mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 17:45 
Cytuj  
The Lineage II Battle Tournament is a Player vs. Player competition between 32 teams that will take place on a temporary event server throughout the month of April. Competing teams will be entered into an elimination style tournament bracket, with the opportunity to prove themselves to the entire Lineage II community.

Competition Requirements

Team leaders must fill out all required information in the registration system to create a team. Once a team is created, all other team members must log into the registration system and join the team. Once the team is complete, the team leader locks the team and the application is entered. All participating characters must be level 61 or higher on their competing class, and teams must consist of nine (9) members in the following combinations:

One (1) of the following classes:
Dark Avenger / Hell Knight
Paladin / Phoenix Knight
Temple Knight / Eva’s Templar
Shillien Knight / Shillien Templar

Two (2) of the following classes:
Phantom Ranger / Ghost Sentinel
Silver Ranger / Moonlight Sentinel
Hawkeye / Sagittarius
Abyss Walker / Ghost Hunter
Treasure Hunter / Adventurer
Plains Walker / Wind Rider
Spellhowler / Storm Screamer
Spellsinger / Mystic Muse
Sorcerer / Archmage

Two (2) of the following classes:
Warsmith / Maestro
Bounty Hunter / Fortune Seeker
Destroyer / Titan
Gladiator / Duelist
Tyrant / Grand Khavatari
Warlord / Dreadnought

One (1) of the following classes:
Warlock / Arcana Lord
Phantom Summoner / Spectral Master
Elemental Summoner / Elemental Master
Necromancer / Soul Taker

Two (2) of the following classes:
Bladedancer / Spectral Dancer
Swordsinger / Sword Muse
Warcryer / Doomcryer
Prophet / Hierophant
Overlord / Dominator

One (1) of the following classes:
Shillien Elder / Shillien Saint
Elven Elder / Eva’s Saint
Bishop / Cardinal

Each team may also designate six (6) alternates (one alternate for every class category). The alternates must also log into the registration system and join the team.

Characters may compete on their subclass, provided they meet the competition requirements. Characters participating with their subclass must use that class for the entirety of the competition and may not switch to their main or other subclasses.

All characters on teams must play on the same server as the Team Leader. All registration form entries must be complete and accurate, and all participants must meet the listed requirements before submission.

Registration Requirements

Applications are accepted on a first come, first serve basis when determining participation, with a minimum of three teams per server selected. A 13.5 million Adena entry fee will be charged to each accepted team entry. This amount will be removed from the team leader’s inventory on a day after the final 32 teams are announced.

Prizes

The winning team will receive a prize of assorted A grade helmets and their character names will appear in a gold color on their server for a period of time. Alternates will not receive a prize unless they compete in the final round, and are only eligible to win the gold name prize.

Competition Information

All potential competitors must register during the week of March 31st – April 7th.

The first 2 division competitions will occur on the weekend of April 15th. The second 2 divisions will compete on the weekend of April 22nd. The semi-finals and finals will occur on the weekend of April 29nd. A complete bracket and schedule will be announced on the official Lineage II web site one week prior to the competition start date, as well as the complete competition rules and regulations.

Applying for the Tournament

Please note that applications are accepted on first come, first serve basis, so even if you sign up through the web site, your team is not guaranteed a spot in the tournament. Be sure to apply as soon as possible!

By applying, you also grant us the permission to announce your character’s name, level, and class in announcements on the website and in other media, such as official movies of the event.

More precise registration information will follow before the first day of registration begins.

http://www.lineage2.com/archive/2006/03 ... ame_1.html

Komentarz specjaleni dla skylight00

Ciekawy podzial klass, Widok SwS czy jakiegokolwiek summonera bedze zadki. Dobranie profesji tka zeby wyszla super grupa bedze troche trudne, ja stawiam na:
DA
SpS
SpS
Tyrant
Warsmith
Necro lub ES
BD
Prophet
Bishop lub EE


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 21:26 
Cytuj  
Kto sie zalapal?

Moj team "Aurora".
Char copy 10 kwietnia a pierwsza walka 22 kwietnia.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 21:42 
Cytuj  
A można to sobie jakoś oglądać? W Korei był specjalny program w TV - zapraszali teamy do studia i wio, a u nas nic z tych rzeczy.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 00:05 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
A można to sobie jakoś oglądać? W Korei był specjalny program w TV - zapraszali teamy do studia i wio, a u nas nic z tych rzeczy.


'u nas' dziewnie brzmi :wink:


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2006, 16:27 
Cytuj  
Najprawdopodobniej to sie odbendzie w Coloseum zawsze sie moge mylic :P

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2006, 17:59 
Cytuj  
borboun na ten event bedzie specjalny serwer, wszyscy z jednego team beda w klanie zeby OL mial co robic. Kazdy dostanie bron, armor taki jak mial na swoim serwerze (ograniczenie z ench do +4 chyba). Z Teon bedze chyba tylko 1 team i to z jednym 76+ jedynie. Wiekszosc graczy 76+ sobe chyba podarowala event, za duzo sie dzieje na serwerze.


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2006, 19:35 
Cytuj  
Bedzie sie dalo ogladac
Podobno TV Trwam wykupila licencje na pokazywanie NA Battle Turnament :P
Ogladajce Trwam na biezaco i wyczekujcie nowinek :>


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2006, 22:11 
Cytuj  
Mysle ze dadza mozliwosc uzycia krysztalow do ogladania tego - troche by bez sensu bylo jakby taka impreza sie obyla bez publicznosci.

Ja co prawda bynajmniej sie do tego nie pale - po weekendowych treningach PvP moje ego doznalo znacznego uszczerbku :)
Trugi team ktory sie z hinde zarejstrowal roznosil nas w 9:9 3:3 i 1:1 jak chcial.
Pamietam jedna walke 3:3 w ktorej nie zabilismy NIKOGO - pierwszy team nukerow przejechal sie po naszych 3 kolejnych.
Jeden jedyny raz nam sie udalo pojechac po gosciach i tylko to uratowalo moje ego. Po tym jak nukerzy nas rozwalili wszystkich, w nastepnym rozdaniu tanki od nich poszly pierwsze "bo jak znowu pojda nukerzy to se wogole nie powalczymy".
Oni mieli BD, elfowego tanka i glada, my BH, de tanka i bishopa (wszyscy 3rd profesja ale nie podaje nazw bo ciezko mi je spamietac).
Na dzien dobry ja i tank dostalismy para od BD i moglismy tylko sobie ogladac jak klepia bishopa (leczyl sie dlugo - padl dopiero jak OOM).
Jak nam puscilo para to juz bylo 2:3 ale ruszylismy na BD i jakos tak szybko padl. Potem na glada - podcielismy go ale padl moj de tank.
Mnie zaczeli klepac we 2 a ja sie tylko modlilem zebym zdazyl zabic glada zanim padne. Glad padl jakos po pol min (musial byc podciety juz mocno) i zostalem sam na sam tym elf tankiem (no CP, half HP). Klepalismy sie 2-3 min, poszlo mi 70 CP potow (Gheali - nie liczylem) ale finalnie to on zaliczyl glebe a ja przez ta walke prawie sie wyleczylem do max :)
I to byl jedyny przypadek przewagi w PvP majestic seta nad nightmare :) (moje stuny wchodzily tak co drugi a jego shield stun wszedl RAZ).

Jesli ktos startuje to moge wam dac dobrego tipa dla tanka - dawajcie UD na srodku koloseum a nie w tym miejscu gdzie akurat stoicie. W tej "mojej" walce gosc wywalil UD w rogu areny i ja moglem odbiec sobie poza zasieg jego drainow i spokojnie sie leczyc w czasie gdy on byl immobilized.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2006, 22:46 
Cytuj  
Hehe gogo Karol :)

Odnośnie twojego opisu przypomniał mi sie mały event PvP organizowany przez nasze poprzednie ally. Cwiczylismy pvp w grupach i ktos sprytnie wymyślił że podzielimy się według ras: czyli 1 team to Elfy vs to DE vs Human.... i na końcu vs Dwarfy ^^. Ze było mało dwarfików to dali nam Tyranta, BD i SR'a do party (reszta czyli 6 osób to dwarfy). Na pierwszy ogień mieliśmy walczyć chyba z DE teamem - więc oczywiście lament, że dwarfy nic nie zrobia bla bla bla (15min sie przygotowywalismy chyba - targeter Tyrant i reszta assist tylko SR miał zdjąc healera osobno).

Zaczyna się walka 3min później dwarfy zmasakrowały DE team :D I padł nam tylko SR, który na pierwszy ogień poszedł. Mało ze śmiechu nie umarłem. Oczywiście zasługa była taka, że DE olali nas bo nie sądzili, że coś wskuramy, a gdy wszyscy assistowali targeterowi to cel na dzień dobry miał instant stuna :)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2006, 23:14 
Cytuj  
Na tym treningu tez byl Tyrant w teamie CORE i jak robilismy 1:1 (x5) korean style to gosc wdeptal kolejno SR, BD i WC - dopiero czwarty w kolejce wlazl nasz necro i na podcietego juz pewnie mocno Tyranta zapodal jakis debuff (chyba mdef) i para - i facet juz tylko stal a pet go dobil.

btw: znalazlem ss z tego duelu http://www.resetnet.pl/~karol/Shot00403.jpg
to "game over" jak widac bylo przedwczesne :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 08:53 
Cytuj  
Kwiecien 15, 2006

Division 1:Round One

* Exo (Lionna) vs. Uprising (Bartz)
* Vengeance (Bartz) vs. Synergy (Gustin)
* Stygian (Kain) vs. Bye
* Divine (Hindemith) vs. Bye
(Finals was Divine vs. Uprising with Uprising winner)

Kwiecien 16, 2006

Division 2: Round One

* Outcast (Lionna) vs. Bartz (Bartz)
* WhiteOrder (Lionna) vs. Apocalyptic (Gustin)
* Forgotten Angels (Lionna) vs. EVINCO (Bartz)
* Dawn (Bartz) vs. Circles of Shadow (Gustin)
(Finals was Dawn vs. Bartz, Bartz winner)


Kwiecien 22, 2006

Division 3: Round One

* InnerCatalyst (Sieghardt) vs. Core (Hindemith)
* VaeVictus (Sieghardt) vs. Covenant2 (Devianne)
* IWMSAM (Kain) vs. Team (Gustin)
* First (Sieghardt) vs. Carnage (Teon)



Kwiecien 23, 2006

Division 4: Round One

* Covenant1 (Devianne) vs. DarkVengeance (Kain)
* ServerPolice (Erica) vs. Dynasty (Bartz)
* Legacy (Hindemith) vs. Stygian Underdogs (Kain)
* FreemenOfDev (Devianne) vs. FallenAngels (Kain)


FRAPS of the Division 1 fights

First fight: Uprising (Bartz) vs Exo (Lionna) - 400mb
Second fight: Uprising (Bartz) vs Synergy (Gustin) - 200mb
Third fight: Uprising (Bartz) vs Divine (Hindemith) - 300mb

Sciagam, filmiki podobno bardzo dobre. Niestety Teon sie "popisal" i wystawil 1 slaby zespol :/


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 09:22 
Cytuj  
No nieźle, nieźle. Server Bartz trochę pojechał po wszystkich.
Póki co potwierdza się teoria, że Bartz jako jeden z najstarszych i najbardziej zaludnionych serwerów jest najmocniejszy.

Choć mówiąc szczerze trochę żałuję, że nikt nie utarł nosa Uprising.
Choć trzeba przyznać, że są mocni no i przede wszystkim mają kasiorę. :wink:
Ale o to nietrudno jeśli jeden z członków ich alliance (Esas) zapierdolił mojemu altowi BW+4 Boots, które swego czasu dropnąłem. :]


Akurat połowę z ich teamu to nawet na oczy nie widziałem. :]
Poza Cogency, Fur0batem i VietKnightem.

Obrazek

Zastanawia mnie tylko, który z nich to BD , a właściwie SD?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 10:03 
Cytuj  
A nas chujki z NCsoft wyjebaly z eventu za to ze bylismy na subach jak kopiowali postacie.
Oczywiscie to, ze kopiowali je nie wtedy jak nam napisali w mailu tylko 12 godzin pozniej to juz nie byla ich wina tylko wypadek przy pracy kur...wa :)

Anyway ten GM ktory nadzoruje event wykazal sie pewnym poczuciem humoru bo na pytanie naszego leadera dlaczego nas wywalili odpisal cos w tym stylu:
"Po skopiowaniu waszych postaci okazalo sie ze wasz bishop jest w BW heavy, tank nie ma wogole zadnej zbroi i broni (tak naprawde mial hero weapon i armor a reszte pozyczyl koledze po wyznaczonym pierwotnie czasie kopiowania postaci) a fortune seeker ma 60 lev, BOP i light armor - biorac to pod uwage uznalismy, ze nie jestescie zdolni do wziecia udzialu w turnieju"


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 10:10 
Cytuj  
Karol66: I co, nie udało się nic zrobić? :o


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 10:21 
Cytuj  
No nie bo goscie mieli dluuuga kolejke oczekujacych wiec generalnie zlali nas.
Ale jak sobie patrze "z czym" ludzie na ten event przyszli to i tak bysmy sobie dlugo nie pograli.
U nas w momencie kopiowania nie bylo ani jednej 77+, (bylo 7 osob z 76, jedna z 74 i jedna z 69lev), tylko jedna osoba miala bron S grade a armoraS nikt jeszcze nie mial.
Pod wzgledem lev i sprzetu bylismy daleko, daleko w tyle.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 10:22 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
No nieźle, nieźle. Server Bartz trochę pojechał po wszystkich.
Póki co potwierdza się teoria, że Bartz jako jeden z najstarszych i najbardziej zaludnionych serwerów jest najmocniejszy.

Do przewidzenia to było. Jesteśmy chyba najstarszym i najbardziej skłuconym serverem także wojny wybuchają często/gęsto.
Tyle tylko, że to nic nie udowodni a wręcz rozpoczną się kolejne wycieczki osobiste, że Bertz ownz, że Kain sux, że Kain > Bartz etc. Aż mdli człowieka - więc na blah'a nawet nie wchodzę. Az nie wiem skąd tyle w ludziach agresji - ale widać lubimy uważać się za lepszych i nie wazne czy lepszych od graczy z WoW'a (L2 > WoW), czy od ludzi grających w to co my sami Kain > Bartz, czy nawet ludzi z tego samego serwera Ally X > Ally Y. Porażka.

Cytuj:
Akurat połowę z ich teamu to nawet na oczy nie widziałem. :]
Poza Cogency, Fur0batem i VietKnightem.

No właśnie też to chciałem powiedzieć... ciekawe zjawisko ;P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 10:39 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Az nie wiem skąd tyle w ludziach agresji - ale widać lubimy uważać się za lepszych i nie wazne czy lepszych od graczy z WoW'a (L2 > WoW), czy od ludzi grających w to co my sami Kain > Bartz, czy nawet ludzi z tego samego serwera Ally X > Ally Y. Porażka.

E tam, imo po prostu sprowadza się to do tego, że mało ludzi potrafi pogodzić się z faktem, że nie są w najlepszym klanie/na najlepszym serwerze/nie grają w najlepszą grę. I odnosi się to do wszystkich mmorpgów. Po prostu niektórzy muszą podnieść sobie ego pokazywaniem, że to co robią (czy jest to wyżej wspomniany klan/gildia/serwer/gra/klasa) jest najlepsze - bo w końcu gdyby nie było, to by tego nie robili. No ale cóż, drama w MMO była, jest i będzie, a szczególnie w takich, gdzie można tworzyć sojusze i zdobywać zamki (Dramagnarok Online ;)
Dodać należy, że pojęcie "lepszy" jest tak cholernie subiektywne, że w 90% powyższych przypadków nie powinno być używane...

Btw, nie wie ktoś, jak poradził sobie Bartz.


_________________
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 11:14 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Zastanawia mnie tylko, który z nich to BD , a właściwie SD?



Nie mają w teamie SD,wzieli SWS,dobry wybór imo, biorąc pod uwage nuker teamy.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 11:48 
Cytuj  
hmmmm... Trochę mnie to dziwi, bo na raidach zazwyczaj wpychają mnie do nuker party.
Ale może po prostu się nie znam. Chyba, że w PvP SwS > BD.

Choć biorąc pod uwagę kombinacje teamów to nie da się tu zrobić nuker party w pełnym tego słowa znaczeniu.


Ostatnio edytowano 18 kwi 2006, 11:55 przez Ethan, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 11:50 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Az nie wiem skąd tyle w ludziach agresji - ale widać lubimy uważać się za lepszych i nie wazne czy lepszych od graczy z WoW'a (L2 > WoW), czy od ludzi grających w to co my sami Kain > Bartz, czy nawet ludzi z tego samego serwera Ally X > Ally Y. Porażka.

E tam, imo po prostu sprowadza się to do tego, że mało ludzi potrafi pogodzić się z faktem, że nie są w najlepszym klanie/na najlepszym serwerze/nie grają w najlepszą grę. I odnosi się to do wszystkich mmorpgów. Po prostu niektórzy muszą podnieść sobie ego pokazywaniem, że to co robią (czy jest to wyżej wspomniany klan/gildia/serwer/gra/klasa) jest najlepsze - bo w końcu gdyby nie było, to by tego nie robili. No ale cóż, drama w MMO była, jest i będzie, a szczególnie w takich, gdzie można tworzyć sojusze i zdobywać zamki (Dramagnarok Online ;)
Dodać należy, że pojęcie "lepszy" jest tak cholernie subiektywne, że w 90% powyższych przypadków nie powinno być używane...

Btw, nie wie ktoś, jak poradził sobie Bartz.

O tym właśnie mówię - domowa wersja rasizmu (wiem, żę mocne słowo ale do tego to się sprowadza - ludzie zaczynają nienawidzin innych tylko dlatego, że grają w inne mmo, sa na innym serverze czy w innym klanie).
Sorry za OT.


PS. Montezuma podał wyniki z pierwszych 2 dywizji ;)

Edited:
@Ethan: raidy to trochę inna para kaloszy to raz, a dwa że mamy całych 2 SWS'ów w ally z czego 1 na subie i Elc jest zazwyczaj na main'ie a Cert w tank party ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.