mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 09:55 
Cytuj  
Witam
Po prawie roku grania na pirackich serverach postanowilem zaczac na retail i w zwiazku z tym mam ptytanie: po zamowieniu gry tu http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3136 co dalej mam zrobic zeby zaczac grac? Pewnie odpowiedz na to pytanie znalazl by na forum ale jestem w trakcie zmiany dostawcy internetu , tego posta pisze ze szkoly i nie mam czasu zeby szukac.
Byl bym bardzo wdzieczny jak by ktos mi pomogl i dokladnie napisal co mam zrobic.
Z gory dziekuje.

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 10:02 
Cytuj  
Kabuto napisał(a):
Witam
Po prawie roku grania na pirackich serverach postanowilem zaczac na retail i w zwiazku z tym mam ptytanie: po zamowieniu gry tu http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3136 co dalej mam zrobic zeby zaczac grac? Pewnie odpowiedz na to pytanie znalazl by na forum ale jestem w trakcie zmiany dostawcy internetu , tego posta pisze ze szkoly i nie mam czasu zeby szukac.
Byl bym bardzo wdzieczny jak by ktos mi pomogl i dokladnie napisal co mam zrobic.
Z gory dziekuje.


teraz musisz miec albo karte platnicza [ktora mozesz placic przez internet] albo korzystac z tej formy oplacania gry ... http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=293 jezeli dobrze czytales to przy zakupie gry masz 30dni darmowego grania ale tylko jezeli aktywujesz konto a sama gra nie mozesz tego zrobic :| [co dla mnie jest conajmniej smieszne:P] wiec bedziesz musial kupic karte pre-paid albo miec karte ktora mozesz zaplacic za aktywacje konto !

tyle moge powiedziec w skrocie :P


Ostatnio edytowano 6 gru 2005, 12:22 przez skylight00, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 10:42 
Cytuj  
Jeśli jeszcze nie zamówiłeś pudełka na Ultimie to proponuję zakup na gram.pl.

Wersja, którą sprzedają na gram.pl jest dużo lepsza:
- na 1xDVD zamiast na 3xCD
- jeśli masz konto na gramp.pl i wPLN to zapłacisz tylko 69.90 zamiast 99.90
- wersja na DVD to C3, a na CD to chyba C1 lub C2

Tutaj masz linki:
L2 DVD Edtition
NCSoft Time Card

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 12:16 
Cytuj  
jesli juz przebrniesz przez kupno, uruchomienie, z updatowanie gry..
Mozesz pmnac mnie w grze lub tu na forum..
Moge sprzedac ci troche adenki za pieniazki RL :>
ha ha :)

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 12:21 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
jesli juz przebrniesz przez kupno, uruchomienie, z updatowanie gry..
Mozesz pmnac mnie w grze lub tu na forum..
Moge sprzedac ci troche adenki za pieniazki RL :>
ha ha :)


ahh poziomka sie sprzedaje :D - dobrze :D
anyway moja expresowa przesylka od soboty idzie fajne macie te expresy w polsce :x prawde mowiac to w uni nie wiem czy ktos by zaplacil za taka przesylke :/ od soboty czekam i tyle mam z amowienia na gry.pl czy jakos tak wiec taka przestroga dla tych ktorzy chca cos szybko miec ! tam tego nie dostaniecie szybko juz zaczynam miec obawy czy wogole to dostane .... oby !

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 12:29 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
przesylke :/ od soboty czekam i tyle mam z amowienia na gry.pl czy jakos tak wiec taka przestroga dla tych ktorzy chca cos szybko miec ! tam tego nie dostaniecie szybko juz zaczynam miec obawy czy wogole to dostane .... oby !


Ja nigdy nie miałem problemu z zamówieniami na gram.pl (CDProjekt).
Zawsze wszystko przychodziło mi na czas. Czy to była przesyłka kurierska czy też pocztą.

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 12:56 
Cytuj  
ja tez. L@ z gram.pl dostalem na 2 dzien wsumie to nawet tego samego, bo o 9 rano paczka wyjechala z kurierem a dosatlem ja gdziec ok 16-17 tego samego dnia i to z warszawy, jakby nie bylo parawie 2 konca Polski.


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 13:13 
Cytuj  
Dlatego nie zamawia sie w weekendy bo w weekend wiadomo jak sie pracuje..na pol gwizdka..
zamowienie zostanie pewno zrealizowane w poniedzialem +2 dni na dojscie...

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 13:20 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Dlatego nie zamawia sie w weekendy bo w weekend wiadomo jak sie pracuje..na pol gwizdka..
zamowienie zostanie pewno zrealizowane w poniedzialem +2 dni na dojscie...


bylo napisane do 24h wiec zalozylem ze 24h od poniedzialku bo wiadomo ze weekednu raczej nie mozna brac pod uwage zamowilem ta najdrozsza przesylke bodajze kurier sam nie pamietem :P ale wiem ze mam do zaplacenia 116zl i jakies tam grosze i sie troche zawiodlem ... ale skoror twierdzicie ze to dobra firma to niech wam bedzie ... jeszcze sie powstrzymam z ostatecznym oczernieniem jej :| choc napewno mnie rozumiecie chcialem miec fajny prezet na mikolaja bo mikolaj juz do mnie nie przychodzi od paru ladnych lat :P [kiedys ruzgi przyniosil teraz juz nic] wiec sam sobie chcialem cos sprezetowac :P a tu taki wal ... widocznie serio nie zasluguje na prezet nawet od samego siebie O_o


anyway ciekawe jakie dostaliscie prezety ? :>

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 13:32 
Cytuj  
Kabuto napisał(a):
Witam
Po prawie roku grania na pirackich serverach postanowilem zaczac na retail i w zwiazku z tym mam ptytanie: po zamowieniu gry tu http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3136 co dalej mam zrobic zeby zaczac grac? Pewnie odpowiedz na to pytanie znalazl by na forum ale jestem w trakcie zmiany dostawcy internetu , tego posta pisze ze szkoly i nie mam czasu zeby szukac.
Byl bym bardzo wdzieczny jak by ktos mi pomogl i dokladnie napisal co mam zrobic.
Z gory dziekuje.

Pamiętaj ,że jak robisz to przez karte płatniczą to pare złoty musi być na koncie, ja się na to nadziałem ^^


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 13:55 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
anyway ciekawe jakie dostaliscie prezety ? :>


Kochanka wczoraj straszyła mnie niechcianą ciążą. A dzisiaj dostała okresu. ;)

Dodatkowo rano matka ode mnie wyciągnęła 159 PLN na prezent dla mojej chrześnicy - lalkę Barbie i pelikana. ;)

O to co dostałem od Mikołaja w prezencie. :P

:D:D:D


Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 17:48 
Cytuj  
boshe Ethan....taka trauma w Mikołajki.
Ale kot fajny :p


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 19:59 
Cytuj  
Z tego co wiem to mikołaj ma brode, a nie wąsy :D ale kocio fajny ^^


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 21:38 
Cytuj  
nastepny problem :/ wchodze na account mojego na www.lineage2.com i daje add games wpisuje moj kod z tej gownianej karty ktora wlasnie przyszla i widze taki wlasnie komunikat :

That serial code does not appear to be valid. Please verify that it was entered correctly

O_o wtf ? jak ktos sie z tym spotkal to prosze o jakiegos pm'a or sth
z gory dzieki :x

zeby nie bylo watpliwosci wpisuje wszystko dobrze :| jest napsane z duzych wszystko probowalem tak i tak i caly czas to samo moze czegos mi brak .....

one more question ... czy muesz miec gre zeby zaczac grac na oficialu ? :O jakos jak czytalem na stronie to zrozumialem ze sama gra to poprostu 30dni darmowego grania tylko trzeba konto aktywowac karta pre-paid albo karta platnicza i wtedy karta + gra = 90dni darmowego grania ... a sama karta ktora posiadam to tylko 60dni grania ... poprawicie mnie jak sie myle [najwyzej zamowie gowniana gre ktora mozna sciagnac z oficialnej strony xD]

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 23:27 
Cytuj  
sky -->
niech zgadne, zamowiles game card za 100 zeta ???
jesli tak to...
no ja rozumiem, mozna byc zabieganym, mozna niedoczytac ALE KURNA WSZEDZIE KAZDY PISZE I NA KAZDEJ STRONIE JEST NAPISANE CO I JAK !!!!!

Game card sluzy do przedluzania gry o 2 miesiace, nie jest to zakup gry !! Oficjalnie gra kosztuje 50$ i tak trzeba ja kupic. Na szczescie mozna ja kupic taniej w polsce albo jeszce taniej w interactcd.com (dzis zakupilem 11 klucz dla klanowicza, dostalem key po 10 min od wcisniecia order !!!)
Dopiero klucz gry wpisujesz pod tym guzikiem add games, sama gra jako dane jest ci na bambus...

P.S. Nie kupujesz gry tylko numer cd-key de facto, dlatego gre jako program mozna sciagnac freely z sieci.

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 23:34 
Cytuj  
mikmac napisał(a):
sky -->
niech zgadne, zamowiles game card za 100 zeta ???
jesli tak to...
no ja rozumiem, mozna byc zabieganym, mozna niedoczytac ALE KURNA WSZEDZIE KAZDY PISZE I NA KAZDEJ STRONIE JEST NAPISANE CO I JAK !!!!!

Game card sluzy do przedluzania gry o 2 miesiace, nie jest to zakup gry !! Oficjalnie gra kosztuje 50$ i tak trzeba ja kupic. Na szczescie mozna ja kupic taniej w polsce albo jeszce taniej w interactcd.com (dzis zakupilem 11 klucz dla klanowicza, dostalem key po 10 min od wcisniecia order !!!)
Dopiero klucz gry wpisujesz pod tym guzikiem add games, sama gra jako dane jest ci na bambus...

P.S. Nie kupujesz gry tylko numer cd-key de facto, dlatego gre jako program mozna sciagnac freely z sieci.



ktos mi napisal kiedys ze mozna miec tylko karte ... inna sprawa ta strone ktora podales to mozna zakupy zrobic tylko przy pomocy karty ktorej ja nie posiadam :x gre moge kupic tam gdzie kupilem gre ? gram.pl ? :x 99zl kosztuje

http://www.gram.pl/gra.asp?id=331 ta moze byc ? :|

omg ale ze mnie noob i na to czekalem 4dni a moglem juzgrac : (((

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 01:54 
Cytuj  
no ale przeciez ty miales konto, wystarczy je aktywowac teraz pre-paidem...


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 05:08 
Cytuj  
No wlasnie....

Jesli kiedys juz miales ta gre kupiona np rok temu..to teraz wystarczy ze aktywujesz ja za pomoca time carda
Jesli nie miales nigdy L2, to muisz niestety kupic Klucz-Gre..Jak ktos napisal Time card sluzy do przedluzania gry, ale aktywowac musisz ja wlasnie za pomoca klucza.

Sa sklepy gdzie mozesz kupic sam klucz - zeby nie czekac 2 tyg na pudelko.
Mozesz zamowic tez Boxa ze sklepu online (jednego z wielu), ale jakos malo sklepow posiada opcje placenia za pobraniem :(

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 07:35 
Cytuj  
tzn ja gralem na koncie kupionym od kogos .... jak sie pozniej okazalo wlasciciel konta konto sobie odebral :| mniejsza o to nie chce mi sie o tym mowic w sumie nic wielkiego sie nie stalo stracilem tylko pare kolejnych dni :| zamowilem gre pewnie w weekend bede mogl grac :)


Posty: 11
Dołączył(a): 28.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 10:49 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Moge sprzedac ci troche adenki za pieniazki RL :>
ha ha :)


FARMERS RULES !!


_________________
Bartz - break
missDOCTOR/cardinal/SpS /Ronin in Legends/
Smurfetka/BH/50+ /CL Excelsis/
i inne mniej znane ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.