mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 15:15 
Cytuj  
Opisze co chcialbym zrobic a wy mi powiedzcie czy dobrze kombinuje :)


Do craftu A grade potrzebuje sporo varnisha ktory teraz jest w baaardzo nieprzyjaznych cenach.
Wykombinowalem sobie ze na moim levelu dobrze spoiluja go grupowe moby w GC.
Problem w tym ze malo ich sie tam spawnuje (1 na pokoj) a zeby sie do nich dostac najczesciej trzeba przebijac sie przez stada innych mobow.
Idealnie by bylo dla mnie stanac miedzy 2-3 pokojami i pulowac tylko te grupowe moby.
Wymyslilem sobie ze moglby to zrobic TH na 2 sposoby:
1. Uzywajac silent move przejdzie przez zwykle moby, wylaczy to na chwile przy grupowych, wlaczy ponownie (da sie jak ma sie agro?), przebiegnie obok innych zwyklych mobow w silent z grupowymi na plecach.

2. Uzywajac te skila veil wylaczy sobie agro na wszystkich mobach na drodze do tych grupowych, pulnie je.

Powiedzcie mi prosze czy to jest wykonalne i dodatkowo:

- silent move skill - jak to dziala (lev skilla Vs level mobow? - tzn na jakim poziomie musi byc silent move zeby dzialalo na 60 lev moby?)

- j.w. ale dla skila veil


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 21:57 
Cytuj  
Silent move o ile się orientuje jest tylko 1 lvl.
A co do veila lack of ideas...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 09:05 
Cytuj  
E troche przekombinowane i strasznie duzo zachodu,
Nie prosciej zrobic malego krasnala i puscic go po noobowskich krainkach ?'
zrobienie takiego krasnala to kwestia 2-3h - taki 20 lvl..uzbrojenie go to kwestia 500k ?


a przyda sie na dlugi czas znoszac nie tylko varnish ale inne matsy :)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 12:24 
Cytuj  
TH jest do tego najlepszy-ma skill Lure który wyciaga danego moba sposród innych,nawet jesli maja one social.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 17:56 
Cytuj  
no tak ale..
Czy warto jest szukac Th i dolaczac go do teamu czy nie lepiej spoilowac low lvl mobki w pocztakowych krainkach :>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 22:29 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
no tak ale..
Czy warto jest szukac Th i dolaczac go do teamu czy nie lepiej spoilowac low lvl mobki w pocztakowych krainkach :>


Taaa, ale ja mam juz spoilera 28 lev tyle ze striped - musialbym zainwestowac w niego pare mln a to sie mija z celem.
Poza tym z jednej grupy beastow idzie ok 10 varnisha a poczatkowe moby spoiluja go zazwyczaj z 10-20% prawdopodobienstwem wiec musialbym ich zabic nie mniej niz 50 zeby wyjsc na to samo - IMHO strata czasu.
Latwiej wyciagnac znajomego TH ktory po prostu pomoze koledze :)
Zreszta testnalem tez inny sposob - jakby byl komu potrzebny to podaje.

Mozna wyciagnac wszystkie agresywne moby z pokoju i uzywajac FD zostawic je w innym.
Ten inny pokoj nie moze byc za daleko - powinno byc to max do sasiadujacego pomieszczenia bo inaczej moby dosc szybko wracaja na swoj spot (teleportuja sie mam wrazenie).
A z sasiedniego wrocily mi po mniej wiecej godzinie i to nie nagle tylko pelzajac po podlodze :).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.