mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 23:15 
Cytuj  
Jesli ktos ma znajomego, kolege w klanie, alliance etc => fortune seekera.
Zapytajcie go czy enchantowal Spoil skill na HP debuff albo na debuff att. speed i jesli tak to ILE ++ MUSIAL DAC ZEBY TO MU ZACZELO WCHODZIC WE WHITE MOBY?

Pytalem u mnie na serwerze ale nikt tego nie testnal jeszcze z tych FS ktorych ja znam :(

A potencjalnie to skill jest jednak zajebisty - jesli wejdzie to zdejmuje w 5-8 sek ok 70% HP moba.
Tyle ze przy moim +1 to on wchodzil w moby <50lev (w 60 juz mi sie nie udawalo) i tak sobie kombinuje ze jesli ta wartosc "uzyteczna" to plus 6-8 to bylbym sklonny poswiecic nawet caly lev na enchantniecie tego skila ale jesli np. to ma sens dopiero od +15 i wyzej to pierdole - niewykonalne :(


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 02:52 
Cytuj  
a ja mam inne pytanie odnosnie enchantowania wszystkich skilli :) mianowicie jak ktosmoze podac jakims linkiem gdzie mogl bym sobie o tym poczytac czyli do +ilu mozna enchantowac skill ktore etc ... tego chyba jeszcze nie bylo ... :roll:


ps. czy komus zdaza sie miec np w TOI 2-3 minutowe lagi ? mam tak ze mi poprostu postac sie zatrzymuje [wiadomo ze w miejscu] i po tych 2-3 minutach zaczyna mi sie jakby wszystko 'odtwarzac' w troche przyspieszonym tepie i nie mam pojecia czego to wina napewno nie lacza tylko cos w kompie ram ? dysk ? karta graficzna [krecona?] jak ktos sie z tym spotkal albo wie co jest tego przyczyna to bede wdzieczny za jakies info z gory dzieki :)


ps2. Karol tylko nie bij ze o to wszystko tu akurat pytam ... przeciez nie zrobie 2 nowych watkow ... :wink:


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 06:17 
Cytuj  
Widzisz, karol, ale te enchantowanie, moze sie nie udac..a wtedy traci sie chyba skill i exp, o ile dobrze pamietam ...

ciekawa jaka szansa jest na enchant, jesli taka sama jak na bron, to ryzykowne :>
bo za ksiazki zaplacisz 4-5m a tu sie spiepszy przy +4...i strata expa +kasy =do dupy interes

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 07:57 
Cytuj  
Haha nie,szansa na udany enchant skilla na 76lev to jest jakieś 74%, na 77 coś koło 82% a na 78 91% czy coś.
Jak ci enchant nie wychodzi to tracisz exp,SP i skill wraca do poziomu +0, ale nie na lev 1.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 09:49 
Cytuj  
Pisalem juz - szansa na udany enchant do +8 to ok 10-15% zaleznie od lev na jakim to robisz.
A "statystyczny" koszt to ok 80% XP :)

Anyway jesli ten skill by zaczal wchodzic przy +8 to jest to zajebista sprawa - warta poswiecenia nawet 2 leveli a nie tylko 1.
Boje sie tylko ze te +8 nic nie da i tylko zmarnuje tony XP - dlatego prosze o pomoc bo wytestowac tego nie ma jak :(


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 21:06 
Cytuj  
Zeby nie zakladac nowego tematu podczepie sie ze swoim pytaniem :)

Ktos ma jakis pomysl sprawdzony jak dostac sie na South Giran Island - Te wyspe pod giran castle town..
Probowalem obiec wokol giran castle - nic
probowalem oplynac od heine - nic
probowalem od field of silence-giran south gate - nic
probowalem oplynac od giran - nic
probowalem teleporty z giran i heine - nic
probowalem portale dawn guy'a - nic

zatem jak tam trafiic qde mac :>

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 07:14 
Cytuj  
na wyvernie wleciec :wink:


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 08:17 
Cytuj  
juz sie dowiedzialem..
Jako ze potrzebowalem dostac sie tam ze wzgledu na Raid Bossy...i te mapki troche zle pkazuja...znaczy wedlug tych mapek wyglada to tak jakby trzeba bylo dostac sie na sama gore..
a tak nie jest
tam sa takie male zatoczki i to wlasnie w nich i na tych wysepkach w okolicy spawnuja sie raid bossy :>
Uswiadomilem sobioe to bo akurat zobaczylem w jednej z takich zatoczek czekajacego 'golego' zwiadowce farmerow :>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.