mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 19:00 
Cytuj  
Nawiązując do tematu Strzaly mam podobne dylematy tyle ze chcialbym go rozszerzyc o tautaże inne badziewia o wc.
Otóz w bliskim czasie wskoczy mi 52 poziom.
Taktyk bycia warcierem jest masa, co polecacie, znaczy podzielcie się swoją opinią.:D
Czy mam iść w ciężki pancerz + jakąś bronią z wysokim patk do DD, jezeli tak to jakie tatuaze.
Czy mam iść w lekki pancerz + broń do obrażeń fizycznych a może jakaś różdzke? :). Jeżeli tak to co na piersiach wymalować :].
Czy może wybrać szate + broń do obrażeń fizycznych/ssania życia(steal essence). I tutaj znowuż dylemat z tatuażami.


Póki co rozważałem możliwości ciężkiego pancerza(doom dla con) + hell knife(focus) oraz tatuaży - 4 str + 4 con oraz -4 str + 4 dex.
oraz szata + hell knife, szata(doom lub avadon) tatuaże -4 con +4 dex, -4 wit +4 men.

Jeżeli się nie myle nie moge ruszyć int w żadnym wypadku.


Broń znaczy się hell knife uważam za optymalny wybór, właściwości sztyletu(szybki atak, duża szansa na krytyk+s/a focus) do tego 122matk(na zero). Oprócz tego przystępna cena :D .Chyba że się myle.

Licze na was :D

Pozdrawiam


Ostatnio edytowano 9 paź 2005, 23:17 przez Seraf, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 19:26 
Cytuj  
Nie znam sie na tej klasie ale w jednym Ci pomoge:

>oraz tatuaży -4 str +4 dex oraz -4 dex +4 con

wystarczy jedno tatoo -4STR/+4CON i wyjdzie na to samo :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 20:14 
Cytuj  
Co do tatuaży to
+4wit/-4men
+4dex/-4str
+4con/-4str


Ostatnio edytowano 1 wrz 2005, 20:15 przez montezuma, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 20:15 
Cytuj  
Chochlik w druku(kliku?) :) , chciałem napisać - 4 str + 4 con oraz -4 str + 4 dex.
Już poprawiam, dzięki Karol za spostrzeżenie :D.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 20:54 
Cytuj  
proponuje zestaw:

Avadon robe - ewentualnie bw robe (bw robe sadze ze jest lepsze)+ np hellknife lub kris focus

Wc podobnie jak Ol jest bufferem, tyle ze ma lepsze byffy i latwiej mu o grupe..
Dlatego zaloz magicznego seta aby miec sporo many na bufowanie..
W c3 doszlo Wc'wo 3 nowe buffy dlatego musisz miec naprawde sporo MP.

Dagger
hellknife albo kris focus - mozesz rownoczesnie sluzyc jako DD zadajac naprawde duzy dmg (daggery sa very fast attack) a dodatkowo focus podniesie szybkosc zabijania robiac wiecej criticali

*

Posty: 94
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 01:02 
Cytuj  
WC to bardzo wszechstronna postac i w sumie to jaki sprzet wybierzesz zalezy tylko i wylacznie od Twojego stylu gry, nie istnieje zadna "najleprza konfiguracja" sprzetu dla niego, wszystkie sa dobre.

Osobisie polecam ten zestaw:
-Doom Armor Heavy (wywalenie wszystkich buffow to jakies 60% many ktora zregenerujesz w 3min a dodatkowe punkty zbroji sie bardzo przydaja )
-jesli myslisz choc troche o PvP to polecam tatuaze +do inta i tylko takie, czary WC ma potezne ale strasznie zadko wchodza a jeden dobrze ulokowany sleep + dot to koniec walki.
-sztylet to naprawde fajne rozwiazanie , z Soul Cry'em wrzuca naprawde kolosalny Dmg a hell knife ma sporo m.ataku.
-miej przy dobie jakies robe , polecam devotin set bo jest tani , przydaje sie do walki z magami , do buffowania i regenerowania many.
-dodatkowo nos ze soba jakiegos taniego blunta do stunowania , bardzo sie przydaje w walce z elfami ktore maja sporo m.defa ale za to mala CON.


_________________
Played:FFXI/L2/WoW/GW/EVE/EQ2
Tried: Lotro/TR/COH/COV/GE/EQ/MU... itd

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 07:11 
Cytuj  
Paczyk napisal:
Cytuj:
-Doom Armor Heavy (wywalenie wszystkich buffow to jakies 60% many ktora zregenerujesz w 3min a dodatkowe punkty zbroji sie bardzo przydaja )

Wydaje mi sie ze bzdury piszesz...

Grales Wc w c3 po tym jak dostal 3 nowe buffy ???
Widziales ile wszystkie jego buffy +te 3 nowe pozeraja MP ??

*

Posty: 94
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 08:24 
Cytuj  
nie , nie widzialem ale nawet gdyby to bylo 100% to i tak wziol bym Haevy Dooma a Robe zakladal tylko podczas bufowania i regeneracji many... tak jest po prostu najbardziej uniewersalnie i najlepiej do open pvp a wlasnie pod tym wzgledem pisalem ten zestaw, probowalem oba na servach z C1 i C2, jesli na C3 na oficjalce jest inaczej to sorry, chcialem tylko pomoc.
Do chodzenia w party to najleprzy jest Robe + Staff. Stojisz z boku i dotujesz, a nawet jestes glownym pullerem, walisz dota a DA albo inny tank sciaga agrro.
Eventualnie bierzesz duale + heavy i czesc batow zbierasz na siebie a potem tylko steal essence na kolejnego moba i zabawa zaczyna sie od nowa.Poza tym jak cos sie spierniczy (lag , spawn agrro itd.) to jestes w stanie wytrzymac na tyle dlugo zeby przezyc, pamietaj ze nie masz tego fajnego buffa do P.deafa jak OL.


_________________
Played:FFXI/L2/WoW/GW/EVE/EQ2
Tried: Lotro/TR/COH/COV/GE/EQ/MU... itd

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 08:28 
Cytuj  
Paczyk napisał(a):
WC to bardzo wszechstronna postac i w sumie to jaki sprzet wybierzesz zalezy tylko i wylacznie od Twojego stylu gry, nie istnieje zadna "najleprza konfiguracja" sprzetu dla niego, wszystkie sa dobre.

Osobisie polecam ten zestaw:
-Doom Armor Heavy (wywalenie wszystkich buffow to jakies 60% many ktora zregenerujesz w 3min a dodatkowe punkty zbroji sie bardzo przydaja )
-jesli myslisz choc troche o PvP to polecam tatuaze +do inta i tylko takie, czary WC ma potezne ale strasznie zadko wchodza a jeden dobrze ulokowany sleep + dot to koniec walki.
-sztylet to naprawde fajne rozwiazanie , z Soul Cry'em wrzuca naprawde kolosalny Dmg a hell knife ma sporo m.ataku.
-miej przy dobie jakies robe , polecam devotin set bo jest tani , przydaje sie do walki z magami , do buffowania i regenerowania many.
-dodatkowo nos ze soba jakiegos taniego blunta do stunowania , bardzo sie przydaje w walce z elfami ktore maja sporo m.defa ale za to mala CON.

WC jest uznawany jako healer wiec nie może uzywac +int taoos.
PvE powiedzial bym BW mage set albo BW light set i crys staff dla wyrownania mp.Heavy jest calkowicie nie do pomyslenia , problemy z mp pool , pozatym HAM daja mniejszy boost do regenowania mp niz LMA i RM.Jezeli kce ci sie bawic w DD to tak dagger to niezly pomysl , ale latwo jako WC po prostu siedziec 19 min na tylku obok grupy a potem buffnac all w 1 min i od czasu do czasu zapusic CoL wspomagajac main healera.
Co do PVP , bede bazował tu na doswiadczeniach Randisa i Monga < obaj 75 WC> duza skala < CvC albo Siege> najlepszym combo jest Blunt z HP <DMG/AOBA> i Doom Heavy , cast speed dosyc cierpi i m attack ale dosyc czesto bedziesz pierwszym z celow i duży p def sie przyda.
W małych walkach np 9v9 idealnom kombinacja jest robe + mage weapon z acumen.Jako B seta do tego setupu polecal bym Avadon eventualnie Doom mage ale - wit może byc bolesny.Drainy sa naprawde najmocniejsza strona WC w pvp , poniewaz oddaja 80% dmg jako HP wiec praktycznie jestes niezniszczalny.
Tutaj mała próbka dobrego pvp z WC
http://files.filefront.com/RK_PvP_Aug15 ... leinfo.htm
filmik autorstwa monga ;d polecam.
Co do tatoos +4 con +4 dex -8 str +4 wit -4 men , jedyny własciwy setup.


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 10:20 
Cytuj  
Obejrzalem filmik i..

1. malo co widac..nie widac praktycznie zadawanego dmg- a szkoda :)
2. majac 75 lvl nie trudno zabijac :)) ja widzialem ze Cypha i Toldoth robili swoimi Wc i Olami- niesamowite to bylo, ale co sie dziwic Toldoth 75 a Cypha kolo 70+ ?

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 10:29 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Obejrzalem filmik i..

1. malo co widac..nie widac praktycznie zadawanego dmg- a szkoda :)
2. majac 75 lvl nie trudno zabijac :)) ja widzialem ze Cypha i Toldoth robili swoimi Wc i Olami- niesamowite to bylo, ale co sie dziwic Toldoth 75 a Cypha kolo 70+ ?

Cypha=75 i to od jakis kilku tygodni !_! on zawsze był jednym z najwyższych OL na bartz.


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 13:53 
Cytuj  
Mimo +4 con mój wc będzie miał malutki udźwig więc możliwość noszenia paru pancerzy i broni odpada, bo gdzie ja włoże SS i BSPS?
Swoją drogą to aktualnie tylko mi zależy na PvE, za niski poziom na jakiekolwiek sensowne pvp :oops: .
Dziękuje za odpowiedź odnośnie tatuaży.
Lubie czasami po-swing-ować więc wolałbym używać hell knife'a.
Więc pozostaje mi tylko do wyboru avadon robe oraz bw robe (>,< obie szaty źle leżą na mojej orczycy :) ).


Ciężki pancerz rozważałem głównie z tej przyczyny że nowe buffy są dostatecznie efektywne na 58+ poziomie, focus3/guidance3 przewaznie lekarze mają w drużynie. Lecz musze przyznać że zapomniałem o konsumpcji MP przez SoulCry, dlatego też HK z cięzkim pancerzem jak zakładam odpada.

Swoją drogą co siętak wszyscy WC uparli na te duale? ja nie widze w nich nic wspaniałego, używam bo byłem zbyt leniwy podczas zakupu i brałem co było pod ręką najtańszego(dual kat za 11m), lecz teraz chce się dostatecznie przygotować (._.).

Swoją drogą Mong biegał w szacie a był niemal niesmiertelny impressive, rozumiem że 75 lvl i wogóle ale i tak to łądnie wyglądało :wink: .

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 07:50 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
Mimo +4 con mój wc będzie miał malutki udźwig więc możliwość noszenia paru pancerzy i broni odpada, bo gdzie ja włoże SS i BSPS?
Swoją drogą to aktualnie tylko mi zależy na PvE, za niski poziom na jakiekolwiek sensowne pvp :oops: .
Dziękuje za odpowiedź odnośnie tatuaży.
Lubie czasami po-swing-ować więc wolałbym używać hell knife'a.
Więc pozostaje mi tylko do wyboru avadon robe oraz bw robe (>,< obie szaty źle leżą na mojej orczycy :) ).


Ciężki pancerz rozważałem głównie z tej przyczyny że nowe buffy są dostatecznie efektywne na 58+ poziomie, focus3/guidance3 przewaznie lekarze mają w drużynie. Lecz musze przyznać że zapomniałem o konsumpcji MP przez SoulCry, dlatego też HK z cięzkim pancerzem jak zakładam odpada.

Swoją drogą co siętak wszyscy WC uparli na te duale? ja nie widze w nich nic wspaniałego, używam bo byłem zbyt leniwy podczas zakupu i brałem co było pod ręką najtańszego(dual kat za 11m), lecz teraz chce się dostatecznie przygotować (._.).

Swoją drogą Mong biegał w szacie a był niemal niesmiertelny impressive, rozumiem że 75 lvl i wogóle ale i tak to łądnie wyglądało :wink: .


Tu masz cos z wczoraj
http://files.filefront.com/RKPvP_Sep3av ... einfo.html
;d powinno sie spodobac


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 12:16 
Cytuj  
Hmm to było pvp RK vs Thor? Czy jak? Taki chaos :o
Na tym filmiku już o wiele lepiej widać obrażenia :D .
Fajne pvp, ale trudno mi ocenić tak na dobrą skale co się tam działo :D, bo te ssania w Thora czy to jakies przyjacielskie :lol: bo ile się nie myle jeden lekarz leczył Monga, a on sam w następnego z Thora wysylal życie :D

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 13:13 
Cytuj  
Heh RK dopadlo Thor jak mieli bic raid bossa....Rk miało o wiele mniej ludzi niż oni ale i tak wygralo..Inna sprawa ze tamci mieli grupy na raid bossa nie na pvp...nie byli przygotowani.
Jednak war to war trzeba wrogów dopadac jak tylko sie może:)


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 13:16 
Cytuj  
Jestem newbie w dużych pvp, mam pytanko czy te buffy co ma Mong na sobie to są z buffbotow? czy może buffero-lekarze-gracze D; zostają z tyłu na czas pvp?

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 23:21 
Cytuj  
Jako że zbliżam się do 61 poziomu chciałbym poznać waszą opinie co do sprzętu A grade dla Warcier'a.

Planuje DC light oraz DC heavy, do tego A grade Łuk z mana up, oraz OE Aoba.
Majestic zbyt trudny jak na teraz :).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 06:18 
Cytuj  
to niezle ci sie powodzi na tej Lionnie skoro cie stac na A set A bron i jeszce B bron :>

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 14:25 
Cytuj  
Poziom - aktualne fundusze mi nie pozwalają na top a, ale po 62 zamierzam zacząc skupować/sprzedawać i inne takie, do jakiś ciekawych zysków potrzeba dużego kapitału startowego ale to jakoś załatwe. Anyway polecajcie coś :>.

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 15:13 
Cytuj  
Polecam skupowanie chilly codran ! :wtf:
PS. The Seeder - taki mi szefowa klanu nadała tytuł :)


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.