mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 25
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 19:10 
Cytuj  
Wczoraj kupilem lineage2 i zrobilem sobie postac na serwerku Gustin. W zwiazku z tym ze narazie czuje sie tam jakos samotnie, chcialem spytac czy jeszcze ktos z was grywa na tym serwerze? Nie ukrywam tez ze szukam jakiegos w miare porzadnego klanu. Narazie mam level 14 ale gram jak nalogowiec wiec to sie szybko zmieni :D Zamierzam zrobic bladedancera :) Wczesniej na prywatnym serwerku z rejtami 3x mialem lvl 72 sorcerera wiec troche doswiadczenia z l2 mam :)
Pozdrawiam :)


Ostatnio edytowano 26 sty 2006, 19:12 przez Sheilo, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 19:12 
Cytuj  
Jezu czy kazdy kto zaczyna grac na oficjlanym serwerze musi zakladac o tym temat?


_________________
Bishop - Teon


Ostatnio edytowano 26 sty 2006, 19:15 przez montezuma, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 25
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 19:13 
Cytuj  
czyzby tak?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 19:28 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
Jezu czy kazdy kto zaczyna grac na oficjlanym serwerze musi zakladac o tym temat?


nie czepiaj sie - ostatni update listy kontaktowej ludzi z gustina bylo 2 miesiace temu wiec facet ma prawo zapytac kto jeszcze tam gra :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 25
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 19:31 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
nie czepiaj sie - ostatni update listy kontaktowej ludzi z gustina bylo 2 miesiace temu wiec facet ma prawo zapytac kto jeszcze tam gra :)

Hmmm poszukam tej listy kontaktowej :) Na forum tez sie przed chwila zarejestrowalem wiec jeszcze nie znam dokladnie calego :P

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 19:42 
Cytuj  
A ja gram sobie jeszcze, aczkolwiek teraz mam przerwę do powiedzmy 5 lutego, po prostu nie mam czasu :P. Z góry dodam, na Gustinie nie licz na coś takiego jak polska społeczność, tzn. gra kilkoro Polaków, z 5 osób chyba, ale ciągły kontakt mam tylko z jedną osobą ;)

Jak wrócę i wciąż będziesz grał na Gustinie to dam znać.


Posty: 25
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 19:57 
Cytuj  
a tak z tego co wiecie to na jakim serwerze gra najwiecej polakow? Oczywiscie nie chodzi mi o liczby tylko tak orientacyjnie :P

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 20:01 
Cytuj  
Sheilo napisał(a):
a tak z tego co wiecie to na jakim serwerze gra najwiecej polakow? Oczywiscie nie chodzi mi o liczby tylko tak orientacyjnie :P


Bartz i Teon.


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 20:28 
Cytuj  
ja zapraszam na Bartza ;]


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 22:22 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
ja zapraszam na Bartza ;]


Cholera, naprawdę nie pamiętam, ale ktoś gdzieś kiedyś napisał, że osobom, którym brakuje funu, to te osoby chcą wszystkich ściągnąć do siebie. W sumie to nawet nie tak kiedyś ;)
On zapytał się ile osób gra, orientacyjnie, a nie "kto mnie pierwszy zaprosi na server z tym będę grał" ;).

Sheilo, jeśli zależy Ci na grze z Polakami, prowadzeniu rozmów po Polsku głównie, to Gustin po prostu odradzam Ci, podobnie z godzinami, ja jestem w klanie, głównie tworzonym przez ludzi zza oceanu, więc klan zaczyna żyć około godziny 24 naszego czasu, a nie wiem czy Ci to na rękę.
A co mogę polecić? Polecę Ci Teon, a to dlatego, że grają tam osoby, które niegdyś zasilały siły Gustina, z którymi byłem w bardzo fajnym klanie i są to ludzie godni polecenia. Z zaufanego źródła wiem, że mają już klan liczący około 30 osób i są to głównie Polacy, ale tutaj powinny się już wypowiedzieć osoby bardziej w tym wtajemniczone. Aczkolwiek życzę miłej gry.

Jeśli zostaniesz na Gustinie - jak już będę, pomogę.

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 22:55 
Cytuj  
liczy okolo 35 graczy i tylko dlatego nie 40, ze raz rekrutacja u nas tak dlugo trwa oraz to, ze trzymam miejsca dla starych znajomych z privow, ktorzy pomalenku splywaja na oficjal.
Klan sie sklada tylko i wylacznie z Polakow, ale jest w Europejskim ally, gdzie obowiazuje angielski.

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 23:20 
Cytuj  
_wojtas_ napisał(a):
skylight00 napisał(a):
ja zapraszam na Bartza ;]


Cholera, naprawdę nie pamiętam, ale ktoś gdzieś kiedyś napisał, że osobom, którym brakuje funu, to te osoby chcą wszystkich ściągnąć do siebie. W sumie to nawet nie tak kiedyś ;)
On zapytał się ile osób gra, orientacyjnie, a nie "kto mnie pierwszy zaprosi na server z tym będę grał" ;).

Sheilo, jeśli zależy Ci na grze z Polakami, prowadzeniu rozmów po Polsku głównie, to Gustin po prostu odradzam Ci, podobnie z godzinami, ja jestem w klanie, głównie tworzonym przez ludzi zza oceanu, więc klan zaczyna żyć około godziny 24 naszego czasu, a nie wiem czy Ci to na rękę.
A co mogę polecić? Polecę Ci Teon, a to dlatego, że grają tam osoby, które niegdyś zasilały siły Gustina, z którymi byłem w bardzo fajnym klanie i są to ludzie godni polecenia. Z zaufanego źródła wiem, że mają już klan liczący około 30 osób i są to głównie Polacy, ale tutaj powinny się już wypowiedzieć osoby bardziej w tym wtajemniczone. Aczkolwiek życzę miłej gry.

Jeśli zostaniesz na Gustinie - jak już będę, pomogę.


ta ? po pierwsze uwierz mi nie nudzi mi sie to raz dwa poprostu jest na bartzie pare osob polakow ktore tez zczaynaja a w kupie razniej [jak ktos pyta o polakow tzn ze jest zainteresowany jakby bylo mu obojetne z kim grac to by nie pytal O_o] widze ze chlopak jest sam wiec go zapraszam ot tyle a ty mi powiesz ze mi sie nudzi :|

lepiej powiedziec tak poalcy sa na bartzie i na teoni ale nie pytaj mnie ile i jacy bo za cholere ci nie odpowiem O_o ?

a i jeszcze jedno przeciez on sie pytal orientacyjnie gdzie graja polacy a nie czemu ma grac tam a nie tu albo na czym mu zalezy :o


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 00:14 
Cytuj  
Widzę, że zbyt mało ironicznie to napisałem :)

Cytuj:
a i jeszcze jedno przeciez on sie pytal orientacyjnie gdzie graja polacy a nie czemu ma grac tam a nie tu albo na czym mu zalezy :o


No właśnie, pytał się, a Ty dałeś odpowiedź:

skylight00 napisał(a):
ja zapraszam na Bartza ;]


Co z tym ma wspólnego orientacja ilościowa? Sądzę, że ta informacja za dużo nie pomogła.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 00:32 
Cytuj  
EOT panowie - przynajmniej jesli chodzi o shardy.
Byla juz na ten temat dyskusjai wydawalo mi sie ze temat zakonczylismy.


Sheilo: masz podwieszony topic "lista kontaktowa" wiec pytanie gdzie gra najwiecej polakow jest zbedne.
Przy okazji masz na koncu kazdego posta z lista kontaktowa danego serwera date ostatniej aktualizacji - jesli jest "stara" to znaczy ze community PL tamtejsze nie jest zbyt "sprawne" co tez jest pewna informacja :)

W innym podwieszonym watku, o wiele mowiacym tytule "!!! PRZECZYTAJ ZANIM COS POSTNIESZ !!!" masz informacje o tym ze nie dyskutujemy na tym forum o wyzszosci jednego serwera nad innym.
Dwa razy skladalem propozycje zeby ludzie zadali sobie odrobine trudu i napisali odpowiedni tekst - opis swoich serwerow, ktory bylby umieszczony w specjalnym watku dla nowych graczy ale nikt nie zdecydowal sie poswiecic kilku minut swojego cennego czasu.
Wynika z tego niezbicie ze tak naprawde wszyscy maja nowych graczy w dupie i poza bardzo pozytecznymi tekstami "zapraszam na bartz/teon" nic tutaj wiecej nie uslyszysz.
Zdaj sie wiec na swoja inteligencje, skorzystaj z opcji SZUKAJ na forum lub rzuc moneta przy wyborze sharda.

Aaaaa.... bylbym zapomial.
WITAMY W L2 COMMUNITY! :P


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 25
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 22:43 
Cytuj  
dzieki panowie za wszystkie odpowiedzi :) Zrobilem postac lvl 15 na gustinie i doszedlem do wniosku ze jednak przeniose sie na teona :) Przynajmniej wszystkie eventy bardziej dostosowane do europejskich realiow czasowych :) no i od czasu do czasu mozna rodaka spotkac :P Chyba na teonie juz zostane....

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 13:07 
Cytuj  
HeHe Tak jak ostrzegałem jak tym razem nie uda mi się sprzedać to wracam do gry :P Wiem wiem już czuję jak się cieszycie :D Będę za 8 godzin jak tylko mi się klient pobierze :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.