mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 23:22 
Cytuj  
Finalelf aka Final z klanu Legacy [ ] z serwera Bartz :D

dion siege

ok. 260mb

ale film wart kazdego mb sciagnietego :]
http://l2orphus.ogamingmedia.com/Videos/PVP/Bartz/finalElfisnotfunny.wmv

polecam :D


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek


Ostatnio edytowano 31 sty 2006, 12:19 przez Wolverine, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 01:01 
Cytuj  
Wolverine napisał(a):
Finalelf aka Final z klanu Legends z serwera Bartz :D

dion siege

ok. 260mb

ale film wart kazdego mb sciagnietego :]
http://l2orphus.ogamingmedia.com/Videos/PVP/Bartz/finalElfisnotfunny.wmv

polecam :D



gdzie tu jak to bylo ....
http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=10661&postdays=0&postorder=asc&start=0
no tak ...
ta _Wojtas_ zaraz przyjdzie i powie cos madrego :wtf:


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 06:23 
Cytuj  
Nie, po prostu uważam, że możesz pisać w sposób bardziej przystępny dla ludzi, język polski nie jest trudny, poza tym ma wiele ciekawszych wyrazów :)
A skoro Ciebie takie upominanie denerwuje, to już są Twoje problemy emocjonalne, nie moje, ja bawie się bardzo dobrze. Życzę miłego dnia.
Miałem nic nie pisać, aczkolwiek sądzę, że rozczarowałbym Cię nic nie pisząć na Twoją prowokację :)
Ten napis w Twojej sygnaturze podnosi Twoje ego? Bo innego przeznaczenia nie widzę.


_________________
Gustin | 7x SM / 4x WC

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 06:30 
Cytuj  
e juz myslalem ze to cos nowego :)
a to stare dzieje :)
zobacz na date na orphusie :)

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 10:41 
Cytuj  
_wojtas_ napisał(a):
Nie, po prostu uważam, że możesz pisać w sposób bardziej przystępny dla ludzi, język polski nie jest trudny, poza tym ma wiele ciekawszych wyrazów :)
A skoro Ciebie takie upominanie denerwuje, to już są Twoje problemy emocjonalne, nie moje, ja bawie się bardzo dobrze. Życzę miłego dnia.
Miałem nic nie pisać, aczkolwiek sądzę, że rozczarowałbym Cię nic nie pisząć na Twoją prowokację :)
Ten napis w Twojej sygnaturze podnosi Twoje ego? Bo innego przeznaczenia nie widzę.


Cytuj:
<ironia mode on> Flame forever ^^ <ironia mode off>

tak i ty mi mowisz o podnoszeniu swojego ego ? :P ja nie musze go podbudowywac wogole nie wiem co to ego anyway za to ty napewo musisz bo w kazdym topicu musisz komentowac moje wypowiedzi ktore nie sa skierowane do ciebie oprocz tego ze w iwkeszosci wypadkow napiszesz cos rownie glupiego jak ja z tym ze dotyczy sie to tylko i wylacznie mojej osoby to nie mam do ciebie wiecej zastrzezen O_o poza tym w mojej syg. jest to co jest nie dlatego zeby podniesc moje ego tylko po to zeby nie pisac glupich postow jak ten ktore do niczego nie prowadza a tylko zasmiecaja forum - za to ty jestes w tym mistrzema GF

ps. jesli chodzi o ten filmk to rzeczywiscie ma juz tygodni tak samo jak ahunter ale wczesniej byl tylko ahunter a potem jak dorzucili tego finala jeszcze to jakos dziwnie przy obydwoch filmach jest ta sama data :< wtf ? anyway filmiki jak zwykle fajne ladne i przede wszystkim z ladna muzyka :) polecam wszystkie


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 12:14 
Cytuj  
Final jest w Legends?o.O a nie w Legacy?


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 12:18 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
Final jest w Legends?o.O a nie w Legacy?


true...moj blad :P


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 12:19 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
Cytuj:
<ironia mode on> Flame forever ^^ <ironia mode off>

tak i ty mi mowisz o podnoszeniu swojego ego ? :P ja nie musze go podbudowywac wogole nie wiem co to ego anyway za to ty napewo musisz bo w kazdym topicu musisz komentowac moje wypowiedzi ktore nie sa skierowane do ciebie oprocz tego ze w iwkeszosci wypadkow napiszesz cos rownie glupiego jak ja z tym ze dotyczy sie to tylko i wylacznie mojej osoby to nie mam do ciebie wiecej zastrzezen O_o poza tym w mojej syg. jest to co jest nie dlatego zeby podniesc moje ego tylko po to zeby nie pisac glupich postow jak ten ktore do niczego nie prowadza a tylko zasmiecaja forum - za to ty jestes w tym mistrzema GF

ps. jesli chodzi o ten filmk to rzeczywiscie ma juz tygodni tak samo jak ahunter ale wczesniej byl tylko ahunter a potem jak dorzucili tego finala jeszcze to jakos dziwnie przy obydwoch filmach jest ta sama data :< wtf ? anyway filmiki jak zwykle fajne ladne i przede wszystkim z ladna muzyka :) polecam wszystkie

Szczeże? Wojas ma rację - Sky spójrz na swoje posty. Czy ty wogóle sam wiesz co chciałeś przekazać innym pisząć to? Bo ja jakoś nie moge dojść o co chodzi - o i zbytniej ochoty w zagłębianie się i analizę tekstu nie mam ochoty. Ogranij się jakoś :P

Cytuj:
Final jest w Legends?o.O a nie w Legacy?p

Odpukać w niemalowane ;P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 14:09 
Cytuj  
Itachii: bija twoj alliance, Idz pomoz :)

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 15:14 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
skylight00 napisał(a):
Cytuj:
<ironia mode on> Flame forever ^^ <ironia mode off>

tak i ty mi mowisz o podnoszeniu swojego ego ? :P ja nie musze go podbudowywac wogole nie wiem co to ego anyway za to ty napewo musisz bo w kazdym topicu musisz komentowac moje wypowiedzi ktore nie sa skierowane do ciebie oprocz tego ze w iwkeszosci wypadkow napiszesz cos rownie glupiego jak ja z tym ze dotyczy sie to tylko i wylacznie mojej osoby to nie mam do ciebie wiecej zastrzezen O_o poza tym w mojej syg. jest to co jest nie dlatego zeby podniesc moje ego tylko po to zeby nie pisac glupich postow jak ten ktore do niczego nie prowadza a tylko zasmiecaja forum - za to ty jestes w tym mistrzema GF

ps. jesli chodzi o ten filmk to rzeczywiscie ma juz tygodni tak samo jak ahunter ale wczesniej byl tylko ahunter a potem jak dorzucili tego finala jeszcze to jakos dziwnie przy obydwoch filmach jest ta sama data :< wtf ? anyway filmiki jak zwykle fajne ladne i przede wszystkim z ladna muzyka :) polecam wszystkie

Szczeże? Wojas ma rację - Sky spójrz na swoje posty. Czy ty wogóle sam wiesz co chciałeś przekazać innym pisząć to? Bo ja jakoś nie moge dojść o co chodzi - o i zbytniej ochoty w zagłębianie się i analizę tekstu nie mam ochoty. Ogranij się jakoś :P

Cytuj:
Final jest w Legends?o.O a nie w Legacy?p

Odpukać w niemalowane ;P


lol panowie nic wiece ! 'szczeze' powiedzcie mi kto czyta nasz wypociny oprocz nas samych ? hrhr pomijam fakt ze jak opiepszylem kolesia ktory napisal nie tu gdzie trzeba to wy staneliscie po jego stronie ! huh czyzbym was wyprzedzil ? albo raczej uprzedzil :/ jak chcecie osiagnac jakas harmonie na 4um jak ktos kto jest tu od dawna nie moze pomyslec ew. przeczytac i poswiecic pare minut zeby sie czegos dowiedziec a chcecie zeby kazdy nowe na 4um odrazu takie rzeczy wiedzial ? pomyslcie troche :| nastepna sprawa karol zaklada topic jak lista debili i cos tam jeszcze ale jakos go tam nie widze ... na szczescie siebie i was tez ;O
co do mojego stylu pisania kogo to obchodzi to ma trafic do zainteresowanych a wy nimi nie jestescie haha przeciez wszystko wiecie :O

ps. to chyba nie ally Itachiego :P


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 16:22 
Cytuj  
Nie trafisz na "liste" bo zeby Cie tam wpisac musialbym wpierw zrozumiec o czym Ty piszesz :P a z tym mam coraz wieksze problemy.
I sam juz nie wiem - roznica pokoleniowa czy alzheimer? ;)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 17:26 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
lol panowie nic wiece ! 'szczeze' powiedzcie mi kto czyta nasz wypociny oprocz nas samych ? hrhr pomijam fakt ze jak opiepszylem kolesia ktory napisal nie tu gdzie trzeba to wy staneliscie po jego stronie ! huh czyzbym was wyprzedzil ? albo raczej uprzedzil :/ jak chcecie osiagnac jakas harmonie na 4um jak ktos kto jest tu od dawna nie moze pomyslec ew. przeczytac i poswiecic pare minut zeby sie czegos dowiedziec a chcecie zeby kazdy nowe na 4um odrazu takie rzeczy wiedzial ? pomyslcie troche :| nastepna sprawa karol zaklada topic jak lista debili i cos tam jeszcze ale jakos go tam nie widze ... na szczescie siebie i was tez ;O
co do mojego stylu pisania kogo to obchodzi to ma trafic do zainteresowanych a wy nimi nie jestescie haha przeciez wszystko wiecie :O

Stary cała twoja wypowiedź to jedno zdanie o.O Ja naprawdę ledwo rozumiem co Ty chcesz powiedzieć. I w tym problem 'ma trafić do zainteresowanych' a ni ch nie trafia.

PS. Gość napisał pytanie w odpowiednim topiku bo dotyczacym C4 ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 17:47 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
skylight00 napisał(a):
lol panowie nic wiece ! 'szczeze' powiedzcie mi kto czyta nasz wypociny oprocz nas samych ? hrhr pomijam fakt ze jak opiepszylem kolesia ktory napisal nie tu gdzie trzeba to wy staneliscie po jego stronie ! huh czyzbym was wyprzedzil ? albo raczej uprzedzil :/ jak chcecie osiagnac jakas harmonie na 4um jak ktos kto jest tu od dawna nie moze pomyslec ew. przeczytac i poswiecic pare minut zeby sie czegos dowiedziec a chcecie zeby kazdy nowe na 4um odrazu takie rzeczy wiedzial ? pomyslcie troche :| nastepna sprawa karol zaklada topic jak lista debili i cos tam jeszcze ale jakos go tam nie widze ... na szczescie siebie i was tez ;O
co do mojego stylu pisania kogo to obchodzi to ma trafic do zainteresowanych a wy nimi nie jestescie haha przeciez wszystko wiecie :O

Stary cała twoja wypowiedź to jedno zdanie o.O Ja naprawdę ledwo rozumiem co Ty chcesz powiedzieć. I w tym problem 'ma trafić do zainteresowanych' a ni ch nie trafia.

PS. Gość napisał pytanie w odpowiednim topiku bo dotyczacym C4 ;)


zomg ale jestescie zalosni :D zadal pytanie w dobrym topicu szkoda tylko ze w topicu juz byla odpowiedz na jego pytanie ale kogo to obchodzi przeciez zawsze mozna kogos zjebac za to ze zrobil cos przed wami ? huh stfu rly :x tacy z was wielcy forumowicze ale do flamea tez was ciagnie ha i zaraz napiszecie co ? ze nie rozumiecie o czym pisze ? 'czlowiek rozumie to co chce zrozumiec' wy tego nie chcecie zrozumie a nie nie umiecie ;o albo moze jedno i drugie nie wnikam w to czemu O_o opierdalacie kazdego nowego ktory zda pytanie na ktroe mozna znalescodpowiedz w caigu 5s ale jak ktos napisal cos glupiego i ja zwrocilem mu uwage to nic sie nie stalo bo to nie byliscie wy ? stancie czasem przed lustrem i zadajcie sobie pytanie 'czy jestem w stanie rozmawiac ze soba?' ja wam powiem ze napewno jestescie w stanie ;/


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 18:05 
Cytuj  
>'czy jestem w stanie rozmawiac ze soba?' ja wam powiem ze napewno
>jestescie w stanie ;/

Jak ktos rozmawia ze soba to sie to nazywa schizofrenia :)


P.S. Nie czepiamy sie (przynamniej ja) tylko sobie rozmawiamy "z lekka nutka ironii w glosie" :lol: . Anyway czesto mam wrazenie ze piszesz w ten sposob.... nie wiem jak to dobrze ujac.... "jakbys rozmawial a nie pisal".
Slowo mowione a slowo pisane to 2 rozne rzeczy - czyjac dany tekst nie slysze intonacji glosu, mimiki etc i 50% przekazu znika.
Nie mowie tego zlosliwie - ja wiem ze dla Ciebie to co napisales jest zawsze w 100% zrozumiale bo Ty wiesz co chciales przekazac. Ale postaw sie czasami w sytuacji czlowieka ktory Cie nie zna osobiscie i zaczynajac czytac Twoj tekst nie wie zawczasu o czym on bedzie :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 18:26 
Cytuj  
Cytuj:
skylight00 napisał(a):
Stary cała twoja wypowiedź to jedno zdanie o.O Ja naprawdę ledwo rozumiem co Ty chcesz powiedzieć. I w tym problem 'ma trafić do zainteresowanych' a ni ch nie trafia.

PS. Gość napisał pytanie w odpowiednim topiku bo dotyczacym C4 ;)


zomg ale jestescie zalosni :D zadal pytanie w dobrym topicu szkoda tylko ze w topicu juz byla odpowiedz na jego pytanie ale kogo to obchodzi przeciez zawsze mozna kogos zjebac za to ze zrobil cos przed wami ? huh stfu rly :x tacy z was wielcy forumowicze ale do flamea tez was ciagnie ha i zaraz napiszecie co ? ze nie rozumiecie o czym pisze ? 'czlowiek rozumie to co chce zrozumiec' wy tego nie chcecie zrozumie a nie nie umiecie ;o albo moze jedno i drugie nie wnikam w to czemu O_o opierdalacie kazdego nowego ktory zda pytanie na ktroe mozna znalescodpowiedz w caigu 5s ale jak ktos napisal cos glupiego i ja zwrocilem mu uwage to nic sie nie stalo bo to nie byliscie wy ? stancie czasem przed lustrem i zadajcie sobie pytanie 'czy jestem w stanie rozmawiac ze soba?' ja wam powiem ze napewno jestescie w stanie ;/

A czy ja się Ciebie czepiam? Mówię tylko jak jest - więc daruj sobie wywody. Jak bym chciał cię 'zjebać' to bym to in-game zrobił ;)

Z tego co widzę to ty nie rozumiesz co się pisze - bo ciągle zero interpunkcji nie ma w twoich postach przez co stają się nie czytelne. A zwraca Ci się uwagę w dobrej wierze a nie ze złośliwości.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 18:29 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Cytuj:
skylight00 napisał(a):
Stary cała twoja wypowiedź to jedno zdanie o.O Ja naprawdę ledwo rozumiem co Ty chcesz powiedzieć. I w tym problem 'ma trafić do zainteresowanych' a ni ch nie trafia.

PS. Gość napisał pytanie w odpowiednim topiku bo dotyczacym C4 ;)


zomg ale jestescie zalosni :D zadal pytanie w dobrym topicu szkoda tylko ze w topicu juz byla odpowiedz na jego pytanie ale kogo to obchodzi przeciez zawsze mozna kogos zjebac za to ze zrobil cos przed wami ? huh stfu rly :x tacy z was wielcy forumowicze ale do flamea tez was ciagnie ha i zaraz napiszecie co ? ze nie rozumiecie o czym pisze ? 'czlowiek rozumie to co chce zrozumiec' wy tego nie chcecie zrozumie a nie nie umiecie ;o albo moze jedno i drugie nie wnikam w to czemu O_o opierdalacie kazdego nowego ktory zda pytanie na ktroe mozna znalescodpowiedz w caigu 5s ale jak ktos napisal cos glupiego i ja zwrocilem mu uwage to nic sie nie stalo bo to nie byliscie wy ? stancie czasem przed lustrem i zadajcie sobie pytanie 'czy jestem w stanie rozmawiac ze soba?' ja wam powiem ze napewno jestescie w stanie ;/

A czy ja się Ciebie czepiam? Mówię tylko jak jest - więc daruj sobie wywody. Jak bym chciał cię 'zjebać' to bym to in-game zrobił ;)

Z tego co widzę to ty nie rozumiesz co się pisze - bo ciągle zero interpunkcji nie ma w twoich postach przez co stają się nie czytelne. A zwraca Ci się uwagę w dobrej wierze a nie ze złośliwości.


ta chcialbym widziec jak mnie gonisz BH :D chyba by mi sie mapa musiala skonczc zebys mnie dogonil ;p
a tak powaznie to jak dla mnie eot wogole sie dziwie ze karol jeszcze ne zrobil closed z tego topicu jest z dupy i przeterminowany ;x ale powyzywajcie sie jeszcze na mnie :lol:


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 19:44 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Itachii: bija twoj alliance, Idz pomoz :)

Do piątku nie mam czasu na granie...szkoła>me
Ale w weekend juz będe:P


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 20:17 
Cytuj  
yeap, mozna watek skasowac usunac.
szkoda miejsca na serwerze na niego :P

Ps. walnalem gafe tworzac go...karolu napraw to :roll:


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 20:43 
Cytuj  
Wtedy nikt nie bedzie sie mogl uczyc na bledach :)

Nie piszcie tutaj to watek sam spadnie.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 3
Dołączył(a): 28.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 16:32 
Cytuj  
heh bardzo przepraszam, ze odgrzebuje starego topica...
Mam pytanie, zna ktos wszystkie piosenki z tego filmiku? Bardzo bym je chcial miec :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.