mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 18:32 
Cytuj  
Mam bardzo mało czasu, ale rzucę kilka haseł:

- efekt glow broni jest zajebisty (szkoda ze moj BrigSet+5 sie nie świeci)
- wreszcie uaktywniło sie cudo ukryte pod ALT-B - i jest SUPEEER. koniec problemów z komunikacja w klanie!!! nie moglem sie tego doczekac
- grafa zejebista
- mapy dokladne
- mam wrazenie ze C3 jest o niebo lepsze niz C2

musze konczyc, pozniej sie bardziej rozwine...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 19:11 
Cytuj  
A ja juz z nerwow gryze sie w tylek. Daebil jakis pomylil paczki i zamiast karty dostalem dysk twardy, a jakis kolo ze Skawina dostal moja karte :har: :cry: Ja juz nie moge ja chce zagrac w C3 !!!!!

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 19:32 
Cytuj  
sprzedaj syck i bedziesz mial abonament na caly rok :)

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 20:09 
Cytuj  
właśnie zaliczyłem 5 wylot przy craftowniu

n/c


_________________
Kurga

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 21:14 
Cytuj  
Widziałem SMOKA!!!! Gościu fruwał bezczelnie nad rynkiem!!! OMFG!!! Poźniej wrzucę fotki.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Posty: 28
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 07:52 
Cytuj  
......że niektórzy już grają w C3 a u mnie nie daje się ściągnąć więcej niż 1%. Przed chwilą był już chyba dwudziesty disconnect. Mam ochotę suspendnąć konto bo chyba niemożliwe jest ściągnięcie tego syfu przez net.


_________________
Jestem czarny i jestem z tego dumny....:)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 08:29 
Cytuj  
Watpie zeby to byla winna servera Lineage raczej twojego lacza :har:

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 09:00 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Widziałem SMOKA!!!! Gościu fruwał bezczelnie nad rynkiem!!! OMFG!!! Poźniej wrzucę fotki.


OMG ;) ze tez on sie tak nie wstydzil......

A tak wracajac do tematu.

Wczoraj w koncu wszedlem do gry na dobre i .... pierwszy pull i leze :wtf:.
Pulnolem jednego bialego moba a wyskoczylo na mnie czterech zza drzewa.... hmmm mysle pewnie ich nie zauwazylem.
Potem polowanie z HaosLady i znowu atakujemy tego samego moba tylko tym razem na plaskim terenie nagle spod ziemi pojawia sie obstawa. Haos padl. Puznym wieczorem poszlismy juz z Sylvianem na Tarlik Bazyliszki i Oel Machumy. Zaatakowalismy jakiegos nipozornego mobka i bijemy.. a tu niespodzianka bo sie przemienil w Oel Mahuma :o i tego typu niespodzianki.
Juz nie wspomne o tym ze wiele mobkow ktore kiedys byly normalne i latwe do solowania zostaly wzmocnione glownie przez podwojenie HP jak np Oel Mhum Doctor az strach wyjsc w pole i pulnac cokolwiek bo nagromadzenie i szybkosc respawnu mobow przechodza mozliwosci chyba kazdego bota. Nie wspominajac o tym ze pulniecie samotnego mobka moze sie zakonczyc walka z calym oddzalem przywolanym "spod ziemi".... a nie daj boze wtedy jeszcze cus zaagrowac.
Starajcie sie sprawdzac statsy i specjale moba (dostepne po kliknieciu na niego i rozwinieciu pola z jego nazwa) unikniecie niemilych niespodzianek.

Wnioski sa jednoznaczne znowu NC promuje granie w party ^^ bez party strach zbaczac z drogi.

Graficznie i dzwiekowo nie mozna chyba mowic o wielkiej rewolucji oprocz wiekszej liczby rozblyskow i czestszej ich czestotliwosci wystepowania ( glow effect mnie nie powalil szczegolnie lipnie wyglada bialy glow ) i paru innych bajerow. Chyba najlepszy i najladniejszy jest nowy Stun :)
Jak na razie denerwuja mnie wszechobecne podczas walki dzwieki przeciagania ostrzem po pancerzu a w szczegolnosci odglos uderzenia broni jakby w jakas plyte metalowa...

Co do samej gry to mam wrazenie ze o ile stracilem na P.def (chyba) to moby mi zadaja mniej obrazen, critical block shield nie uswiadczylem jak na razie ;(. Generalnie mam wrażenie ze shield block w moim przypadku przestal dzialac tak dobrze w PvE....

Po wejsciu C3 moje oczucia raczej ida ku ocenie na plus, ale juz widze ze wszystkiego bedziemy sie musieli uczyc od nowa.......

NC Soft wywrocilo wiekszosc rzeczy do gory nogami.

PS. Pies ich je...........l za to nie dali zadnego upominku do WH jak w kazdych poprzednich Chronicles...... a tak szybko bieglem do WH ;(


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 09:14 
Cytuj  
Mam teraz trochę więcej czasu więc:

1. Interface.
IMHO to zaczyna być naprawdę dopracowane, lekko zmieniona grafa okienek, ladniejsze efekty dzwiękowe czarów i skilli, bronie overenchantowane ktore błyszczą. Widać status buffów członków party (super feedback dla healerów). Nawet taka pierduła jak flashing HP bar gdy ci życie zjeżdza poniżej 25% cieszy...
Jak nosisz bron cgrade samamu będąc poniżej 40 lvl, to pokazuje ci się ikonka "penalty"... super dopracowane

2. Zmiany itemów.
Bronie dworęczne overenchantowane rzeczywiscie maja zwiększona moc. Moj kij +4 mial matck 124, a teraz ma 126. Zmieniły sie róznież visuale dla wielu broni (np ksiązki dgrade wygldadają teraz zupełnie inaczej)

3. Wyvern...
Widziałem smoka... i musze powiedzec ze przyciaga uwage: http://arkadek.multiply.com/photos/album/3 zreszta ocencie sami... gosciu szpanowal nad rynkiem dobre kilka minut :D


4. Lokacje
Byłem wczoraj w party w katakumbach. Tych koło Giran Harbour. Byliśmy we 4 (GLadiator 46, Warrior 21, DeOracle 34, SpellHowler 49). Moby są HP*4 :DDD ale exp jest zajebisty, to takie TOI dla malutkich... Warrior i ja zrobiliśmy lvl, mimo tego że wszyscy padlismy ( a Warrior to nawet 3 razy!! :P )

5. Moby
Rzeczywiście penalty nie obowiązuje do 5 lvl lover than u... ale muszę jeszcze dokladnie temu się przyjrzec

6. Zmiany itemów...
Smieszna sprawa... miałem na mojej DeOracle MithrilBoots+6... dawało to bardzo fajny pdef, bo około 36 na dgrade... dzis patrze mam penalty cgrade.... o co kurwa chodzi??? zaglądam i widzę że moje botki są teraz klasy cgrade i mają pdef 44... lol ... ucieszyłem się :lol: mamj bgrade będąc poniżej 52 lvlu :)


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 09:17 
Cytuj  
Silniejsze podwojone HP ?? mam nadzieje ze exp tez jest wieksze za zabicie takowego ? Potwory z ziemi zmiana przeciwnika w trakcie walki ? ja chyba zostaje pacyfista :P

Ja chce moja karte !!! dzis do mnie dotarlo dopiero co sie stalo :cry:

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 09:53 
Cytuj  
Ja dzięki graniu na serwerze testowym nie byłem niczym zaskoczony - no prawie. ;)

Co do pojawiających się znienacka mobów. Była już o tym mowa.
Po prostu niektóre moby przywołują swoich pomagierów.
Szczególnie trzeba uważać na te, które mają podobne nazwy do mobów grupowych.
Na przykład Timak Orki Leaderzy.


Efekt świecenia broni +4 lub jest naprawdę fajny. Im wyższy overenchant tym fajniejsze.
Moje duale +4 mają tylko taką jasną poświatę wokół siebie.

Niestety zgodnie z tym, co gdzieś pisał Poziomka zmniejszyli efekt focusa na dualach. :/
U mnie spadło to z 67 do 54 - trochę przykre. :/


Ciekawostką jest to, że:
- zwiększył mi się p. i m attack moich duali - + ok. 30 p. attack na self buffach
(o tym akurat było wiadomo od dawna)
- zwiększył mi się p.def i do końca nie wiem dlaczego - ponad +30 p. def.
Fakt faktem Zubei Set daje teraz +5.4% p. def. zamiast 5% w C2, ale różnica jest większa.

I tu od razu ciekawa informacja. Wreszcie SA i efekty setów są dobrze opisane.
Podana jest dokładna liczbowa wartośc każdego efektu, co ciekawe nawet do 1 miejsca po przecinku.

Jedna rzecz, o której powinni pamiętać gracze używający B Grade'owych setów - musicie udać się do BlackSmitha i unsealować rękawice i buty swojego seta. Bez tego nie dostaje się bonusów z seta.

Kolejna rzecz. Mimo, że wszyscy psioczyl na MSNa to wbudowanie klienta instant-messengera do gry ma swoje zalety.
Można mieć kontakt z ludźmi spoza gry bez Alt-Tab czy też innych niewygodnych sposobów.

Najgorszą rzeczą jest jednak gra w party dla BD i SwS.
Koniec z bezmyślnym rzucaniem Dance'ów i Songów. :/
Teraz, aby utrzymać 3 tańce i 3 songi non stop bez resta, trzeba synchronizować rzucanie tych buffów.
Czyli 1-szy BD, 2 i 3 SwS, 4 i 5 BD, 6 SwS lub odwrotnie.

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 12:39 
Cytuj  
EDITED by Itachii: przenosze posta tutaj bo lepiej "pasuje" do tematu. Nie wylookałem wcześniej tego thread`a.

Dobra napisze co zaobserwowałem:
Dagger 1v1 gdy pojedynkuje sie z kims na zblożonym lvlu nie ma szans z:
- wszystkimi nukerami (tu jak każdy)
- wszystkimi orkami
- wszystkimi łucznikami...i tu panom z ncsoftu coś się pomyliło
- wszyskimi dual sword userami
- wszystkimi tankami
.....sporo troche.
....z dwarfami nie próbowałem ale prawdopodobnie zabrakłoby MP na ich HP bo blowy lądują bardzo rzadko. Nowy blow kosztuje mnie 185 MP i zadaje śmieszny dmg jak wejdzie......dzieki niemu przez 10 sec movment speed rosnie do 195.....ale po co ja mam uciekać skoro moja classa to melee a w momencie odpalnia tego blowa mam juz gotowy backstab do użycia więc nie muszę czekać aż mi się "załadują". To jakieś nieporozumienie. Mam się ostrzeliwywać łukiem? Daggerzy robią -STR zeby mieć jak najwiecej DEX więc łuk "szału nie robi". Po 10sec movement speed spada do normalnego a ten blow ładuje się około minuty.
Teraz pytanie ..... z kim daggery supposed to fight/duel żeby był choć cień szansy na wygranie i co teraz dagger reprezentuje, czym ma być....nie testowałem jeszcze na mobach i aż strach.
Dodam jeszcze ze postać mam dość wypasioną bo 2x tatoo i wszystko co możliwe best B zrobione na +3 mimo to przegrywałem w otwartej walce lub wyrzucałem się z całego MP podczas dueli z ludzmi bez tatoo i ze słabszym sprzętem że o lvlach nie wspomne.
Tak powałznie to wydaje mi się że choć nie próbowałem to 1v1 na nie mamy też szans z prophetem z dualami. Root, ja schodze z MP, on się leczy, robi dmg, game over.
any1 duel? LMAO !
...ja już nie będę wspominał o TH.....jak was zaatakuje TH możecie sobie potańczyć. NcSoft chyba w ogłole zrezygnował z subscriberów grających tą klasą.
....na pocieszenie dodam ze w "Chronicle 9" daggerzy mają zostać troche dopakowani.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 12:55 
Cytuj  
... ales namieszal... ;)

Itachii napisał(a):
....z dwarfami nie próbowałem ale prawdopodobnie zabrakłoby MP na ich HP bo blowy lądują bardzo rzadko. Nowy blow kosztuje mnie 185 MP i zadaje śmieszny dmg jak wejdzie......dzieki niemu przez 10 sec movment speed rosnie do 195.....ale po co ja mam uciekać skoro moja classa to melee a w momencie odpalnia tego blowa mam juz gotowy backstab do użycia więc nie muszę czekać aż mi się "załadują". To jakieś nieporozumienie.


.... :har: oj to faktycznie wam sie dostalo .....

ale zeby jakos sensownie odpowiedziec na twoje pytanie:
blowy/sting/poison wtedy nowy skill i ucieczka. Ty oddalasz sie na bezpieczna odleglosc a hp w dol jedzie mozesz w tym czasie sie nawet leczyc czy drainowac.

(nie rozwazam posiadania luku przez przeciwnika, czy czestotliwoscia wchodzenia Stuna na daggera itp)

Daggerzy dostali po tylkach i to solidnie na arenach ale na otwartej przestrzeni nadal sa bardzo mocni wlasnie chyba przez to ze sa nie do zlapania dla gory miesni i pancerza jak (niektore) Tanki, Orki czy Dorfy.
Teraz walka daggerem mi osobiscie powinna przypominac wilki, kasac i oslabiac by w koncu zadac tego smiercionosnego blowa. I najlepiej w stadzie ;)


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 13:17 
Cytuj  
w stadzie powiadzasz...czyli strategia "zerg it up!" :)

...a co jak napadnie nas grupa dwarfow :har:


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 13:23 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
w stadzie powiadzasz...czyli strategia "zerg it up!" :)

...a co jak napadnie nas grupa dwarfow :har:

Hehe wyskaujesz z butów i nagusieński do domciu wracasz :)
DORF POWA ^^


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 13:36 
Cytuj  
Nie ma nic gorszego niż grupa śmierdzących, grubych dorfów. :D
W szczególności na kacu.

Szarańcza, dżuma i 4 Jeźdźców Apokalipsy to przy grupie dorfów potulne baranki.

Biada daggerom i szczerbatym, starym orczycom.
Sylv nikomu nie przepuści. ;)

Widziałem go ostatnio ostrzącego swoją AoBa w ciemnych zakamarkach Giran.
Miał złowieszczy uśmieszek spoglądając na moje duale.
Mam dziwne podejrzenia, że ich pragnie. :]
Chyba wykupię polisę ubezpieczeniową i przestanę chodzić samotnie w jego towarzystwie. :P

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 13:57 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
w stadzie powiadzasz...czyli strategia "zerg it up!" :)

...a co jak napadnie nas grupa dwarfow :har:


nie przesadzajmy z tym "zerg it up" :)
po prostu tak jak pisali poprzednicy trza bedzie sobie przypomniec o kilku zapomnianych i nie uzywanych skilach ;)

a co do dorfow to ich bym sie najbardziej obawial te male, opancerzone, twardoglowe (CP) pokraki beda na prawde twarde w PVP.
No ale nie maja mozliwosci atakowania na dystans (zakladajac ze nie maja luku) ani leczenia wiec moga cie gonic do usranej smierci :P

PS. Itachi czemu napisales ze "... o TH nie wspomnisz"??
rozpisz sie :)


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 14:35 
Cytuj  
...bo TH nie dostał nawet śmiesznego BlindinBlowa dzieki ktoremu mozna wziąść nogi za pas jak sie zrobi gorąco to raz. (btw ten skill mnie obraża)

Dwa że TH ni ląduje blowów prawie wcale i a nie ma żadnej magii...ja przynajmnie mam poison, bleed, sting, drain, freezing strike (o wiele słabsze niż BD na przykład ale mam...no i hex swietny do gry w party).
TH nie ma kompletnie nic, biega powoli, a blowów nie ląduje.
Gratulacje dla NcSoftu za zrujnowanie klasy i wqrvienie setek ludzi na serverze.
...bliżej zainteresowanych zapraszam na Orphus.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 17:20 
Cytuj  
A BH obiecali skila do polearma i nie dali... chuje ;)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 18:05 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
A BH obiecali skila do polearma i nie dali... chuje ;)

Lubię takie krótkie i dosadne podsumowania :)

Ale, ale... strasznie bluzgacie na C3. A przecież nowy update to naprawdę nowa jakość. Nie mówcie mi że to krok do tyłu, bo chyba się przekręcę :o


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.