mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 31.03.2006
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 20:47 
Cytuj  
Mam zamiar zaczac gre destroyerem, i z tego co slyszalem i widzialem na filmikach :D bardzo ladnie daje sobie rade w pvp .Ma niesamowite ilosci HP oraz niesamowity dmg z lukiem w chwili odpalenia frezny .Bylbym wdzieczny Jak by ktos mogl napisac czy zeczywiscie jest taki dobry w pvp i jak daje sobie rade z expiem solo .

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 21:19 
Cytuj  
Czemu kazdy chce grac postacia Naj...

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 21:34 
Cytuj  
Kolejny co widzila film jak destoryer na arenie mial 13k p att i zabijal 1 strzalem. Ale kogo obchodzi arena, w open pvp zanim odpali frenzy i ztargetuje to padnie zabity 2 nukami. Destroyer ma jedna ogromna wade, jest powolny jak zolw. PvE ma lady dmg, lube miec doestroyera +5con w party, pvp tz w open pvp jest niemal jak kazda melee postac , zabijany przez nukerow i archerow.


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 22:01 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Czemu kazdy chce grac postacia Naj...


no wlasnie wszycy powinni grac supportami xD

tak powaznie supportami kto by chcial grac ale cos wam napisz przed cwhila bylem na party z ally +3 ludzi obcych ja drugi sws bd overlord wc bd bishop O_o doszli do nas zewnatrz destroyer glad i da :o rly support party in da hole


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 06:20 
Cytuj  
jezeli chcesz juz orca, to mzoe zastanow sie nad tyrantem ..to jest fajna klasa.
Niezle robi jako dd, a i ma taki smieszny skil, po ktorym biega niczym krolik albo strus pedziwiatr- orc rakieta jednym slowem :)

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 12:02 
Cytuj  
albo zrob OL :D ma skilla jak ww2 tez bedziesz szybko biegal :P i do tego jest naprawde dobry w pvp ^^ mass czy 1vs1 :>

ps. szkoda ze po 70lvl dopiero to dobrze widac :P


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 01:43 
Cytuj  
destro to patalach wolno bije wolno biega dmg/s sredni zycia ma tylko duzo ... jak juz chesz orca dd to zrob tyranta


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 10:53 
Cytuj  
BioMech napisał(a):
destro to patalach wolno bije wolno biega dmg/s sredni zycia ma tylko duzo ... jak juz chesz orca dd to zrob tyranta

Wolno biega ale DMG TO MA OMG widocznie odpowiedniego desta nie widziales:]
Podejdz do setecha i "popros" by cie walnol minimum 1k dmg.
Jedyna wada desta to ejgo speed przez co niczego nie dogoni w zwarciu to najlepsza postac


_________________
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 12:05 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
BioMech napisał(a):
destro to patalach wolno bije wolno biega dmg/s sredni zycia ma tylko duzo ... jak juz chesz orca dd to zrob tyranta

Wolno biega ale DMG TO MA OMG widocznie odpowiedniego desta nie widziales:]
Podejdz do setecha i "popros" by cie walnol minimum 1k dmg.
Jedyna wada desta to ejgo speed przez co niczego nie dogoni w zwarciu to najlepsza postac


ale przyznac musze ze na full buffach taki destroyer poruszasie znosnie nawet w party z sr'em czy sws'em :P poprostu ten slow movment jest niewodczny :) wiec w takim party nie rzuca sie w oczy jego speed :P bylem pare razy na takim party tzn z destroyereami i naprawde ladnie sobie radza a jesli chodzi o solowanie to detroyer czesto chyba nie musi uciekac :P


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 14:22 
Cytuj  
tak tylko ze setech jest chyba 77 i jest hero ...no i na ludzi w robe to on ma dmg ...


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 15:15 
Cytuj  
BioMech napisał(a):
tak tylko ze setech jest chyba 77 i jest hero ...no i na ludzi w robe to on ma dmg ...

Na ludzi w robe napewno a na prohpeta z 1.3k pdef robi 1.1k dmg to tez napewno ^^


_________________
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 09:43 
Cytuj  
Damage może i ładny - tyle, że naprawdę jest niewiele klas, które jest w stanie dogonić.

A co do łuku. Łuk może używać każda klasa z niezłym efektem, więc nie ma co się podniecać tym, że z łuku fajnie wymiata. :]

Ten jego damage robi wrażenie, ale chyba tylko na dorfach. :wink: Bo tylko ich jest w stanie dogonić.
Ewentualnie na daggerach, bo ich siła opiera się na full kontakcie.

Każda klasa posiadająca jakiekolwiek czary z wyższym speedem jest w stanie, go spokojnie kite'ować.

A m. defence to chyba najsłabsza jego strona. :]

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 10:53 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Damage może i ładny - tyle, że naprawdę jest niewiele klas, które jest w stanie dogonić.

A co do łuku. Łuk może używać każda klasa z niezłym efektem, więc nie ma co się podniecać tym, że z łuku fajnie wymiata. :]

Ten jego damage robi wrażenie, ale chyba tylko na dorfach. :wink: Bo tylko ich jest w stanie dogonić.
Ewentualnie na daggerach, bo ich siła opiera się na full kontakcie.

Każda klasa posiadająca jakiekolwiek czary z wyższym speedem jest w stanie, go spokojnie kite'ować.

A m. defence to chyba najsłabsza jego strona. :]


No ale zapominamy o klasach typu DA TK ktore w zwarciu z desto nie maja poprostu szans bo Drain DA to jakas kpina, TK nie ma zadnego skila zeby go kitowac. ogolnie Desto to najs cannon foder :lol:


_________________
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 08:13 
Cytuj  
Witam

Mam pytanko odnoście SA Focus na Great Sword.
Otóż powinien on zwiekszac szanse na crytk o 68.
Czy to znaczy że miecz z SA dodaje do podstawowej szansy te 68, czy liczy sie podstawa+szansa miecza+dodane SA ?

Prosiłbym też od umieszczenie kilku screenów ze statystykami Destro na różnych poziomach.

Z góry wielkie dzięki.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 08:46 
Cytuj  
no moze i setech jest hero moze i ma ten 77+ czy ile tam ale sleep slow silence mi w niego wchodzi jak w maslo a wale mu po 800 dmg na 52 lvlu SH oO dogonic mnie nie dogoni jedyna jego szansa by byla w luku i smiesznie malym zasiegu ... sleep surender to wind slow nuke sleep nuke repeat .... sleep ma zasieg 600 .. surender to wind i nuki po 900 jego luk 600 nie wiecej ... dziekuje ;]


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 11:21 
Cytuj  
BioMech napisał(a):
no moze i setech jest hero moze i ma ten 77+ czy ile tam ale sleep slow silence mi w niego wchodzi jak w maslo a wale mu po 800 dmg na 52 lvlu SH oO dogonic mnie nie dogoni jedyna jego szansa by byla w luku i smiesznie malym zasiegu ... sleep surender to wind slow nuke sleep nuke repeat .... sleep ma zasieg 600 .. surender to wind i nuki po 900 jego luk 600 nie wiecej ... dziekuje ;]

Slyszales o czyms takim jak wisdom i mental break?:] moze ty jego suba biles? bo w 77 Desta z S jawelery wisdom twoj sleep co najwyzej by nie wlazl.
A co do 800 dmg czlowieku moj prohpet ma A jawelery +3 i mnie 75 nuker na full buffach nie walnie za 800 [nie liczac crit], wiec jedyne wytlumaczenie ze albo cos sciemniasz albo biles jego suba ^^


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 11:24 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
BioMech napisał(a):
no moze i setech jest hero moze i ma ten 77+ czy ile tam ale sleep slow silence mi w niego wchodzi jak w maslo a wale mu po 800 dmg na 52 lvlu SH oO dogonic mnie nie dogoni jedyna jego szansa by byla w luku i smiesznie malym zasiegu ... sleep surender to wind slow nuke sleep nuke repeat .... sleep ma zasieg 600 .. surender to wind i nuki po 900 jego luk 600 nie wiecej ... dziekuje ;]

Slyszales o czyms takim jak wisdom i mental shield?:] moze ty jego suba biles? bo w 77 Desta z S jawelery ,wisdom ,twoj sleep co najwyzej by nie wlazl.
A co do 800 dmg, czlowieku 52sh najwyzej walnie failed w 77lvl char to juz nieazaleznie od jego m defa, a patrzac na to z innej strony myslisz ze go boli 1k od nukera?;] gosc ma 21k cp+hp, wiec jedyne wytlumaczenie ze albo cos sciemniasz albo biles jego suba ^^


_________________
Obrazek

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 11:35 
Cytuj  
sub raczej by mnie nie walnal zwyklym ciosem z 2h mieczyka za 1.9k ;] takze siedzial na mainie


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 11:37 
Cytuj  
Cytuj:
A co do 800 dmg czlowieku moj prohpet ma A jawelery +3 i mnie 75 nuker na full buffach nie walnie za 800 [nie liczac crit], wiec jedyne wytlumaczenie ze albo cos sciemniasz albo biles jego suba


Dziwne bo mnie nuker piedyknal bez criticala za 2k..a byle jaki farmer za 1300-1500 (farmer z lvlu okolo 70) i nie bylo to CDL
A bizuterie tez mam niezla i wszystkie czarki se +propheta mialem

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 15:13 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Cytuj:
A co do 800 dmg czlowieku moj prohpet ma A jawelery +3 i mnie 75 nuker na full buffach nie walnie za 800 [nie liczac crit], wiec jedyne wytlumaczenie ze albo cos sciemniasz albo biles jego suba


Dziwne bo mnie nuker piedyknal bez criticala za 2k..a byle jaki farmer za 1300-1500 (farmer z lvlu okolo 70) i nie bylo to CDL
A bizuterie tez mam niezla i wszystkie czarki se +propheta mialem

To ja niewiem jak on to zrobil:] Mnie dla przykladu 75 necro z emp i bd dancami wali za 850, przy 1.2k m def.
Wiec nie wierze zeby 52sh walnol tyranta 77 za 800 predzej bylo by "attack failed you hit for 1 dmg" chyba ze chlopak mial bd dance emp3 i sov +30:D


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.