mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 12:41 
Cytuj  
Kopia posta z watku "botowanie".
Jesli ktos chce wyrazic swoja opinie na temat zmian (ktore na razie sa rownie odlegle co Chronicle V :) ) to prosze zeby zrobil to TUTAJ.


Po konsultacjach z adminami mmorpg.pl stanelo na tym:

- watek botowanie zostaje
- w tym watku nie wyrazamy swoich opinii o botowaniu => ma on sluzyc tylko wymianie technicznych informacji na ten temat (inne posty beda kasowane bez wyjasnienia a jesli ktos bedzie uparty to podobny los spotka jego konto)

Dla wszystkich ktorym sie ten watek nie podoba mam dobra informacje.
Sys-admini pracuja nad upgrade forum ktore umozliwi (najprawdopodobniej... wiem - duzo tych znakow zapytania) tworzenie podforum z dyskryminacja dostepu dla okreslonych uzytkownikow.
Moja idea sprowadza sie do tego by wydzielic tematy, delikatnie mowiac, kontrowersyjne i usunac je z forum "ogolnego".
Chcialbym stworzyc 2 "podfora" - oba dostepne tylko dla uzytkownikow ktorym ja bede dodawal uprawnienia na ich przegladanie i postowanie w nich.
Struktura wygladalaby nastepujaco:

1. FORUM GLOWNE - Newbie L2 (forum z dostepem dla wszystkich i "luznymi" zasadami postowania i byc moze dopuszczonymi watkami na temat pirackich serwerow)

1.1. PODFORUM "VET" (nadawany dostep tylko tym ktorzy maja konta na jedynie slusznych serwerach NCsoft)

1.2. PODFORUM dla faszystow ;) (czyli forum gdzie m.i. znajdzie sie watek "botowanie", dostep tez "nadawany" ale bez ograniczen za to z mozliwoscia odebrania go jesli ktos bedzie gadal nie na temat)


Wydaje mi sie ze to rozwiazanie zadowoliloby wszystkich.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 12:51 
Cytuj  
Hmmm w sumie czemu nie - aczkolwiek podforum 'dla faszystów' (kocham tą nazwę :D) to twór taki sztuczny trochę. Bo tak naprawdę problem polega na tym, że ludziom nie podoba się fakt poruszania tej tematyki a nie tego co tam tak naprawdę siedzi w środku. Czyli 'ich' problem nie zniaknie a jedynie nie będą mieli tam wstępu o ile nie poproszą o niego lol

Tak czy siak dla mnie może być choć oczywiście obawiam się inwazji (choć tym razem już całkowicie legalnej) ;)
Ale faktycznie to może być rozwiązanie - przynajmniej nie będziemy psuć sobie krwi przez ludzi którzy czytać nie potrafią za to pisać z prędkością 10 topików na minutę jak najbardziej :P


PS. Tylko na boga bez dopisku vet(eran) bo zawsze śmieszyło/drażniło mnie coś takiego :)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 13:00 
Cytuj  
proponuje zmiane nazwy z "faszystow' na fetyszystow :))

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 13:14 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Hmmm w sumie czemu nie - aczkolwiek podforum 'dla faszystów' (kocham tą nazwę :D) to twór taki sztuczny trochę. Bo tak naprawdę problem polega na tym, że ludziom nie podoba się fakt poruszania tej tematyki a nie tego co tam tak naprawdę siedzi w środku. Czyli 'ich' problem nie zniaknie a jedynie nie będą mieli tam wstępu o ile nie poproszą o niego lol


Z tym sie nie zgodze.
Jesli kogos drazni samo istnienie takich forum to sen z powiek powinno mu spredzac np. gamehaq's gdzie skupiaja sie tylko na botach, eksploitach etc.
To rozwiazanie, ktore proponuje sprowadza sie do tego, ze na na forach dotyczacych gry nie propaguje sie / reklamuje / ulatwia dzialan nielegalnych z punktu widzenia EULA.

Z mojego punktu widzenia takie rozwiazanie tez ma sens. Ja naprawde nie mam mentalnosci psa, chcialbym swoja ingerencje w forum ograniczyc do minimum a taki rozdzial tematow by to gwarantowal.

Od strony technicznej w tej chwili jest to do zrealizowania tylko poprzez zalozenie kolejnych 2 dzialow w menu glownym mmorpg a na to sys-admini sie nie chca zgodzic - pod wzgledem ilosci postow nie jestesmy moze forum niszowym ale w top3 tez sie nie lapiemy.
Jesli jednak przyszly silnik forum bedzie nam pozwalal na budowanie dzialow na zasadzie "drzewka" to chcialbym z tej mozliwosci skorzystac (chyba ze stwierdzicie wiekszoscia glosow ze wam sie takie rozwiazanie nie podoba).

Anyway jak pisalem to piesn przyszlosc.
Poruszylem ten temat juz teraz tylko z tego powodu, zebysmy mniej wiecej byli wstanie okreslic czego chcemy.
To tak jak w tym aforyzmie: "trzeba wiedziec czego sie chce i ze sie chce" ;)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 13:37 
Cytuj  
Pomysl niczego sobie Karol.


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 13:40 
Cytuj  
IMO kwestia punktu widzenia.

Tak czy siak jestem za.

PS.
O ile się nie mylę to phpBB nie wpiera czegoś takiego (chyba, że mowa o jakimś nieoficjalnym mod'zie). Czyżby przesiadka na IPB?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 14:48 
Cytuj  
Ja sądzę, żę pomysł z takim podziałem jest dobry.
W szczególności, podoba mi się podforum VET, które ma nadzieję zawierałoby tylko użyteczne informacje.
Choć wydaje mi się, że nazwa VET nie jest szczęśliwa, a może po prostu się czepiam. :wink:
Czytanie niektórych postów doprowadza do szału, a ich poziom jest delikatnie mówiąc mizerny.
W ten sposób trafią one do podforum General.
Niech sobie ludzie piszą co chcą, bylem ja nie musiał byle czego czytać.
A tak posty z tego podforum mógłbym po prostu omijać.

Co do podforum faszystowskiego... hehe... :D Mnie on ani ziębi ani grzeje.
Moralny aspekt różnego rodzaju czynności, botów, exploitów już przerabialiśmy.
I jak sądzę co człowiek to i opinia. Niech każdy to pozostawi do oceny swojemu sumieniu.
No chyba, że założymy dodatkowe podforum pod nazwą:
Moralne rozterki idealistycznego inteligeta :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.