mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 12:13 
Cytuj  
Ave
Na początku z góry przepraszam, za post, który dotyczy tylko pewnej części forumowiczów, aczkolwiek ponieważ sporo nowych osób pisze do mnie w sprawie klanu etc więc myślę, że wart aby wiedzieli co się dzieje.

Tak jak już wcześniej wspominałem dołaczę wraz ze swoimi klanowiczami (tymi chętnymi) do czeskiego klanu Legends. Także, wczoraj w nocy rozwiązałem ThePraetorians.
Niestety wyłącznie polski klan nie przetrwał - przycznyn tego było kilka w tym kilka błedów z mojej strony, zainteresowani wiedzą o co chcodzi więc chyba nie ma sensu się rozpisywać. Może kiedyś w przyszłości pretorianie znów będą przemierzać tereny Aden ale to raczej jedna z możliwości niż jakaś zapowiedz. Napewno jesli by miało się tak stać nie nastąpi to szybko - aczkolwiek dopuszczam taką możliwość (niekoniecznie nawet jako lider).

Tak czy siak chciałem podziękowac wszystkim, którzy przewineli się przez nasz klan i w taki czy inny sposób pomagali. Chciałbym abyście mieli świadomość, że pretorianie nie umierają - po prostu zaczynamy coś nowego, mam nadzieję, że lepszego.

Także podsumowując - za 5 dni dołączamy do Legends. Także jeśli nowi gracze potrzebują wsparcia czy klanu ciągle możecie na nas liczyć. Różnica jest ta, że nie jestem już dłużej liderem i nie jest to już narodowy klan.

Pozdrawiam
Sylvian

PS. Sorrki, że tak chaotycznie, ale po długim czasie bycia liderem pretorian łezka się w oku kręci gdy myślę, że nad swoją przygubą postacią nie będę miał już taga Preatorian ^^


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 12:26 
Cytuj  
...

Cos sie konczy, cos sie zaczyna... niekoniecznie lepszego niekoniecznie gorszego. Jak bedzie to sie okaze :)

Ja ze swej strony chce podziekowac wszystkim z ktorymi mialem przyjemnosc byc w klanie, ktorzy byli, ktorzy wytrwalii i ktorzy odeszli z takich czy innych przyczyn. Do zobaczenia gdzies na polach Aden albo w Legends :)


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 13:20 
Cytuj  
Głowa do góry Sylvian - odpoczniesz sobie i może jeszcze kiedyś Gruby pokaże pazurki...chyba że obrośnie w tłuszcz że go trza będzie z Warehousu wytaczać.
I tak zrobiłeś jak dla mnie rzecz niewyobrażalną - gra tych polaków garstka zaledwie, a tak długo byliście razem, mieliście swoją stronę, pomagaliście sobie i chyba więcej będzie miłych wspomnień niż niemiłych....a o to przecież chodziło.
Ja z racji tego że gram z bratem zawsze byłem dużo lvli do przodu ale zawsze życzyłem wam jak najlepiej.
Dołączacie się do sporej ekipy jaką są Legends btw. mili ludzie, nigdy nie miałem z nimi żadnych zatargów czy problemów...a jak śmiesznie mówią :D
Gra może wam się trochę ożywi...stanowić będziecie większą silę, zdobycie zamku nie bedzie juz tylko pobożnym życzeniem, ale celem w waszym zasięgu, poza tym powinno być łatwiej o party, a jak wiadomo nic bardziej nie wkurwia jak ochota pogrania w większym gronie przy jednoczesnym braku ludzi online.
Nikt z nas tutaj prócz Sylviana nie ma pojęcia jak to jest być clan leaderem, ale na pewno nie jest to bułka z masłem. Pomagam trochę naszemu CL bo ma problemy irl - nie może być za często online i dopiero teraz widze ile różnych rzeczy ma CL na głowie.
Ktoś coś głupiego powie, kogoś zabije (nawet niechcąco), dropnie item, lub choćby napisze coś głupiego na forum i biedny CL musi interweniować, załatwiać, łagodzić, wyjaśnieć...do tego jeszcze pomagać niskim lvlom itd. itd....omg. Sylwian prowadził jeszcze stronę klanową i trzymał całe towarzystwo za "mordy" :P

Na koniec cytat za moją ulubioną PFK, który mi się nasuwa przy tej okazji, a odnośnie tego co było i co będzie dalej:

"To się okaże, to czas pokaże,
Tymczasem po głowie chodzą mi słowa w parze:
Raz, że lubię to robić, a dwa, że
Kiedy to robię widzę uśmiechnięte twarze,
...A to właśnie jest Everest moich marzeń
To właśnie jest Everest moich marzeń..."

Jeśli zostały przy tobie jakieś uśmiechnięte twarze to chyba było wart nie?...
AVE




Na koniec mały ale użyteczny tips może trochę OT ale może zaoszczędzi niektórym sporo czasu:
...Trzeba mi było ok 70lvli zeby wpaść na pomysł spisywania sobie na dużej kartce koło kompa aktywnych graczy dostępnych w godzinach kiedy lvluje. (Klasa/nick). Na dzień dzisiejszy nazbierało mi się tyle nicków że w poł godziny potrafię złożyć full party gotowe do expowania. Fakt jest to trochę męczące, czasem składając party wysyłam pm do ok 100 ludzi ale dla osób grającymi klasami które nie nadają się do solo ten wysiłek się opłaca. Po pewnym czasie ludzie sami zgłaszają się do Ciebie, wiedzą o której godzinie robisz grupy i gra się zupełnie inaczej.
Naprawdę lepiej robić własne grupy niż dołączać sie do przypadkowej zbieraniny z której po godzinie wykruszają sie pierwsi members a my tracimy tylko czas. Dzięki takiej głupiej liście lvlowanie przebiega o wiele szybciej a stopień irytacji grą znacznie się zmniejsza. Oczywiście do naszej grupy w 1szej kolejności bierzemy ludzi z klanu/allinasu.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Ostatnio edytowano 27 cze 2005, 13:30 przez Itachii, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 13:29 
Cytuj  
No cóż. Zakładając z Sylvianem ten klan od początku wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe zadanie.
Okazało się, że przy istniejących warunkach okazuje się być one niewykonalne.
W każdym razie sporo znajomości i przyjaźni przetrwało.
Mnie nawet udało się dopaść jedną z dziewczyn, które przez jakiś czas były w Naszym klanie, w prawdziwym życiu. :P

Sądzę, że nawet, gdy część klanowiczów wybierze inną drogę niż Legends to i tak pozostaniemy w kontakcie.

BTW Sylv. - teraz to już będzie trzeci klan, w którym będziemy razem.
Jak ja z Tobą wytrzymałem tyle czasu ? ;) To już prawie rok. :D
Jak ten czas leci - ino zdąrzyłem się obejrzeć. :D

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 14:10 
Cytuj  
:( papa praetorianie..... Sylvian, byłeś świetnym przywódcą, mam nadzieję, że przynajmniej połowa z nas dojdzie do legends.


PS: do kogo się zgłosić w sprawie dołączenia do legends?


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 14:20 
Cytuj  
Och, no popatrzcie na nich, jakie to słodkie i za razem smutne. Powodzenia pretorians na nowej drodze, w LEGENDS :)


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 16:43 
Cytuj  
Co do Legends to ich liderem jest Nebojsa (Orc Tyrant) - i tu dwie uwagi :)
- Jest to osoba dość małomówna i w 90% przypadków odpowiada z dużym opóźnieniem :)
- Jeśli chodzi o przyjęcie to w Legends co druga osoba ma prawo do invitowania ludzi do klanu - także nie powinno być problemów (mówcie, że jesteście z Praetorians albo od Sylviana bo nie wszystkich was tam jeszcze kojażą).

Ethan napisał(a):
BTW Sylv. - teraz to już będzie trzeci klan, w którym będziemy razem.
Jak ja z Tobą wytrzymałem tyle czasu ? ;) To już prawie rok. :D
Jak ten czas leci - ino zdąrzyłem się obejrzeć. :D

Heh kupa czasu :)
Sam byś pewnie umarł farmując przez tyle czasu ^^ a tak zawsze krzykniesz sobie "rusz dupe gruby", "nie wlecz się tak" etc. :P



Itachii: właśnie dlatego dołączamy do Legends. Bardzo sympatyczni ludzie z którymi gram dość często, w dodatku na upartego idzie się dogadać z nimi po polsku :) Ponadto to jest aktywny klan a tego nam najbardziej brakuje. Także myślę, że po dołączeniu do nich odżyjemy na nowo :)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 11:04 
Cytuj  
Mały mam problem, dzień przed terminem wyjeżdżam ><

Czy nie zapomnicie o starym dobrym kumplu i po powrocie mnie przyjmiecie ?


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 11:42 
Cytuj  
Lolok napisał(a):
Mały mam problem, dzień przed terminem wyjeżdżam ><

Czy nie zapomnicie o starym dobrym kumplu i po powrocie mnie przyjmiecie ?

Nic się nie bój :) powiedz tylko kiedy wrócisz?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 13:16 
Cytuj  
Na razie nie wiem.

PS: nie radze gadać z Durasem,jak go dzis rano spotkałem był cholernie wkurzony i chyba rozwiązanie klanu ma z tym coś wspólnego.


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 14:06 
Cytuj  
Lolok napisał(a):
PS: nie radze gadać z Durasem,jak go dzis rano spotkałem był cholernie wkurzony i chyba rozwiązanie klanu ma z tym coś wspólnego.

W to akurat wątpie ;)
Aczkolwiek uwaga trochę nie na miejscu IMO...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 15:59 
Cytuj  
Lolok napisał(a):
nie radze gadać z Durasem,jak go dzis rano spotkałem był cholernie wkurzony i chyba rozwiązanie klanu ma z tym coś wspólnego.


az sie chce byc REDEM :>


_________________
Bartz
Fire4Ever/Sorc/67 ~ urlop

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 20:53 
Cytuj  
Wybacz kolego, ale wyglądałeś na naprawdę wpienionego dziś rano, jeślim chybił z interpretacją to wybacz.

PS(do Sylviana): wracam 18 lipca


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom


Posty: 11
Dołączył(a): 28.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 00:37 
Cytuj  
To mój pierwszy wpis, więc bądzcie wyrozumiali. :D

W imieniu całego clanu Legends pragne zaprosić wszystkich Praetorian i nie tylko, do naszego clanu. :D


_________________
Bartz - break
missDOCTOR/cardinal/SpS /Ronin in Legends/
Smurfetka/BH/50+ /CL Excelsis/
i inne mniej znane ...


Posty: 11
Dołączył(a): 28.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 00:57 
Cytuj  
Pierwszy wpis jakoś sie udał, teraz napisze coś więcej.
Wszystkim zainteresowanym chce przybliżyć clan Legends <kolejność przypadkowo/alfabetyczna>

Clan lvl 4 - At Peace - CL Nebojsa
Nebojsa-Tyrant-55+ // Kacenka-BH-40+
Tomonari-Warshmit-65+
ArielWhite-SpellSinger-65+ // Haluzak-BH-50+
AuraNoir-SE-70+ // Angina-TH-55+
BergInion-Gladiator-55+
Cert2c-EK-25+
Daguiri-Tyrant-45+
Elidara-EE-65+ // Eliska-BH-45+
Lusana-Warcryer-55+ // Sautois-Scavcanger-30+ BL
Nera-SH-60+ // Rivyan-PW-50+
Potok-Cleric-20+
Radda-BD-60+
Rhinoa-ShilenOracle-30+ PL
SpawnHell-SH-55+ // RumburaK-DarkMystic-15+
Syria-DA-55+ BL
Undomiel-ElvenFighter-20+
Elleanor-OrcFighter-16 L4
Erika-Cleric-27 L4
i na koniec moja skromna osoba
missDOCTOR-bishop-60+ // Smurfetka-Scavanger-35+ PL

PL - Poland
BL - Belgium
pozostali CZ lub SL - Czech or Slovakia
L4 - chwilowo mniej aktywni :(


_________________
Bartz - break
missDOCTOR/cardinal/SpS /Ronin in Legends/
Smurfetka/BH/50+ /CL Excelsis/
i inne mniej znane ...


Ostatnio edytowano 29 cze 2005, 01:42 przez missDablik, łącznie edytowano 3 razy
*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 01:11 
Cytuj  
klanowy chat musi fajnie wygladac :D
... czy rozmawiacie glownie po angielsku ? :P
btw. czy ten klan jest czescia jakiegos sojuszu?


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Posty: 11
Dołączył(a): 28.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 01:25 
Cytuj  
Lolok napisał(a):
PS: do kogo się zgłosić w sprawie dołączenia do legends?

Jak wspomniał Sylvian, większość ma invita, nie ma problemu z przyjmowaniem. Ja mam również, dość często jestem online, można PM do mnie.


_________________
Bartz - break
missDOCTOR/cardinal/SpS /Ronin in Legends/
Smurfetka/BH/50+ /CL Excelsis/
i inne mniej znane ...


Posty: 11
Dołączył(a): 28.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 01:38 
Cytuj  
pooma napisał(a):
klanowy chat musi fajnie wygladac :D
... czy rozmawiacie glownie po angielsku ? :P
btw. czy ten klan jest czescia jakiegos sojuszu?


Klanowy czat wygląda dość ciekawie - połączenie wszystkich języków - ze zrozumiałych względów większość tekstów po czesku, dość łatwo idzie ich zrozumieć. PS w domu zaczynam już mówić po czesku :D Nie ma również problemu korzystając z polskiego. No w końcu to słowiańskie języki. A i angielsko-języczni jakoś sobie radzą, to co najważniejsze mówi się po angielsku.

Co do sojuszu, obecnie niezrzeszeni. Z przyczyn od nas niezależnych zarówno EuroLegends jak i Yggdrasil się rozpadły. :(


_________________
Bartz - break
missDOCTOR/cardinal/SpS /Ronin in Legends/
Smurfetka/BH/50+ /CL Excelsis/
i inne mniej znane ...

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 02:58 
Cytuj  
missDablik napisał(a):
W imieniu całego clanu Legends pragne zaprosić wszystkich Praetorian i nie tylko, do naszego clanu. :D


fajnie ale ja ide gdzie indziej a wlasciwie to nigdzie a moze pojde Duras'em na ciemna (czerwona) strone mocy hmmmm a moze zaloze wlasny klan :D


_________________
Bartz
Fire4Ever/Sorc/67 ~ urlop

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 03:06 
Cytuj  
missDablik napisał(a):
pooma napisał(a):
Co do sojuszu, obecnie niezrzeszeni. Z przyczyn od nas niezależnych zarówno EuroLegends jak i Yggdrasil się rozpadły. :(


a co najzabawniejsze to rozpadly sie jak sie do nich przylaczyliscie :>


_________________
Bartz
Fire4Ever/Sorc/67 ~ urlop

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.