mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 21.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 14:57 
Cytuj  
Mam problem :(.Przy wchodzieniu do gry wyskakuje mi error zwiazany z game guardem dokladnie to jest jaks Update Error... o co chodzi ?? prosil bym o pomoc :)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 15:20 
Cytuj  
berian napisał(a):
Mam problem :(.Przy wchodzieniu do gry wyskakuje mi error zwiazany z game guardem dokladnie to jest jaks Update Error... o co chodzi ?? prosil bym o pomoc :)

Nie ma to jak konkretne informacje... a może zdradzisz nam co znaczy 'jakiś'?

PS. Miło, ze się przedstawiłeś...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 21.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 15:24 
Cytuj  
No dokladnie poza tym ze wyskakuje mi male okinko jak juz wchodze do gry to nic wiecej nie ma :D. Pisze update error... I ze wystapil blad z programem game guard prosze urochomic virus scana badz zmienic konfiguracje systemu. I to wszystko. Gra mi sie odpada lytko wlasnie wyskakuje ten blad i wychodzi z do systemu...... plz hellp ;)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 15:28 
Cytuj  
Zrestartuj maszynę, daj full check i wrzuć screena jeśli znów dosteniesz komunikat...

PS. Patrz poprzedni PS :-?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 21.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 15:31 
Cytuj  
oki jestem Marcin. screena dam pozniej teraz juz mykam na wyklady. Za pomoc dziekuje ;)

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 15:34 
Cytuj  
Skasuj katalog gameguard w katalogu system gry. Zrób full check i voila. Miałem tak samo i powyższy sposób pomógł. 8)
Sam full check nie pomoże, jeżeli wcześniej nie skasujesz katalogu gameguard.


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 17:10 
Cytuj  
To co napisal Stridar powinno pomoc, jesli bylby to jakis zlozony problem spisz jego numer (wyskakuje w tym okienku) i sprawdz na www.lineage2.com w support (jest tam lista numerow przy bledach i sposob rozwiazania)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 17:41 
Cytuj  
czy gra wchodzi do ekranu logowowania i wtedy wywala blad?
I czy przypadkiem blad to 610?
Jezeli tak to wywal wszystko z plio hosts poza pierwsza linijka (localhosts)

Po priv serverach czasem sa niezle szopki aby wbic sie na retaila... Przyznac sie musze, ze sam 3 dni sie wbijalem :) 2 razy sciagalem swiezego klienta ze stronki... kilka razy full check... ile razy katalog GG czy system kasowalem to ciezko zliczyc... a przeszkadzal jeden glupi wpis w hosts....


Posty: 6
Dołączył(a): 21.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 17:43 
Cytuj  
oki sprobuje to wszystko zrobic tylko powiedzcie mi co to full check ?? i voil ?? :> sorry ale jestem konkretnie noob w tej grze wiec potrzebuje glebszych wyjasnien :) btw dzieki za pomoc :)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 19:04 
Cytuj  
berian napisał(a):
oki sprobuje to wszystko zrobic tylko powiedzcie mi co to full check ?? i voil ?? :> sorry ale jestem konkretnie noob w tej grze wiec potrzebuje glebszych wyjasnien :) btw dzieki za pomoc :)


hehehehe
Dobre :D

No dobra nie będę się naśmiewać - każdy ma prawo do niewiedzy.

Podczas startu gry odpala się tzw. autoupdater za pomocą, którego zadaniem jest sprawdzenie czy masz zainstalowane najświeższe aktualizacje i w razie konieczności doinstalowanie ich.
W tym właśnie oknie są do wybory 3 opcje:
- Cancel (Zakończenie pracy programu)
- Start (wiadomo)
- Full Check (opcja ta sprawdza integralność i poprawność wszystkich plików gry i w razie konieczności pobiera poprawne wersje)

Voila to pochodzące z języka francuskiego sformułowanie znaczące tyle co "gotowe". :P

Jak łopatologicznie to łopatologicznie. :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 19:16 
Cytuj  
imo to "ktus" czytaj karolcia :) powinien zrobic helpa ze screenami i strzalkami:)

p.s. l2 mnie nudzi ostatnio...


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 19:36 
Cytuj  
mikmac napisał(a):
czy gra wchodzi do ekranu logowowania i wtedy wywala blad?
I czy przypadkiem blad to 610?
Jezeli tak to wywal wszystko z plio hosts poza pierwsza linijka (localhosts)

Po priv serverach czasem sa niezle szopki aby wbic sie na retaila... Przyznac sie musze, ze sam 3 dni sie wbijalem :) 2 razy sciagalem swiezego klienta ze stronki... kilka razy full check... ile razy katalog GG czy system kasowalem to ciezko zliczyc... a przeszkadzal jeden glupi wpis w hosts....

Heh, ja też miałem cyrki jak przechodziłem z privów na offa. Jak zostawimy w pliku hosts linijkę ip do jakiegoś priv serwera to nam się będzie klient łączył z tym priv serwerem i żaden błąd nie wyskoczy, no może poza Incorrect password.
Żeby sie poprawnie połączyć wystarczy po prostu usunąć ten wpis w pliku hosts, a dalej tak jak już napisałem wcześniej.


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 21.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:34 
Cytuj  
oki dzieki serdeczne za pomoc wszystko dziala :) pozadrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.