mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 22:16 
Cytuj  
Siemka znalazlem cos takiego w neciq
http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=293
niby mozna tu kupic keya do wszystkich gier tej firmy ktora poisiada w swojej ofercie l2 tanie mysle na 2 miechy ktos kupowal albo cosik wie wiecej na ten temat bedzie dzialac ten key w globalnym ? www.lineage2.com ?
pozdrowka


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 22:45 
Cytuj  
Poszukaj na forum to się dowiesz.
Najśmieszniejsze jest, że sam się wpisałeś tu: viewtopic.php?t=16852 po czym wysmażyłeś ten topik - ironia losu co?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 2
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 00:13 
Cytuj  
no skomentowalem jego topic ~~ i w moim komencie chyba nic nie napisalem ze ja nie floodoje czy cos ;D nie jestem doskonaly
btw nie znalazlem nic zwiazanego z moim pytaniem wiec zalozylem nowy topic ~~


_________________
Obrazek

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 00:26 
Cytuj  
No to widocznie słabo szukałeś: http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=14411
Karty, o których wspomniałeś, służą do opłacania gry na 2 miechy naprzód - trzeba wcześniej posiadać CD-Key zakupiony z grą. Jak takowy zdobyć? - patrz link powyżej.
No chyba, że może chodziło ci o to. Ale podarować komuś grę i 14 dni grania może chyba tylko ten, który już ma swój CD-Key.

PS. Nie zdziwię się jak cie Karol,mimo wszystko, dopisze do tego topicu :P


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 00:44 
Cytuj  
PEPIS napisał(a):
no skomentowalem jego topic ~~ i w moim komencie chyba nic nie napisalem ze ja nie floodoje czy cos ;D nie jestem doskonaly
btw nie znalazlem nic zwiazanego z moim pytaniem wiec zalozylem nowy topic ~~

A tak pozatym tak nie kozacz z tym słowem flood bo to nie IRC i flood na forach nie istnieje... Mylisz pojęcia chłopcze, tutaj jak już coś nazywa się to double post ale to rzadkość i powstają przez pomyłke lub gdy przylaguje. Zresztą jak już masz pisać tutaj post to nie pisz do mnie na PM na gamecenter.pl bo tylko wykorzystujesz czas innych na marne.
Rzucasz nam tu floodami na lewo i prawo a nie wiesz ,że pre-paid to karta z kodem do opłacania pewnych usług w tym przypadku abonament l2 a cdkey to klucz seryjny który potwierdza i daje pewność ,że jesteś posiadaczam oryginalnej gry/programu, w większości przypadków wymagany do aktywowania lub zainstalowania danego produktu. Już bardziej zrozumiale nie mogłem tego napisać ! Chciałeś kogoś pouczać ? No to mój drogi znawco zapomnij o grze i zacznij zapoznawać się z takimi rzeczami. Inaczej jeszcze będą 3 topici związane z aktywacją konta itd. Wkurwia mnie już takie lenistwo ludzi ! Znowu musialem długi post napisać (dopiero co skończyłem opierdalać na gamecenter.pl ale od teraz pójdą warny, oszczędze klawiature^^) bo komuś się nie chce pare razy kliknąć -.- Najlepiej nie odpisujmy na tego typu tematy a karol niech to wypierdala do kosza to może będzie troche lepiej...

@down
Wiem ,że troche przesadzam ale jak czytam posty niektórych ludzi na gamecenter w l2 to mnie już szlag trafia, narzekacie tutaj na userów ale tam to byście narzekali. Wszystko jest w nim dobrze posprzątane, dużo info podwieszonych itp. w końcu troche ulgi ,że będzie lżej a tu pisze mi topic, pm i do tego tutaj zadając to samo pytanie -.- Zdenerwowało to mnie i niepotrzebnie się tutaj wyładowałem i tak w łagodny sposób. Od teraz będe walił głową w ściane i zębami o parapet :D Nie ma sprawy, nie będe już przeklinał, sorry za to.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover


Ostatnio edytowano 11 gru 2005, 02:34 przez ZabaTHC, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 01:56 
Cytuj  
Nie uzywaj łaciny na daremno....proszę.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 20:29 
Cytuj  
Wlasnie sobie pogadalem z interactcd.com (nawet zyczenia swiateczne juz mi wysylaja :) i dowiedzialem sie za maja te karty time-card z free trialem. Co to oznacza? Ono to, ze mozna kupic jako starter wlasnie ten time-card za 29,99$ (troszke ponad 100 zeta) wklepac free trial na 14 dni a potem przedluzyc to time-cardem o kolejne 60. Za 100 zeta dostajemy ni mniej ni wiecej jak kod do gry oraz 74 dni grania.

Potwierdze to jeszce czy tak to dziala (kupie sobie time-card) ale koles mowil ze juz sprawdzal i ma feedback ze to dziala w ten sposob.

W normalny sposob (kupujac gra a potem po miesiacu oplata za miech) placimy min 123 zeta za pierwsze 60 dni.

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 21:52 
Cytuj  
Dobre-jednakże ja już z tego nie skorzystam-jesli się potwierdzi-daj znać !


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 22:43 
Cytuj  
hmm juz sie potwierdzilo. Kupilem time card aby przedluzyc wlasne konto i zalozylem drugie konto z tego triala. Na stronie identyfikuje sie jako regularny retail i za 14 dni sciagnie z konta odpowiednia kwote. Jednym slowem cd-key oraz 14 dni za free.

Mysle ze info godne przyklejenia/przepisania i przyklejenia.

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 23:30 
Cytuj  
MASZ RACJĘ-KAROL POMYŚL O PRZYKLEJENIU ALBO OGŁOSZENIU IMO


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*

Posty: 95
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2005, 18:20 
Cytuj  
czy dobrze rozumiem ? place 30$ i w zamian dostaje cd-key do triala na 14 dni, a potem moge to konto przedłużyć karta o nastepne 60 dni ? czyli wychodzi talk jak bym kupil pelna gra ?

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2005, 19:03 
Cytuj  
ryban napisał(a):
czy dobrze rozumiem ? place 30$ i w zamian dostaje cd-key do triala na 14 dni, a potem moge to konto przedłużyć karta o nastepne 60 dni ? czyli wychodzi talk jak bym kupil pelna gra ?


Tak


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 95
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2005, 19:11 
Cytuj  
No to super, mam nadziej ze opis na ICQ sklepu interactcd jest zgodny z prawda "Merry Christmas - I'll be back on Monday!" .

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 00:14 
Cytuj  
Tak sie podczepie do tego tematu, czy istnieje obecnie trial do L2? ( pomijajac ten gamecard za 30$, jako ze i tak w przypadku "zauroczenia" gra kupie ver "pudelkowa" - nie chce 2x za to placic ) Rozwazalem mozliwosc wyprobowania gry na "innych" serwerach, jednakze szkoda mi marnowac na to czas i efekt moglby byc zgola odmienny od uzyskanego przy normalnym trialu.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 01:09 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Tak sie podczepie do tego tematu, czy istnieje obecnie trial do L2? ( pomijajac ten gamecard za 30$, jako ze i tak w przypadku "zauroczenia" gra kupie ver "pudelkowa" - nie chce 2x za to placic ) Rozwazalem mozliwosc wyprobowania gry na "innych" serwerach, jednakze szkoda mi marnowac na to czas i efekt moglby byc zgola odmienny od uzyskanego przy normalnym trialu.


Nie.


_________________
Bishop - Teon


Posty: 8
Dołączył(a): 28.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 16:07 
Cytuj  
mam problem , zainstalowałem gre i zaczyna ściągac patha to zawsze sie zaczymuje i wyskakuje the connection to the update server has been terminated

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 17:07 
Cytuj  
Czyli nie ściaga full update? dziwne....


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 21:47 
Cytuj  
Wisełka napisał(a):
mam problem , zainstalowałem gre i zaczyna ściągac patha to zawsze sie zaczymuje i wyskakuje the connection to the update server has been terminated

Podczas updateu często traci sie połączenie. Próbuj do bólu z czasem ściagnie całość.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 28.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 16:26 
Cytuj  
ale zawsze mi sie zaczymuje w tym samym momencie, nie wiem co robic

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 16:28 
Cytuj  
A, jak ci sie zaczymuje to jeszcze nic strasznego, gorzej jakby się zatrzymywało ;)


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.