mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 6.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 19:45 
 
Siema wszystkim!

Na wstepie zaznaczam, ze gram na prywatnym serwerze. Dlaczego? Hmm, juz sie przyzywczailem do tanich ss, latwosci w lvlowaniu solo i w ogole sie rozleniwilem przez to. Teraz juz mi sie nie chce- matura sie zbliza i ogolnie nie ma za duzo czasu na aktywna gre. Moze jak Lineage 3 wyjdzie to przerzuce sie na platny serwer. W kazdym razie mialbym pare pytan do osob grajacych na serwerach NC- jak to jest z cenami matsow takich jak CL, CBP, Mold Hard, Enria itp. Za ile stoja enchanty, ile jest srednio ludzi online? Pewnie wszystko zalezy gdzie kto gra, bo zakladam ze moze byc rozna sytuacja na bartzie i teonie (na przyklad).

Pozdrawiam z rozy z full buffami, oplacalne spamowanie ss songi i dance 20 minut ale kwiatka z kolcami- kiedys pewnie przyjdzie wipe, lagi, czeste downy itp. Bardzo prosze mnie nie jechac za gre na nie retaliu, bo widzialem juz posty dodajace do grupy "idioci", a chcialbym sie czegos dowiedziec o prawdziwym L2.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 21:32 
 
ja chyba z chin jestem bo nie rozumiem o co chodzi w tym zdaniu:
Thorus napisał(a):
Pozdrawiam z rozy z full buffami, oplacalne spamowanie ss songi i dance 20 minut ale kwiatka z kolcami- kiedys pewnie przyjdzie wipe, lagi, czeste downy itp.


zero skladni...tresc chotyczna... potrzebuje tlumacza


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 21:38 
 
BioMech napisał(a):
ja chyba z chin jestem bo nie rozumiem o co chodzi w tym zdaniu:
Thorus napisał(a):
Pozdrawiam z rozy z full buffami, oplacalne spamowanie ss songi i dance 20 minut ale kwiatka z kolcami- kiedys pewnie przyjdzie wipe, lagi, czeste downy itp.


zero skladni...tresc chotyczna... potrzebuje tlumacza


me2 ^^


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 21:46 
 
Teon:
EAD: 20-40K, EWD: 250-300K
EAC: 50-70K, EWC: 300-500K

Coal, Charcoal: 250a
SOP: 3,5-5K
Mold Hardener: 12-25K
Enria: ~15K
Mold Glue: 5-8K
Varnish, Iron Ore: 450a
Animal Bone: 250-400a, Animal skin: 300a
Crafted Leather: 8-9K

Jak na kazdym serwie gra prawie 10K osob online (mniej wiecej)
Giran to jakies 500 sell shopow.

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 21:49 
 
Thorus napisał(a):
Siema wszystkim!
Pozdrawiam z rozy z full buffami, oplacalne spamowanie ss songi i dance 20 minut ale kwiatka z kolcami- kiedys pewnie przyjdzie wipe, lagi, czeste downy itp. Bardzo prosze mnie nie jechac za gre na nie retaliu, bo widzialem juz posty dodajace do grupy "idioci", a chcialbym sie czegos dowiedziec o prawdziwym L2.

....heh wiesz ale tego fragmentu nie rozumie, chyba ze to trzeba na nie trzezwo czytac.


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 22:20 
 
Thorus napisał(a):
Pozdrawiam z rozy z full buffami, oplacalne spamowanie ss songi i dance 20 minut ale kwiatka z kolcami- kiedys pewnie przyjdzie wipe, lagi, czeste downy itp. Bardzo prosze mnie nie jechac za gre na nie retaliu, bo widzialem juz posty dodajace do grupy "idioci", a chcialbym sie czegos dowiedziec o prawdziwym L2.


Nie badz naiwny, porowwnanie pirata do "rozy z kolacami" jest idiotycznie. Lepszym okreslenie pirata jest "syrenka ze znaczkiem mercedesa" Pirat L2 to jakis zmutowaly karzel c1.
Wlasnie tak ludze graja na retialu, z full bufami, spamujac ss i expuja szybciej niz na niejednym piracie x5. Wiec wracaj skad przyszedles.


_________________
Bishop - Teon


Posty: 4
Dołączył(a): 6.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 23:23 
 
sorrki, po paru (moze nastu) piwkach mi sie tak zebralo i pewnie jutro edytuje tego posta... :roll:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 23:27 
 
dobra, se pogadaliscie ;)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.