mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 01:36 
Cytuj  
Po wielu wysilkach majacych na celu zdelevelowanie naszego guildmastere (tu chcialbym podziekowac wszystkim healerom ktorzy z nim grupowali i "nie nadazali" z leczeniem ;) ) udalo nam sie zebrac dostatecznie duzo SP zeby ponownie zrobic clan lev 4.

Quescik jak zwykle nastrojowy, jako ze robilem go juz chyba trzeci raz to wiedzialem jakie moby nalezy bic (oczywiscie NC pozmienialo nazwy co poniektorych nie zmieniajac ich nazw w questach - ot tak zeby nam nie bylo za lekko) wiec wszystko poszlo szybko i sprawnie.
A na dowod mojego osobistego poswiecenia - Karol66 w roli dawcy nerek :D

Obrazek


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 08:46 
Cytuj  
No to gratulacjie.
A tak swoją drogą jak to się stało, że drugi raz robiliście ten quest? (bo rozumiem, że chodzi o 1 klan).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 09:31 
Cytuj  
Gratulacje. :)

Swoją drogą też poświęciłem się dla dobra swojego klanu i zmarłem śmiercią tragiczną podczas levelowania naszego klanu. ;)

Ciekawe czy jakiś BARD alias SwS wspomni o moim bohaterstwie w swoich pieśniach? ;)
Czy przy wieczornym ognisku dziatwa będzie się wsłuchiwać w opowieści przygłuchego dorfa Sylviana o dniach chwały ? ;)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 14:07 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
No to gratulacjie.
A tak swoją drogą jak to się stało, że drugi raz robiliście ten quest? (bo rozumiem, że chodzi o 1 klan).


Standard - guildmaster odchodzil, nie chcial sharowac konta, chcial sobie zostawic klan wiec musielismy robic od nowa.
Swoja droga to glupio jest ze sie nie daje transferowac leadera klanu.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 14:34 
Cytuj  
Ano głupia sprawa :/
Sam miałem kończyć zabawę w L2 wraz z premierą WoW'a (tyle, że konto oddał bym w ręce klanu). Tak czy siak to jest ból, że nie można zmienić CL.
Oczywiście wiąże się to z jego SP, które wydał na rozwój - dlatego powinna być IMO opcja taka jak w Ragnarok Online, że klan lider może wyznaczyć 'podatek' (zarówno na pieniądze zdobywane przez członków oraz na exp, który to idzie na rozwój klanu - co więcej tam można dla każdej osoby ustawić inna wartość).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 22:11 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Ano głupia sprawa :/
Sam miałem kończyć zabawę w L2 wraz z premierą WoW'a (tyle, że konto oddał bym w ręce klanu). Tak czy siak to jest ból, że nie można zmienić CL.
Oczywiście wiąże się to z jego SP, które wydał na rozwój - dlatego powinna być IMO opcja taka jak w Ragnarok Online, że klan lider może wyznaczyć 'podatek' (zarówno na pieniądze zdobywane przez członków oraz na exp, który to idzie na rozwój klanu - co więcej tam można dla każdej osoby ustawić inna wartość).

WoW'a??? Przecież on do pięt nie sięga L2.


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 10:12 
Cytuj  
Lolok napisał(a):
WoW'a??? Przecież on do pięt nie sięga L2.

[OT Mode ON]
A grałeś w niego? Ja akurat grałem i mi się podoba strasznie (nie ma co porównywać do L2 bo to są 2 różne gry). Mało tego ja zaczynałem grę w L2 ze świadomością, że rzucam ją z premierą WoW'a (zreszą byłem uwikłany w prowadzenie portalu o nim itp., itd.
[OT Mode OFF]


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 11:20 
Cytuj  
Grałem i wydaje mi się grą dla cieniasów (bez urazy).


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 13:08 
Cytuj  
ta i sie zrobil watek o wow :P
ale sie zgadzam z loiokiem, wow to taka rozrywka dla mas i musi byc latwa l2 to juz dla bardziej zdeterminowanych wymagajacych i cierpliwych :) czytaj dla WYBRANCOW :P


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.