mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 20:44 
Cytuj  
Wczoraj (poniedziałek) zrobiłem 55 ostatnie 2% zawdzięczam pomocy Itchiiego - dzięki :)
To i ja się pochalę swoją skromną zieloną osobą.

Sprzęt:
Great Sword +0 Focus SA
BW Heavy +0
biżuteria raczej marna (C grade i tylko ringi BEST)

goło i wesoło

http://img180.echo.cx/my.php?image=lev55010xu.jpg

self buffy (wiele to ich nie mam :P - rage mija po 1min)

http://img180.echo.cx/my.php?image=lev55027va.jpg

na koniec miodzi - co się dzieje z orkiem jak mu hp zejdą do 1/5 (pomoc przez ziomala z klanu Itchiieg i Vanquisha - zejdź bezpiecznie do 1/5 hp na tych lagach)
http://img180.echo.cx/my.php?image=lev55035hc.jpg


_________________
Kurga


Ostatnio edytowano 20 kwi 2005, 06:59 przez Kurga, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 21:08 
Cytuj  
Super!!! To się nazywa czołówka polonii na bartzie :D. Trzeci obrazek zwala z nóg (o kuźwa 2000 patk!!!!) :) :D :) :D


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 22:19 
Cytuj  
p.atak zajebisty gorzej jak te hp spadna.. :P
kurcze przy takim dexie to ty masz zajebisty krytyk :)
ale pdef jakis maly. Generalnie fajnie :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 22:23 
Cytuj  
niezły kawał mięcha...Kurgi znaczy sie.
Gratulacje - moge tylko powtórzyc to co wczesniej napisałem:
swietnie prowadzona postac z bardzo dobrym sprzetem jak na swoj lvl, niesamowity power w nadchodzącym C3 (looknijcie na HP, dodajcie do tego ogromne ilości CP które orkom zafundują).
Kurga oby tak dalej.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 09:59 
Cytuj  
Gezzz mamy w klanie potwora :o
Ninby taki 'mały' zielony koleżka a tu prosze co wyrosło - niedługo bedę się bał cokolwiek powiedzieć w klanie ^^

Wielkie gratulacje stary.

PS. A czy przypadkiem w C3 nie zwiekszają progu na którym można uzywać co poniektórych skilli (czy może to sie tyczyło tylko SA w stylu risk.xxxx)?
PSS.
Kurga kup sobie coś do stunowania i w PvP jeszcze zarzadzisz :D (heavy chesel 11k kosztuje :P)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 10:17 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Kurga kup sobie coś do stunowania i w PvP jeszcze zarzadzisz :D (heavy chesel 11k kosztuje :P)


Heavy Chesel - czyżby to nowa hiper-uber broń dla Orka, przed którą drżą wszystkie Mroczne Elfy ? BLADY STRACH
:D:D:D:D


Żarty żartami, ale ja także dołączam się do gratulacji.
Cięzko zapracowałeś na tę sprzęt i należało Ci się. :)
Biorąc pod uwagę tempo levelingu musiałeś zostać stałym gościem DVC. :P

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 11:24 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Kurga kup sobie coś do stunowania i w PvP jeszcze zarzadzisz :D (heavy chesel 11k kosztuje :P)



Spoko spoko mam kupiony ... clube jak kupiłem gs-a to zostało mi jakieś 20k i leciałem do elven village to ten kawalek patyka za <1000a (GK więcej kosztowało :wtf: ) jakbym se nie mógł ściąć małego drzewka ... :har:
cóż ironia losu - wydajsze 26.5mil a potem masz problem z pałką z 1k :]

Co do progu hp to podobno skille też z 20% na 30% - zapytajcie się jakiegoś destroyera na testowy jakby się wam napatoczył.


_________________
Kurga

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 18:45 
Cytuj  
No ladnie :) Gratzy Kurga :) hehe a ja 40 nie moge zaliczyc cagle cos wypada :/ no ale wracajac do Ciebie i patrzac na twoj p attack to juz wiem wiem czemu Ethan tak to swoje UD ceni :)
Na szczescie ja tez je mam :). Mimo wszystko imponujace i wszystko osiagniete w 99% samemu :)

Ps.

Niedlugo zaczna sie nam watki jak na Orphusie :) "moj Destroyer lev 75" czy "Moj Phantom Ranger lev 75". Obym doczekal sie postniecia swojego zdjecia .... :P


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 22:18 
Cytuj  
Heya

Co by nie tworzyć nwego topiku :D dodam kilka słów o tatoo które sobie wczoraj sprawiłem +4str -4con dane podaje dla Orca Destroyer-a na 59lev z bronia o p. attack 234
modyfikatory sa z kombinacji tatoo i bw. seta

STR / CON / HP / P. ATACK
+0 / +0 / 4322 / 600
+3 / -1 / 4209 / 649 [bw set]
+4 / -4 / 3897 / 667 [tatoo]
+7 / -5 / 3777 / 728

Suma sumarum -545hp +128atak jak dla rasowego DD za którego teraz robie uważam że całkiem nieźle na pvp oczywiście całkiem odwrotny tatoo trza założyć ale to inna historia. Oba modyfikatory trzeba potraktowac procentowo ze wzgledu na buffy zwlaszczas hp [roar zwany bless of body a dokladniej od patach body of avatar czy jakos tak :P]
jak zabiore sie na jakies party to zobacze czy widac roznice - postaram sie tez skoczyc solo w okolice fg i sprawdzic jak mi pojdzie z mniejsza iloscia hp i regenem


_________________
Kurga

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 23:53 
Cytuj  
Kurga napisał(a):
jak zabiore sie na jakies party to zobacze czy widac roznice - postaram sie tez skoczyc solo w okolice fg i sprawdzic jak mi pojdzie z mniejsza iloscia hp i regenem


Z tego co widzialem to zwiekszenie pattack zwieksza MAX DMG ale co za tym idzie srednie tez - tyle ze trudniej to zmierzyc.
Przed zalozeniem tatoo i zmiana seta z doom na BW wychodzilo mi najczesciej cos ok 120 dmg do moba X (a rozrzut byl mniej wiecej 100-150).
Po zapodaniu +8 STR tez mi sie zdarza walnac za 100 ale i za 170-180 tez dosc czesto.

Anyway - ciezko zmierzyc to jakos wiarygodnie.
Jakby walker mial opcje zgrywania loga to by mozna potem wyciagac dane i je jakos obrobic a tak... czlowiek jest zdany na "wrazenie" tylko :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 10:13 
Cytuj  
To jest właśnie rzecz, której najbardziej brakuje w L2Walkerze.
Pełnych danych statystycznych.
Gdyby takowe były można by było zmierzyć dokładnie jaki damage zadajemy przy różnej konfiguracji.
Jest to w szczególności w przypadku różnego rodzaju SA.
W obecnej sytuacji możemy to sprawdzić tylko na oko.

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 14:39 
Cytuj  
...jak na moje oko to Kurga może już konkretnie przypierdolić.
Tatoo jak najbardziej na miejscu dla Orka(młodszy brat coś mi wspominał że też robisz +4ctr jak ja na mojego HE)
btw ile dałeś za dye...mi sie udało kupić za 150k sztuka.
Sprawdz mmorpg mail boxa plz bo wysłałem ci wiadomość dotyczącą klanu.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 20:57 
Cytuj  
Kurga napisał(a):
Heya

Co by nie tworzyć nwego topiku :D dodam kilka słów o tatoo które sobie wczoraj sprawiłem +4str -4con dane podaje dla Orca Destroyer-a na 59lev z bronia o p. attack 234
modyfikatory sa z kombinacji tatoo i bw. seta

STR / CON / HP / P. ATACK
+0 / +0 / 4322 / 600
+3 / -1 / 4209 / 649 [bw set]
+4 / -4 / 3897 / 667 [tatoo]
+7 / -5 / 3777 / 728

Suma sumarum -545hp +128atak jak dla rasowego DD za którego teraz robie uważam że całkiem nieźle na pvp oczywiście całkiem odwrotny tatoo trza założyć ale to inna historia. Oba modyfikatory trzeba potraktowac procentowo ze wzgledu na buffy zwlaszczas hp [roar zwany bless of body a dokladniej od patach body of avatar czy jakos tak :P]
jak zabiore sie na jakies party to zobacze czy widac roznice - postaram sie tez skoczyc solo w okolice fg i sprawdzic jak mi pojdzie z mniejsza iloscia hp i regenem

Rządzisz Kurga :D!!!! Drugiego takiego potwora nie znajdziem bez pomocy ;)
PS: może jakieś zdjątka?


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.