mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 17:29 
Cytuj  
Witam,

Chcialem was uczulic na pewna rzecz zwiazana z tym serwisem.
Otoz jak wielu pewnie wiadomo, jestem wlascicielem serwera na ktorym maja hosting (po znajomosci Relonor ode mnie dostal) jednakze po jego rezygnacji postanowilem przejac ten serwis w calosci (jako iz dawalem im hosting i domene za darmo to poniekad jestem sponsorem - Rel byl tworca i wyrazil zgode).

Otoz pierwszym moim krokiem bylo porobienie czystek w administracji i pozbycie sie osob zbyt agresywnych i kompromitujacych wizerunek forum (Minstrel, Hiri).

Drugim moim krokiem jest przeproszenie wszystkich ktorych administracja tegoz serwisu w jakikolwiek sposob urazila (kopiowanie artykulow bez pozwolenia itd)

Trzecim krokiem jest propozycja pojednania oraz wspolpracy - jesli macie uwagi, prosby, chcielibyscie cos dodac, zmienic - wszystko mile widziane pod adresem [email protected] lub [email protected] - oba sa obecnie przekierowane na moja skrzynke (admin bylo na Relonora wczesniej) lub tez na GG pod 2637046 - jestem otwarty na wszelkie uwagi i propozycje

Dziekuje za uwage i licze na mila wspolprace.


Posty: 43
Dołączył(a): 2.05.2006
Offline
PostNapisane: 25 maja 2006, 17:58 
Cytuj  
Uff, nareszcie bede mogl tam swodobnie wchodzic. Dobrze, że usunales Hiri, ktora chyba ma jakies kompleksy z zycia realnego, bo naprawde wyzywala sie nie samowicie, i Minstrela, ktory zachowywał sie jak komunista, pewnie jego przodek był SBkiem etc. Ja zostałem usuniety 3 razy z tego forum, za zamieszczanie pytan, ktore nie podchodzily zbytnio Hiri ( ofc watki odrazu byly kasowane... )

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 00:36 
Cytuj  
Bo jak baba wspina sie do gory flurtujac z debi... na gg to potem takie sa skutki ;] Nie znalem tej kobiety ale wiele innych i wszystkie mialy problemy z "wladza"...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.