mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 34
Dołączył(a): 20.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 08:17 
Cytuj  
Pozdrawiam wszystkich graczy - nawet tych co mnie zaraz zjadą za kolejny wątek z cyklu nowy gracz :)
Na obronę swoją podam, że lista kontaktowa Bartz datuje sie na kwiecień 2005 a więc pewnie jest już trochę nieaktualna.
Jestem świeżym graczem - za namową kumpla grałem 2 miesiące na privie ale się wkurzyłem i kupiłem orginał bo gra jest tego warta (choć żona ma inne zdanie - ale kobiety się nie znają :)
Gram na Bartz - obecnie jestem na 20 lvl - Human Knight - jeszcze nie wiem czy Phoenix czy Hell docelowo. I mam prośbę czy jakiś klan w którym grają rodacy lub całkowicie polski robi nabór - bo w towarzystwiie lepiej sie gra a i zapytac i poradzić jest się kogo, czy niepotrzebne innym graty odkupic.
A na koniec dodam, że pewnie robię tu za dinozaura - mam ponad 30 na karku i granie zaczynałem od takich RPG jak Ishar czy Dungeon Master.
Pozdrawiam.


_________________
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 08:38 
Cytuj  
ElPolaccoBandito napisał(a):
A na koniec dodam, że pewnie robię tu za dinozaura - mam ponad 30 na karku i granie zaczynałem od takich RPG jak Ishar czy Dungeon Master.
Pozdrawiam.


Mlodziak jestes, znam starszych :)


_________________
Bishop - Teon


Posty: 34
Dołączył(a): 20.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 08:41 
Cytuj  
Ha, ha - ale nie napisałem ile ponad 30 mam na karku... :) A tak poważnie to sie cieszę, bo bałem się, że ze starym dziadem nawet gadać nie bedziecie chcieli...


_________________
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.


Posty: 10
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 09:04 
Cytuj  
Czuję się urażona stwierdzeniem, że kobiety się nie znają phy :wink:


_________________
"Od dziś nie pastuję podłogi. Z nenufarami we włosach puszczę się w upojny tan." S. Mrożek

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 09:24 
Cytuj  
w klanie mam 2 baby, na privie bylo 5... tak ze cos tam sie znaja...
mialem 2 "pary" dziecko i rodzic grajace :) wiec 30 lat na nas wrazenia nie robi....
W MMO graja raczej starsi gracze.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 09:24 
Cytuj  
No wlasnie przydaloby sie zaktualizowac ansza liste kontaktowa z bartza...

Wszystkich Polakow prosze o Pma in game wraz z podanym levelem i klasa jaka gracie...
Oczywiscie Pm do Scour'a

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 09:25 
Cytuj  
ElPolaccoBandito napisał(a):
Ha, ha - ale nie napisałem ile ponad 30 mam na karku... :) A tak poważnie to sie cieszę, bo bałem się, że ze starym dziadem nawet gadać nie bedziecie chcieli...


ee tam ja gram z jednym 'starym dziadem' :P 35 lat ma ^_^ i prawde mowiac jakos bardziej kontaktowy niz rowiesnicy >.<

anyway - Welcome


ps. Wisnia nie obrazaj sie : P


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D


Posty: 34
Dołączył(a): 20.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 10:04 
Cytuj  
Nuviel - ach z tymi kobietami to była prowokacja, liczyłem na to że sie jakaś przedstawicielka "silniejszej" płci odezwie i mnie naprostuje (* jak byście znali moją teściową to byście wiedzieli czemu piszę silniejsza płeć :) ). Ano pogrywam też w Guild Wars i w klanie do którego należę gra sporo kobiet - więc powiem inaczej: moja żona sie nie zna, choć prawdę mówiąc silnie nie protestowała, bowiem miewałem już głupsze pomysły na tracenie kasy - ten akurat jest sympatyczny. Przynajmniej w domu siedzę i trzeźwy jestem (przeważnie).
A odnośnie wieku to nie chciałem nikomu imponować - nie ma czym, chyba tym, że mi już włosy wypadają :) Razem ze mną zaczął pogrywać mój kumpel z mojego miasta - jego nick to PonuryZenek na Bartzie i gość ma 10 latek więcej ode mnie i gra często ze swoim synem - jeno chciałem się przedstawić, cobyście wiedzieli co to za nowicjusz się odzywa i wybaczyli pewne błędy bo to juz starcza demencja atakuje :) .


_________________
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 10:30 
Cytuj  
ElPolaccoBandito napisał(a):
A na koniec dodam, że pewnie robię tu za dinozaura - mam ponad 30 na karku i granie zaczynałem od takich RPG jak Ishar czy Dungeon Master.
Pozdrawiam.


Nie tylko Ty tłukłeś w komputerowe RPG. :P Ja ostatnio odpaliłem DosBoxa i ze łzą w oku grałem w Might&Magic 5 i The Legacy. :)

A co do wieku - luz blues - jak to mówią pijani mechanicy samochodowi. ;)
Mnie na dniach stuknie 30-stka, a graczy w tym przedziale wiekowym wśród moich znajomych jest sporo.


BTW. Kobiety też w to grają i nawet jedną z nich poznałem bliżej, a nawet bardzo blisko - in real life. ;) Wtajemniczeni wiedzą o czym mówię. :D:D

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 11:13 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
ee tam ja gram z jednym 'starym dziadem' :P 35 lat ma ^_^ i prawde mowiac jakos bardziej kontaktowy niz rowiesnicy >.<

anyway - Welcome


ps. Wisnia nie obrazaj sie : P


perma KOS :P


_________________
Bartz
Fire4Ever/Sorc/67 ~ urlop

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 11:21 
Cytuj  
Kiedyś jeszcze podczas open bety zaczepil mnie polak mieszkający w US. Pytał czy sporo sie zmieniło w kraju bo wyemigrował na początku lat 80 ;P
Gostek miał 59lat także w tą stronę to nic nowego - działa to raczej w dugą stronę bo młodzieży zdecydowanie mniej jest ;P

Anyway witamy ^^


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 11:39 
Cytuj  
bo mlodziesz znudzi sie szybko L2 a to z jednego powodu...dlugie i nudne czasami katowanie mobkow...

Dla mlodizezy dzis powstal WoW choc i starsi fani swiata Azgaroth[ chyba tak sie pisze] graja w to. Sa to przewaznie os co grali od pierwszych produkcji Blizzarda.


A klanow jest duzo :) tylko trzeba wiedziec do ktorych drzwi zapukac :P


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 12:16 
Cytuj  
Wolverine napisał(a):
bo mlodziesz znudzi sie szybko L2 a to z jednego powodu...dlugie i nudne czasami katowanie mobkow...


Imo nasaz młodzież co zaczyna grac na oficjalnych serwerach jest zbyt niecierpliwa. Musza mięć na dzisiaj najlepszy sprzęt, najlepszy lvl a zaczęli grac 3 dni temu. To chyba nawyk z piratow, poniewaz jak sie okazuje ze jeden lvl robi sie pozniej i pare dni/tygodni to przychodzi zniechecenie


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 12:21 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
Wolverine napisał(a):
bo mlodziesz znudzi sie szybko L2 a to z jednego powodu...dlugie i nudne czasami katowanie mobkow...


Imo nasz młodzież co zaczyna grac na oficjalnych serwerach jest zbyt niecierpliwa. Musza mięć na dzisiaj najlepszy sprzęt, najlepszy lvl a zaczęli grac 3 dni temu. To chyba nawyk z piratow, jako przykład podam ze pewien Polak dzień czy dwa po tym jak zaczął grac już szukał chętnego do sprzedaży adeny, chciał kupić 20kk za 200zl. Czy kupile, tego juz nie wiem.




wiesz najwiekszym problemem w polsce jest to ze mlodziez [czytac powiedzmy 14latowkie] nie maja od reki karty platniczej i jak zwykle nie kazdy ma 50$ co dwa miesiaca [chociaz ciezko mi w to uwierzyc] nastepna sprawa to chociazby internet czy tez PC ludzie czesto poprostu nie chca sie z ta gra meczyc :|

ps. a to ze polacy ida zawsze na latwizne [piraty] to swoja droga ofc :/


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 12:40 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):

wiesz najwiekszym problemem w polsce jest to ze mlodziez [czytac powiedzmy 14latowkie] nie maja od reki karty platniczej i jak zwykle nie kazdy ma 50$ co dwa miesiaca [chociaz ciezko mi w to uwierzyc] nastepna sprawa to chociazby internet czy tez PC ludzie czesto poprostu nie chca sie z ta gra meczyc :|

ps. a to ze polacy ida zawsze na latwizne [piraty] to swoja droga ofc :/


Ja pomijam problemy z karta kredytowa, gra na oficjalu czyli sobe poradzil z tym problemem. Chodzi mi o to ze sa niecierpliwi, chca miec wszystko natychmiast mimo ze graja pare dni. Niektorzy z mlodych gracz z kasa takze nie maja problemu, ostatnio jeden ze swiezych polakow na teonie szukal kogos kto by mu sprzedal 20kk za 200zl


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 13:06 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
skylight00 napisał(a):

wiesz najwiekszym problemem w polsce jest to ze mlodziez [czytac powiedzmy 14latowkie] nie maja od reki karty platniczej i jak zwykle nie kazdy ma 50$ co dwa miesiaca [chociaz ciezko mi w to uwierzyc] nastepna sprawa to chociazby internet czy tez PC ludzie czesto poprostu nie chca sie z ta gra meczyc :|

ps. a to ze polacy ida zawsze na latwizne [piraty] to swoja droga ofc :/


Ja pomijam problemy z karta kredytowa, gra na oficjalu czyli sobe poradzil z tym problemem. Chodzi mi o to ze sa niecierpliwi, chca miec wszystko natychmiast mimo ze graja pare dni. Niektorzy z mlodych gracz z kasa takze nie maja problemu, ostatnio jeden ze swiezych polakow na teonie szukal kogos kto by mu sprzedal 20kk za 200zl


to co sie czepiasz ? :P polacy sie zrobili bardzo amerykanscy ;] widziales kiedys amerykanskiego nastolatka ktory [o ile mial cierpliwosc] nabil sobie lvl'e a itemy carftowal od podstaw ? dolary to nie zlotowki i rosna na drzzewach tylko nie w polsce ! :wink:


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 15:00 
Cytuj  
ElPolacco powstal nowy calkowicie polski klan na Bartz, wszyscy aktywni i zblizeni lvlem do Ciebie. Jesli jestes zainteresowany dolaczeniem do nas daj znac - PM na forum albo w grze - TheFallingLeaf albo Minetka


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Posty: 34
Dołączył(a): 20.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 11:10 
Cytuj  
O fajowo - dzisiaj podczas gry postaram się Ciebie złapać i do klanu się załapać... :)
Ale lojalnie ostrzegam, że nie jestem doświadczonym graczem - o ile sobie radzę z tym co potrzebne wojownikowi - to zupełnie na razie nie kumam wielu rzeczy - craftowania, kryształów, manor systemu, łowienia ryb, upgradowania broni i pewnie wielu innych. Liczę że bedę mógł Was dopytać o te sprawy - liczę na pomoc merytoryczną a nie fianansową (adenową). Aha i jeżeli chodzi o angielski to ostro się uczę, ale to są dopiero początki (choć pierwszy egzamin z anglika mam na studiach za pół roku - OMG). Że też na starość mi się studiów zachciało.
Po prostu chcę przedstawić uczciwie jak wygląda ze mną sprawa, żebyście nie byli rozczarowani towarem który do klanu bierzecie :)
Poza tym mam pewnie jakieś dobre cechy, ale kurde nie mogę sobie teraz przypomnieć :)


_________________
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 12:07 
Cytuj  
Wczoraj jak pisałeś juz spalem i mialem sklepik wystawiony (rano PM'a przeczytalem..)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 12:13 
Cytuj  
popraw sygnaturke bo jest troche nie wazna ;P

a co do ciebie EPB to niemartw sie, jak niebedizesz czegos wiedzial to ci pomozemy :).


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.