mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 14:52 
Cytuj  
W zwiazku z tym, ze ostatnio troche sie udzielalem w PvP stwierdzilem, ze mam z tym troche klopotu. Chodzi mi o techniczna strone PvP. Niby ogolne zasady znam: namierzyc i ctrl+attack. Klopot w tym, ze postac podbiega atakuje i staje w miejscu, w efekcie czego musze ciagle klikac na attack trzymajac crtl. Mam na mysli walke poza arena, na arenie tak nie bylo. W sumie to tam podbieglem i okladalismy sie az ...padlem. :P
Prosba do doswiadczonych "zabijakow" aby podzielili sie swoimi doswiadczeniami, jakie sztuczki stosuja itp. Czy robic makra z "force skill" specjalnie do PvP? Moze jakas kombinacja w makro dla woja?
W koncu "wszystko zostanie w rodzinie", nie?


_________________
Votiak - Ork Raider 35 lvl - RETIRED
Aes - Palus Knight 29 lvl
Hindemith

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 15:02 
Cytuj  
wlasnie a ja mam pytanie rowniez techniczne ale chodzi o cos innego :P
mianowicie mam myszke na ktorej mam zbindowane przyciski Ctrl i Shift
[razer] i nie mma zielonego pojecia dlaczego te zbinowane przyckis nie dzialaja mi jak mam odpalonego L2 na retailu we wszystkich innych graf fpp czy tez na priv serverach jak glralem w l2 dzialaly zawsze a tu poprostu nie dzialaja i nie mam pojecia w czym tkwi problem !
jezeli ktos sie z czyms takim spotkal a udalo mu sie to jakos rozwiklac to prosze o pomoc :)
z gory dzieki


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 01:11 
Cytuj  
moze gameguard cos w tym miesza?
ja polecam napisanie banalnie prostuch makr /forceattack i to zalatwia sprawe.

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 14:41 
Cytuj  
Z tego co pamiętam sam klient gry ma wbudowaną opcję zapobiegającą operacjom na strumienu wejściowym to raz i przechwytywaniem danych z bufora klawiatury.
Z tego co pamiętam (dawno nie grałem) istnieje możliwość wyłączenia tego mechanizmu, gdzieś w opcjach gry.

Jeśli usunięcie tej opcji w parametrach gry nie pomoże - oznacza to, że operacje na buforze klawiatury przez inne aplikacje blokuje GameGuard.
A tego nie ominiesz żebyś pękł.

Możliwe, że oprogramowanie do mapowania przycisków myszy jest traktowane przez GG jako niedozwolony third-party soft.

Ale z pytaniem o to powinieneś się zgłosić do NCSfotu.


Ostatnio edytowano 8 lut 2006, 15:51 przez Ethan, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 14:45 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Z tego co pamiętam sam klient gry ma wbudowaną opcję zapobiegającą operacją na strumienu wejściowym to raz i przechwytywaniem danych z bufora klawiatury.
Z tego co pamiętam (dawno nie grałem) istnieje możliwość wyłączenia tego mechanizmu, gdzieś w opcjach gry.

Jeśli usunięcie tej opcji w parametrach gry nie pomoże - oznacza to, że operacje na buforze klawiatury przez inne aplikacje blokuje GameGuard.
A tego nie ominiesz żebyś pękł.

Możliwe, że oprogramowanie do mapowania przycisków myszy jest traktowane przez GG jako niedozwolony third-party soft.

Ale z pytaniem o to powinieneś się zgłosić do NCSfotu.



cos mi sie zdaje ze masz racje z tym gameguardem ... mam jeszcze jdna gre w ktorej jest gameguard WarRock i tam tez jest gameguard ktory tez blokuje wlasnie zbindowane przyciski w myszce :/ ale dzieki za pomoc :)
szkoda tylko ze takie gowno psuje troche gre ...


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 15:12 
Cytuj  
Ja mam myszke logitecha G7 i nie mam problemu z odpaleniem specjalnych funkcji in game.
W sofcie logitecha jest opcja czy specjalne ustawienia myszki maja dzialac w grach (default jest ze nie) a w tej mojej dodatkowo jest mozliwosc roznej konfiguracji klawiszy zaleznie od konkretnej gry jaka masz odpalona.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 15:59 
Cytuj  
a mzoe sprobuj kombinacji klawiszy CTRL+ALT


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 16:34 
Cytuj  
Wolverine napisał(a):
a mzoe sprobuj kombinacji klawiszy CTRL+ALT

W C3 usuneli toggla (tzn. był cyba jeszcze na PTS C3 a na live serwerach już nie ma).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.