mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 20
Dołączył(a): 5.11.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 18:55 
 
Zaczołem znowu grać, nową postacią (poradnika KIM GRAĆ się kłania) i mam problemo. Doszedłem do 19 lvl Dark Mystic (w planach Dark Wizard no i Spellhowler) ale coś moja postać słabo kosi. I tutaj prosiłbym o pomoc w doborze ekwipunku, ubioru i broni dla mojej postaci oczywiście w granicach rozsądku (mało kaski)

Obecnie uzywam:
Proof of Revenge D
Tunic od Devotion
Stockings of Devotion
Leather helmet
Excellent Leather Gloves D
Leather boots D

1. Czy broń jakiej używam ma znaczenie tzn. czy jest to laska czy książka?
2. Dlaczego czasami nie mogę użyć BSSD, wogóle nie działa?
3. Co to jest Dyes i gdzie to mogę nabyć?

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 19:34 
 
Nic dziwnego ze twoj mag "nie wymiata" jezeli uzywasz D grade sprzetu na 19lvl. Zmien go na non grade.

Cytuj:
1. Czy broń jakiej używam ma znaczenie tzn. czy jest to laska czy książka?
2. Dlaczego czasami nie mogę użyć BSSD, wogóle nie działa?
3. Co to jest Dyes i gdzie to mogę nabyć?


1.liczy sie m att, czasami jednka lepiej uzywac 1reczniej broni +tarcza na pvp
2. Pewnie lag
3. Z Dyes robi sie tatuaze, mozesz je uzywac od 20lvl po zmiane profesji.


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 20:42 
 
kolega gra na piracie jak mu czasami nie laduja sie wogole ssy przez jakis czas przewaznie 2-5 min czasanu server pada po czyms takim ;]
typowy bug serverow c3 zmodowanych z c1 .... tzw "item lagi", nic nie dziala wtedy, potki, ssy, niemozna sie ubrac i wogole masakra .. miedzy innymi z powodu tego niesmacznego buga wynioslem sie z piratow ;]


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 20:49 
 
K...wa juz mi zaczynaja nerwy puszczac.
Czy tak trudno debilowi jednemu z drugim przeczytac i zrozumiec podwieszony topic "!!! PRZECZYTAJ ZANIM COS POSTNIESZ !!! "
Mam Ci jeszcze piec wykrzyknikow dostawic baranie?

Sorka za slownictwo ale juz mam dosyc kasowania codziennie XX postow analfabetow ktorzy nie szanuja mojego czasu.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.