mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 14:10 
Cytuj  
Witam

Mam pytanko odnoście SA Focus na Great Sword.
Otóż powinien on zwiekszac szanse na crytk o 68.
Czy to znaczy że miecz z SA dodaje do podstawowej szansy te 68, czy liczy sie podstawa+szansa miecza+dodane SA ?

Prosiłbym też od umieszczenie kilku screenów ze statystykami Destro na różnych poziomach.

Z góry wielkie dzięki.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 14:29 
Cytuj  
A jaką widzisz różnicę między tymi dwoma punktami?
Crit. moim zdaniem to %szansa danego typu broni na crit + modyfikatory wynikające z wysokości DEX'a + SA + buffy. Tak na zdrowy rozsądek biorąc.

Pytanie trochę bez sensu na dobrą sprawę - bo sprowadza się to do tego, że SA dodaje 68 do crit. rate i tyle (dopiero póżniej naliczane są plusy wynikające z buffów, a że nie są one procentowe to i tak na jedno wychodzi). Chyba że czegoś nie wiem.

Co do screenów - to jaki jest sens tego? Wszystko zależy od statystyk (DEX, STR, etc, etc) sprzętu i ew. buffów (czyli wychodzi sporo kombinacji). Więc tak naprawdę znając statystyki i mając świadomość skilli danej postaci wiesz mniej więcej co on może. Patrząc na czyste patk, p.def, m.atk, m.def wciąż absolutnie nic nie wiesz o danej postaci.

Of course to moje zdanie.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 15:05 
Cytuj  
Już ci wyjaśnieam do czego zmierzam.

Przed założeniem SA na GS samo posiadanie go w garści zwieksza szanse na krytyk. Ciekawi mnie czy te 68 punktów z SA to calość jaką miecz z SA dodaje czy też to wartość dodawana do orginalnych właściwości tego miecza.
(trochę to zakręcone)
Jak by nie było to rużnica 40 paru punktów.

Co do screenów to jeśli komuś nie sprawi to kłopotu.
Znam wartości statystyczne.

Trik polega na tym że do tej pory grałem na "prywatnych" serwach.
Niedługo mam zamiar wreście odwiedzić orginalny serv i ciekawi mnie jak bardzo różni sie destro na orginalnym servie od tych na których grałem wcześniej.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 15:14 
Cytuj  
Odpowiedź masz w moim poście.
Zresztą wynika w sposób logiczny z opisu skilla. SA są rozpisane dla konkretnych przypadków, w tym specyficznym wyraźnie napisane jest: Great Sword, SA Focus = Crit Rate +68.
I kuniec ;)

PS. Mała rada - nie prównuj L2 do gry z pirackich shardów. Nie ma przełożenia w żaden sposób. To jest zupełnie inna gra.

Zamiast tego spytaj jakie są plusy/minusy Destroyera i jak się on ma do innych klas (choć w znacznej cześci statystyki i skille już o tym mówią).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 15:23 
Cytuj  
Dzięki za wyjaśnienie pierwszej kwestji :)

Oczywiście że nie ma sensu beśpośrednio tego porównywać.
Plusy i minusy znam dobrze, ale taką już mam nature że lubie sobie pokalkulować ;)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 15:31 
Cytuj  
;)

Tak czy siak miło, że kolejna osoba przechodzi na jasną stronę mocy ^_____^
Jak już zaczniesz napisz nam jaki nick i na jakim serverze.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.