mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 29
Dołączył(a): 24.03.2006
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 03:15 
 
witam
co myslicie :D ciekawosci zapytam :P
czy na HE snipe da sie zalozyc inna bron nie tracac efektu np.fist'y ?
, pytam poniewaz to by byl niezly efekt na wyzszym levelu snipe'a z powiedzmy Artho Nails'ami ..lub daggerem :)
I na powaznie ,gdzie moge znalesc recke na Carnage bow 60 i 100 i shafy ? . :roll: :wink:

Dobrze ze sobie przypomnialem :) :
O ile wiecej punktow daje TH'owi LV2 Ultimate Evasion od LV1? ,zauwazylem ze noszac zubei light set to nie taki zly pomysl dla HE ,wiem co powiecie ze Doom lepszy wkoncu ma dex+3 ale w walkach na bliski kontakt np.siege,pvp or w/e archer ma najwieksze trudnosci i uwazam ze zubei jest dobrym rozwiazaniem dla HE patrzac na jego speed i to ze w ruchu jest wieksza szansa na unik.

Co wy na to ? :P


+ :D Ja tu sie dodaje obrazek pod nick i pod post ... eh :-?

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 04:35 
 
BlazeEnd napisał(a):

I na powaznie ,gdzie moge znalesc recke na Carnage bow 60 i 100 i shafy ? . :roll: :wink:

Jesli chodzi o stave'y (nie shafty ;p) to zajrzyj na www.l2wh.com - ponad 20 mobkow je dropi. Recki na bronie A mozna dostac tylko z questa Coins of Magic (wymagany Royal membership).
Coins of Magic:
http://en.wikibooks.org/wiki/Lineage_2/ ... _of_Magic/
Royal Membership:
http://en.wikibooks.org/wiki/Lineage_2/ ... al_Member/

Nie wiem co widzisz w Carnage'u oprocz wygladu, przeciez on ssie i to bardzo - MP. Nie ma CS, niewiele lepszy od BoP'a, zjada ASS'y...
BoP +5 juz przegania Carnage'a pod wzgledem P.atk.

Cytuj:
O ile wiecej punktow daje TH'owi LV2 Ultimate Evasion od LV1?

Pewnie ze 2, max 3 :P Ogolnie grajac HE nie licz za bardzo na uniki :P

Cytuj:
,zauwazylem ze noszac zubei light set to nie taki zly pomysl dla HE ,wiem co powiecie ze Doom lepszy wkoncu ma dex+3 ale w walkach na bliski kontakt np.siege,pvp or w/e archer ma najwieksze trudnosci i uwazam ze zubei jest dobrym rozwiazaniem dla HE patrzac na jego speed i to ze w ruchu jest wieksza szansa na unik.

Co wy na to ? :P


Patrz wyzej 8)

Cytuj:
+ :D Ja tu sie dodaje obrazek pod nick i pod post ... eh :-?

Sygnature ("obrazek pod post") mozesz sobie sam edytowac (max 255 znakow) - u gory masz taka opcje Profil :P
Jesli chodzi o avatara ("obrazek pod nick") to musisz wyslac go do admina forum - patrz FAQ:
http://www.mmorpg.pl/faq.php#11

Co do snipe'a to nie mam w sumie pojecia... ale po co go marnowac na inna bron skoro to w lukach masz najwiecej masteries :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 10:17 
 
Z tego co piszą na oficjanej stronie wy nika, że skill działa niezależnie od typu broni (aczkolwiek to nie są pełne opisy - w grze będzie pisało czy wymaga konkretnej broni czy nie)

Cytuj:
Temporarily increases Accuracy, P. Atk., and critical attack rate. Immobilizes while in effect. Effect 1.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 11:11 
 
pooma napisał(a):
Nie wiem co widzisz w Carnage'u oprocz wygladu, przeciez on ssie i to bardzo - MP. Nie ma CS, niewiele lepszy od BoP'a, zjada ASS'y...
BoP +5 juz przegania Carnage'a pod wzgledem P.atk.


BoP+5 przegania Carnage ale wtedy jak on jest +0.
Carnage+3 = BoP+7.

Zgadzam sie ze Carnage jest kijowy jak na luk A grade ale ON KOSZTUJE TYLE SAMO CO BoP NA RYNKU :)
A te +20% dmg w PvP - nie do pogardzenia.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 12:28 
 
Taa a te ceny enchantow A na rynku... i cena krysztalu lvl 11 i gemow A zeby miec SA.. bo zeby byl bonus do dmg w pvp trzeba miec jakiekolwiek SA nie? :)
Nawet olewajac ceny... Carnage nie ma CS-a... to juz wyklucza ten luk jak dla mnie :>


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 12:34 
 
Nie - bonus do PvP ma sie z automatu uzywajac Agrade.
Wlasnie plusem carnage jest to, ze ma tak chujowe SA i ze tak drogie sa scrole weapon A :)

No bo enchantowac sie tego luku nie oplaca, SA sie wkladac nie oplaca... po prostu kupujesz bow za 35mln i walisz :)
A na SoulBow trzeba wydac z 70 baniek, 60 baniek krysztal, 30 baniek enchanty => 160mln w sumie (choc widzialem juz gotowy soul+3 z SA za 130).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 12:45 
 
jezeli juz chodzi o pvp to ja bym wolal miec BOP'a z QucikRecovery :D w szczegolnosci jak sie jest SR'em albo PR'em jak wiadomo maja mniejszy atak speed niz HE wiec tym SA w bopie mozna nieco nadrobic ^^ moze akurat HE wejdzie stun bo szybciej w niego strzelisz :wink:

a co do pytania kolegi to moim zdaniem nie oplaca sie inwestowac w evasion'a u HE on poprostu nie jest stworzyony do avoidow :P to typowy siepacz jezeli chodzi o lucznikow poprostu stoi i nadupcza :roll:


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 14:22 
 
Karol66 napisał(a):
Nie - bonus do PvP ma sie z automatu uzywajac Agrade.


Bonus w pvp dostaje sie tylko jak masz SA, i to jest ok.10% nie 20%.
Carnage to jest ogólnie pvp bow,do exp kompletnie sie nie nadaje.
Odnoścnie snipe masz lepsze statsy tylko jak masz łuk,sprawdzalem zo moim daggerem.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Posty: 6
Dołączył(a): 17.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 14:35 
 
skylight00 napisał(a):
w szczegolnosci jak sie jest SR'em albo PR'em jak wiadomo maja mniejszy atak speed niz HE wiec tym SA w bopie mozna nieco nadrobic ^^ moze akurat HE wejdzie stun bo szybciej w niego strzelisz :wink: :roll:


Nie wiem moze sie myle ale jakim cudem HE ma wiekszy atak speed niz SR ??

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 14:46 
 
Tay009 napisał(a):
skylight00 napisał(a):
w szczegolnosci jak sie jest SR'em albo PR'em jak wiadomo maja mniejszy atak speed niz HE wiec tym SA w bopie mozna nieco nadrobic ^^ moze akurat HE wejdzie stun bo szybciej w niego strzelisz :wink: :roll:


Nie wiem moze sie myle ale jakim cudem HE ma wiekszy atak speed niz SR ??


passive skills :/ tak samo TH ma wiekszy atak speed niz PW :/


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D


Posty: 6
Dołączył(a): 17.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 15:01 
 
Ok ale on aż tak duzo daje ??
Ostatnio HE na tym samym poziomie z tymi samymi buffami mial a.speed mniejszy o 2, malo ale mial mniejszy :)


Chyba dla swojego swietego spokoju musze to sprawdzic :)

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 15:12 
 
Co do lukow...
Uzywalem BOP CS, Carnage CB, Carnage MU, Soul CS, Soul QR

pvp,pve = BOP CS OE
pvp = Soul QR, BOP OE, Carnage CB
pve = BOP CS, Soul CS

Kilka sprostrzezen:
Soul QR jest szybszy niz BOP QR, a przeciez powinien byc wolniejszy bo jest very slow.
Soul CS ma taka sama szybkosc jak BOP CS - przynajmniej tak mi sie wydaje jak widze obok kumpla strzelajacego.
Carnage MU dobry dla suportu, Carnage CB do pvp taki sobie, to bleed nie zabiera tyle hp ile by sie przydalo i cel juz dawno lezy zanim bleed zacznie dzialac.

Obecnie uzywam Soul CS i bardzo sobie chwale. Ale caly czas po glowie mi chodzi BOP +13 CS , jesli jest tak jak napisalem ze BOP CS ma taka sama szybkosc jak Soul CS to chyba tylko wolabym BOP bo bardziej mi sie wyglad podoba.

Porownujac szybkosc lukow nie sugerowalem sie atk.spd tylko osoba ktora stala obok i strzelala razem ze mna. atk.spd oczywiscie bedzie mial wiekszy uzytkownik BOP CS, niz Soul CS, ale nijak to wplywa na szybkosc strzalu.

Moze ktos ma jakies inne spostrzezenia?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 15:22 
 
Roznice w szybkosci widac po 4-5 strzale..Znaczy 4-5 strzalow z SB to jakby o jeden strzal wiecej z bop'a.

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 15:28 
 
Poziomka napisał(a):
Roznice w szybkosci widac po 4-5 strzale..Znaczy 4-5 strzalow z SB to jakby o jeden strzal wiecej z bop'a.

Własnie ze nie.
Ogulnie oba luki wyciagaja tyle samo strzalow na minute tylko ze jest tak.
S-strzal
N-naciaganie <wtedy mozesz biegac z lukiem>
Bop Carnage SSSSSNNNNNNNNNNNN
Soul Bow SSSSSSSSSSNNNNNNN
Chodzi o to ze soul bow jest zly z dwoch powodow.
a> Slabo sie nim kituje
b> nizsza att speed = dluzszy czas wykonywania skill i dluzszy recharge owych skili.


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty


Posty: 29
Dołączył(a): 24.03.2006
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 15:59 
 
z tego co czytam wynika ze najbardziej sie oplaca z bopem zostac :) , co do soul bow to sie zgadzam , za wolny slon to co ze ma 500p.atk .. wydaje mi sie ze dobrze by pasowal tylko Destro jako high damage dealer ..ale to tez nie koniecznie.

a wiec BoP eh teraz tylko pare +dodac i powoli rozgladac sie za majesty :-?


i cos jeszcze sie zapytam:
czy to prawda ze he ma najwiekszy range ? z tego co slyszalem pr i sr maja po 900 a he 1100.. hmm :-?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 16:11 
 
Mi znajomy archer mowil ze woli uzywac Carnage > BoP/SoulBow bo:

Carnage > soul bow bo:
- mniej wiecej o 1/3 wolniej uzywa skila wiec w walce z innym archerem nie uzyje sie jako pierwszy stun shota

Carnage > BoP bo:
10% wiekszy dmg + PvP bonus przy tym samym "plusie"

A co do SA to wiekszosc sobie laduje mana up do carnage zeby miec wiecej many na skile ale ten moj znajomy ma crit bleed - mowi ze to sie niezle sprawdza Vs tanki.

Inna sprawa ze on ma to swoje Carnage+8 wiec prawie taki pattack jak soul :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 29
Dołączył(a): 24.03.2006
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 16:51 
 
Karol66 napisał(a):
Inna sprawa ze on ma to swoje Carnage+8 wiec prawie taki pattack jak soul :)


Carnage jednak gora, ale wchodza jeszcze koszty utrzymania chyba ze uzywany bedzie tylko na pvp ,eventy itp. a exp zbijac Bop'em :wink:

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 19:20 
 
Co tu dużo gadać :P Carnage to łuk do pvp( z SA oczywiście) BoP jest na PvE, ewentualnie na Pvp jak ma QR.każdy archer ma taki sam range.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 20:28 
 
Karol66 napisał(a):
Mi znajomy archer mowil ze woli uzywac Carnage > BoP/SoulBow bo:

Carnage > soul bow bo:
- mniej wiecej o 1/3 wolniej uzywa skila wiec w walce z innym archerem nie uzyje sie jako pierwszy stun shota

Carnage > BoP bo:
10% wiekszy dmg + PvP bonus przy tym samym "plusie"

A co do SA to wiekszosc sobie laduje mana up do carnage zeby miec wiecej many na skile ale ten moj znajomy ma crit bleed - mowi ze to sie niezle sprawdza Vs tanki.

Inna sprawa ze on ma to swoje Carnage+8 wiec prawie taki pattack jak soul :)

Niech zgadne ten znajomy to DarkSeeker.
Cholera on przesadza juz przy +7 mówilem mu zeby przestal.
Btw ten luk idealnie sie sprawdza w duo.
OOP propeth seeker+ja np na vampirach <swietny xp>.
Zero downtime , i mana mi sie trzyma na jednym poziomie.


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 21:25 
 
Jeszcze zostaje drakonic z focus 611p atak na +3 i 88crit wiecej masakra poprostu ^^


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.