mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 21:20 
Cytuj  
Witam!
chciałbym się dowiedzieć jak to jest jak się sprzedaje konto.
Sprzedaje się całe konto NC SOFT (tzn. master) ? czy podaje się tylko login i hasło do danej gry ?(no ale właśnie jak osoba która kupiła grę opłaci ją dalej?)

proszę o odpowiedź.
dzięki

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 21:25 
Cytuj  
Płacisz za całe konto wraz ze wszystkimi grami zarejestrowanymi na tym koncie.
Nie ma możliwości wydzielenia z konta PlayNC, bo tak się ono nazywa, jednej lub wielu gier.

Przy okazji ważna rzecz - hasło do konta PlayNC może, choć nie musi, się róznić od hasła do gry.
Ta opcja (współdzielenia loginu i hasła) pozostaje w gestii właściciela konta.

Z tego wynika, że zdarzyć się może sytuacja, że ktoś sprzeda Ci konto gry podając do niego login i hasło, a nie poda Ci loginu i hasła do gry.
Dotyczy to przypadku, gdy właściciel konta wybrał opcje, aby oba loginy/hasła różniły się od siebie.
W konsekwencji będziesz mógł się logować na konto PlayNC, a nie będziesz mógł się zalogować do gry.
I o tym nalezy pamiętać kupując konto od kogoś.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 07:22 
Cytuj  
Kupujac od kogos MUSISZ byc bardzo ostrozny..
Czasem sie zdarza ze ludzie moga Ci "odebrac" konto wykorzystujac NCsoft i fakt ze sa pierwszymi wlascicielami i maja dane konta (ktorych ) ty nie mozesz zmienic ...

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 07:37 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Kupujac od kogos MUSISZ byc bardzo ostrozny..
Czasem sie zdarza ze ludzie moga Ci "odebrac" konto wykorzystujac NCsoft i fakt ze sa pierwszymi wlascicielami i maja dane konta (ktorych ) ty nie mozesz zmienic ...


dzięki za radę, ale ja mam konto w NC Sofcie :) :) :)
I gram w Lineage2 ale tak chciałem się dowiedzieć bo tutaj trzeba było zrobić 2 konta :) więc chciałem wiedzieć jak to wygląda w praniu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2006, 11:40 
Cytuj  
najlepiej kupic sobie w sklepie, bez nerwow, na spokojnie ;)

EDIT. literowka.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.