mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 29
Dołączył(a): 24.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 15:11 
Cytuj  
wiatm ponownie :D
dzis zaczalem sie klucic z jednym takim ktory twierdzil ze m.def ma cos wspolnego z hold i sleep resistance :-? ,sam juz nie wiemile to trwalo i musze przyznac ze zawsze bylem przeknany ze to Wit jest odpowiedzialny za to a nie m.def , i dlatego musze zapytac kogos kto sie zna moze nie zna a wie :)

na oficjalnej stronie lineage2.com jest tabelka w ktorej jest napisane ze wit jest od odpowiedzialny za hold ale nic nie pisze o sleep :har:


czyli co.wynikalo by z tego ze m.def tez jest odpowiedzialny za silence itp ? .. uwazam ze bzdura :) ale moze sie myle

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 16:27 
Cytuj  
BlazeEnd napisał(a):
wiatm ponownie :D
dzis zaczalem sie klucic z jednym takim ktory twierdzil ze m.def ma cos wspolnego z hold i sleep resistance :-? ,sam juz nie wiemile to trwalo i musze przyznac ze zawsze bylem przeknany ze to Wit jest odpowiedzialny za to a nie m.def , i dlatego musze zapytac kogos kto sie zna moze nie zna a wie :)

na oficjalnej stronie lineage2.com jest tabelka w ktorej jest napisane ze wit jest od odpowiedzialny za hold ale nic nie pisze o sleep :har:


czyli co.wynikalo by z tego ze m.def tez jest odpowiedzialny za silence itp ? .. uwazam ze bzdura :) ale moze sie myle


mdef jest odpowiedzialny za to ile dostaniesz z magic attack'a za nic wiecej tak jak pdef jest odpowiedzialny za obrazenia fizyczne tzn ile ich dostnaiesz ^^ wit to res na silence root sleep i inne debuffy :] a do tego castingspeed przez wzystkich magwo tak porzadany ze jak by mogli to oddali by calego inta i mena zeby meic z 80 WIT'a :]


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 17:34 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
BlazeEnd napisał(a):
wiatm ponownie :D
dzis zaczalem sie klucic z jednym takim ktory twierdzil ze m.def ma cos wspolnego z hold i sleep resistance :-? ,sam juz nie wiemile to trwalo i musze przyznac ze zawsze bylem przeknany ze to Wit jest odpowiedzialny za to a nie m.def , i dlatego musze zapytac kogos kto sie zna moze nie zna a wie :)

na oficjalnej stronie lineage2.com jest tabelka w ktorej jest napisane ze wit jest od odpowiedzialny za hold ale nic nie pisze o sleep :har:


czyli co.wynikalo by z tego ze m.def tez jest odpowiedzialny za silence itp ? .. uwazam ze bzdura :) ale moze sie myle


mdef jest odpowiedzialny za to ile dostaniesz z magic attack'a za nic wiecej tak jak pdef jest odpowiedzialny za obrazenia fizyczne tzn ile ich dostnaiesz ^^ wit to res na silence root sleep i inne debuffy :] a do tego castingspeed przez wzystkich magwo tak porzadany ze jak by mogli to oddali by calego inta i mena zeby meic z 80 WIT'a :]


Obaj sie mylicie M Def odpowiada za resist na sleep,hold,para,psn, ogolnie za wszystko co zwiazane z nuke.Co do sprawy ze nuker by oddal caly int zeby miec 80wit to hmm mylisz sie ponownie, w c4 cap na cs to 1.3k nawet sh z +4wit/-4men na full buff [prophecy of wather] osiaga cs 1.4k wiec wit na odpowiednich lvlach i buffach sie juz nie przydaje, a int jak najbardziej.
Za to sam wit odpowiada za resist na sleep,hold, para i to tyle w tej sprawie


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 17:43 
Cytuj  
Alucreid ma racje, m def takze jest brany pod uwage przy sleep, hold, silence itd.


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 18:56 
Cytuj  
ta napewno dlatego jest buff zwany mental shield :O powiedzcie mi czy teb wlasnie buff daje wam mdef'a ? :wink:


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 19:06 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
ta napewno dlatego jest buff zwany mental shield :O powiedzcie mi czy teb wlasnie buff daje wam mdef'a ? :wink:

Nie kluc sie ja gram prophetem i wiem co od czego zalezy.

Co do mental shield ze daje resa na sleep,hold,silence to amsz identyczny przklad z resist fire,wind,wather tez sa ale ile dmg zada zalezy glownie od mdef to samo tyczy root/sleep im wiecej mdef tym mniejsza szansa ze wejdzie


_________________
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 19:09 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
skylight00 napisał(a):
ta napewno dlatego jest buff zwany mental shield :O powiedzcie mi czy teb wlasnie buff daje wam mdef'a ? :wink:

Nie kluc sie ja gram prophetem i wiem co od czego zalezy.

Co do mental shield ze daje resa na sleep,hold,silence to amsz identyczny przklad z resist fire,wind,wather tez sa ale ile dmg zada zalezy glownie od mdef to samo tyczy root/sleep im wiecej mdef tym mniejsza szansa ze wejdzie


k ale ... jak ktos ma 1000mdef'a a ty nukerem rzucasz mu sleepa pomijam roznice lvlu etc to wejdzie sleep czy nie ? a teraz jak dodamy do tego metnal shielda wejdzie sleep odrazu czy nie ? :roll:


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 19:14 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
Alucreid napisał(a):
skylight00 napisał(a):
ta napewno dlatego jest buff zwany mental shield :O powiedzcie mi czy teb wlasnie buff daje wam mdef'a ? :wink:

Nie kluc sie ja gram prophetem i wiem co od czego zalezy.

Co do mental shield ze daje resa na sleep,hold,silence to amsz identyczny przklad z resist fire,wind,wather tez sa ale ile dmg zada zalezy glownie od mdef to samo tyczy root/sleep im wiecej mdef tym mniejsza szansa ze wejdzie


k ale ... jak ktos ma 1000mdef'a a ty nukerem rzucasz mu sleepa pomijam roznice lvlu etc to wejdzie sleep czy nie ? a teraz jak dodamy do tego metnal shielda wejdzie sleep odrazu czy nie ? :roll:


Dla przykladu moj prohpet ma 1.1k m def i tak on nukera z takim samym lvl i dobrym weapon sleep wejdzie prawie zawsze, jak pierdolne mentala to chlopak moze se spamowac sleep, ale jak sciagne jawelery to z mentalem wejdzie zawsze.
All zalezy od m def, majac mentala a nie majac jawelery sleep wejdzie zawsze od nuekra tego samego/zblizonego lvla


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 19:46 
Cytuj  
IMHO mi sie wydaje ze te resisty sa testowane osobno i sie nie sumuja.
Tzn masz jakis resist na podstawie mdef+buffy (mental shield) i to jest pierwszy test czy sleep wejdze.
Potem drugi test na podstawie WIT.
Jesli masz jakis item/armor set to trzeci test etc.

Kumpel ktory gra orkiem i zrobil typowego meat shielda z max HP do PvP testowal ile razy go mob zestunuje i wychodzilo mu ze ma ok 70% resist na stuna (prawdopodobnie orki maja jeszcze jakis modyfikator z rasy).

Jak wymienilismy sie armorami (dalem mu majestic a wzialem jego nightmare) to stun resist mu skoczyl na pewno up (resistowal powiedzmy 1:15) ale nie byl 100% mimo ze jakby zsumowac jego "naturalny" stun resist z majestic bonus wyszloby 130% :)

Tym sposobem nigdy nie masz 100%resista na cos.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 19:52 
Cytuj  
dokladnie wszystko sie sumuje nihdy 100% nie otrzymasz
Dajmy ze sleep ma 100 power
mdef daje ci 20% resa zostaje 80
mental daje ci 75% resa to sie odejmuje 75% od tych 80 i tak to dziala nigdy sie nie sumuje jak np baium ring z maj setem nei da ci 100% stun res


_________________
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 20:31 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
Alucreid ma racje, m def takze jest brany pod uwage przy sleep, hold, silence itd.


Silence nie ma nic do m.def


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 21:41 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
montezuma napisał(a):
Alucreid ma racje, m def takze jest brany pod uwage przy sleep, hold, silence itd.


Silence nie ma nic do m.def


Silence tez zalezy od mdef


_________________
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 21:57 
Cytuj  
a moim zdaniem najwiekszy wplywy na to czy wejdzie czy nie sleep czy inny syf ma lvl :P a nad reszta mozemy polemizowac bo alu nie powiesz chyba ze itachii ma mniejsze doswiadczenie w l2 niz ty :wink: right ?


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 22:07 
Cytuj  
Moim zdaniem Wszystko zalezy od Poziomki..
jak masz go w grupie, lub jestes nim to zadne sleep, rooty nie wejda :)

heh
ale sie nudze
+1 post

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 22:18 
Cytuj  
Idzcie na arene i zrobcie test. Nie uzywajac mentala ani zadnych bufow niech nuker Cie sleepuje a ty zrob 10 prob do kazdej z top jewlery ng, D,C,B,A jesli na kazdej niesionej jewelry sleep bedzie wchodzil podobnie to znaczy ze m.def nie ma nic wspolnego z sleep, hold , itp...

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 22:21 
Cytuj  
Ai napisał(a):
Idzcie na arene i zrobcie test. Nie uzywajac mentala ani zadnych bufow niech nuker Cie sleepuje a ty zrob 10 prob do kazdej z top jewlery ng, D,C,B,A jesli na kazdej niesionej jewelry sleep bedzie wchodzil podobnie to znaczy ze m.def nie ma nic wspolnego z sleep, hold , itp...

Moze sam se rob takie testy?;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 22:31 
Cytuj  
Ja robilem w C3 i sleep praktycznie wchodzil zawsze (sleeper mial z 5 lev wyzej niz ja) ale to niczego nie dowodzi bo sleep byl przegiety w PvP IMHO.
Teraz to mieli zmienic (w C4).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 22:46 
Cytuj  
To im chyba nie wyszlo... jedyne co zauwazylem to to ze nie mozna "poprawic" sleepa jak juz raz wszedl
W PvE sleep dalej jest przegiety - wchodzi w 50+ lvl mobki moj sleep lvl 1. Majac w rece top ng...


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 22:48 
Cytuj  
pooma napisał(a):
To im chyba nie wyszlo... jedyne co zauwazylem to to ze nie mozna "poprawic" sleepa jak juz raz wszedl
W PvE sleep dalej jest przegiety - wchodzi w 50+ lvl mobki moj sleep lvl 1. Majac w rece top ng...


to chyba dobrze :D ze poprawic sie nie da ^^ bo teraz mona w pvp sleepa strzelic raz wiec raczej nie ejst to na poczatku :) moim zdaniem to lepsze niz mniejsza szansa na wejscie sleepa ^^ ps. ja to mowie jako SwS [niedorobiony jeszcze]


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 22:50 
Cytuj  
Wiesz sleep/nuke/sleep/nuke do znudzenia dalej mozna robic. Chodzi o to ze jak juz masz sleepa to ci go nuker nie przedluzy.
Jesli chodzi o takiego sps'a to i tak nic nie zmienia bo on sleepa i tak castuje z pol sekundy ;d


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.