mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 10:33 
Cytuj  
Cytuj:
Seoul, Korea May 11 , 2005 – NCsoft, the world’s leading developer and publisher of online computer games, today announced that it is continuing its licensing relationship with Epic Games by licensing Epic’s Unreal® Engine 3 technology and tools. NCsoft has been working with the prior version of the Unreal Engine and has had spectacular results. Lineage II is one of the most successful Massively Multiplayer Online Role Playing Games and is based on Unreal Engine 2 technology."

I know a lot were hoping for this. Lineage III is being speculated to be in production in Korea.. so maybe the next Lineage will use the UE3? Right now, all chances point to yes. If you don't know what the UE3 is, then check out what it can do on the official site.


Muszę przyznać, żę mnie zagięli.
Jak widać NCSoft uparł się, aby używać engine'u Unreala dla wszystkich swoich produkcji.
Osobiście mam mieszane uczucia z tym związane.

Chyba engine Unreala średnio się nadaje do MMORPG.
Ale możliwe, że się myle. :P

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 10:39 
Cytuj  
Hyhy miałem napisać - ale, że mnie nie było all weekend to napiszę teraz.
Mnie zastanawia tylko zbieżność faktów w czasie:
- podanie informacji o pracach nad Lineage 3 (jesli ktos nie wie to w korei jeden z bossów NCSoft podał iż planują pod koniec 2007 roku wypuścić L3 na rynek)
- zakupienie silnika Unreal 3

Może informacje o L3 nie są 100% pewne (może nawet nie w 80%) i może doszukuje się zbieżności ale póki co to ma ręce i nogi.

Team piszący L2 ma już spore doświadczenie przy pracy z tym silnikiem więc dlaczego nie zakupić nowej jego generacji? Narazie wymagania pewnie będą kosmiczne ale za 2 lata nie powinno to mieć większego znaczenia.
Jak to zwykłem mówić - czas pokaże :)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 10:40 
Cytuj  
Jakos gramy i zbytnio nie narzekamy ;)

a tak na powaznie - to L2 umrze prawdopodobnie w 2007 i pewnie wtedy pojawi sie L3 a do tego czasu miejmy nadzieje beda inne kompy, inne lacza itd, itp...... poczekamy zobaczymy :)


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 10:40 
Cytuj  
Strzala napisał(a):
Jakos gramy i zbytnio nie narzekamy ;)

a tak na powaznie - to L2 umrze prawdopodobnie w 2007 i pewnie wtedy pojawi sie L3 a do tego czasu miejmy nadzieje beda inne kompy, inne lacza itd, itp...... poczekamy zobaczymy :)

LOL any comments? ^^


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 10:51 
Cytuj  
Ale jak to L3 bedzie znowu darmowym "dodatkiem" ? :wink: Jeśli nie to mam nadzieje ze bedzie przenoszenie postaci bo inaczej to kogos zabije :P

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 10:59 
Cytuj  
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 11:06 
Cytuj  
i cos jeszcze :

Kod:
NCsoft President Kim Taejin recently announced that development work on Lineage III will be commencing this year (not sure of the original link, but you can find the original/translated info at everyone's favorite pariah L2 website). Some interesting tidbits:

- Target release date of year 2007.
- Key members of the current L2 dev team will transition to L3 work
- The story for L2 concentrates on the past, while the L3 story will be set in the future
- The L2 chronicle-based update system will be complete by 2007

Rock on, this is great news. 2007 is not that far off either, so I was quite surprised by this. I guess they must of dropped the 12 chronicle plans as well (or they are going to release them much faster than once per 6 months), because there would be no way of getting them all released by 2007 otherwise.

I get the feeling that the next Lineage will be designed in part to appeal to a wider Western audience and better compete with the WoW/Eq brands. You can see they are already going down that path with the substantial enhancements in C3, and I think by 2007 L2 will be an MMO the likes of which we have never seen before.

So while you have to careful not to always watch the future at the expense of enjoying the present, I can hardly wait to see what L2 and L3 will be like as we roll towards 2007 - woot...


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 11:10 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Ale jak to L3 bedzie znowu darmowym "dodatkiem" ? :wink: Jeśli nie to mam nadzieje ze bedzie przenoszenie postaci bo inaczej to kogos zabije :P

Pomyśl no chwilę - to będzie zupełnie nowa gra.
Po wydaniu wszystkich Chronicles zostanie wydana nowa odsłona serii (bo 3cia część to już seria chyba :P). Tym razem planuje zacząć już od korean closed beta ^^ (czy sie uda to nie wiadomo ale pomażyć zawsze można).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 12:54 
Cytuj  
tak sobie myslalem o tym L3 najgorsze jest to ze jak zapowiadaja takie rzeczy jak wlasnie ta tzn ze ma wyjsc cos 'calkiem' innego od gry w ktora aktualnie grasz nachodzi cie mysl [tzn jeszcze nie bo to duzo czasu] czy zostac na starym ale dobrym serverze i grac w starsza wersje czy zaczac grac w nowa odrazu .... pamietam tak bylo z np diablo2 kiedy ludzie mieli juz naprawde duzo rzeczy nazbieranych + lvl'e [wiadomo lvle w d2 to nie l2 :P] i wielu nigdy nie zaczelo grac w lod'a raz ze nie chcialo im sie dwa ze to dodatkowy koszt . ale logicznie myslac mysle ze tu sytuacja bedzie podobna z tego wzgledu ze ludzie grajacy od poczatku w l2 powiedzmy od 2002 [nie wiem dokladnie kiedy to sie zaczelo za bledy sry] i beda grali do tego powiedzmy 2007 czyli jak by nie patrzec to 5lat jak to sie mowi 5lata droga nie chodzi :P i nagle musisz zostawic wszystko czego sie dorobiles zeby zaczac grac gdzie indziej tzn w L3 ...

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 13:05 
Cytuj  
LOL










PS. Tak wiem, że to spam ale żadnego innego komentarza nie mogłem z siebie wykrzesać...
PPS. LOL :wink:


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 13:41 
Cytuj  
no ja mysle ze do problemow zwiazanych w co grac l2 czy l3 to mamy jesio daleko :D .
poki co na 12 chroniclow bodajze mamy 3 :P


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 14:19 
Cytuj  
a ma byc 12 (dwanaście) kronik :)

a my narazie mamy 3 kronike...wiec ETA -9 kronik


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 18:22 
Cytuj  
A może napiszemy jeszcze więcej postów o praktycznie takiej samej treści? :P


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 18:26 
Cytuj  
tak tak i kazdy skomentujmy :P


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 18:35 
Cytuj  
I wypowiedzmy o nim swoje zdanie :P


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 19:03 
Cytuj  
i odpowiedzi piszmy w stylu ponizej:
lol :P :roll:


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 20:40 
Cytuj  
Hmmm....

:) ;)


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 22:26 
Cytuj  
L0L
co za wysoce bogata w tresc rozmowa :) powalilo mnie np. te lol,
ile w tym glebi jak u Przerwy-Tetmajera :)


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 08:55 
Cytuj  
Nie ma się co ekscytować. Jak tak bardzo niepasuje mój komentarz w postaci 'LOL' (co zdaża mi się dość sporadycznie) to następnym razem pojadę po całości - tyle, że zrobi się flame...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 08:32 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
i nagle musisz zostawic wszystko czego sie dorobiles zeby zaczac grac gdzie indziej tzn w L3 ...


Nie ma tego złego ;-) Z pomocą przyjdą farmerzy ;-) Exchange adena z L2 na L3 i już jesteś ustawiony ;-) A jak nie, to transfer pośredni przez WoW lub innego cRPG na czasie do L3 ;-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.