..na co oni wpakowali tego GG i co jakis czas go updejtuja jak tak czy siak farmerzy uzywaja l2walkera.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 12:18 
Cytuj  
Jakby banowali za L2W to w jednej chwili odparowalo by polowe giran :)


IMHO wystarczy ze NC wprowadzi jedna drobna zmiane - ze w momencie przestawiania shopa kasuje KUPUJACEMU aktualnie otwarte okno (w tej chwili jest tak, ze w momencie jak ktos wstaje nie mozna kupic ale jak usiadzie again i ma ten sam craft ale inne ceny to Ci "zalicza" craftowanie itemu).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 12:21 
Cytuj  
Mnie też to zastanawia.

Bo w gruncie rzeczy z tym GG są tylko same problemy.
Między innymi nie działa mi Getright.
Dodatkowo ostanio pojawiły się blue screens po wyjściu z L2 - czego wcześniej nie doświadczałem.

A nie zauważyłem żeby liczba botów się zmniejszyła. :]

Poraz kolejny cała para poszła w gwizdek. :wink:

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 13:22 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
na szczescie gosc okazal sie 'uczciwy' i oddal mi kase pytajac tylko skad jestem- Powiedzialem ze z Polski. On na to ze sory, myslal ze jestem farmerem.i oddal kase.


fuks na miare Poziomki - nic dodać nic ująć. :P

Scamm o którym mowa jest maxymalnie perfidny - jedna osoba z BD straciła w ten sposób ponad 10 mln (craftowała cbp)

Poprostu szkoda słow- ciesze sie ze temat został poruszony - moze kogos to uchroni.
...BTW: duza gotówke trzymamy w WH !! .... nie wiadomo jaki nowy numer nasi żółci przyjaciele z nad HuangHe mają jeszcze w zanadrzu. Ciężko nad nimi nadążyć, Ncsoft tez nie daje rady.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.