mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 09:58 
Cytuj  
...i jestem zachwycony. :) Chronicle 3 wymiata.

Zmienili tyle, że aż słów brak. Zacząłem grać w piątek, skończyłem dzisiaj o drugiej w nocy. :lol:

Mam DE Knighta na 38 lvl (w międzyczasie zdelewelowałem go z 36 na 30 dla kasy), póki co 3/1 PvP count. W tym jeden dagger user. :wink:

Nie będę Wam opowiadał - sami zobaczycie, jak ściągniecie testowego klienta.
Niestety prawdopodobnie dopiero od dzisiaj będą dostępne nowe lokacje,
bo cały cykl Seven Signs zaczyna się w poniedziałki.

W razie czego mam nick Ethanoleum (pm me). :P

PS. Jak będę miał chwilkę czasu to naskrobie trochę więcej szczegółów.
BTW Instalujcie już MSN Messengera. :]

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 10:26 
Cytuj  
Co fakt to fakt - zmieniło się bardzo dużo i narazie na plus :)
Bardzo dużo zmian w samym interface - w końcu mapa to mapa, questy ładnie rozpisane - już wiesz czego ci potrzeba konkretnie a gdybanie czy opis questu był poprawny czy też nie. No i dużo łatwiej jest levelować nowym postacią - czyli darmowe buffy + malutki quescik na zdobycie NG SS'ów (za każdy quest item dostajemy po 200 SS'ów). I z tego co zauważyłem nawet najsłabsze bronie moga używać SS'ów (x1) a nie tak jak wcześniej dopiero broń od bodajże 62k+ używała ich.
Niestety za atakowanie Red'a ciągle pozostajemy white (co mnie osobiście strasznie roczarowało - pyt. tylko czy ten staus wyłączyli tylko na testowym czy wogóle NA nie dostanie tejże zmiany...)

PS.
No pieknie... PM owałem Ethana i Ethanola lol
BTW jak cię dopadnę to wypatroszę... nie zapomniałeś wczoraj o czymś?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 10:30 
Cytuj  
Ja z jednego questa dostałem 6k Noob Non Grade SS. :P

Najfajniejsze jest to, że teraz widać co który mob potrafi i jakim typem moba jest.

No i glow effect rulez. Chłopaki najpewniej ściągnęli to z Guild Wars, bo to też NCSoftu. Miłe jest też to, że w czasie przejścia pomiędzy lokacjami dostajemy stosowny komunikat o tym informujący. (na pół ekranu :D)

Ale to, co najważniejsze jest w C3 zobaczę dopiero dzisiaj lub jutro, gdy będzie można wejść do nowych lokacji.


Ostatnio edytowano 18 kwi 2005, 12:58 przez Ethan, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 10:39 
Cytuj  
Zapomniałem dodać że kolejna fajna sprawa to opcja 'exchange' w startowych lokacjach (pozwala na wymiane noob stuffu na lepszy dopłacając tylko różnicę w cenie). Jest nawet mozliwość przymieżenia (na 5 sekund) ekwipunku ze sklepu LOL nigdzie wcześniej o tym nie wyczytałem ale jest taka właśnie opcja :)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 10:51 
Cytuj  
Apropo tego atakowania red'ow..to jesli NCsoft nie zrobi by 'white' player atakujacy reda stawal sie 'purple' to bedzie to chyba jedno z wiekszych rozczarowan w l2..

A co do darmowych buffow to one sa w poczatkowych miastach tak ??
kto je daje ? i jaki lvl tych buffow ..i jakie buffy..(bo chyba buffy propheta 75 lvl) to by bylo lekkie przegiecie :>
Bo jesli to by byly buffy high lvl to zaraz by sie okazalo ze znowu setki botow low lvl farmujacych grasuja przy poczatkowych terenach :>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 10:53 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Niestety za atakowanie Red'a ciągle pozostajemy white (co mnie osobiście strasznie roczarowało - pyt. tylko czy ten staus wyłączyli tylko na testowym czy wogóle NA nie dostanie tejże zmiany...)


Byc moze jest tak, ze atakujac reda robisz sie purple TYLKO DLA NIEGO.
W innych grach juz byly takie implementacje i IMHO tak wlasnie powinno byc bo robienie sie rurple za atakowanie reda to tez lekkie przegiecie IMHO.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 11:03 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Niestety za atakowanie Red'a ciągle pozostajemy white (co mnie osobiście strasznie roczarowało - pyt. tylko czy ten staus wyłączyli tylko na testowym czy wogóle NA nie dostanie tejże zmiany...)


Byc moze jest tak, ze atakujac reda robisz sie purple TYLKO DLA NIEGO.
W innych grach juz byly takie implementacje i IMHO tak wlasnie powinno byc bo robienie sie rurple za atakowanie reda to tez lekkie przegiecie IMHO.

Bede musiał to przetestowac. Ale bez tego przechodzenia w purple po staniu sie red'em masz dwa wyjscia - dać się zatłuc kilka razy albo przejsc na perm. red'a - jakakolwiek samoobrona nie wchodzi w rachube bo tylko zwieksza ci sie karma i pk counter (i to jest IMO przegiecie).

Buffy dostaje sie u NPC'a ktory informuje cie o questach dla ciebie. I są najróżniejsze (pełna rozpiska jest na lineagecenter). np. na 12lev warrior dostajebody bless (co prawie podwoilo mi HP ^^, niestety nie pamietam poziomu).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 11:31 
Cytuj  
A ja się ciesze że jak zaatakuje red-a to będę biały :)
Sylv nażekaż tak jakbyś cały czas chodził redem - przypominj sobie co było pod ToI ostatnio - jak cię pogoni 65+levl dagger z bone dagerem i dawal po 600 dama ze specjala to pogadamy. Jak wejdzie na reda i mu oddasz i wykończą cię jego kumple :P zreszta to już inna historia (walka z farmerami).
I tak dopóki będziesz miła pk < 6 to nie zwiększysz sobie szansy na dropa i to (razem z questem na zbicie pk) powinno wystarczyć by nie ponosić konsekwencji za "przypadkowego":P pk (toporek mi się z ręki omksnoł - jakieś 15 razy :] ) .

Na reszte czekam sam z niecierpliwością (a farmerzy znowu dostali towar do handlu ancient adena :( - a można to było questowym zrobić wrrrr) inna sprawa że jak się w mieszają w konflikt to będą mieć na tony quest itemów (runy i mantry) i jak zaczną ich używać to się .... >cenzura<


_________________
Kurga

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 11:36 
Cytuj  
Kurga napisał(a):
A ja się ciesze że jak zaatakuje red-a to będę biały :)
Sylv nażekaż tak jakbyś cały czas chodził redem - przypominj sobie co było pod ToI ostatnio - jak cię pogoni 65+levl dagger z bone dagerem i dawal po 600 dama ze specjala to pogadamy. Jak wejdzie na reda i mu oddasz i wykończą cię jego kumple :P zreszta to już inna historia (walka z farmerami).
I tak dopóki będziesz miła pk < 6 to nie zwiększysz sobie szansy na dropa i to (razem z questem na zbicie pk) powinno wystarczyć by nie ponosić konsekwencji za "przypadkowego":P pk (toporek mi się z ręki omksnoł - jakieś 15 razy :] ) .

Na reszte czekam sam z niecierpliwością (a farmerzy znowu dostali towar do handlu ancient adena :( - a można to było questowym zrobić wrrrr) inna sprawa że jak się w mieszają w konflikt to będą mieć na tony quest itemów (runy i mantry) i jak zaczną ich używać to się .... >cenzura<

No włąsnie przez to debilne rozwiązanie - po prostu boję się pójść na Red'a. Zabiję jednego - ok, 2 zgony i jestem white,, zabije drugiego.... i już kolejne 6 zgonów muszę zaliczyć, żeby być white (i to też zależy na jakim lev. jest koleżka). To jest debilne rozwiązanie IMO i tyle. Nie pozwala ci się bronić w sytacji w której jestś red, em bo tylko przybijasz sobie gwóźdź do trumny.
I głównie chodzi o takie sytuacje z farerami via ToI - to, że daliśmy dupy to tylko kwestia naszej dezorganizacji.

Z drugiej storony altem przez większość czasu latam jako czerwony bo tłukę bot'y na każdym kroku.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 11:48 
Cytuj  
Z tego co widziałem, a raz byłem redem przez 15 sekund, to prawdopodobnie dostaję się mniej karmy.
Zabiłem kolesia potem pędem do strażnika i znowu byłem white. :P

A gdy zaatakujesz pierwszy reda to robisz się purple.
Ale tylko wtedy, gdy go pierwszy zaatakujesz. Jeśli on Ciebie to jesteś white.
Zabiłem kilku redów to wiem. Zresztą z jednym z nich grałem potem w party.
Spoko koleś. :D

Kurga napisał(a):
Sylv nażekaż tak jakbyś cały czas chodził redem - przypominj sobie co było pod ToI ostatnio - jak cię pogoni 65+levl dagger z bone dagerem i dawal po 600 dama ze specjala to pogadamy


Po pierwsze: Przy takiej róznicy leveli to niedziwne.
Po drugie: W Chronicle 3 już nie będzie tak lekko.
Critical Shield Blok i koleś zadaje Ci........ 1 damage. :]
Testowałem. Ponadto w PvP wszelkiej maści blowy wchodzą dużo rzadziej niż wcześniej no i na ilość zadawanego damage ma wpływ p. def.
A z tego co udało mi się zauważyć to p. def ma także wpływ na szansę wejścia blowa. (a dokładniej różnia między Twoją p.def, a jego p. attack)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 11:52 
Cytuj  
:har: damnit więc mi się kolejny DEX tatoo szykuje. :wtf:


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 11:56 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Po pierwsze: Przy takiej róznicy leveli to niedziwne.
Po drugie: W Chronicle 3 już nie będzie tak lekko.
Critical Shield Blok i koleś zadaje Ci........ 1 damage. :]
Testowałem. Ponadto w PvP wszelkiej maści blowy wchodzą dużo rzadziej niż wcześniej no i na ilość zadawanego damage ma wpływ p. def.
A z tego co udało mi się zauważyć to p. def ma także wpływ na szansę wejścia blowa. (a dokładniej różnia między Twoją p.def, a jego p. attack)


Jesli to co piszesz to prawda to bedzie mi sie przyjemnie gralo wiec szybko podciagnac sie do 40stki :].


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 11:56 
Cytuj  
No wlasnie Mortlae wchodza duzo żadziej, co czasem wpienia - bijesz moba i rzucasz sobie moneta kolo monitora czy ci wejdzie czy nie...
No ja zatłukłem red'a i byłem white (aczkolwiek w wczesniej chyba zaatakowal go magus także na 100% nie powiem jak to było z tym purple). Dzis sam pojde w red to przetestuje to sobie - chetnych do bicia red'a zawsze jest ^^ w druga stronę juz gożej :)

Za to kolejna sprawa która mnie wpieniła osobiście.
Pamietacie niedawną dyskusję o 'prenament war mode'? Generalnie teraz jest tak, że prawy alt włącza go a ctrl'a wyłącza. Otóż w C3 już nie można sobie nic włączyć/wyłączyć czyli dalej siedzisz z paluchem na crtl i chlastasz po F'kach. Cholernie to uciążliwe :/


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 11:59 
Cytuj  
Dokładnie.

Ja chyba z tego powodu zainstaluje oprogramowanie Logitecha do mychy.
I zbidnuje sobie 4 klawisz myszy (pod kciukiem) jako control. :]

Przez to cholerstwo już parokrotnie mało co nie przegrałem walki.
Dość że trzeba trzymać to jeszcze klikać na SS skrót i skróty na skille.
A jak tu się poruszać w takiej sytuacji? Koszmar.

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 13:45 
Cytuj  
Jeszcze jedna rzecz.

Znerfowali daggerów w PvP, ale za to chesty dają teraz kupę kasy.
I co chwila na głownym kanale słychać:
HEALER/BUFFER LF DUO W/ UNLOCK DD:]

Kolesie zarabiają na tym masę kasy. Teraz można w ten sposób dostać full dropa. :]

DEVs bardzo lubią dagger userów. :]


Obrazek

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 14:35 
Cytuj  
Sorry Sylv ale czegoś tu nie rozumiem - jak będziesz redem to i tak żeby się wybielić to albo zgony albo bicie mobów a jak nie masz większej szansy na dropa i nikomu nie bruździsz to nikt normalny Cię nie ruszy (zwłaszcza jak będziesz w party) [fakt nienormalni zawsze się znajdą]. co do ToI to wierz mi jak chciałeśiśc na full pvp to farmerzy byli chętni (no chyba żebyś przyszedł w liczbie 3:1) i sami zaczeli walke (i poszli na red-a co im jakoś wisiało) - więcej ich latało purple niż nas. Przy full combacie problem red jakoś znika. Zasady mają to do siebie że działają w obie strony a tak jak narazie to liczyłbym na przewage i organizacje farmerów w ToI/DVC/GC dlatego się cieszę że tego nie ma. Wierz mi - jak pujdziesz w tango na red-a z farmerami to zginiesz nie ważne jakie będą zasady. Ja poprostu nie widze sytuacji w której mógłbym z tego skożystać (no chyba że jak mnie ktoś wkurzy i go pk-ne z miejsca). Gdyby opcja że atakując dostajesz flage a broniąc się nie byłaby potwierdzona to byłby to plus.

Co do pvp daggerów i tarcz to mam nadzieje że zaraz nie okaże się że bez tarczy na pvp nawet nie warto ruszać (już teraz myśle o tarczy na archerów - dopóki nie dobiegne to po co mi miecz :P inna sprawa że do póki nie będę miał łuku to vector mojego biegu będzię zgodny z archeram tylko zwrot przeciwny :) a z łukiem to poczekam do 1/5 hp rage/frenzy i te 3-4k hp co mają to w 1 strzał zejdzie o ile trafie :P bo inaczej to nagrobek moge stawiać i z RIPosty tylko RIP się ostanie :))

A tak wogóle to dajcie spokój z pvp - C3 to nie tylko to ... to jak są chętni na skrzynki :P.

BTW. jak jestescie na test serwerze do dvc wcale nie opustoszało tylko stało się kolejnym chińskim kantonem (wczoraj w dounat-cie ganialiśmy w kółko z jedną grupą - kto im sprzedał bilet wstępu wrrr)
No i pojawili się (albo ja trafiłem dopiero teraz) sabotażyści spod wielkiego muru - siedzi kolo i zgarnia ludzi do party aż się dziwię ze ludzie jakoś nie reagują na random/looter distribution albo skład party (tudzież niemowę leadera i żółty klan/ally z jakiego pochodzi) - naszczęscie pogdałem wczoraj z resztą - wszyli i sam szybko zrobiłem nową porządna grupke :)


_________________
Kurga

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 15:10 
Cytuj  
Kurga napisał(a):
Sorry Sylv ale czegoś tu nie rozumiem - jak będziesz redem to i tak żeby się wybielić to albo zgony albo bicie mobów a jak nie masz większej szansy na dropa i nikomu nie bruździsz to nikt normalny Cię nie ruszy (zwłaszcza jak będziesz w party) [fakt nienormalni zawsze się znajdą]. co do ToI to wierz mi jak chciałeśiśc na full pvp to farmerzy byli chętni (no chyba żebyś przyszedł w liczbie 3:1) i sami zaczeli walke (i poszli na red-a co im jakoś wisiało) - więcej ich latało purple niż nas. Przy full combacie problem red jakoś znika. Zasady mają to do siebie że działają w obie strony a tak jak narazie to liczyłbym na przewage i organizacje farmerów w ToI/DVC/GC dlatego się cieszę że tego nie ma. Wierz mi - jak pujdziesz w tango na red-a z farmerami to zginiesz nie ważne jakie będą zasady. Ja poprostu nie widze sytuacji w której mógłbym z tego skożystać (no chyba że jak mnie ktoś wkurzy i go pk-ne z miejsca). Gdyby opcja że atakując dostajesz flage a broniąc się nie byłaby potwierdzona to byłby to plus.

Nie w tym rzecz. Gdy idziesz na red to wiadomo, że w walce reszta wali w ciebie od razu i tu sie pojawiają różnice - atakują cię ludzie więc co jesli zatłuczesz gościa który cię zaatakował? Znów jest to liczone jako PK a nie PvP (pomimo, żę dwie strony brały udział w walce) zabijasz tak 2 albo 3 gości i jesteś już ugotowany.
I niestety mylisz się przy walce 9vs9 problem RED'a nie znika. Jasne, że wszystko zależy od sytacji ale gdy tłuklismy się z BOSS'em w crumie przez 30min był pass nawet jak ktos zaczynał atakowac drugiego to wszyscy stali i walka się nie rozpoczynała - nikt nie chciał iśc pierwszy na RED'a. To już kwestia mentalności tylko i wyłacznie (bo gdyby wszyscy razem poszli w walkę nie było by faktycznie tego problemu) ale gdy wlczysz z równym lub silniejszym przeciwnikiem niestety to jest ciągle problem.
W C3 sytuacja powinna sie zmienić w związku z tym brakiem dropa jesli PK counter masz <=5 ale to ciągle za mało. Bo silny dagger te 5 osób zatłucze zanim walka na dobre się zacznie (zabija jednego reszta leci ale zanim go połoza kilku jeszcze mozę na tamten świat pójść).
A ludzie niestety red'om 'żyć nie dają' - chyba, że są to dobrze znane na serwerze osoby.
Chodzi o to, żeby red miał jakakolwiek możliwość obrony (bo stanie sie red'em nie musi oznaczać wcele, że jesteś pojebem w stylu ER). To zabija cełe noramalne PvP. Jak atakujesz red'a to wchodzisz z własnej woli w PvP mode więc gdy zginiesz red nie powinien mięc tego liczone jako PK tylko PvP.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 15:42 
Cytuj  
Jeszcze jedna rzecz.

Skończyły się czasy golutkich i z doom daggerem wysokolevelowych daggerów. :]
Może mieć nawet 75 lvl. :]
I swoim blowem zada Wam max 300 dmg z SS i VS.
A z moim UD 30. :lol: :lol: :lol:
A będąc gołym jest na kilka strzałów.
(Mnie udało się takiemu zadać 1.5k dmg jednym criticalem)

Bye, bye Chinesse Stipped Farmers and Fucking Stripped Reds. :]
Goodbye TH. :]

Dorf będzie nie do zabicia przez takich czubków.
Sylvian Rulez. :D Od dzisiaj powerleveluję GotreGa. :wink:

Doczekał się madafaka. :D:D:D:D

Dorf Pawa For The Win !!!!!

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 15:51 
Cytuj  
Przed chwilą pisaliście że faktycznie daggerowi obnizyli możliwości pvp a teraz że zabije 5 zanim go połąż (janse jak mamy różnice 30levli to tak). Co do mass pvp to pewno że to kwestia mentalności bo jak koś Cię dziubnie to trza było zatłuc i by się zaczeło (dlatego akcja ToI mi się nie podobała - jak mam ginąć to z odrobiną pvp a nie czkać aż kolo polezie na red-a). Piszesz o 1 stronie medalu i masz racje jak atakuje red-a to powinien się bronić ALE tylko jeżeli uznamy że red to normalny gracz graczami co nie jest OK bo red = CHAOTIC (przestępca) a co z 2 strona medalu red atakuje mnie a jego kumple tylko czekają na aż będę miał flage (bo o takich sytuacjach mówimy) a jestem sam lub słabszej ekipie. NCSoft chce zabezpieczyć/ochronić okazyjnych redów (najwyżej kilka zgonów i expa w plecy ale ma sprzęt warty w tej grze więcej niż exp) a nie premanent z pk 100+. W tej grze bycie red-em to kara i koniec a ja nie mam zamiaru dawać im nawet Cienie płaszcza ochrony :P. Może rozwiązanie że flaguje gdy pk <=5 ale to i tak jest poza naszym zasięgiem :(
BTW chciałbym zobaczyć kogoś(ja się na to nie pisze) idącego na red-a tylko dlatego że możesz się bronić.

A wogóle po pożyjemy zobaczymy :lol:


_________________
Kurga

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 12:15 
Cytuj  
..hmm z tego co piszecie wygląda na to że pvp nie spełni moich oczekiwań. Wychodzi na to że prawie nic się nie zmieniło, a już z perma pvp mode to dali dupy na całej długości...co ja mam sobie jakims drutem klawiature obwiązać żeby na stałe wcisnąć ctrl. :har: ....i tak już wyjąłem lewy "windows" button bo przy pvp lubiłem sobie wejść na pulpit :D

Panowie mam pytanie:
piszecie ze DD z unlockiem są przydatni.
Nie lvlowałłem tego skilla bo jak wiecie dotychczas nie był na nic potrzebny. Pytanie moje jest takie:
1. Czy te chesty są tylko w newbie lokacjach czy wszędzie je można spotkac? .... rozumiem ze pojawiają się losowo jeśli chodzi o czas i miejsce
2. O co biega z tym lvl`em skilla unlock a rodzajem (kolorem) skrzynki która miałby być otwierana. Czy jak wylvluje skilla na maxa i sam mam high lvl postaci to będe mógł otwierać wszystkie chesty z takim samym succes rate`m?
3. Czy w ogól wrto na to wydać SP?

Jak ktoś się orientuje prosze o odpowiedz.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.