mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 26
Dołączył(a): 3.03.2006
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 17:09 
Cytuj  
Po kilku miesiacach przerwy postanowilem reaktywowac swoje konto na retailu.W tym celu jak wiadomo udalem sie na stronkie lineage2.com zalogowalem sie na konto wpisalem numer karty,date waznosci i ccv2,ale ku mojemu zdziwieniu karta zostala odrzucona (REFUSED).Zdziwiony tym probowalem kilka albo nawet kilkanascie razy i po jakims czasie ukazalo sie zamiast Refused , FRAUD SUSPICION(czyli podejrzenie oszustawa).Wtedy przypomnialo mi sie ze zapomnialem przerzucic kase z konta na karte (LOL LOL) wiec szybko to uczynilem ,ale FRAUD SUSPICION caly czas sie ukazuje .Wydaje mi sie ze jest to spowodowane tym ze duzo razy wpisywalem numer karty na ktorej nie bylo kasy i laczylo sie jakis zabezpieczenie.I co ja mam teraz zrobic probowalem sie wylogowywac ,zalogowywac kilka razy i caly czas FRAUD SUSPICION.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 18:03 
Cytuj  
Napisac list do supportu z wyjasnieniem.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 21:12 
Cytuj  
Raczej nie pomoze ci support..Idz do tematu o WoW tam tez ktos mial taki problem..i chyba dupa blada..w skrajnych sytuacjach dac moga bana :>
W wow dziale druga osoba miala podobny problem ..i z tego co zrozumialem placenie karta miala zablkowane ale time cardami chyba nie..

zreszta sam idz i poczytaj bo moze ja cos przekrecilem :()

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 23:34 
Cytuj  
Pisz do supportu pomogą ;P

Swojego czasu znajomy miał podobny problem - płacił za grę kilku osobom które nie miały karty.

Generalnie powinno zniknąć po jakimś czasie samo (2-4 tyg.) - ale kontakt z supportem powinien załatwić sprawę. Powiedz że jesteś prawowitym właścicielem i masz cd-key tylko, że się pomyliłeś.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 08:39 
Cytuj  
Ja mialem taki komunikat w jednym przypadku: kiedy probowalem wpisac numerek karty zrobionej w US bedac w Polsce. To byla karta siostry, wiec poprosilem ja zeby sama wpisala ten numerek od siebie (z US) i poszlo ^.^
Czyzby stronka sprawdzala IP ? :>


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Posty: 26
Dołączył(a): 3.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 17:50 
Cytuj  
Temat zamkniety karta zostala przyjeta 2 dni pozniej z niewiadomych przyczyn^^.Dzieki wszystkim za pomoc :)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 08:18 
Cytuj  
Sundin.. grales moze na BFD ? Oo
Tu Achajka jakby co ;p


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 09:02 
Cytuj  
sundin25 napisał(a):
Po kilku miesiacach przerwy postanowilem reaktywowac swoje konto na retailu.W tym celu jak wiadomo udalem sie na stronkie lineage2.com zalogowalem sie na konto wpisalem numer karty,date waznosci i ccv2,ale ku mojemu zdziwieniu karta zostala odrzucona (REFUSED).Zdziwiony tym probowalem kilka albo nawet kilkanascie razy i po jakims czasie ukazalo sie zamiast Refused , FRAUD SUSPICION(czyli podejrzenie oszustawa).Wtedy przypomnialo mi sie ze zapomnialem przerzucic kase z konta na karte (LOL LOL) wiec szybko to uczynilem ,ale FRAUD SUSPICION caly czas sie ukazuje .Wydaje mi sie ze jest to spowodowane tym ze duzo razy wpisywalem numer karty na ktorej nie bylo kasy i laczylo sie jakis zabezpieczenie.I co ja mam teraz zrobic probowalem sie wylogowywac ,zalogowywac kilka razy i caly czas FRAUD SUSPICION.


W WoW dzieje sie tak gdy trzy razy pod zad wpiszesz numer pustej karty. Blokuje Ci wtedy mozliwosc placenia karta na 24 godziny, ale taka informacja jest wyraznie napisana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.