mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 16:51 
Cytuj  
<jest best drop to czemu nie ma byc best handel :D >
Manti gloves kupione za 170k sprzedane za 300k bez stawiania sklepu etc patrze sa kupilem po 1-2h krzyknalem WTS manti gloves i sie zbytnio nie targujac oddalem za 300k :D
130k do przodu to jest to:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 17:11 
Cytuj  
Heh

2 dni temu 2xEchant D Armor kupione w Giran za 60k/szt a sprzedane w Dion za 200k/szt = 280k na plusie :)

Najlepszy interes jaki zrobilem to tarcza FP kupiona za 550k a sprzedana za 850k :) = 300k zysku :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 19:57 
Cytuj  
Heh skromny flecik znaleziony przy bramie, sprzedany po 30 minutach za 800K :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 20:32 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
skromny flecik

czym ty handlujesz :P
sex shop? :P


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 21:03 
Cytuj  
To i ja się dopisze. SoN+3 kupiony za 8mln - 10min później sprzedałem za 12. Czyli 4mln na czysto - zebym kasy nie potrzebował to pewnie opchnałbym drożej.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2005, 21:07 
Cytuj  
Nie na temat, ale powiem tyle "I'm a warrior, not a merchant" (cytat skąś) to odzwierciedla moje sukcesy rynkowe :lol: .


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 09:09 
Cytuj  
Lolok napisał(a):
"I'm a warrior, not a merchant"

wkrótce się przekonasz że żaden z Ciebie warrior jak w kieszeni pusto, nie ma na SS a mobki zaczną spuszczać Ci lanie bo miecz z czasem się przytępia.
Osobiście to w dzień expuje a w nocy moja Shortness siedzi i zarabia na Itachii`ego zeby sobie mógó elfik poszaleć. Polecam wszystkim takie rozwiązanie i radze wszystkim zapalonym wojowniką prznajmniej pol godzinki per day swojego w L][ poświęcić zaznajamianiu się z cenami na rynku.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 08:39 
Cytuj  
Jakieś 120 mln na handlu od początku gry... Dropy z mobów były warte jekies grosze...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 10:08 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Jakieś 120 mln na handlu od początku gry... Dropy z mobów były warte jekies grosze...


Hehe... ja go znam ^_^

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 10:29 
Cytuj  
do handlu mam zylke ale wolabym tluc moby niz handlowac chociaz idzie polaczyc jedno z 2 :) No i radocha jest z handlu jak wpada brzeczaca adena i mozna kupic ss czy lepszy sprzet . Ostatnio zajalem sie handlem manticore skin. Wczoraj dobrze kupiony manti set i prawie sprzedany ale 400k do przodu :D


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 21:22 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
wkrótce się przekonasz że żaden z Ciebie warrior

:lol: Nie musisz mi tego mówić, już jestem niezłym szmaciarzem, a po 40 ma być jeszcze gorzej :lol: . Ale ja gram dla frajdy. Na Handel sobie mogę w ograniczonym stopniu pozwolić bo: Śpieszy mi się na 40 poziom i nie jestem właścicielem komputera, przy którym grywam :wink: .


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 22:59 
Cytuj  
Lolok napisał(a):
Na Handel sobie mogę w ograniczonym stopniu pozwolić bo: Śpieszy mi się na 40 poziom i nie jestem właścicielem komputera, przy którym grywam :wink: .


...w takim przypadku też dałbym sobie spokój z bieganiem po mieście :(

Moj best handel to może nie handel a "decyzja o inwestycji" ktora podjalem krotko po tym jak moje konto zostalo okradzione. Po incydencie zostałem m.in. bez armoru (doom light)
Designy na moj pierwszy doom light dostałem od klanu.
Przypadkowo dostałem o jeden design wiecej niż potrzeba, a ze mialem malo kasy to postanowilem skupic designy materialy na kolejny. Po kilku dniach mialem juz armor dla siebie i drugi na sprzedanie....i pustke w kieszeni bo w miedzyczasie kupilem Krisa/focus....36mln:(
Jak zobaczylem popyt na doom lighty i policzylem koszt wytworzenia armoru to zdębiałem.
Craft koszt: 4,5mln
Sell price: 10-10,5mln
Jedyny zonk to to że o designy było trudno ale jakoś dałem rade.
Do dziś dnia zrobilem jakieś 5 lub 6 tych armorów i choć cena spadła do 8mln a o animal skins ciężko to wciąż sie opłaca.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 23:23 
Cytuj  
Geez niezly biznes :)
a sluchaj jak jest z np. bopem oplaca sie craftowac? w sensie jak sie ma cena craftu do ceny bopa (najtaniej za 28m widzialem)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 09:10 
Cytuj  
craft bop`a nie powinien Cie wynieść więcej jak 23-24 mln pod warunkiem ze matsy skupisz a nie kupisz z sell stor`a.
Recepta = 350k, shafty skupisz po po 35k.
BoP jest dość trudny w crafcie (duzo surowca różnego rodzaju) i trzeba liczyć na jego craft jakieś 2tyg. jeśli zaczynasz od zera tzn. nie masz żadnych matsów w WH (a ja tak mam bo po scammie zacząłem z pustym warhousem).
Odradzam więc sprzedawanie materiałów bo wcześniej czy później bedziecie je musieli kupować.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 09:50 
Cytuj  
A propos handlu: czy opłaca się może zainwestować w żelazo? do niedawna sprzedawali po ok 350a/sztuke, a teraz w giran jest jakoś 150a - 200a za sztuke. jakby się wyposażyć za wczasu to można później nieźle sprzedać, ale czy wogóle podskoczy cena?


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 09:59 
Cytuj  
Nie oplaca sie, zelaza zawsze bylo , jest i bedzie pelno :)

Ja bym w podstawowe matsy nie inwestowal..za duzo zbieraczy jest by mozna na tym zarobic :)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 11:07 
Cytuj  
W materiały można inwestować tylko w jeden sposób. Krótkoterminowo.
Skupujesz dzisiaj, sprzedajesz jutro. W innym przypadku można umoczyć.

Pokreślę jeszcze raz.
Aby się wziąść za handel trzeba przez co najmniej tydzień obserwować ceny.
Najlepiej notować najwyższą, najniższą i przeciętną cenę danego itemu.

Trzeba sobie zdawać sprawę, że nikt nie jest w stanie znać zmieniających się cen itemów.
Z tego powodu najlepiej skupić się na itemach, na których różnica pomiędzy ceną minimalną, a przeciętną jest największa.

Doradzam: hełmy, rękawice, buty i biżuterię best C Grade (Nasshen Earing, Ring of Binding, Sage Necklace).

Bardziej doświadczeni i tak wezmą się za craft itemów.
Ale do tego trzeba umieć wyczuć konikturę i wiedzieć, jak szybko zdobyć matsy i surowce. :wink:

Ja od miesiąca trudnię się craftem Sword of Nightmare (7 mln craft, 12 mln spzredaż :lol:).
Jakoś ludzie nie lubią go craftować, a zawsze jakiś fan ich wyglądu się znajdzie.
Chinole wiedzą jaki jest problem z SoNem (mało blade'ów na rynku - dzisiaj w nocy kupilem 7 :P) i go olali.

BTW: SLS*SoN to najlepszy dual z Healthem, który powoli zyskuje popularność.

Znowu się produkuję, ale to już koniec. :wink:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 11:37 
Cytuj  
BTW - widzialem wlasnie takiego duala +4 u nas za 60 mln.
Facet poczatkowo spamowal trade chanel wzbudzajac gremialne wybuchy smiechu (no bo jakby nie patrzec to zeby na cene wyjsc trzebaby zjebac trzy razy enchant do +4 ;) ) az w koncu przestal i tylko siedzial na tym swordzie.
Zagadnalem go tydzien pozniej (cena ciagle 60 baniek) czemu nie zejdzie z ceny bo przeciez za tyle tych duali nie sprzeda. Wyszlo z rozmowy ze facet nie zejdzie z ceny "bo tyle to kosztuje na bartz" - okazalo sie ze tradnal konta z ekwipunkiem a ze chce robic nowego alta to stripuje 60 lev postac ktora dostal za swoja na bartz.
Zyczylem mu powodzenia ale mysle ze czeka go baaaardzo niemile przebudzenie :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 11:43 
Cytuj  
Uczciwa cena za takie duale to 30 mln.

Co ciekawe widziałem dwóch Gladiatorów biegających z tymi dualami.
Jest to o tyle dziwne, że oni i tak mają sporo HP.


Ostatnio edytowano 11 kwi 2005, 11:50 przez Ethan, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 11:45 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Uczciwa cena za takie duale to 30 mln.

Co ciekawe widziałem dwóhc Gladiatorów biegających z tymi dualami.
Jest to o tyle dziwne, że oni i tak mają sporo HP.

Nastawieni typowo na PvP ^^
Ja też 'niestety' w AOBE Health wsadze..


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.