mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 08:54 
Cytuj  
No tego mi brakowało ostatnio. NC zapowiedziało nowy event, który potrwa przez cały najbliższy weekend. Mam tylko nadzieje, że będzie on udany tak jak ostatni (z literkami) gdzie ci 'mali' też mogli coś zdobyć :D

Link do źródła: http://www.lineage2.com/archive/2005/08 ... labor.html

Cytuj:
Bashtal's Labor

Hunt the monsters that dwell outside of the villages to obtain the medals Bashtal is seeking. You will find two types during your search: Medals and Glittering Medals. Bring them to Roy the Cat and he will reward you with a fabulous prize, personally selected for you by the Collector Bashtal!

When turning in regular Medals to Roy the Cat, you can choose from the following prizes:

Greater Haste Potion, Greater Swift Attack Potion, Greater Magic Haste Potion, Quick Healing Potion
Blessed Scroll of Escape, Blessed Scroll of Resurrection, Scroll: Enchant Armor (All Grades), Scroll: Enchant Weapon (All Grades)
Red Party Mask
Soul Crystal (All Colors) – Stage 11, Soul Crystal (All Colors) – Stage 12
Sealed Majestic Necklace, Sealed Majestic Earring, Sealed Majestic Ring
You will need to raise your collector level to be eligible for many of the items. If you wish to raise your level, see Winnie the Cat. By giving her Glittering Medals, you will have the opportunity to raise your collector level by playing a special game that will test your luck and skill as a collector.

You may also run into Louie the Cat, a wandering adventurer who also collects Medals and would be more than happy to trade some of his wondrous inventory...

Event Schedule

Bashtal's Labor will be active for several weekends beginning Friday, August 26, at 7:00 PM PDT for all servers except Teon. The medal event on Teon will begin Friday, August 26, at 7:00 PM GMT + 1.

The event period ends Monday, August 29, at 1:00 AM PDT for all servers except Teon. The event period on Teon ends Monday, August 29 at 1:00 AM GMT + 1. The event period will begin again the following weekend.


Powodzenia i piszcie o swoich osiągnięciach ^^


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 09:49 
Cytuj  
Czy mógł byś przetłumaczyć mi o której się zacznie w polsce, bo niekumam tych godzinek od podstawówki :har:


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 14:59 
Cytuj  
O.o wlasnie o co biega z tym eventem (zla angielska tu byc :P )bo bym moze szybciej konto reaktywowal :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 15:00 
Cytuj  
Wyglada to na klon L2day.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 15:07 
Cytuj  
Ja wale i w takich chwilach człowiek zastanawia się nad botem :har: :wink:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sie 2005, 22:34 
Cytuj  
extreme22 napisał(a):
Czy mógł byś przetłumaczyć mi o której się zacznie w polsce, bo niekumam tych godzinek od podstawówki :har:


PDT=PST
Czyli na nasze to bedzie + 7-9 godzin mniej wiecej (ja bym oobstawial ze to jest +8 ale nigdy nie jestem pewny kiedy i jak oni zmieniaja czas na lietni/zimowy).

Czyli even ruszy dla nas w sobote w nocy.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 10:25 
Cytuj  
obliczenie PDT/PST jest proste = Weekly Scheduled Maintenance jest zawsze we wtorek o 8 rano czasu PST obecnie - u nas wtedy jest 17:00 czyli obecnie jest to -9 godzin (minus a nie plus).

Event juz sie zaczal ale dopiero wstalem wiec nie powiem jaki droprate bo dopiero ide polowac

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 10:30 
Cytuj  
Per-Aa napisał(a):
obliczenie PDT/PST jest proste = Weekly Scheduled Maintenance jest zawsze we wtorek o 8 rano czasu PST obecnie - u nas wtedy jest 17:00 czyli obecnie jest to -9 godzin (minus a nie plus).

Event juz sie zaczal ale dopiero wstalem wiec nie powiem jaki droprate bo dopiero ide polowac


PLUS - MINUS - zalezy z ktorej strony liczysz :)
Do podanego czasu w PST trzeba DODAC 9 godzin zeby obliczyc nas czas.


A cod o eventu - ktos wie na czym poleca ta gra na podniesienie lev membershipa?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 10:45 
Cytuj  
Z tego co sie doczytałem to na różnych lev. są różne nagrody. Gdzieś na oficjalnym forum była rozpiska z koreańskiej wersji...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 11:02 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Z tego co sie doczytałem to na różnych lev. są różne nagrody. Gdzieś na oficjalnym forum była rozpiska z koreańskiej wersji...


Ale mi chodzilo na czym polega ta gra - bo jakos albo mialem poranna zacme albo nie doczytalem... anyway cos tam kliknalem, powiedzialo ze przegralem i dupa :)
Czy to jest full losowe czy cos tam mozna wykombinowac zeby miec wieksze szanse?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 13:50 
Cytuj  
ja na razie nie wiem, zaden glitter mi nie wylecial ale zbieram na razie na te healing potiony - idealne na siege beda

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 13:57 
Cytuj  
Per-Aa napisał(a):
ja na razie nie wiem, zaden glitter mi nie wylecial ale zbieram na razie na te healing potiony - idealne na siege beda


Ja bym inwestowal w Red Party Mask bo to bedzie "rare" jak sie event skonczy.
A dla siebie potrzebuje Blue Soul Crystal stage 12 do polearma a do tego chyba max lev. eventowy potrzeba.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 14:01 
Cytuj  
wiesz my na razie ludzikow ledwo w C mamy i na B zbieramy a z takich eventow to przedmioty uzytkowe - DA na siege z tymi potami, greater alac pots i greater CP pots bedzie nie do zdarcia :]

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 14:02 
Cytuj  
Ta rozpiska o ktorej mowil Syl jest tutaj:
http://boards.lineage2.com/showflat.php ... t=1#355040


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 14:07 
Cytuj  
Ten event to jakieś gówno..... Nagrody syfiaste..... jakieś tam potiony. AAA niby że podskoczy ci level....... wale level ja potrzebuję SP co z tego że bym sie zrobił na 52 jak nie będe miał SP ?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 14:58 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Ten event to jakieś gówno..... Nagrody syfiaste..... jakieś tam potiony. AAA niby że podskoczy ci level....... wale level ja potrzebuję SP co z tego że bym sie zrobił na 52 jak nie będe miał SP ?


SP mozna sobie KUPIC za AA wiec co za problem?
Poza tym "podskoczy level"... mowa o levelu membershipa dla tego eventu - to jak w coin quescie.


A co do eventu - moge wam podac skrocona statystyke dropow.

Moby 40+ level.
Zabitych: 642
Normalnych Medali: 254 (szansa ok 40% na dropa)
Specjalnych: 10 (ok. 1.5% na dropa)


Moby <40 lev
Zabitych: 471
Normalnych Medali: 95 (ok 20% na dropa)
Specjalnych: 6 (ok. 1.2% na dropa)


Jesli patrzec na ten event od strony "ile trzeba nastukac mobow zeby se kupic jakis top item" to porazka.
Ale jesli patrzec na to "jaki jest boost do zysku z polowania" - super sprawa.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 15:31 
Cytuj  
Dokladnie.
A mimo ze aby kupic se cos za medlae trzeba chyba zatluc z 5k mobow jak nie lepiej (mowie o czyms konkretnym) to i tak event spoko bo nie trzeba ukladac piep... literek. A medale zawsze mozna opchnac frajerowi za niezla kaske pojsc do wioske startowych i qpic tanio etc. :P
Mnie interesuje jedna sprawa ta red party mask. Czy to taka maska na oczeta jak gdzies na screenach widzialem?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 16:04 
Cytuj  
Tak jak ta co jest z 7signs


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 17:51 
Cytuj  
czerwony nie pasuje mi do ubiory zadnej z postaci wiec na kiche mi to - niebieski lepiej do Pani DA pasuje - do jej seta, twarzy i koloru wlosow - reszta postaci moich i kumpla do kitu w tym wyglada (pomijam juz fakt ze SE Female to wogole ma kolizje tekstur i jej kosci policzkowe na wierzch maski wychodza)

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2005, 17:57 
Cytuj  
Per-Aa seria doom czy nightmare na orczych magach. :]
Ludziki, DE , Zwykli Elfowie tylko w nightmare.
Dorf może jeszcze w szatach doom'a wtedy kolorystka będzie pasowała :lol: .
Narzekasz bo niepełnoletni jesteś na a grade :lol: .

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.