mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 18
Dołączył(a): 17.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 11:16 
Cytuj  
http://www.allegro.pl/item94855982_line ... j_gry.html

Fake? Dotychczas wydawalo mi sie, ze rozpoczac zabawe mozna za ok. 100zł (w czym jest 30dni) a tu nagle taki "zonk". Jestem na etapie poszukiwania najtanszego sklepu, a taka podstawka za 50zl bardzo by mnie urzadzala :)
Prosilbym o skomentowanie tej aukcji :)

ps. jako, ze nie za bardzo wiedzialem gdze umiescic tego posta prosze o jego przeniesienie/usuniecie i ew. wyslanie mi odpowiedzi na pm.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 11:35 
Cytuj  
Jasne ze pewno sciema jakas ..nie moze osoba prywatna sprzedawac taniej niz duze sieci jak amazon, czy polskie Gram.pl - lub tez inne.
Duzi sprzedawacy kupuja duze ilosci po nizszej cenie i z tego czerpia zysk, a tu koles ni jaki za polowe tego co w sklepie..sciema.

OPoczytaj tego posta . Prawie podobna historia ..
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=18427
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=18443

Nie badz zbyt chciwy bo sie mozesz oszukac, takie moje zdanie, lepiej doplacic drugie 50zl. i miec gre prostu ze sklepu na plytkach

Wez zobacz inne jego aukcje, gosc ma prawie kazdy tytul gry z tych nowszych i bardziej popularnych po kilka-kilkanascie sztuk
OSZUST!! jak nic :)

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 11:51 
Cytuj  
No tak, ale ma same pozytywne komentarze za podobne, już zakończone aukcje... :roll:


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 11:57 
Cytuj  
poza tym moze udalo mu sie kupic gdzies to wszystko taniej bo z tego co widze to l2c1 wiec poprostu sprzedaje po takiej cenie bo na tym zarobi :) nie mozna odrazu kazdego podejrzewac o to ze chce nas 'okrasc' tylko trzeba dodac do tego ze sam cd-key to 30dni pod warunkiem ze kupisz odrazu karte pre-paid albo zaplcisz karta za nastepny miesiac :P czyli do tych 50zl trzeba doliczyc 50+zl albo 99zl + koszty przesylki ^^ i masz 90dni grania za 150zl :P a nie za 200 :D i koles sprzedaje 19sztuk a nie 1 :>


edit: a moze to 'goracy' towar ? ^^ ktos cos okradl i teraz moze chce to sprzedac ? :P mysle ze bylo by to nieglupie pod warunkiem ze w takich sytuacjach nie blokuja jakos takich cd-key'i ale jak to bylo w polsce to nie ma sie o co martwic :wink:


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 13:01 
Cytuj  
Ten fragment:

Cytuj:
Cena promocyjna, tylko 14 dni!


moze swiadczyc ze to sa klucze z 14dniowym trialem a nie klucze z 30dniami.


_________________
Bishop - Teon

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 13:14 
Cytuj  
Doda to wyslij mu pieniadze -i jezeli bedzie dzialalo to wtedy przyznam sie do bledu i moge go przeprosic na tym forum.

Jak na razie dla mnie to oszust..nikt normalny nie sprzedawalby za polowe ceny jezeli wie ze moze sprzedac za 'pelna' cene.


A moze gosc po prostu probuje byc sprytny i wie ze mozna dostac klucz z darmowym 14 dniowym graniem za free na stronie lineage2.com
A po wyslaniu kasy powie ci co masz zrobic by to dostac..znaczy zalozyc konto wybierajac na stronie ("chce darmowy" klucz")

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 13:30 
Cytuj  
pisze ze "30 dni darmowego grania" wiec raczej nie...
montezuma napisał(a):
Ten fragment:

Cytuj:
Cena promocyjna, tylko 14 dni!


moze swiadczyc ze to sa klucze z 14dniowym trialem a nie klucze z 30dniami.

a to raczej znaczy ze aukcja bedzie trwala 14 dni


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Ostatnio edytowano 1 kwi 2006, 14:07 przez pooma, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 13:48 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Doda to wyslij mu pieniadze -i jezeli bedzie dzialalo to wtedy przyznam sie do bledu i moge go przeprosic na tym forum.

Jak na razie dla mnie to oszust..nikt normalny nie sprzedawalby za polowe ceny jezeli wie ze moze sprzedac za 'pelna' cene.


A moze gosc po prostu probuje byc sprytny i wie ze mozna dostac klucz z darmowym 14 dniowym graniem za free na stronie lineage2.com
A po wyslaniu kasy powie ci co masz zrobic by to dostac..znaczy zalozyc konto wybierajac na stronie ("chce darmowy" klucz")


moim zdaniem ejstes troche przewrazliwiony :wink: ja bym sprobowal jak bym teraz gre kupowal prawde mowiac tyle co czekalem na gre a potem na karte to w sumie mogl bym zaryzykwoac te 50zl moze akurat przyszlo by szybciej niz ze sklepu gram.pl :/ poza tym wiesz jak to jest na rynku - zawsze znajdzie sie okazaja tylko trzeba jaj poszukac - right ? ew. poczekac na nia moim zdaniem to wlasnie jest okazja ale przeciez nikt nikomu nie kaze tam kupowac gry :wink:


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D


Posty: 18
Dołączył(a): 17.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 14:08 
Cytuj  
Oo, to mozna dostac darmowy klucz na triala? Jezeli to jest skomplikowane to prosilbym o jakies dodatkowe namiary :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 16:09 
Cytuj  
Ezekiel: jest napisane co zrobic zeby dostac klucz na 14 dni..znajdz sobie gdzie ^^

Pooma: pisac kazdy moze co chce :))
trzeba to zweryfikowac, zaryzykuj i kup- i powiedz co z tego wyszlo
jak cie oszuka bedziemy wiedziec ze to byl kant :>

Doda: moze i jestem przewrazliwiony, bo zostalem oszukany troche w podobny sposob.
cale szczescie sprawa sie wyjasnilaa dzieki Policji i sadowi dla Nieletnich ten dzieciak mial troche przechlapane - napewno rodzice nie bylo zadowoleni :)
O ile sie nie myle to na allegrop jest taka opcja escrow chyba sie nazywa czy cos..
Zadzown do niego zapytaj sie czy zgodzi sie na to..dzieki temu (o ile dobrze rozumuje) bedziesz mogl zobaczyc- a co za tym idzie sprawdzic czy kod dziala , np wpisujac go w l2..jak bedzie dzialal daja mu kase a ty placisz za te escrow 5-10% chyba..jak nie to tracisz tylko 5-10% wartosci..
jakos to chyba tak idzie

ok wkleje z Allegro..


system Escrow to blisko 100% pewności, że towar jaki zamówiłeś trafi do Twoich rąk.

Operacja wygląda następująco:

Kupujący wpłaca pieniądze na specjalne konto utworzone w systemie, które działa na zasadzie depozytu. W tym czasie informacje o wpłacie otrzymuje Sprzedawca, który wysyła do Ciebie towar. Gdy przesyłka trafia w Twoje ręce informujesz nas, że wszystko jest w porządku. Dopiero wtedy pieniądze są przelewane na konto Sprzedającego.

Skorzystanie z Escrow kosztuje 2,9% kwoty jaką wpłacasz +30 gr opłaty stałej. Koszty leżą po stronie Kupujących.

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 17:33 
Cytuj  
ja raczej mialem na mysli fakt ze taka tania 'gra' moze zachecic kilku nowych ludzi do grania w L2 i ze nie mozna odrazu spisywac tego faceta na straty bo moze nam dostarczyc wiecej rodakow na server :) mam nadzieje ze tak sie stanie bo widze ze 2 osoby juz kupily gre :P chyba ze chca kupic taniej a potem probowac odsprzedac za wyzsza cene :roll: no wiecie jak na rynku w L2 :P

edit: popatrzcie jeszcze na jego inne aukcje wyglada ze koles poprostu siedzi w grach online i moze z tego zyje widocznie ma jakies zrodlo z ktorego moze miec jakims cudem tansze cd-key'e ;)

ps. moze i karty ma taniej :P


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D


Posty: 18
Dołączył(a): 17.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 18:09 
Cytuj  
teraz zrobie offtopa w temacie ktory zalozylem :)

zarejestrowalem sie na account managerze, dostalem jakies smieszne klucze, w tabelce z grami mam tylko lineage 1 i to inactive. Dalej nie umiem posunac sie ni o krok, bo za kazdym razem strasza mnie kartami platniczymi :)

Jezeli ktos sie w to bawil to prosze o wskazowki :) (chcialbym zagrac w cokolwiek z ncsoftu przez okres tego triala :))


Posty: 32
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 23:42 
Cytuj  
ja powiem tak - kupilem na cd-key na tej aukcji i nie zapewnie w 100% ze wszystko ok bo zostalo mi jeszcze 27 dni grania. Moge powiedziec tylko, ze przyjelo mi kod bez zadnego problemu, wysylka szybka, a konto mam do konca kwietnia, wiec raczej ciezko nazwac to kodem trialowym.


_________________
I am the One who is mighty, I shall destroy you...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 06:35 
Cytuj  
Ezekiel:
Cytuj:
chcialbym zagrac w cokolwiek z ncsoftu przez okres tego triala

Tutaj zeby skorzystac z tych 14 dni grania musisz aktywowac konto poprzez GTC lub podajac numer CC.
Nie da sie majac triala 14 dniowego grac bez tego co napisalem linijke wyzej :)


Posty: 18
Dołączył(a): 17.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 06:53 
Cytuj  
ok, podam numer karty i co dalej ? sciagnie mi kase ? ile ? bede mogl grac te 2 tygodnie, a potem sciagnie mi abonament na nastepne 60 dni ?

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 09:48 
Cytuj  
ezekiel napisał(a):
ok, podam numer karty i co dalej ? sciagnie mi kase ? ile ? bede mogl grac te 2 tygodnie, a potem sciagnie mi abonament na nastepne 60 dni ?


nie bedziesz mogl grac przez 2ygodnie bo to w posce nie dziala zeby z tego zkorzystac trzeba z tego co wiem mieszkac w stanach :har:


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 10:32 
Cytuj  
te 2 tygodnie jest i dziala to, tyle ze, muisz oplacaic karta lub game time cardem wtedy doliczy Ci 60dni (w przypadku GTC +14 dni triala) czyli 74
lub placac karta CC 30 dni +14 =44.
Z tego co sie orientuje to po podaniu numery karty i kliknieciu aktywuj kase pozera Ci od razu ( za ten mieisiac czy ile zaznaczyles)

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 12:00 
Cytuj  
NIe Poziomka, jezeli aktywujesz konto z kodem zawierajacym darmowe dni za pomoca karty kredytowej to blokuje ci ok 1zl zeby sprawdzic czy karta dziala, natomiast dopiero po skonczeniu tych darmowych dni sciaga kase za abonament. Czyli katywajca 14dniowego triala nic nie kosztuje.


_________________
Bishop - Teon


Posty: 18
Dołączył(a): 17.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 13:23 
Cytuj  
widze, ze pojawiaja sie rozne glosy i opinie na temat triala :) a moze ktos, kto dysponuje wiedza na ten temat pokusi sie o napisanie miniporadnika co i jak zrobic zeby przetestowac L2. mysle, ze moze to przyciagnac sporo ludzi do tej gry, bo nie kazdy wie czy jego sprzet/lacze/real life jest w stanie poradzic sobie z L2 :)

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 13:41 
Cytuj  
ezekiel glowny problem to zdobyc ten 14dniowy darmowy klucz. Reszta jest prosta.


_________________
Bishop - Teon

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.