mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 13:07 
Cytuj  
Mój znajomy opowiedział mi funny story... Zapewne wiecie że w C3 będzie można wymieniać broń nongrade na dowolną inna nongrade (za dopłatą oczywiście)... Wedle słów znajomka ta strona co wygra SevenSigns, będzie mogła wymieniać broń także na poziomie CGrade/Dgrade.... Jakie można sobie tego wyobrazić konsekwencje?
    - po pierwsze kupuję za 5 mio LXbow+6... i wymieniam ją na BoneBreaker+6, kóry będzie kosztował... no nie wiem... 12 mio?
    - po drugie na rynku jest pełno EmiBow+6 za np 14 mio... kupuję i wymieniam na GhoulStaff+6... (których nie ma overenchantów wcale!)

Czy to jest plotka? Czy ktoś to jeszcze słyszał? (troche to sie kupy nie trzyma, bo wystarczy że zarejestruję sobie Arkadka do Dawn, a Mercha do Dusk - i juz jestem kryty)


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 13:08 
Cytuj  
Wszystko to prawda, ale nie tyczy się to broni overenchantowanych - przynajmniej z tego co mi wiadomo.

Ale głowy nie dam.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 13:13 
Cytuj  
No wlasnie ja tez dolaczam do postu..prosze powteirdzic mi te informacje...ostatnio widze sporo osob kupujacych overenchantowane syfne bronie C i D...

Mam Dark screamera +8..OMG jak uda sie to zamienie go na Ghoul staffa LOL.... 150 Matk +mana Up ..ojeju :)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 13:32 
Cytuj  
Nie rozszaleliście się za bradzo? Sio? ;)
Po pierwsze gdy wymieniasz broń to dostajesz odpowiednik tylko o grade wyższy, czyli dagger za dagger, blunt za blunt etc.
Ktoś coś wspominał że jest szansa na utrate enchantów przy takiej zabawie - więc wynikało by, z tego, żę jednak enchantowane bronie też można wymienić - aczkolwiek nigdzie nie widziałem potwierdzenia tej teori.

To by miało sens gdyby nie dało się wymienić enchantowanych broni - i tak zapewne będzie. Bo w innym wypadku to ceny powariują i cała ekonomia pójdzie w pizdu :P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 13:36 
Cytuj  
Sylvian napisal:
Cytuj:
Po pierwsze gdy wymieniasz broń to dostajesz odpowiednik tylko o grade wyższy, czyli dagger za dagger, blunt za blunt etc


hm podaj linka gdzie o tym wyczytales..

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 13:55 
Cytuj  
pozatym sa sie na broni traci a z enchantem nie ma lekko bo to sa % szanse ze jakis % enchanta zostanie. Ale bedzie mozna wymienic np. emi na magic weapon.

btw. minimum tydzien max mysle ze 2 tyg mnie nie bedzie remont w domu
3mcie sie cieplo:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 14:01 
Cytuj  
OKi wedłe prośby ^^

Źródło: http://www.lineagecenter.com/chronicle3/
Cytuj:
Services Provided by the Mamon's Blacksmith

* Bestow special options onto A-grade weapons (ancient adena and 11,12 level soul stones required)
* Unseal A-grade armor (ancient adena required)
* Exchange C-grade and D-grade weapons for a higher-grade weapon (ancient adena required)
* Exchange C-grade and D-grade weapons for another type of weapon of the same grade for free.

* Craft the A-grade dual-sword Keshanberk*Keshanberk, Keshanberk*Damascus, Damascus*Damascus (ancient adena and necessary swords to form the dual-sword required)
* (Added in 2005-03-30 update) The items 'Paagrio Axe', 'Scorpion', and 'Widow Maker' have been added to the Mamon's Blacksmith's upgrade and item trade list.
* (Added in 2005-04-15 update) Can reset the special abilities on weapons, including A-grade weapons. However, enchant level will not be reset.


Skoro jest takie rozróżnienie to IMO w rachybę wchodzi wymiana broni tylko na tego samego typu ale wyżsego grade, albo na inny rodzaj a tego samego grade. (wyszło na to, żę każdy ma racje lol)

Natomiast nigdzie ani słowa o enchantowanych broniach - aczkolwiek nie chec mi się wieżyć, żeby pozwolili na cos takiego.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 14:03 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
...ceny powariują i cała ekonomia pójdzie w pizdu :P...


Nie wiem jak wy ale ja bym sie z tego cieszyl :]

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 14:06 
Cytuj  
Ow znajomek mówił, że SA nie przechodzi, ale enchanty tak... i mówiąc, że "cant wait till it happens" pokazał mi w trade window... Emi+13. OMFG


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 14:08 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
To by miało sens gdyby nie dało się wymienić enchantowanych broni - i tak zapewne będzie. Bo w innym wypadku to ceny powariują i cała ekonomia pójdzie w pizdu :P

Przecież już nie raz nam zrobili tego typu numeru - ekonomia szła w pizdu już kilka razy... patrz chociażby manor system...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 14:10 
Cytuj  
Widocznie za mało czasu spędziłeś na mozolnym zarabianiu kasy na rynku:P ( no czasami udawało siezarobić troszkę więcej za jednym razem ;) ). To do Escaflone, tak swoją drogą, Arek wciął mi sie:P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 14:28 
Cytuj  
Ale wlasnie to "mozolne zarabianie" jest tym czego misie nie lubia najbardziej. Ide se pozabijac wale wale 3000 strzla poszlo sie jebac 4 godziny poszly sie jebac i co wooow zbroja za 60k mi wypadla super ide do Gludio to opchnac rozstawiam sklep ide z psem wracam nikt nie kupil a ze jest juz po 23 idziesz spac i zostawiasz sklep 9 no moze 14 godzin :D pozniej patrzysz i nic myslisz sobie to wina tego ze za drogo dajesz cene no normalnie prawie jak za darmo i nic wkoncu sie wkurw... i oddajesz "nowemu" za darmo. Albo inaczej biegasz z Giran do Gludin tam okazja tu okazja cieszysz sie ze masz extra fuksa, i kupa tez nie mozesz nic opchnac przez jakies 3 tygodnie az wkoncu w desperacji piszesz "oddam sie za 300Adena" :D Wlasnie to zarabianie kasy jest irytujace bo zamiast skupic sie na samej grze to dostajesz siwizny bo znowu na skladke nie masz :D

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 14:36 
Cytuj  
... Welcome to the real world ;) ...... of Lineage2


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 14:47 
Cytuj  
Siratu, jest proste rozwiązanie nie handluje sie stuffem słabszym niż top D grade - z prostej przyczyny - niemalże nikt tego nie potrzebuje. Drugi problem to taki, ze dostałes na dzień dobry jakis tam sprzęt i to zdeterminowało fakt, że grasz rozrzutnie. Uwież mi wiem co mówię - ja za czasów open bety, SS'ów używałem od świeta.
Druga sprawa to taka, że L2 jest dość hardcorowe co było niejednokrotnie podreślane. Tu trzeba się trochę napracować, żeby coś osiągnąć.
A to, że ceny oszaleją i tak sprawi że wiekszośc z nas słabo na tym wyjdzie. Słabszy sprzęt skoczy cenowo do góry a lepszy stanieje... albo na odwrót :P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 15:29 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Siratu, jest proste rozwiązanie nie handluje sie stuffem słabszym niż top D grade - z prostej przyczyny - niemalże nikt tego nie potrzebuje. Drugi problem to taki, ze dostałes na dzień dobry jakis tam sprzęt i to zdeterminowało fakt, że grasz rozrzutnie. Uwież mi wiem co mówię - ja za czasów open bety, SS'ów używałem od świeta.
Druga sprawa to taka, że L2 jest dość hardcorowe co było niejednokrotnie podreślane. Tu trzeba się trochę napracować, żeby coś osiągnąć.
A to, że ceny oszaleją i tak sprawi że wiekszośc z nas słabo na tym wyjdzie. Słabszy sprzęt skoczy cenowo do góry a lepszy stanieje... albo na odwrót :P

Handlowanie to przyjemność. Tylko trzeba wiedzieć co i jak. I handlować tym co rynek chce. A nie tym co się tobie akurat dropneło.
PS. Tak nawiasem mówiąc jestem strasznie wkurwiony na ceny +4Wit/-4Men... Siedzą u nas na rynku fiuty którę wołają po 3-4 mio za tatoo... jeszcze nie skretyniałem tak bardzo, ale nie mogę przez to dokupić sobie dyesów :(


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 15:35 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Mam Dark screamera +8..OMG jak uda sie to zamienie go na Ghoul staffa LOL.... 150 Matk +mana Up ..ojeju :)

Jeśli już, to zamienisz go na SageStaff+8... tak mi się wydaje...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 15:39 
Cytuj  
z tego co wiem (widziałem gdzieś screeny na orphusie)
przy upgrade broni tracisz SA i enchanty
przy wymianie na inną tego samego stopnia tracisz SA .... tak plusiki zostają
dorwe linka to dodam :P

juz dodaje linka :D

http://www.l2orphus.com/forum/index.php ... pic=116611
i drugi o tym samym
http://www.l2orphus.com/forum/index.php ... 17404&st=0


_________________
Kurga


Ostatnio edytowano 9 maja 2005, 15:43 przez Kurga, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 15:43 
Cytuj  
Fajnie by było jakby mocny sprzęt potaniał :)

PS: nie spamuj Arkadek :P


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 15:45 
Cytuj  
Lolok napisał(a):
Fajnie by było jakby mocny sprzęt potaniał :)

PS: nie spamuj Arkadek :P

Trudno, co robić... postanowiłem szybko nadgonić Sylviana... Więc proszę bardzo, czy ktoś może mi zadać jeszcze jakieś pytanie? Będę odpowidał seriami :oops:


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 16:41 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Lolok napisał(a):
Fajnie by było jakby mocny sprzęt potaniał :)

PS: nie spamuj Arkadek :P

Trudno, co robić... postanowiłem szybko nadgonić Sylviana... Więc proszę bardzo, czy ktoś może mi zadać jeszcze jakieś pytanie? Będę odpowidał seriami :oops:

O shit :P konkurencja tylko czycha aż mi się noga powinie i nie bedę mógł pisać :P

Cytuj:
z tego co wiem (widziałem gdzieś screeny na orphusie)
przy upgrade broni tracisz SA i enchanty
przy wymianie na inną tego samego stopnia tracisz SA .... tak plusiki zostają
dorwe linka to dodam

juz dodaje linka

http://www.l2orphus.com/forum/index.php ... pic=116611
i drugi o tym samym
http://www.l2orphus.com/forum/index.php ... 17404&st=0

I bardzo dobrze bo już zaczynałem wątpić ^^


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.