mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 18:16 
Cytuj  
No więc tak. Długo (1 rok) grałem na privach.
Teraz chciałbym już zacząć kariere na globalu bo privy są dosyć nudne oficjal ma taki specyficzny klimat :)
1. Czy opłaca mi się zaczynać grać na oficjalu? Gdy wiele postaci jesy już na 60+
2. Jak się płaci za L2? (visa?)
3. Czy trudno się gra? (na oficjalu)
4. Ile to kosztuje?

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 18:30 
Cytuj  
tyr14 napisał(a):
No więc tak. Długo (1 rok) grałem na privach.
Teraz chciałbym już zacząć kariere na globalu bo privy są dosyć nudne oficjal ma taki specyficzny klimat :)
1. Czy opłaca mi się zaczynać grać na oficjalu? Gdy wiele postaci jesy już na 60+
2. Jak się płaci za L2? (visa?)
3. Czy trudno się gra? (na oficjalu)
4. Ile to kosztuje?


Gdybys poszukal na forum to bys znalazl odpiwiedzi na wszystkie pytania ale zeby cie nie zrazac do grania z nami to:

1. No jasne :) Sporo osob zaczyna grac, sporo robi alty wiec na pewno kogos do grania znajdziesz. Pozatym piraty to jeden wielki bug, nagle restarty, zwisy, niedzialajace lokacje, nieaktywne questy, minigierki itp.

2. Ja np place z konta Inteligo.

3. hmmm powiedzmy tak :) jesli grales na piracie z rateami x7 to podziel to przez 1 i masz odpowiedz (7 razy trudniej, zmudniej, dluzej itd)

4. Mi zzarlo ostatnio 50,23 PLN


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 20:55 
Cytuj  
Oczywiście zapraszamy na serwer Bartz. Najlepszy :D


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 21:32 
Cytuj  
extreme22 napisał(a):
Oczywiście zapraszamy na serwer Bartz. Najlepszy :D


bartz najleprzy bo najwiecej farmerow :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 22:36 
Cytuj  
Farmer tez czlowiek :>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 22:53 
Cytuj  
farmer tez czlowiek i na dodatek sprytniejszy madrzejszy i lepiej znajacy l2 od normalnego gracza :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 23:29 
Cytuj  
Ja farmuje / tytuł dany w dawnym klanie: The Seeder / i uważam się za normalnego gracza :)
Ogólnie jednak expienie i zdobywanie itemow na globalu nie jest trudniejsze niz na priv low rate / <5 /-nie zrażaj się
PS. Piszpan co z ta kozacka animką ...... :cry:


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 00:14 
Cytuj  
tyr14 napisał(a):
No więc tak. Długo (1 rok) grałem na privach.
Teraz chciałbym już zacząć kariere na globalu bo privy są dosyć nudne oficjal ma taki specyficzny klimat :)
1. Czy opłaca mi się zaczynać grać na oficjalu? Gdy wiele postaci jesy już na 60+
2. Jak się płaci za L2? (visa?)
3. Czy trudno się gra? (na oficjalu)
4. Ile to kosztuje?


1.Pewnie ze sie oplaca, masa ludzi jest ok 30lvl, przynajmniej ja nie mam oroblemow z party (serwer Teon). Co do wysokolvl postaci to tak jak na kazdym serwerze jest ich troche. Nie nalezy tez zapominac o zblizajacym sie C4, moze juz w grudniu :P

2. Ja place z konta inteligo, standartowa karta wydawana przy zalozeniu konta visa electron

3. Pod wzgledem expwani gra sie bardzo przyemnie, wczesniej gralem na priwie c1 z ratio x2 i na oficjalu jest latwiej. Glowny problem to adena, z dropu nie uzbierasz na sprzet, musisz handlowac, albo miec bogatych przyjaciul.

4. ok 51zl abonamet. Zakup gry to 20$ w sklepie internetowym albo 50$ bezposrednio od NC Soft.


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 12:58 
Cytuj  
jak chcesz startowac, to zacznij na Teonie. Jest zdecydowanie najmlodszym serwerem, i jest tam bardzo szybko rozwiajajacy sie klan :D

http://www.ulmo.pl/lineage2


Posty: 6
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 13:12 
Cytuj  
dzękuje za odpowiedzi ale jeszcze chyba pogram sobei na privach :? bo obecnie planuje wymiane procesora na athlona 3000+ za ok 350 zł :?
moze jak coś mi się uda uzbierać to sobie kupie L2 i zagram tego miecha (bo pierwszy chyba darmowy?) i jeśłi mi się spodoba to bede starał się mieć kase na czas.
A tak w ogóle to np:
widze screeny z globala np; 40 lvl i juz ma Ful Plate :? a na privach jest jakoś trudniej :?

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 15:01 
Cytuj  
tyr14 napisał(a):
A tak w ogóle to np:
widze screeny z globala np; 40 lvl i juz ma Ful Plate :? a na privach jest jakoś trudniej :?

LOL chyba nie wiesz o czym mówisz ^^
Jak masz główną postać na wysokim levelu to nic dziwnego, że stać cię na top C grade ekwipunek dla alta ;)
Poza tym część osób dużo handluje/seeduje zamiast expować dlatego wkraczając na 20/40/52/61 lev ma od razu kaskę na topowy sprzęt.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 15:42 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
tyr14 napisał(a):
A tak w ogóle to np:
widze screeny z globala np; 40 lvl i juz ma Ful Plate :? a na privach jest jakoś trudniej :?

LOL chyba nie wiesz o czym mówisz ^^
Jak masz główną postać na wysokim levelu to nic dziwnego, że stać cię na top C grade ekwipunek dla alta ;)
Poza tym część osób dużo handluje/seeduje zamiast expować dlatego wkraczając na 20/40/52/61 lev ma od razu kaskę na topowy sprzęt.


Sylvian ja sie nie dziwe zdziwieniu tyr14. Jezeli chodzi o wyposazenie ktore trzeba craftowac to jest koszmar na prywatnych serwerach. Zdobyce samemy key matsow i podstawowych skladnikow czesto trwa tygodnie a nawet miesiace. Do tego na priwach prawie nikt nie handluje, wszyscy bazuja na adene z dropu i na sprzet z luxury shop stac ich ok 45lvl, na top C ok 50lvl, na B grade ok 60lvl


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 15:54 
Cytuj  
Hyh widzisz ja na 45 nie miałem jeszcze top C o ile dobrze pamiętam - tylko, ze na priv servie dojście do tego lev. zajmuje duzzzo mniej czasu to po pierwsze. A po drugie na oficjalnych serwerach większości osób też na to nie stać (chyba, że kupili adene, mają alta albo wspomaga ich klan). To, że nikt tam nie handluje to już wina samych graczy co nie zmienia faktu, że jesli porównać diwe samotne postaci (na priv i na oficjalnym serwerze) to na oficjalu jest mimo wszytko ciężej dojśc do czegokolwiek.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 16:03 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Hyh widzisz ja na 45 nie miałem jeszcze top C o ile dobrze pamiętam - tylko, ze na priv servie dojście do tego lev. zajmuje duzzzo mniej czasu to po pierwsze. A po drugie na oficjalnych serwerach większości osób też na to nie stać (chyba, że kupili adene, mają alta albo wspomaga ich klan). To, że nikt tam nie handluje to już wina samych graczy co nie zmienia faktu, że jesli porównać diwe samotne postaci (na priv i na oficjalnym serwerze) to na oficjalu jest mimo wszytko ciężej dojśc do czegokolwiek.


Ja wiem, naraze idze mi niezle, zarabiam craftujac C grade :P


_________________
Bishop - Teon


Posty: 6
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 16:20 
Cytuj  
z tego co mowice najlepiej zrobić krasia i nim zarabiać a poźnije się wziąć za byche HEROSEM :)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 16:21 
Cytuj  
Resell kazda postacia mozna robic..
Ale ostatnio craft C grade to tez niezly interes


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 17:01 
Cytuj  
kazda postacia idzie zarobic ... ja gram SR i do 40 lvlu jechalem na seedowaniu grajac maingauchem ... potem jak tylko zarobilem kase na rozpoczecie handlu to przez 4 dni siedzialem i handlowalem w giran i nazbieralem na emi ;] praktycznie nieco ponad podwoilem sume startowa :D a tera nie mam oplaconego acc i niemam czasu grac wiec emi lezy i sie kuzy :|


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit


Posty: 6
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 17:08 
Cytuj  
no właśnie a jak długo mozna zalegac z opłatą ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 17:47 
Cytuj  
Razparuk a masz :)
Obrazek


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 17:48 
Cytuj  
tyr14 napisał(a):
no właśnie a jak długo mozna zalegac z opłatą ?


Zacznij grac to bedziesz wiedzial.


_________________
Bishop - Teon

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.