mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 29
Dołączył(a): 24.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 16:02 
Cytuj  
czesc ,witam wszystkich

Mam takie pytanie ,gram juz troche w l2 na prywatnych serverach i od jakiegos czasu pogrywam sobie u znajomego na oficjalnym i musze przyznac ze to "inna bajka" :) ,spodobalo mi i mam zamiar sie tam przeniesc ,ale mam takie pytanie jak sobie dac rade z poczatkiem samym gdzie ma sie pare aden od moba i co mi sie wydaje trzeba questy robic aby otrzymac pare k lub np.leather helm ,jak wy sobie rodziliscie z tym napoczatku ? dzieki :-? , moze jakis tip zanim rusze ,a gram przewaznie wizardem/sorcerem wiec ,drugi problem z sb przy tym rate'cie. :roll:

zdrowko

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 17:02 
Cytuj  
Bylo to juz poruszane wiele razy..Najlatwiej i najszybciej zaczac
od wyboru 'odpowiedniego servera'
Spogladasz na liste kontaktowa danego servera - i pmujesz ludzi. i pytasz ich o jakas pomoc na dobry poczatek.
Teraz jest zdecydowanie latwiej niz kiedys, bo jesli to twoja pierwsza postac to dostajesz buffy, mozesz miec top NG sprzet z questa chyba..dalej samo juz jakos poleci..

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 17:06 
Cytuj  
Tak jak Pozimoka pisal, pm do ludzi z listy kontaktowej i zawsze znajdze sie dobra dusza z top NG sprzetem. Pozniej to juz leci, troche handlu, craftu, szczescia i nie jest zle.


_________________
Bishop - Teon


Posty: 25
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 20:31 
Cytuj  
poczatkowe questy w startowych wioskach naprawde pomagaja :) Ja robilem quest z fungusami w dark elven village z 20 razy chyba :D Troszke kasy na tym zarobilem :) No i sa inne fajne questy.
Jesli zdecydujesz sie na gre na retailu zapraszam na Teon :D

PS. No i jak dorobisz sie troche kaski kup sobie wedke i idz na ryby :) Naprawde mozna jeszcze na tym niezle zarobic wystarczy tylko troche samozaparcia :)


_________________
No more L2 :( Never :(

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 21:24 
Cytuj  
Sheilo napisał(a):
Ja robilem quest z fungusami w dark elven village z 20 razy chyba :D )

20? cienko ;p Jego odpowiednik w elven village rzadzi, 150k na nim zarobilem :D

BlazeEnd: da sie wszystkiego dorobic z czasem :) Na Bartzu i na Teonie sa polskie klany ktore pomagaja nowym. Ja osobiscie zapraszam na Bartz :>


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Ostatnio edytowano 24 mar 2006, 21:26 przez pooma, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 29
Dołączył(a): 24.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 21:25 
Cytuj  
dzieki chlopaki ,to polecacie retaila .. czemu nie ,na teonie troche polakow chyba gra mi sie wydaje gdzie nie slysze to teon i teon :) , a ludzi to nie denerwuje ze ktos sie tak prosi o sprzet ,kase jak pm dostaje od niw wiadomo kogo ? :-? ,ja sie nie umiem prosic bardzo, wole samemu zdobyc niz sie prosic przy gk o pare k :roll: , myslalem jeszcze o dwarf'e ale przy tym rate'cie o recke tez chyba ciezko.

dzieki again :wink:

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 21:27 
Cytuj  
BlazeEnd napisał(a):
dzieki chlopaki ,to polecacie retaila .. czemu nie ,na teonie troche polakow chyba gra mi sie wydaje gdzie nie slysze to teon i teon :) , a ludzi to nie denerwuje ze ktos sie tak prosi o sprzet ,kase jak pm dostaje od niw wiadomo kogo ? :-? ,ja sie nie umiem prosic bardzo, wole samemu zdobyc niz sie prosic przy gk o pare k :roll: , myslalem jeszcze o dwarf'e ale przy tym rate'cie o recke tez chyba ciezko.

dzieki again :wink:


/flame on
Teon, teon pff ;p problemy z logowaniem, bardziej przeladowany niz Bartz, duzo sluchanie dziwnych jezykow :)
/flame off


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Posty: 29
Dołączył(a): 24.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 21:42 
Cytuj  
pooma napisał(a):
/flame on
Teon, teon pff ;p problemy z logowaniem, bardziej przeladowany niz Bartz, duzo sluchanie dziwnych jezykow :)
/flame off



LoL :o , znaczy ?...... lagi , dc down'y itp. <?

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 21:44 
Cytuj  
BlazeEnd napisał(a):
pooma napisał(a):
/flame on
Teon, teon pff ;p problemy z logowaniem, bardziej przeladowany niz Bartz, duzo sluchanie dziwnych jezykow :)
/flame off



LoL :o , znaczy ?...... lagi , dc down'y itp. <?


o lagi i dc na retailu dosc trudno :P z tego co zauwazylem raczej chodzilo poomie o to ze ciezko wejsc na server bo jest full ale slyszalem ze ten problem juz zlikwidowany ... i ze jest tam mnowstwo europejczykow [pewnie wiekszosc populacji servera] nie stety nie sa to sami polacy wiec spotkasz sie z jezykami jak rosyjski niemiecki :/ wloski i inne odmiany jezykow grupy germanskiej i romanskiej ;] a takze slowniaskiej :P


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D


Posty: 29
Dołączył(a): 24.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 22:03 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
o lagi i dc na retailu dosc trudno :P z tego co zauwazylem raczej chodzilo poomie o to ze ciezko wejsc na server bo jest full ale slyszalem ze ten problem juz zlikwidowany ... i ze jest tam mnowstwo europejczykow [pewnie wiekszosc populacji servera] nie stety nie sa to sami polacy wiec spotkasz sie z jezykami jak rosyjski niemiecki :/ wloski i inne odmiany jezykow grupy germanskiej i romanskiej ;] a takze slowniaskiej :P


dzieki, super :D , mam juz po dziurki w nosie z tymi lagami ,dc'ami i serverami prywatnymi ..to scierwa same z samymi bugami i downami 10x dziennie (sry za moj jezyk ale nie moglem sie powstrzymac :) ,... a jeszcze zapytam .. czemu nie oficjalny ?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 23:41 
Cytuj  
Najprzyjemniej sie zaczyna jak jest jakis event podobny do tego co teraz - mozna spokojnie w te 2-3 dni zarobic kase na top D grade stuff a jak sie ma farta to i wyzej :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 29
Dołączył(a): 24.03.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 00:59 
Cytuj  
a o co chodzi z tym kupowaniem itemow na retailu ? :o macie moze jakis link ?

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 07:34 
Cytuj  
BlazeEnd napisał(a):
a o co chodzi z tym kupowaniem itemow na retailu ? :o macie moze jakis link ?

tzn?


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Posty: 25
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 10:28 
Cytuj  
pooma napisał(a):
BlazeEnd napisał(a):
dzieki chlopaki ,to polecacie retaila .. czemu nie ,na teonie troche polakow chyba gra mi sie wydaje gdzie nie slysze to teon i teon :) , a ludzi to nie denerwuje ze ktos sie tak prosi o sprzet ,kase jak pm dostaje od niw wiadomo kogo ? :-? ,ja sie nie umiem prosic bardzo, wole samemu zdobyc niz sie prosic przy gk o pare k :roll: , myslalem jeszcze o dwarf'e ale przy tym rate'cie o recke tez chyba ciezko.

dzieki again :wink:


/flame on
Teon, teon pff ;p problemy z logowaniem, bardziej przeladowany niz Bartz, duzo sluchanie dziwnych jezykow :)
/flame off

LOL :P
Jeszcze nigdy nie mialem problemow z logowaniem a gram juz 2 miesiace praktycznie codziennie. Serwer jest full - to fakt. Bartz jest rowniez full przez caly czas. Mimo to ani na Teonie ani na Bartzie nie ma problemow z logowaniem. Lagow zreszta tez nei ma :D


_________________
No more L2 :( Never :(

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 10:31 
Cytuj  
Co nie zmienia faktu ze przez jakis czas ludzie mieli problemy z logowaniem sie na Teonie :P
No moze to bylo dawniej niz 2 miesiace temu :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Posty: 25
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 12:42 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Co nie zmienia faktu ze przez jakis czas ludzie mieli problemy z logowaniem sie na Teonie :P
No moze to bylo dawniej niz 2 miesiace temu :P

to bylo dawno i nie prawda :P Teon to super serwer z mnostwem fajnych ludzi, wieloma rodakami. Ogolnie jest swietnie :P I ZADNYCH PROBLEMOW Z LOGOWANIEM 8)


_________________
No more L2 :( Never :(

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 14:14 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Co nie zmienia faktu ze przez jakis czas ludzie mieli problemy z logowaniem sie na Teonie :P
No moze to bylo dawniej niz 2 miesiace temu :P


hehe ten sam problem mial Bartz.


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 14:21 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
pooma napisał(a):
Co nie zmienia faktu ze przez jakis czas ludzie mieli problemy z logowaniem sie na Teonie :P
No moze to bylo dawniej niz 2 miesiace temu :P


hehe ten sam problem mial Bartz.


Gram ponad 6 miechow i nie mialem problemow z logowaniem nigdy ;p
No dobra ale akurat logowanie to najmniej istotna kwestia, bardziej by mnie na Teonie denerwowalo to o czym Doda pisal ;]


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 20:08 
Cytuj  
Teraz w weekend wejscie na hinde to 5-10 min prob.
Wychodzi ze teraz u nas jest najwiecej ludzi :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 12:12 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Teraz w weekend wejscie na hinde to 5-10 min prob.
Wychodzi ze teraz u nas jest najwiecej ludzi :)


Albo po prostu zaniedbali, skoro Teona juz naprawili =P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.