mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 18:41 
Cytuj  
No więc tak - jako, że w przyszłym tygodniu planujemy z Ethanem i Akkim spotkać się na piwku, pomyśleliśmy, że można by to uczynić w większym gronie.
Także, jeśli ktoś z was ma chęć oraz możliwość wpadnięcia do Warszawy to szczeże zachęcam.

Wstępnie (bardzo, bardzo wstępnie) wtorek - ale to dość nietypowy dzień także wszystko jeszcze można dogadać według potrzeb ludzi.

Data: do ustalenia
Godzina: 17-18
Miejsce: do ustalenia albo tak jak ostatnio Muza (ul. Chmielna bliżej nowego światu).

Także jeśli ktoś jest chętny zapraszamy :)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 18:44 
Cytuj  
Ja :D


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 19:02 
Cytuj  
UU a nie mozna tego przelozyc na np sobote ...:> w tygodniu o tak mlodej godzinie nie kazdemu mzoe pasowac :>

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 19:12 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
UU a nie mozna tego przelozyc na np sobote ...:> w tygodniu o tak mlodej godzinie nie kazdemu mzoe pasowac :>


W sobote to sie uszorujemy jak swinie ;P

ale na powaznie - mi pasuje kazdy termin, abym tylko wiedzial na 2-3 dni wczesniej :)


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 19:25 
Cytuj  
Mnie odpada środa, czwartek i piątek - mam wyjad integracyjny w firmie. :]
Pozostaje poniedziałek i wtorek. :har:


Pewno będziemy się mocno integrować. ;)

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 19:39 
Cytuj  
W sumie najlepszy każdy weekend, oprócz najblższeg, jeśli chodzi o mnie:), ale najwyżej mogę sie dostosować

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 19:39 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
UU a nie mozna tego przelozyc na np sobote ...:> w tygodniu o tak mlodej godzinie nie kazdemu mzoe pasowac :>

W weekendy to ja mam uczelnie a że sesja jest to nie bardzo mogę się urwać. To jest wstępna godzina rozpoczęcia - przeważnie ludzie o takiej poże kończą pracę/uczelnie + czas na dojechanie do centrum. Ew. mi następna sobota-niedziela prawdopodobnie pasuje (ale z kolei Ethan ma tylko poniedzialek-wtorek do dyspozycji, dlatego tak podałem).
.
Cytuj:
Mnie odpada środa, czwartek i piątek - mam wyjad integracyjny w firmie.

a jak z weekendem?

PS. Jak ktoś chce "negocjować" to proszę konkretne dni - godziny


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 19:44 
Cytuj  
Jesli ustalicie wtorek 17-18 to mi to pasi - praktycznie jedyny termin jaki mi pasi w przyszlym tygodniu :)
Poza tym to termin bardzo pasujacy do L2 - down time :D

Co do miejsca to polecam pub w podziemiach muzeum etnograficznego (kredytowa, rog mazowieckiej - tez w samym centrum).
Pusto (praktycznie 1 cala sale jest wtedy free), super wygodne sofy, ladne kelnerki, sensowne ceny (jak na w-wa), cicha muzyka (na tyle ze mozna spokojnie gadac).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 19:48 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Jesli ustalicie wtorek 17-18 to mi to pasi - praktycznie jedyny termin jaki mi pasi w przyszlym tygodniu :)
Poza tym to termin bardzo pasujacy do L2 - down time :D

Co do miejsca to polecam pub w podziemiach muzeum etnograficznego (kredytowa, rog mazowieckiej - tez w samym centrum).
Pusto (praktycznie 1 cala sale jest wtedy free), super wygodne sofy, ladne kelnerki, sensowne ceny (jak na w-wa), cicha muzyka (na tyle ze mozna spokojnie gadac).


mowisz o pubie "Sherwood" ?? Kiedys tam byl taki ale to bylo kilka lat temu nie wiem czy nadal tam jest bo cos mi te "super wygodne sofy nie pasuja". Z tego co pamietam to tam byly lawy drewniane i stoly, na scianach tarcze i miecze, a w drugim koncu stoly bilardowe :P


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 19:59 
Cytuj  
Tak - dawny Sherwood.
Tyle ze teraz sie jakos inaczej nazywa, wnetrza sa takie... hmm... bardziej techno - slabe niebieskie swiatla, szklane stoly etc (w tej sali gdzie kiedys byl bilard - pierwsza zostala taka jak mowisz - drewno).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 20:15 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Tak - dawny Sherwood.
Tyle ze teraz sie jakos inaczej nazywa, wnetrza sa takie... hmm... bardziej techno - slabe niebieskie swiatla, szklane stoly etc (w tej sali gdzie kiedys byl bilard - pierwsza zostala taka jak mowisz - drewno).

Kufa mi się Sherwood kojaży tylko z kochającymi inaczej... ale sczże się przyznam że pojęcia nie mam czemu ;)
Cóż jest to już jakaś konkretna propozycja - więc why not.

Poziomka pomęcz brata i napiszcie jaki termin wam pasuje - miło by było jednak we wtorek skoro 2 os. tylko ten termin mają w następnym tyg.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 20:53 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Kufa mi się Sherwood kojaży tylko z kochającymi inaczej... ale sczże się przyznam że pojęcia nie mam czemu ;)


Rzut beretem byla knajpka "Europa" - modna swego czasu.
Pamietam ze kiedys bylem tam ze znajoma i jej 2 kolegami gejami. Wstawila sie troche, zaczela tanczyc na rurce.
I wtedy jeden z tych gosci powiedzial do swojego chlopaka teatralnym szeptem "Dzisus, ona ma tak male piersi ze mnie zaczyna podniecac" - jeden z lepszych tekstow jakie slyszalem w zyciu - szkoda ze nie nadawal sie do powtorzenia znajomej :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 20:57 
Cytuj  
W sumie jesli to ma byc srodek tygodnia to kazda knajpka jest dobra - tloki sa glownie w weekendy :)
Co do sherwooda - to bylem tam pare lat temu :> fajne bylo miejsce, pamietam ze mieli dosc tani bilard :)

Mi pasuje kazdy termin :)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 21:05 
Cytuj  
W sherwood wyrywalem swoja przyszla zonę... eh zycie


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 21:07 
Cytuj  
IMHO miejsce pasuje do spotkan MMO bo to dungeon :)
Ladniejszy maja co prawda w Ksiazecym (na tylach domow centrum) ale male roomy, duze spawny postronnych osob i muzyka rozkrecona na full - ostatnio jak tam bylem to zaczalem od wylaczenia glosnikow i wlaczenia klimatyzacji a skonczylo na przepychankach z kelnerem ktoremu sie to nie spodobalo :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 07:11 
Cytuj  
Hej

Ja odpadam w tygodniu :(
ale miłej zabawy - zróbcie fotki :P


_________________
Kurga

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 09:05 
Cytuj  
ksiazecy to pub dla dresow :>
same ogolone lby tam siedza w dresach :>>

przynajmniej tak bylo ostatnio :>

ta mniejsza salka na dole o ile jest byla, fajna acz ciasna :>



Ps moze ustalmy jakis taki termin ktory by wszystkim pasowal :>>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 09:17 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Ps moze ustalmy jakis taki termin ktory by wszystkim pasowal :>>


Zacznij od czegos prostszego.
Np. zaproponuj taki termin referendum europejskiego zeby sejm przyjal go przez aklamacje :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 09:39 
Cytuj  
Może ja powiem, które terminy mam wolne.

W ten piątek - według obietnic - mam się spotkać z Vial (dziewczyna z Naszego klanu). :P
Z tego co wiem to chyba od dzisiaj jest w Polsce, bo we wtorek się pakowała do wyjazdu.
Będzie u mnie przez cały weekend i zostanie chyba do poniedziałku.
Czyli poniedziałek odpada i weekend odpada. ;)

W czwartek rano wyjeższam na wyjazd integracyjny, więc środa odpada.
Muszę się wyspać i być wypoczęty, bo pewno na tym wyjeździe będzie więcej wódki niż wody w Wiśle. :]


Z tego wynika, że do najbliższej soboty wolny mam tylko wtorek. :]
Akurat propozycja spotkania wyniknęła w najgorętszym dla mnie okresie.

BTW: Mnie pasuje każdy lokal, w którym są ładne kelnerki. :P

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 11:07 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Ps moze ustalmy jakis taki termin ktory by wszystkim pasowal :>>

No z tego co wizę to wtorek jest najbliżej tego. Nie pasuje tylko 1 osobie. Natomiast jakikolwiek inny dzień to już 3 osoby mniej.

Można by już na wstępie zaplanować next w jakimś trochę odleglejszym terminie. W jakiś weekend, tak aby Kurga mógł sie załapać - bo z tego co rozumiem to pasują ci tylko weekendy tak?

Ja mam teraz mocno napięty 'grafik' do 06-26 (koniec sesji więc mam egazaminy i zaliczenia) a później jeszcze 07-03 wpisy. Także weekendy odpadają (chyba, że 07-02). Później już free.

Póki co wydaje mi się, że ten wtorek jest OK - bo znakomitej wiekszości pasuje.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.