mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 16:37 
Cytuj  
Mam takie pytanko :wink: Gralem kiedys na piracie i znalezlismy sposob na podciaganie itemow bardzo sporo np do +16 :wink:


Czy na oficjalach lataja ludzie z takimi bronmi ?


Sprsob byl dosc dobry jednak z uwagi na to ze pewnie dziala na wiekszosci serwerow pirackich nie bede go podawal ;p Wazne ze taki byl i zastanawia mnie czy na oficjalnych serwerach tez takie istnieja :wink:


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 16:58 
Cytuj  
Oczywiśce ze jest sposób, wszyscy wiedza ze jak enchantujesz w kościele to masz 100%sukces.
Natomiast co do broni to na serwerach jest masa broni +10,


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 17:06 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
Oczywiśce ze jest sposób, wszyscy wiedza ze jak enchantujesz w kościele to masz 100%sukces.
Natomiast co do broni to na serwerach jest masa broni +10,


Ale tylko w czasie pelni - inaczej nie zadziala :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 18:19 
Cytuj  
Mhm, nie wkręcajcie pana, przecież to zawsze robiło się w meczecie z okrzykiem Allah akabar!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 18:32 
Cytuj  
To co kiedys moglo dzialac na piracie napewno na ta chwile nie dziala w platnej wersji..
Dobrze ze tutejsi zarzadzajacy-programisci i inne stworki nie sa tak leniwe jak na piratach i dosc szybko lataja bugi

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 18:46 
Cytuj  
zanim zaczalem grac na lionna w piatek nieco ponad tydzien temu to gralem pol roku na piratach ... oto lista krotka durnych bugow na jakie sie napotkalem na roznych serverach :

-jestesmy zaladowanie na 100% obciazenia przywolujemy stridera wskakujemy na niego i biegamy sobie ze speedem 180.
-jestesmy zaladowanie na 100% dajemy koledze trade wrzucamy tam np 1000 ghp czy czego tam dusza zapragnie zeby sie odciazyc na te 65% i biegamy normalnie.
-niezaleznie od tego ile sie mialo mdef dostawalo sie dmg nieprzefiltrowany przez mdef
-dagger na 60 lvlu zabijal 4 ciosami SK na 75 z ponad 1.5k defa.
-SA u Soesa dodawalo matk castig speed.
-wind shacle zmniejszalo atack speed na MINUS.
-hex potrafil zmniejszyc defa o ponad polowe.
-lucznicy z atak speed ponad 1.2k

lista jest dluga ale wybralem najciekawsze rzeczy


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 20:57 
Cytuj  
o_O co mnie obchodza bugi z serwera na ktorym grales? :-?


Co do sposobu to dzialal;] nie bylo to klanianie sie w kosciele przed oltarzem :wink: Jak sie robi pare broni na >+10 za pierwszym razem to jednak jest to juz jakis pewniak :wink:

No nic dzieki za odpowiedz ;d


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 22:35 
Cytuj  
Jak dla mnie numerem uno jest bug z 1 lev postacia zabijajaca solo raid bosa 75+ lev (wlasciwie im wyzszy lev bossa tym latwiej to robi).
Na retailu ten bug byl moze z tydzien a wiekszosc fri szardow ma to ciagle :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 22:50 
Cytuj  
No bo ci "spece" sciagaja emulatory ( chcecie linki ?:) ) i stawiaja sobie serwery nie majac chyba pojecia o programowaniu. Jestem ciekaw jakby wygladal lineage na piratach gdyby ludzie od UO sie tym zajeli ;) pewnie jak na oryginale :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 23:20 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Jak dla mnie numerem uno jest bug z 1 lev postacia zabijajaca solo raid bosa 75+ lev (wlasciwie im wyzszy lev bossa tym latwiej to robi).
Na retailu ten bug byl moze z tydzien a wiekszosc fri szardow ma to ciagle :)


hehe tydzien to i tak sporo :) ciekawe czy banuja takich co wykorzystuja bugi... Na gamehaqs ktos sie chwalil ze za pomoca buga zrobil 3 postacie 61 lvl, na drugi dzien naprawili (nie wspomnial nic o banie)...


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.